Відпочинковий комплекс "Канада"

1 2 3 4 5
Івано-Франківськ
с. Березівка вул. Шевченка, 7а
+38 (067) 666-95-95
+38 (099) 088-86-28
Європейська кухня бізнес ланчі Банкет Банкетна зала 250 осіб Бездоганне обслуговування безкоштовний Інтернет (WI-FI) Бенкет Бенкетний зал 250 Відпочинковий комплекс відпочинок відпочинок за містом відсяткувати новорічний корпоратив Винна карта Вишукана кухня Вишуканий ресторан готель Готель європейського рівня готель за містом готельні номера Готельні номери готельні послуги Готельний комплекс Готельно-відпочинковий комплекс Готельно-ресторанний комплекс Ділові зустрічі Дитячі Дні народження Затишний ресторан комплекс за містом новорічні корпоративи новорічна ніч новорічний корпоратив Організація банкетів організація святкування весілля Оформлення банкетного залу Оформлення номеру ресторан в етнічному стилі ресторан в українському стилі Ресторанно-відпочинковий комплекс Розкішний ресторан святкування Святкування весілля святкування весілля в українському стилі Святкування Дня народження Святкування Нового року святкування урочистих подій Святкування ювілеїв Смачна кухня сучасний український стиль інтер'єру українська кухня українське весілля Фуршет хрестини Якісна кухня
Канада
 

Відпочинковий комплекс “Канада” гостинно запрошує всіх, хто втомився від міського гамору і дарує затишок української оселі, багатство на столі, радість та яскраві емоції, адже для Вас тут є все, що душа забажає! Комплекс знаходиться на початку с.Березівка, що лише в 5 км від міста Івано-Франківська по дорозі на Буковель.

Вже з першої зустрічі запам’ятається Вам своїм неповторним стилем. Старовинні українські хатинки, панський маєток, ставочок і звивиста річка навколо них перенесуть Вас в світ справжніх українських традицій, щирої гостинності та козацького духу.

Вишукані українські та європейські страви від нашого ресторану ви зможете скуштувати в літніх альтанках ,чи в залі закладу.

Жива музика в п’ятницю, суботу та неділю сприятиме доброму настрою та гарному відпочинку.

Також ми запрошуємо Вас провести час у наших будиночках відпочинку.

Відсвяткуйте весілля своєї мрії чи інші урочистості у відпочинковому комплексі "Канада" та отримай незабутні враження від  святкування пам'ятної події!

 

Телефон для замовлення:

067-666-95-95

099-088-86-28

Адреса закладу:

Івано-Франківська область

Тисьменицький р-н

с.Березівка

вул.Шевченка, 7а

Відгуки про Канада:

  • 1 2 3 4 5
    Ресторан вищого рівня, кухня ну дуууже смачна!
    Леся Дадикіна, майже 3 місяці тому

Канада на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!

 

Канада галерея і фото