Вільний простір-коворкінг "Корпус 13"

Корпус 13
Відгуків 1
Вулиця Млинарська, 50

Інформація

Тільки ступивши на поріг «13 К о р п у с — Coworking», ти розумієш — тут все серйозно, це не просто простір навчання, роботи, розвах — це європейський рівень якості послуг. Це зовсім не схоже на невеликий аматорський стартап. Багато повітря і світла, стильний мінімалістичний дизайн, якісні матеріали, продумане освітлення, ретельно організований та зонований простір, приємні дрібниці — все це виглядає дуже переконливо.

У «13 К о р п у с — Coworking» ви завжди знайдете комфортне місце для відпочинку, щоб набратися сил і відновитися. У нас ви завжди зустрінете безліч цікавих людей і не тільки.

У нашому коворкінг є 2 повністю обладнаних зали, які чудово підійдуть для проведення курсів, презентацій продукції і послуг, лекцій та навчальних заходів. Святкуйте тут своє День народження, закриту вечірку, проводьте майстер-класи, конференції.

Вам не потрібен цілий офіс. Орендуйте потрібну кількість робочих місць на певний час. Послуги коворкінгу доступні навіть з погодинною оплатою.

Наша місія: допомагати амбіційним талановитим людям в реалізації їх ідей, створюючи сприятливе середовище для підприємництва та інновацій, відпочинку та розваг.

У нас завжди є для вас:

  • високошвидкісний Wi-Fi,
  • фліпчарт та проектор,
  • кухня,
  • безкоштовна кава та чай (при купівлі карти на перебування).
  • Конференц-зал на 50 чоловік.

13 Корпус – Coworking пропонує:

  • настільний теніс,
  • Foot Pool,
  • Sony Playstaion 3,
  • радіокеровані машинки і танки та інші настільні ігри.

Для любителів спорту та тих хто слідкує за своїм здоров’ям ми пропонуємо — Sport Zone. Займайтесь йогою, фітнесом або ж випробуйте свій баланс на Balance Board.

Події

Лекція "Мистецтво вмивання. Миделко"
Початок о 18:00 год. Лекція та всі секрети про те, як правильно потрібно митися, щоб бути здоровому і зберігати чудове самопочуття.  Розглядатимемо такі теми: будова шкіри, особливості вмивання згідно типу шкіри, миття тіла згідно аюрведи, вплив харчування на запах вашого тіла, рекомендації по підбору базових засобів гігієни, переваги мила ручної роботи та невеличка історія про бренд Миделко і подальші плани команди франківських провізорів, що над ним працюють.Також ми проводитимемо "косметичний забіг", де можна буде протестувати будь-який з видів нашого мила і отримати змогу безкоштовних процедур з догляду за шкірою вашого обличчя.Пригощаємо теплим трав'яним чаєм і чекаємо на події особливу гостю - талановиту Lumara.Urban, яка своїм шовковим голосом подарує вам заряд гарної енергії на весь день! Вхід на захід - free donation(вільний внесок) або покупка одного мила!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Мікрочелік: (Друг довідника)
Сподобалось
Зручний заклад для фрілансу, особливо круто є те, що він знаходиться біля університету, можна відпочити від сірих студентських буднів.

Відповісти:

Мікрочелік,
Мікрочелік,