Інтер’єрна фотостудія "Веранда"

Веранда

Інформація

Інтер’єрна фотостудія «Веранда» — це особливий творчий простір для фотографів та їх моделей. Це дивовижне місце, де зберігають красу, де «законсервують» любов і приємні спогади. Це окремий острівець у середмісті Івано-Франківська, де, незалежно від погоди за вікном, на вас чекають ідеальні умови для професійних фотосесій. Саме тут фотографи зможуть зафіксувати на фото важливі у житті вашої родини моменти чи возвеличити вашу красу на якісних портретних фото. Фотосесії у цій інтер’єрній фотостудії будуть комфортними як для фотографів, так і для їх моделей. Адже тут дбають про кожен нюанс та про кожну деталь внутрішнього простору. У студії регулярно оновлюють реквізити та коригують дизайн інтер’єру відповідно до пори року чи свята. Тут зроблять все можливе для того, щоб ви отримали справді яскраві та оригінальні фото. Також, у студії турбуються про чистоту, про комфортну температуру повітря та про ваш затишок.

У інтер’єрній фотостудії «Веранда» до ваших послуг:

  • Кілька стильно умебльованих приміщень з вишуканим дизайном;
  • Якісне освітлення та інші необхідні умови для професійних фотосесій;
  • Цікавий, красивий та корисний реквізит, який можна використати для фотозйомок;
  • Вишукані та стильні сукні, які можна орендувати для фотосесії;
  • Професійне студійне обладнання;
  • А, також, особлива атмосфера.

Чекаємо на вас у гості. Створіть ваші неповторні, яскраві та оригінальні фото в інтер’єрній фотостудії «Веранда»!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Аня Тимків: (Користувач)
Не сподобалось
Дуже розчарована у відношенні. Ми були записані на фотосесію. але дитина розбила губу і ясна(зрозуміло що і дитина і я заплакані і т.д) взагалі не до фотосесії. Я подзвонила попедити їх і перенести на інший день. але мені сказали що можуть мене записати на інший день але завдаток мені не перенисуть. Дуже шкода...я не збіднію на 200грн.

Відповісти:

Аня Тимків,
Аня Тимків, 

Наталя Липко: (Перехожий)
Аня Тимків, спасибі за ваш відгук! Нам прикро, що у вас сталася така ситуація. Та згідно наших правил, ми беремо завдатки для вашого ж спокою, так як ви будете впевнені, що прийдете і студія буде у вашому розпорядженні. І як відомо, завдатки не повертаються. Перенести зйомку із завдатком можливо у випадку, якщо ви попереджаєте про обставини, які у вас склалися хоча б за 2 і більше дні до зйомки, а не за кілька годин.І все ж ви приїхали на зйомку і з дитиною все було гаразд,  і слава Богу!Бажаю вам всього найкращого!!!
майже 5 днів тому

Відповісти:

Наталя Липко,
Наталя Липко,