Клінічний лікувально-діагностичний центр "СІМЕДГРУП"

СІМЕДГРУП
Відгуків 78
Вулиця Федьковича, 91а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 20:00Без перерви
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

СІМЕДГРУП
КЛІНІЧНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Клінічний лікувально-діагностичний центр «СІМЕДГРУП» – це сучасна медична клініка на базі кращих світових стандартів. Нове, сучасне обладнання, медикаментозне забезпечення, висококваліфіковані лікарі вищої кваліфікаційної категорії, які проходили практику в Україні, Європі і США дають змогу надавати медичні послуги на високому рівні. Якщо Ви хочете отримати дійсно якісний, Європейський сервіс, пройти обстеження без довгих черг, у зручний для Вас час та в комфортних умовах - звертайтеся до нас!

Ми проводимо діагностику і лікування хвороб по таким напрямкам:

  • кардіологія;
  • неврологія;
  • гінекологія;
  • гастроентерологія;
  • стоматологія;
  • урологія.

Також ми маємо власну лабораторію, де встановлено обладнання нового покоління, що дає змогу проводити дослідження швидко і з високою точністю.

Ми пропонуємо нашим пацієнтам обстеження за допомогою якісного високотехнологічного обладнання: МРТ, КТ, УЗД, Ендоскопія, Ангіографічна установка для коронарографії і стентування судин серця. Повне медикаментозне забезпечення в операційних блоках, палатах та у палатах інтенсивної терапії.

У 2012 році в нашому центрі "СІМЕДГРУП" було вперше в історії Івано-Франківської області проведено операцію на відкритому серці. Ми маємо великий досвід у лікуванні серцево-судинних захворювань, ми виконали більше 400 операцій на серці, 500 коронарографій та 400 стентувань за 5 років.

Наша головна мета – покращити здоров’я пацієнта, який довірився нам і зробити все, що від нас залежить на найвищому рівні. Ми розвиваємо кардіохірургію в рідній області, і запевняємо Вас, що у нас краще, бо вдома - завжди краще. Чи не так?

Звернувшись до нас Ви отримаєте професіоналів своєї справи, сервіс і якість. Довіртеся справжнім лікарям, бо Ваше здоров'я цього варте!

КОНТАКТИ СІМЕДГРУП:
Івано-Франківськ, вул. Федьковича, 91A
Моб.тел. реєстратури: +38 (099) 15-65-958
Моб.тел. реєстратури: +38 (068) 37-74-417
Тел./факс реєстратури: +38 (0342) 52-40-40
Веб-сайт: www.smg.if.ua
Підпишіться на нашу сторінку Facebook
Підпишіться на нашу сторінку Instagram

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Деня Разумовский: (Користувач)
Сподобалось
В СімедГруп одне з найкращих УЗД у всьому Франківську. Робив там обстеження черевної порожнини та окремо УЗД серця. А в серпні цього року лише у них в клініці змогли виявити вузли на щитовидній залозі. Дякую, що вчасно знайшли те, що інші спеціалісти просто не помічали. Дякую.

Відповісти:

Деня Разумовский,
Деня Разумовский, 
Nazariy Yaroslavovych: (Користувач)
Сподобалось
Тут працюють справжні фахівці своєї справи! Проста лікарня не зможе - СіМедГруп Вам допоможе

Відповісти:

Nazariy Yaroslavovych,
Nazariy Yaroslavovych, 
Оксана Гайдаш: (Перехожий)
Сподобалось
Величезне СПАСИБІ  урологам Веризі Дмитру Володимировичу та Гурику Віталію Степановичу, у клініці Сімедгруп.  Справжні професіонали!!!  Ви найкращі спеціалісти!!! Тай взагалі медперсонал високого професійного рівня.  Дай Боже всім здоровя,але якщо виникне така потреба звертайтесь у Сімедгруп,не пожалієте.

Відповісти:

Оксана Гайдаш,
Оксана Гайдаш, 
Игорь Попов: (Користувач)
Сподобалось
В последнее время меня стал мучить кашель. Я решил обратиться к врачу, когда врачи ни чего не обнаружили. Мне посоветовали сделать компьютерная томография органов грудной клетки з контрастуванням. Я обратился в данный центр, где мне и сделали кт. Оно правда особо тоже ни чего не показало. Мне сказали, что у меня скорее всего запушенная форма бронхита, а так не чего серьёзного. Всем остался доволен.

Відповісти:

Игорь Попов,
Игорь Попов, 
Сергей Иванов: (Користувач)
Сподобалось
Все як і має бути у сучасному  лікувально-діагностичному центрі: усі працівники висококваліфіковані та дуже чемні, обладнання найсучасніше, всюди чисто. та акуратно. Ціни на послуги помірні і не завищені. Якісний лікувально-діагностичний центр!

Відповісти:

Сергей Иванов,
Сергей Иванов, 
Любов Прокопець: (Користувач)
Сподобалось
Я пацієнт даної клініки.Двічі оперована  тому рік.Почуваюся прекрасно.Дуже здивована  негативними відгуками щодо обслуговування на РЕЦЕПШЕН.тому що відношення в клініці,як до відвідувачів і до хворих прекрасні.Обслуговування на вищому рівні.Це дійсно клініка європейського рівня.Моя щира вдячність  всьому медичному персоналу ,лікарям кардіохірургам -Судусу Андрію Володимировочу.Курильцю Юрію Тарасовичу  і всім -всім працівникам  клініки

Відповісти:

Любов Прокопець,
Любов Прокопець, 
Аня Дем'янець: (Перехожий)
Сподобалось
Єлизавета, щиро дякуємо за теплі слова та хороші відгуки про наших фахівців!
Для нас надзвичайно приємно чути такі приємні слова вдячності від наших пацієнтів!

Відповісти:

Аня Дем'янець,
Аня Дем'янець, 
Катерина Орел: (Перехожий)
Сподобалось
У лікувально-діагностичному центрі "СІМЕДГРУП" прийом проводять два лікаря-акушер-гінеколога: Кітраль Наталія Іллівна, лікар-акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії зі стажем роботи понад 30 років та Бойчук Олександра Григорівна, кандидат медичних наук, лікар-акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії зі стажем роботи понад 10 років. Записи Ви можете здійснити за номерами реєстратури 0342 52 40 52 або 099 1565958.

Відповісти:

Катерина Орел,
Катерина Орел, 
Vladimir Nadtochii: (Користувач)
Сподобалось
Проходив вь цьому центрі МРТ -діагностику. Патології не виявили , хвала Богові. Персонал доволі чемнний і досить привітливий, до паціентів відноситься з повагою. Дікарі досвідчені, працюють оперативно, мені майже миттево повідомили про результат після обстеження. Щиро дякую всьому медичному персоналу цього діагностичного центру за працю.

Відповісти:

Vladimir Nadtochii,
Vladimir Nadtochii, 
Анастасия Пирогова: (Користувач)
Сподобалось
На МРТ записалась в цей медичний центр в якому мені в зручний для мене час зробили обстеження. Залишилась задоволена обслуговуванням, сучасним обладнанням і вартістю обстеження. Враження у мене склалися позитивні.

Відповісти:

Анастасия Пирогова,
Анастасия Пирогова, 
Светлана Верховых: (Користувач)
Сподобалось
Понравился мне мед центр обслуживанием в который записывалась на МРТ головного мозга.

Відповісти:

Светлана Верховых,
Светлана Верховых, 
Вита Харченко: (Користувач)
Сподобалось
Хочу подякувати мед центр СіМедГруп за якісне обслуговування, робили мені тут УЗД і виконали його якісно, обладнання сучасне, лікарі чуйні, ввічливі. Хороший центр в якому піклуються про своїх пацієнтів. Ціни до речі не високі.

Відповісти:

Вита Харченко,
Вита Харченко, 
Наталья Нестерова: (Користувач)
Сподобалось
Мне очень здесь понравилась, записалась на прием к гинекологу, приехала, меня врач принял вовремя, отношение здесь очень хорошее, очень тщательно тебе осматривает врач, я довольна что обратилась именно сюда со своей проблемой.

Відповісти:

Наталья Нестерова,
Наталья Нестерова, 
Alexey Gurin: (Користувач)
Сподобалось
По рекомендации обратился в этот лечебно диагностический центр "Симедгруп" в котором мне делали МРТ головного мозга, понравилось мне обслуживание здесь, приветливый персонал, современное оборудование и не высокие цены на диагностику.

Відповісти:

Alexey Gurin,
Alexey Gurin, 
Anatoly Tarasov: (Користувач)
Сподобалось
Почалися в мене проблеми з шийним хребцем, так як вже з двохтисячного року працюю за комп'ютером всі ознаки були остеохондрозу і я вирішив звернутися в медичний центр Сімедгруп, потрапив на обстеження до невропатолога Ковалець Тамари Валентинівни, яка дала мені консультації та приписала лікування, вже пройшло три тижні і забув про біль в шиїному відділі і далі продовжую приймати приписані медикаменти, висловлюю подяку медичному центру Сімедгруп особливо Ковалець Тамари Валентинівни спасибі!

Відповісти:

Anatoly Tarasov,
Anatoly Tarasov, 
Polina West: (Користувач)
Сподобалось
Доводилося не раз звертатися в цю клініку. Були проблеми з серцем і судинами,
але через кілька прийомів стала набагато краще себе почувати.
Спасибі лікарям центру за чуйність і уважне ставлення до пацієнтів!

Відповісти:

Polina West,
Polina West, 
Наталія Бабій: (Перехожий)
Сподобалось
Наша тітка оперувалась в клініці.Операція по заміні клапана була дуже складна.Але завдяки ЧУДОВОМУ професіоналу , хорошій людині Судусу Андрію Івановичу стан нашої тітки покращується з кожним днем.Дуже вам дякуємо за все.За хороший догляд, за гарне ставлення до хворих.Дякуємо керівництву клініки, лікарям, молодшому персоналу.Хотілося б вам низько вклонитись за все)))

Відповісти:

Наталія Бабій,
Наталія Бабій, 
Denis Grankin: (Перехожий)
Не сподобалось
Хороший уролог, рецепшн и администрация ниже всякой критики.

Відповісти:

Denis Grankin,
Denis Grankin, 
Valerie Osmanova: (Перехожий)
Не сподобалось
Записалась на прием. Приехав на место, ровно в назначенный день и час, столкнулась с двумя девицами в регистратуре. Первая сообщила мне, что никакой записи у них нет, собственно как и врача, который уже всех принял и уехал. После тщетных попыток обвинить в собственной ошибке меня, администратор развела руками и изрекла "помочь ничем не можем, а если что-то не нравится, уходите". Возникшая ситуация вынудила меня обратиться к директору, которая отнеслась ко мне скептически, но после разговора, все же пообещала решить вопрос на внутреннем уровне.
Крайне не советую общаться в это заведение. По недурной цене вы имеете шанс столкнуться с хамством и халатностью, в лучшем ее виде.

Відповісти:

Valerie Osmanova,
Valerie Osmanova, 
Надія Сімків: (Перехожий)
Не сподобалось
Сьогодні відвідала клініку Сімед груп,враження жахливі!!!!Спізнившись на 7 хвилин,прийшовши на рецепшин,мене повідомили,що вже взяли на огляд іншу людину,притому,що ніхто з персоналу не зателефонував і не поцікавився чи буду на оглядічи ні,при тому,що брали мій номер телефону!прочикавши 2 години огляд було проведено успішно ,прийнявши 2 людей позачергової і одного згідно черги!!!Працюють на кількість,а не на якість! Дівчата на рецепції ведуть себе по хамськи,помилок своїх не визнають,а пан Митник їх підтримує,і це приватна клініка!!!!!

Відповісти:

Надія Сімків,
Надія Сімків, 
Михаил Бандера: (Перехожий)
Не сподобалось
Прочитавши як гарно пишуть про цю установу.но хочу сказати одне.що і близько такого задоволення немає.просто коментарі пишуть самі свої.я привозив свою знайому на МРТ і що ви думаєти.віношення просто ужас.а особливо на реестратурі.нормально ніхто не пояснить не роскаже.просто гроші деруть хто знає за що.тим більше гроші не малі.пора давно звернутись до міністерства охорони здоровля хай розберуться за що беруться такі бешені гроші.а розмальовувати дуже гарно вміють.

Відповісти:

Михаил Бандера,
Михаил Бандера, 
Елизавета Малиновская: (Перехожий)
Сподобалось
я вже неоднаразово зверталась у цю клініку . в серпні минулого року мені зробили тут операцію на відкритому сердці. Зробили операцію дууже добре. на 5 добу я вже була дома . Сказати що там було добре ставлення - це не сказати нічого. Я почувалась як дома . Звичайнощо перед такою операцією я дуже нервувала. Мене заспокоїли , докладно все пояснили . Кардіохірургі Андрій Володимирович та Тарас Борисович чудово прооперували та зробили дуже акуратний шов. Анестезіологі Степан Михайлович та Володимир Михайлович професійно підібрали як наркоз так і знеболення після операції. Нажаль я не памятаю імена всіх людей які помогали . До мене весь час заходили і перевіряли мій стан . Відношення було такім доброзичливим , що я почувалась як дома. В тй час я щє пройшла консультацію гініколога та аллерголога . Сподобалось , тому що підхід був індивідуальним і грамотним. Тому мені було дуже дивно і сумно читати відгукі про грубий персонал в реєстратурі . я думала невже щось змінилось . Та коли я 8 числа прийшла на консультацію невропатолога то побачила доброзичливих дівчат в реєстратурі та уважного лікаря Тамару Валентинівну .Все таж по-домашньому приємна атмосфера , уважні фахівці, новітнє обладнення. Дякую за те , що ви є . Одне прохання - як би у вас щє був би педіатр, то взагалі було би чудово. Бохочеться щє дітей відвести до уважного та кваліфікованного лікаря.

Відповісти:

Елизавета Малиновская,
Елизавета Малиновская, 
Аня Дем'янець: (Перехожий)
Сподобалось
Доброго дня! Дякуємо за відгук!
Вибачте будь ласка за незручності, спричинені нашим персоналом!
Ми обов'язково приймемо до уваги Ваші зауваження!

Відповісти:

Аня Дем'янець,
Аня Дем'янець, 
Людмила Попович: (Перехожий)
Не сподобалось
Втретє користуюсь послугами "Сімедгруп",і так сталося,що всі 3 рази необхідно було зробити МРТ.Сама процедура проходить стандартно лікар Стефанський і медична сестра кабінету мрт деже приємні привітні люди,але все добре що є в клініці затьмарює(це слабо сказано)РЕЦЕПШИН!!!Такого зверхнього і хамського відношення я не зустрічала в жодному медичному закладі міста.Вперше я мала приємність споглядати кисле лице дівчини яка всім виглядом показала,що очіккування на рецепції -це мій обовязок і нічого мені не станеться якщо я постою і послухаю як вона жаліється напарниці через свій головний біль,згодом виконала необхідні процедури запису і на питання де знаходиться кабінет мрт-махнула рукою вбік-там.Наступного разу при записі я просила записати на мрт саме до лікаря Стефанського на що отримала відповідь-я не розумію такої дикої необхідності саме в цьому лікарі.після такого "приємного" спілкування я піду на мрт у інший приватний медичний заклад. ШАНОВНІ ВЛАСНИКИ СІМЕДГРУП МІНЯЙТЕ ПЕРСОНАЛ НА РЕЦЕПЦІЇ ТОМУ ЩО ВОНИ ЗАЛИШАТЬ ВАС БЕЗ КЛІЄНТІВ!!!!

Відповісти:

Людмила Попович,
Людмила Попович, 
Альона Стадник: (Перехожий)
Не сподобалось
Враження,по приходу в клініку було досить хорошим,але це все тільки візуально, до моменту коли зустрілася,і мала змогу поспілкуватися з персоналом в реєстратурі.Не вічливі,і не професійні у своїй справі.ніби побувала у державній лікарні,тільки за велику оплату.На лікаря чекала пів год., після цього пішла здавати аналізи.Прийшовши на 3 поверх,запитала у прибиральниці,так як вона була поблизу,де можна здати аналізи,вона показала на двері і сказала що трішки треба зачекати,медсестри немає.Очікування мої тривали майже пів години,і я звернулася до особи у білому халатику з кабінету гінекології.Вона теж сказала очікувати.!!!!Через деякий час вийшла медсестра з сусіднього кабінету яка до цього часу теревенила з напарницею.Не бачила такого ще ніде з приватних закладів,щоб за такі гроші - таке ставлення і обслуговування

Відповісти:

Альона Стадник,
Альона Стадник, 
Надія Валевська: (Перехожий)
Сподобалось
Я хочу записатися на прийом до хорошого лікаря гінеколога кого мені порадите

Відповісти:

Надія Валевська,
Надія Валевська, 
Kostya Kava: (Перехожий)
Сподобалось
Приємно здивований!Хотілось б подякувати кабінету ендоскопії,анастезіологам!Все було на вищому рівні.Охайність,відношення,турбота персоналу вище всяких похвал.Сімедгруп - справді сучасний медичний центр європейського зразка.Молодці!Ще раз виражаю Вам свою подяку!

Відповісти:

Kostya Kava,
Kostya Kava, 
Євгенія Матвієнко: (Перехожий)
Сподобалось
Дуже класна і сучасна клініка!!! Хоч подякувати лікарю-гінекологу Бойчук Лесі Григорівні за її професіоналізм і талановитість, як кажуть лікар від Бога. Вона найкраща!

Відповісти:

Євгенія Матвієнко,
Євгенія Матвієнко, 
Катерина Орел: (Перехожий)
Сподобалось
Доброго дня. Ви можете зробити запис на консультацію до лікаря хірурга-серцево-судинного Судуса А.В. у зручний для Вас час (у в робочі дні) за номерами телефонів реєстратури 0342 52 40 40 або 099 156 59 58.

Відповісти:

Катерина Орел,
Катерина Орел, 
Андрей: (Перехожий)
Сподобалось
Привіт! Як потрапити на прийом до Судуса Андрія Володимировича? І чи можна назначити консультацію на конкретний день і годину?

Відповісти:

Андрей,
Андрей, 
Галя Ільків: (Перехожий)
Сподобалось
Добрий вечір,скажіть будь ласка скільки буде коштувати консультація лікаря алерголога?

Відповісти:

Галя Ільків,
Галя Ільків, 
Julia Ambroziak: (Перехожий)
Не сподобалось
Попередньо запитавши по телефону чи роблять у цій клініці потрібний мені аналіз, отримала ствердну відповідь. На наступний день на рецепції нас зустріла адміністратор, яка через цілу чергу людей до мене кричала, який мені треба здати аналіз! Потім відправила нас на третій поверх, де виявилось, що такий аналіз не роблять і сказали йти на четвертий поверх. На четвертому поверсі на жаль теж розчарування і такий аналіз не роблять... На жаль на рецепції дівчата поводяться не професійно і навіть не знають, які послуги надаються...Позиціонуючи себе як медичний заклад на високому рівні, хотіла б звернути увагу керівництва на роботу Ваших адміністраторів, тим більше що це не перший негативний відгук про них...

Відповісти:

Julia Ambroziak,
Julia Ambroziak, 
Адміністрація лікувально-діагностчиного центру "СІМЕДГРУП" щиро дякує Вам за залишений відгук.Будьте здорові.

Відповісти:

Доброго дня хочу подякувати лікарці ендоскопу Галині Іванівні дуже хороший спеціаліст.

Відповісти:

П.Альбіно, доброго дня. У лікувально-діагностичному центрі "СІМЕДГРУП" Ви можете здати аналіз на торч інфекції. Вартість даного аналізу буде залежити від того, яку групу інфекції Вам потрібно обстежити і яким чином (по крові чи зішкрібанням). За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами реєстратури 0342 52 40 52 або 099 156 59 58.

Відповісти:

Доброго дня, п. Іванно. Вартість коронарного стентування залежить від кількості стентів, які потрібно поставити, від виду стенту (без покриття чи з медикаментозним покриттям) тощо. Для цього , щоб визначити ціну стентування потрібно проконсультуватися з нашими лікарями інтерванційними кардіологами. Якщо Вас цікавлять точніші ціни Ви можете зателефонувати на номери реєстратури (0342 52 40 40 або 099 156 59 58.) або зайти на офіційну сторінку ЛДЦ "СІМЕДГРУП" - www.smg.if.ua. Запис Ви можете здійснити за номерами 0342 52 40 40 або 099 156 59 58.

Відповісти:

чи можна у вас здати аналізи на торч-інфекції і скільки це коштує

Відповісти:

ДОБРОГО ДНЯ .Хотілося б знати скільки коштує стентування серця ...Дякую

Відповісти:

Доброго дня, п. Іване. Вартість УЗД нирок та надниркових залоз вартує 100,00 грн. Запис Ви можете здійснити за номерами телефонів реєстратури 0342 52 40 40 або 099 156 59 58.

Відповісти:

яка вартість узд нирок?

Відповісти:

Доброго дня. У лікувально-діагностичному центрі "СІМЕДГРУП" не лікуюють гонартроз.

Відповісти:

доброго вечора!
хотив би дизнатись чи дроблять у вашому заклади камени в нирках розмиром 4-5 мм и яким способом?
Яка цина?
Дякую

Відповісти:

чи лікують у вас гонартроз і яким способом

Відповісти:

Доброго дня. У лікувально-діагностичному центрі "СІМЕДГРУП" дійсно проводиться діагностичне обстеження прохідності маткових труб. Вартість даного обстеження становить 450,00 грн (у цю ціну також входить знімок). Дату даного діагностичного обстеження визначає лікар-акушер-гінеколог, який обов*язково повинен Вас оглянути попередньо. Консультація та огляд лікаря-акушре-гінеколога вартує 150,00 грн. Запис Ви можете здійснити за номерами реєстратури 0342 52 40 40 або 099 156 59 58.

Відповісти:

на який день проводять рентген труб і скільки це коштує?

Відповісти:

Доброго дня, п.Галино. Для проходження холтерівського моніторування Вам потрібно пройти спершу консультацію у лікаря-кардіолога. Він визначить на скільки днів Вам потрібно встановити холтер. Якщо холтер буде призначений на декілька днів, вартість обстеження залишиться незмінна - 250,00 грн. Дякуємо за запитання, запис Ви можете здійснити за номерами реєстратури 0342 52 40 40 або 099 156 59 58.

Відповісти:

на скільки днів ставите холтер?це одна доба 250гр?чи більше.

Відповісти:

Дякуємо за зауваження. Просимо вибачення за затримку видачі результатів. Ми обов"язково приймемо міри.

Відповісти:

Вкрай незадоволена роботою цього закладу. Робила аналіз, сказали результат буде через 10 днів, прийде смс. Чекаю - пройшло 2 тижні, 3 тижні - нічого. Нарешті дзвоню сама, ще не зробили, буде на завтра. Настало завтра - знову нічого. Дзвоню через 2 дні, кажуть вже є результат і роблять здивований вигляд, що не прийшла смс. Коротче такий безпредєл, як і в державній лікарні. Лише не знаю за що плачу такі немалі гроші.

Відповісти:

Доброго дня. У лікувально-діагностичному центрі "СІМЕДГРУП" не роблять електроенцефалограму.

Відповісти:

Чи роблять у вас електроенцефалограму?

Відповісти:

Доброго дня. У лікувально-діагностичному центрі не проводиться флюрографія. Напротивагу цьому Ви можете зробити низькодозове КТ. За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами реєстратури 0342 52 40 52 або 099 156 59 58.

Відповісти:

чи можна у вас зробити флюорографію?

Відповісти:

Дуже приємно, що в нашому місті є центр такого рівня. Кваліфіковані спеціалісти та привітний персонал.
Особливо задоволений роботою стоматолога!

Успіхів Вам та процвітання!

Відповісти:

У нашому лікувально-діагностичному центрі можна провести обстеження прік-тест. Для більш детальної інформації та запису звертайтеся за номери реєстратури 0342 52 40 40 або 099 156 59 58.

Відповісти:

скажіть чи можна у вас зробити алергопроби?прік-тест?

Відповісти:

Доброго дня, п.Галино. У нашому закладі Ви можете повністю пройти обстеження по кардіології, у тому числі і холтерівське моніторування. За більш детальною інформацією та запису звертайтеся за номерами реєстратури 0342 52 40 40 або 099 156 59 58.

Відповісти:

скажіть будьласка чи можна пройти обстеження холтером?

Відповісти:

Доброго дня, п. Валентино. Для проходження УЗД малого тазу Вам не потрібне направлення від лікуючого лікаря. Для цього Вам потрібно записатися на обстеження за номерами телефонів реєстратури 0342 52 40 52 або 099 156 59 58. Також за цими номерами Ви можете отримати більш детальну інформацію, яка Вас цікавить.

Відповісти:

Доброго дня! Я б хотіла пройти УЗД малого тазу й хочу дізнатися, чи потрібне направлення від лікаря? буду вдячна за вичерпну інформацію

Відповісти:

Доброго Вам дня. У нашому лікувально-діагностичному центрі не займаються видаленням мозолів поки що. Міцного Вам здоров'я.

Відповісти:

Я б хотіла дізнатися, чи видаляють у Вас сухі мозолі, і яким методом.

Відповісти:

Доброго дня, п. Марію. Вам потрібно проконсультуватися у лікаря-мамолога.

Відповісти:

ненавно замітила в районі груді гульку, до кого можна звернутися за консультацією

Відповісти:

Лікарю-анестезіологу Грищенко Сергію Анатолійовичу теж велике спасибі за професіоналізм та чуйність!!!!!!

Відповісти:

Дуже класна і сучасна клініка!!!! Хоч подякувати лікарю-гінекологу Бойчук Лесі Григорівній за її професіоналізм і талановитість, як кажуть лікар від Бога. Моя мама оперувалась у цій клініці і ми дякуємо всім хто там працює кожен виконує свої обовязки вчасно,професійно, догляд за хворими бездоганний . При поступленні проводять в палату, розказують всі правила перебування, перед операцією огляд всіх необхідних лікарів, після операції цілодобове спостереження, все що необхідно для пацієнта в них є, харчування відповідне, чистота бездоганна, одноразові бахіли і халати для відвідувачів після використання утилізовуються, а не так як у деяких закладах можеш місяць ходити. Дякуємо клініці що така є, бажаємо процвітання і раджу всім кому необхідно лікуватись у Сімедгруп!!! Повірте по грошових коштах так само як і у державних медзакладах але тут це комфортно, безпечно і професійно!!!!!!

Відповісти:

Дякуємо за залишений відгук. Обов'язково відреагуємо на нього, п. Віро.

Відповісти:

Сьгодні була на прийомі у Вашому центрі в гінеколога Кітраль Н.І.Лікар дуже хороший,але враження двояке.Невже важко в кабінеті передбачити місце з ширмою,де б могла роздягнутися жінка,а не робити це за пів метра від того,де лежать інструменти і ліки? Повірне не комфортно і незручно. Іще:під час огляду до кабінету заходять ,як до "магазину",чим відволікають лікаря від роботи.Думаю,що можна щось придумати, щоб коли на прийом зайшов пацієнт, лікаря вже ніхто не відволікав?

Відповісти:

Обов'язково відреагуємо на Ваш відгук, п. Ніно.

Відповісти:

Будь ласка ,навчіть ваших адміністраторів називати заклад куди подзвонили і вітатись, а не "алокати "ніби подзвонили до них додому.

Відповісти:

Найважливіше, що вони роблять велику справус - якісно лікують людей. Моїм лікуючим лікарем-стоматологом у діагностичному центрі є Ільницька Леся Марянівна...дуже задоволена після її прийому навіть на китайській апаратурі. А ви б Назаре краще б людей лікули,а не час на такі коментарі марнували.

Відповісти:

Вибачте за описку БІОМЕД - це Кітай, сьогодні уточнив. А лікування ВЕКТОРОМ - це метод 9-річної давності... Джилі теж з сертефікатом тільки Мерс краще ... У Вас все кітайське?

Відповісти:

Доброго дня п.Назаре, на сайті лікувально-діагностичного центру « СІМЕДГРУП» дійсно написано фірма-виробник Dürr Dental, Німеччина 2011 рік, але не стоматологічної установки (крісла), а апаратури під назвою "Vector". Система VECTOR, призначена для лікування пародонтиту за допомогою ультразвуку. Це є новий напрямок в лікуванні парадонтиту, у результаті якого значно збільшується термін ремісії захворювання.

Крім того спішимо Вас проінформувати, що виробником стоматологічної установки є дійсно Shanghai Hico Industrial Co., Ltd., а фірма-постачальник київська фірма БІОМЕД, у той же час у нас наявні всі сертифікати та ліцензії щодо якісних характеристик даного апарату. Просимо бути більш уважними під час написання таких відгуків.

Досвідчене око бачить все глибоко.

Відповісти:

У Вас на сайті є фото стоматологічного кабінету, і також пише що виробник стоматологічного крісла фірма Dürr Dental, Німеччина 2011 рік. Але коли пригліядітися на кріслі пише BIMED . Ця установка Харківського виробництва ( запчастини з Кітая) взірець 2007 р. Думаю, що у Вас помилочка на сайті ...

Відповісти:

П.Лесю, лікувально-діагностичний центр "СІМЕДГРУП" не займається лікуванням гірсутизму. Вам потрібно звернутися до лікаря-ендокринолога, який надасть консультацію щодо процесу лікування та вилікування даної хвороби.

Відповісти:

Я б хотіла дізнатись чи лікують у Вас "гірсутизм", і взагалі чи мож розраховувати на повне вилікування даної хвороби. А також як саме проходить лікування.

Відповісти:

П. Оксано, адміністрація лікувально-діагностичного центру «СІМЕДГРУП» приносить Вам свою повагу і вдячність за користування послугами центру. Також маємо бажання прокоментувати Ваш відгук. По-перше, лікаря-уролога Назара Івановича, у лікувально-діагностичному центрі просто не існує, для підтвердження цього Ви можете переконатися у кутку споживача (власне у приміщенні центру) або безпосередньо на реєстратурі за телефоном (0342) 52 40 52. По друге, лабораторні послуги надаються такими лабораторіями як «МЕДЕКС», «МАТРИЦЯ» за бажанням пацієнта, тому до самої установи негативний відгук не влучний.
«СІМЕДГРУП» завжди готовий відреагувати на пропозиції, зауваження від пацієнтів або недоліки у роботі, але якщо вони є дійсними, обґрунтованими.

Відповісти:

Уролог нікудишній!!!!!!!!!!! Не глянувши на хворого- операція! Шкода власника центру-куди дивиться! Платиш гроші,ніякої проф.консультації,та ще й весь час по телефону розмовляв! Звуть уролога Назар Іванович! Лабораторія теж бажає кращого! УЗД -добросовісно

Відповісти:

Клінічний лікувально-діагностичний центр сімедгруп  Сімед груп  Ортодонтична стоматологія   Терапевтична стоматологія   Загальна стоматологія   Гінекологія   Стоматології   Ультразвукова діагностика   Клініко-діагностичні центри   Оздоровчі центри   Лікар-гінеколог   Гінеколог   Гінекологічні послуги   Консультації гінеколога   Стоматкабінет   Стоматолог   Стоматологія   Консультації стоматолога   Стоматологічний кабінет   Стоматологічні послуги   Узд   Уз діагностика   Узи   Обстеження узд   Діагностичний центр   Клінічний центр   Клінічна діагностика   Медичні центри   Медичний центр   Оздоровлення   Оздоровчий центр   Smg - лікувально-діагностичний центр  Vector—терапія  Імунолог  Імунологія  Алерголог  Алергологія  Ангіограф  Ангіографія  Аортокоронарне шунтування  Брекет-системи  Брекети, пластинки  Велоергометрія  Видалення каменів  Гінеколог  Гінеколог-ендокринолог  Гінекологія  Гастроентеролог  Гастроентерологія  Гастроскопія  Діагностика алергії  Діагностичний центр  Денний стаціонар  Дроблення каменів у нирці  Дроблення каменів у сечовідних шляхах  Езофагогастродуоденоскопія  Екг дослідження  Екстирпація матки  Ендодонтичне лікування  Ендокринолог  Ендоскопія  Загальна стоматологія  Кардіологічне відділення  Кардіологічний центр  Кардіологія  Кардіохірург  Кардіохірургія  Кардіохірургія ву  Кистектомія  Клініко діагностичний центр  Колоноскопія  Комп'ютерна томографія  Комплексні обстеження  Комплексне обстеження  Комп’ютерна томографія  Консервативна міомектомія  Консультація кардіолога  Консультація кардіохірурга  Коронарографія  Кт  Лікувально-діагностичний центр  Лабораторія  Лабораторні дослідження  Лазерна літотрипсія  Лазерна літотрипсія каменів