Комунальний заклад "Івано-Франківська станція швидкої медичної допомоги"

Відгуків (4)
Вулиця Вовчинецька, 221
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,НдЦілодобовоБез перерви

Інформація

Швидка невідкладна допомога населенню міста.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Уляна Тимчишин: (Користувач)
Сподобалось
Вчора викликали швидку.В дівчини (студентки)17 років температура і висип на тілі.Приїхали,температуру збили(не безкоштовно),діагнозу не поставили,сказали не виходити на вулицю і що сьогодні прийде педіатр.Цілий день сьогодні прочекали.Нікого нема.Чия халатність???Дитина одна,батьки в іншому місті.Відношення як до собак.Сьогодні температури нема,але висип більший.Скільки разів викликати швидку????Що за ставлення до пацієнтів?Потім кажуть вірус гуляє.Так ,бо його ніхто не лікує...

Відповісти:

Уляна Тимчишин,
Уляна Тимчишин, 
Mariia Gutak: (Користувач)
Сподобалось
26 червня я викликала швидку до тата і не дуже й хотіли висилати бо виглядало,що в нього хронічні хвороби. Також лікар швидкої спершу не дуже хотіла везти в лікарню бо не виявляла загострень. Та на свій страх і ризик відвезла в лікарню на Мазепи. Тата взяли на гастроскопію і оказалася 3/4 шлунку кровотечі і 6 язв,плюс гостре пошкодження нирок. Тато попав в реанімацію і слава Богу вже одужав.Я не знаю,хто був лікарем та я дуже вдячна,що лікарка прислухалася до свого чуття,а не боялася,що її в лікарні скажуть "навіщо привезла". Все мало скриту форму і дякувати Богу і таким лікарям тата вирвали з "того" світу.Велике спасибі!

Відповісти:

Mariia Gutak,
Mariia Gutak, 
Лілія Томішак: (Перехожий)
Сподобалось
Христос Хрещається. Хочемо усією сім'єю подакувати бригаді (нажаль не спитались як звати) виїзджали на виклик 21,01,2016 біля 6 ранку по вул. Б. Хмельницького 82\2 кв. 35 . Молода команда професіоналів!!!!! (дві молоді дівчини та молодий чоловік). Швидко встановили діагноз. Призначили лікування медикаментами із врахуванням того, що у мами (пацієнтка Томішак Марія Михайлівна) діабет 2 типу. Зранку, ми викликали терапевта. Некоректно ображавати Ваших колег, але ми вибрали метод лікування не який призначила терапевт (по протоколу), а лікарів швидкої допомоги. Дівчата, бажаю Вам здоров'я, кар'єрного зросту та Божого благословення!!!

Відповісти:

Лілія Томішак,
Лілія Томішак, 
Женя Фокина: (Перехожий)
Сподобалось
Велика подяка лікарю швидкої допомоги Матюхіній Вікторії Миколаївнї- чуйна відповідальна людина.

Відповісти:

Женя Фокина,
Женя Фокина,