Медичний центр "Альтмед"

Альтмед
Відгуків 45
Вулиця Галицька, 167
+38 (0342) 58-17-52 (поліклініка)
+38 (0342) 72-47-33 (кабінет МРТ)
+38 (066) 304-74-70 (поліклініка)
+38 (066) 302-50-60 (кабінет МРТ)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 20:00Без перерви
Сб09:00 - 13:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Медичний центр “Альтмед”- це

  • сучасний центр надання медичної допомоги
  • сучасне обладнання виробництва Японії та Німеччини
  • найвищий рівень якості медичної допомоги
  • досвідчені та доброзичливі лікарі
  • доступні ціни та гнучка система знижок

В медичному центрі “Альтмед” ви зможете пройти повне різнопланове обстеження всієї сім’ї. Це і лабораторія, що здійснює понад 300 видів різних досліджень. А також:

сучасний УЗД апарат, що має можливості ЗД-реконструкції, доплерографії, ехографії та унікальну функцію соноеластографії (можливість за допомогою ультразвуку відрізнити злоякісні новоутворення).

-  єдиний в регіоні магнітно-резонансний томограф відкритого типу.

-  сучасне стоматологічне відділення, де легко та безболісно нададуть допомогу Вам і Вашим дітям.

-  завжди готові надати Вам допомогу понад 15 різноманітних спеціалістів: терапевт, педіатр, лікар-лор, ендокринолог, гінеколог, уролог, проктолог, невропатолог, вертебролог, травматолог, реабілітолог, масажист, косметолог, стоматолог.

Ми працюємо для людей і основним нашим гаслом є : “ Здоров’я людини - передусім”

Ми, також, проводимо організацію обстежень та лікування в провідних клініках Києва.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Eugene M.: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Якщо плтрібно здавати аналізи, то завжди звертаюсь в Альтмед. Без черг, швидко і якісно, гарне ставлення до па....

Відповісти:

Eugene M.,
Eugene M., 
Альтмед Медичний Центр: (Перехожий)
Сподобалось
Адміністрація Медичного Центру "Альтмед" щиро вдячна всім нашим пацієнтам за відгуки, як позитивні, так і не дуже. Ваші зауваження дозволяють нам виправляти недоліки в нашій роботі і покращувати якість обслуговування. Ми аналізуємо кожний окремий випадок і враховуєм Ваші зауваження.
Щодо пацієнта Sasha Pushnin, ми провели детальний аналіз Вашого обстеження, де чітко вказані розміри Ваших гриж. Просимо Вас також зауважити, що кваліфіковані лікарі, зокрема вертебрологи, вміють читати результати магнітно-резонансного обстеження з диску і не потребують опису лікаря. Крім того ми періодично проводимо експерту оцінку описів наших лікарів у провідних спеціалістів кращих клінік Києва та закордоном. Необхідність повторного МРТ у Вас викликає великий сумнів і наштовхує на думку про певну зацікавленість у цьому Вашого лікуючого лікаря. Ми будемо раді вислухати Ваші зауваження щодо нашої роботи в будь-який зручний для Вас час в Медичному Центрі "Альтмед".

Відповісти:

Альтмед Медичний Центр,
Альтмед Медичний Центр, 
Наталя Фокшей: (Користувач)
Не сподобалось
Записалась др ЛОРа, передзвонила,що трохи запізнюсь, бо великі затори по місті. Адміністратор повідомила, що нічого страшного. Прийшла, а ЛОР повідомила, що не прийме мене, бо йде на манікюр. Я профігачила через цілий Франківськ, щоб почути таку відповідь. В мене була краща думка про цей заклад.

Відповісти:

Наталя Фокшей,
Наталя Фокшей, 
Ваня Гладун: (Користувач)
Сподобалось
Рекомендую лiкаря Зеркевич Галину миколоiвну, дуже гарне ставлення, i рекомендацii з ii сторони.

Відповісти:

Ваня Гладун,
Ваня Гладун, 
Ruslana Mandzyuk: (Користувач)
Не сподобалось
Доброго дня.робила МРТ ГОЛОВИ 28 березня .результатів наразі ще немає.пояснюють це тим що лікар ще не зробила...то треба порадитися.питання якщо ви берете ща мрт 2200 грн.то за що я плачу як там сидять лікарі які не вміютью і незнаю як описати його.?!я просила що срочно...минуло 2 доби .нема!жалію що тут робила .НІКОМУ НЕ РАДЖУ.ГРОШІ БЕРУТЬ А НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ ЦІЛОМУ СЕРВІСУ.ДУРДОМ КОРОТШЕ!

Відповісти:

Ruslana Mandzyuk,
Ruslana Mandzyuk, 
Natali Serembitska: (Користувач)
Не сподобалось
Доброго дня!сьогодні по запису відвідала альтмед, записувалась завчасно, та це не гарант того що ви потрапите до лікаря, лікарь не прийшов. так як мені пояснили вони з адміністратором щось один одного не зрозуміли( але я в це не вірю, так як я чула розмову адміна з лікарем, на те що вона щось наплутала не було схоже) адміністратор вибачався але..... факт є... я була одна тому лікарь вирішив просто не їхати. ось такий сервіс. я була постійною відвідувачкою, часто здавали аналізи дитині, часто чула про негативні коментарі в їх сторону,але сприймала це легко поки сама з цим не стикнулась. тому вам вирішувати йти в альтмед чи ні!

Відповісти:

Natali Serembitska,
Natali Serembitska, 

Леся Геращенко: (Користувач)
Наталіє, я теж пацієнт і обслуговуванням задоволена. Такі поодинокі випадки треба розуміти по-іншому.  Не забувайте, що лікар також людина. 
майже 9 місяців тому

Відповісти:

Леся Геращенко,
Леся Геращенко, 
Андрій Кащишин: (Перехожий)
Сподобалось
Альтмед, як медичний центр,є дуже хороший заклад.Адміністратори компетентні в своїй роботі,ввічливі та коректні.Медсестри знають свою роботу.Завжди,коли телефонуєш відповідають .

Відповісти:

Андрій Кащишин,
Андрій Кащишин, 
Sasha Pushnin: (Перехожий)
Не сподобалось
Повірте! Дуже погана установа. Зробив МРТ, опис получив через добу, у мене міжпозвоночна грижа, в описі не має розмірів і нічого що повинно бути вказано, лікарі вертебрологи сміялись. Переробив в МРТ в Києві і порівняв описи, після чого зробив висновок. До речі вартість МРТ в столиці 500грн а у нас 1000.

Відповісти:

Sasha Pushnin,
Sasha Pushnin, 
Макс Петрович: (Перехожий)
Не сподобалось
Хороший лаборант, здаємо аналізи тут. Але адміністратори то якийсь жах. Навчіть їх хоч елементарних манер, бо в приватному закладі таке відношення до пацієнтів неприпустиме!!

Відповісти:

Макс Петрович,
Макс Петрович, 
Ангеліна Бойко: (Перехожий)
Сподобалось
Супер клініка

Відповісти:

Ангеліна Бойко,
Ангеліна Бойко, 
Галина Ярош: (Перехожий)
Сподобалось
Дуже гарна клініка. А особливо хочу порекомендувати лікаря-кардиолога Яворовську Ольгу Олександрівну. Компетентний і уважний лікар. Ми залишилися дуже задоволені консультацією, плануємо звернутися повторно. П'ять балів з п'яти. Все чудово. Ми повністю задоволені консультацією Ольги Олександрівни. Дані грамотні призначення і рекомендації

Відповісти:

Галина Ярош,
Галина Ярош, 
Екатерина Клименко: (Перехожий)
Не сподобалось
В цьому закладі нема поваги до пацієнта!!! 20 хв чекали на лікаря-вертебролога Ткачук Юрій Любомирович !!!
Нуль поваги до пацієнта,який терпить біль. Це не нормально !

Відповісти:

Екатерина Клименко,
Екатерина Клименко, 
Юлия Кушнир: (Перехожий)
Сподобалось
Зручно здавати аналізи з дитиною, приємні лаборанти, гарне ставлення до дитини, оперативне надання результатів. А от роботою адміністратора не задоволена - спілкується не піднімаючи голови, непривітно...

Відповісти:

Юлия Кушнир,
Юлия Кушнир, 
юля: (Перехожий)
Сподобалось
добрий день сьогодни здавали з дитиною 4 роки кров на загальний анализ крови и инши вируси,кров брали з пальчика и вени я була здивована як вмило и швидко взяли кров з пальчика не тиснули той пальчик до посининня а скоренько такою ниби ручкою вкололи и всьо,так як в мене доця сильно боязглива до всих уколив и побачивши той здоровенний шприц на 5 кубив верищала жак дивчата заговорили в секунди найшли вену и зразу попали це дуже дивно и скоренько набрали и продовжуючи говорити до дитини завершили процедуру,я задоволена персоналом.крим пани яка була на рецепшени вона якась зовсим не привитна.

Відповісти:

юля,
юля, 
Звиртаюсь до особи яка написала по аналіз сечі, я постійно здаю аналізи в Альтмеді проблем не було. А Ви навчіться підписувати баночки з сечею коли приносити на аналіз там є спіцяльна наклейка на баночці вона не для краси., І виніть себе, а не працівників. Я задоволена роботою лабораторіі. В дячна пацієнтка Олена.

Відповісти:

Доброго дня.Хочу записатися на прийом до невропатолога,хотіла знати скільки коштує,дякую.

Відповісти:

Доброго дня. Навіть не медик знає, що після уколу антибіотика сеча покращиться. Раджу винити себе і лікаря який призначив Вам по такій сечі сильний антибіотик і перездавати сечу в той самий день,а не на другий. Не виніть лаборанта Вона не призначала антибіотики і не колола іх. Це повністю Ваша вина. Лаборант в Альтмеді чудовий.

Відповісти:

Доброго дня всім читачам та працівникам медичного центру. 28.02.2014(п"ятниця) робила дитині аналіз сечі і отримала жахливий показник при якому дільничий лікар терміново відправляла у лікарню.Я терміново проконсультувалась(викликавши додому) з зав.відділення дит. поліклініки і зав. по сімейній медицині і отримала назначення колоти сильний антибіотик і серйозне лікування.Їхня основна порада була-це зробити ще раз аналіз,що я і зробила на слідуючий день і отримала зовсім протилежні результати.Бо лікарі побачили помилку в тому,що при лейкоцитах 80-90 і білок 0,198 як пише лаборант Михайлюк(працівник Альтмед) у неї прозорість сечі-прозора.що є нереально.Минулого року у мене була така проблема з аналізом крові.На мій візит лаборант вибачилась і сказала,що можливо вона переплутала баночки.Забавно.Ця її халатність мені дорого вартує. Тому не спішіть панікувати і робити якісь висновки по результатах аналізів лаборанта МИХАЙЛЮК ІННИ ВАСИЛІВНИ.

Відповісти:

Проктолог - чоловік (дуже хороший лІкар). Була в нього на прийомі. Прийом обійшовся біля 70грн.

Відповісти:

можна ціну на лікувальну фізкультуру??

Відповісти:

Скажіть будь ласка, скільки коштує зробити аналіз на вагітність???

Відповісти:

Нещодавно відвідувала заклад, температура повітря не зовсім комфортна... У закладі дуже холодно.

Відповісти:

Скажіть будь-ласка,а проктолог - жінка чи чоловік.Бо я ніяк не можу наважитись піти до цього спеціаліста.І скільки коштує прийом.Дякую.

Відповісти:

На вашому веб-сайті є вірус, який не дозволяє відкрити його для перегляду.Будь ласка, виправіть цей недолік.

Відповісти:

Шановні доктори.
Дуже болить коліною Місцеві лікарі не можуть визначити причину. Чи у вашому центрі взнають?
З повагою Микола.

Відповісти:

Була у проктолога. Добре ставлення і лікування.

Відповісти:

Cайт - неробочий

Відповісти:

У вас не працює веб сайт, продовжіть ваш хостинг

Відповісти:

Була на прийомі у лікаря. Задоволена ставленням і лікуванням.

Відповісти:

скажіть будь-ласка чи у вас роблять МРТ головного мозку, якщо так то скажіть яка ціна.Наперед вдячний вам!

Відповісти:

Доброго дня, Ірина. У них на сайті вказано "Акція для пенсіонерів 5 % ЗНИЖКА НА ВСІ ВИДИ ЛІКУВАННЯ" - http://altmed.if.ua/akcii
Ви можете уточнити чи ця інформація дійсна по телефонам, які вказані на цій сторінці. Мої найкращі побажання.

Відповісти:

Доброго дня.
Запитання, чи існують знижки для пенсірнерів, онкохворих?
Дякую.

Відповісти:

Ходила до гІнеколога ...СТАВЛЕННЯМ І ЯКІСТЮ РОБОТИ ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНА....

Відповісти:

підкажіть будь ласка вартість узд органів малого таза

Відповісти:

підкажіть будь ласка вартість узд від інфекційних захворювань, таких як молочниця..

Відповісти:

ходила на узд діагностику,задоволена діагноз підтвердила на всі 100.ціни відносно помірні з іншими клініками так як проходила узд молочних залоз за 80 то тут 50.

Відповісти:

На сайті вашого медцентру дуже незручний каталог послуг, та ще й ціни там не вказані!

Відповісти:

Яка вартiсть МРТ хребта та грудноi клiтки, скажiть будь-ласка.

Відповісти:

скільки крштує прийом проктолого і що входить і цю вартість.

Відповісти:

Скажіть у вас є дитячий ортопед якщо є то як можна до ньго попости

Відповісти:

Дуже невідповілальні лікарі. Чекав 1 годину, після назначеного прийому!

Відповісти:

хочу зробити мрт в даній клініці. Повідомте яка вартість обстеження хребта та грудної клітки

Відповісти:

Надзвичайно професіний підхід до кожного пацієнта, та хороша якість обслуговування!! Особливо вразили фахівці МРТ своєю освідченістю.

Відповісти:

Дуже хороша клініка.Робила МРТ дуже задоволена.Уважні медсестри лікарі дуже хороше відношення і помірні ціни.Дякую

Відповісти:

Дуже хороша клініка,я всім задоволена.Ходила з дітками до педіатра,прекрасне відношення,нас оглянула,проконсультувала,призначила лікування,не пройшло і два дня ми практично здорові.Велике спасибі.

Відповісти:

Альт-мед   Лікарні   Поліклініки   Ультразвукова діагностика   Клініко-діагностичні центри   Оздоровчі центри   Лабораторії медичні   Лікарня   Стаціонар   Клініки   Поліклініка   Узд   Уз діагностика   Узи   Обстеження узд   Діагностичний центр   Клінічний центр   Клінічна діагностика   Медичні центри   Медичний центр   Оздоровлення   Оздоровчий центр   Медична лабораторія   Лабораторія   Лабораторні аналізи   Прийом аналізів   3d узд   3d-узд   Аудіометрія   Вертебролог   Гінеколог   Денний стаціонар   Доплерографія   Екг   Ендокринолог   Косметолог   Лабораторія   Лор   Магнітно-резонансна томографія   Магнітно-резонансна томографія відкритого типу   Масажист   Мрт   Невропатолог   Педіатр   Проктолог   Реабілітолог   Слухові апарати   Слухопротезування   Соноеластографія   Терапевт   Травматолог   Узд   Уролог  
Показати більше