Оздоровчий центр "Психологія здоров'я "Treasure"

Психологія здоров'я "Treasure

Інформація

Оздоровчий центр «Психологія здоров'я Treasure» є вашим простором для удосконалення себе, місцем, де ви найдете відповіді на свої запитання та покращите власне здоров’я (фізичне, метальне і психологічне). Любов Мазур, що є дипломованим лікарем, практиком-психосоматологом, арт-терапевтом та мотиваційним тренером навчає відвідувачів центру розрізняти справжні цінності життя, відокремлювати другорядне від важливого та насолоджуватися своїм буттям.

Відвідуючи наш центр, ви навчитися:

 • любити себе та власне тіло…
 • дарувати любов та душевне тепло навколишнім, «не вигораючи» емоційно…
 • жити в гармонії зі світом…

Думаєте, вам це не потрібно? Можливо. Проте, більшість людей живуть у сірій буденності, сповненій страхами, болем, травматичними стосунками, стражданнями та психологічними проблемами. Живуть, не знаючи, що може бути по іншому. Живуть, позбавляючи себе радостей життя. При цьому, вони починають хворіти фізично і не розуміють, що проблеми їхні криються глибоко у підсвідомості. І тільки спеціаліст допоможе їм вибратися із цієї ями відчаю та нерозуміння. Життя прекрасне! Повірте! Це не порожні слова. Життя прекрасна у кожному своєму прояві, у кожній своїй миті. Вам просто треба навчитися бачити його красу. І ви станете не тільки щасливими, а й здоровими.

Отож, для вашого духовного та фізичного здоров’я пропонуємо:

 • лекції на тему психосоматики;
 • арт-зустрічі;
 • психологічні ігри;
 • індивідуальна арт-терапевтична чи психосоматична консультація («вживу» чи за допомогою програми «Скайп»);
 • бізнес тренінги закритого типу;
 • семінар;
 • практикуми;
 • мотиваційні зустрічі тощо.

Події

Здорова Комунікація для Підлітків
Початок о 17:00 год. Вміння грамотно доносити свою думку, просити допомогу, відповідати на просьби іншим, говорити НІ-коли мова йде про збереження себе, для себе-це справжнє мистецтво! Якщо комунікативним мистецтвом оволодіти 12-16 років, такі люди зберігають своє здоров'я, слідують своїм цінностям, є в рази успішнішими! Що отримаєте на зустрічі:-мінімум теорії-30%, максимум практики-70%-комунікативні батли-мотиваційні алгоритми здорової комунікації-на початку та завершенні семінару психосоматичні зцілюючі практики Ця інвестиція часу та батьківських ресурсів у ваше ментальне здоров'я та успіх! Вартість 250 грн. по передоплаті, 275 грн. в день події! Реєстрація обов'язкова, у адміністатора- Наталі Солоничної, 099 057 80 06.Кількість місць обмежена!Раді будемо кожному/ій!
Арт-зустріч "Різдв'яні Віночки Власноруч"
Початок о 15:00 год. Ідея створення новорічного вінка прийшла до нас із Заходу. А придумав його в 1839 році німецький місіонер імені Йоганн Хинріх Вихерн, який брав на виховання малюків з бідних сімей. Під час посту дітки часто запитували у свого наставника, коли ж настане довгоочікуване Різдво. І щоб дітям було легше чекати і відлічувати час до свята, Вихерн змайстрував вінок, який прикрашали 19 малих червоних свічок і 4 великі білі свічки. Щодня вранці вихователь запалював по одній маленькій свічці, а з довгоочікуванням неділі, одну велику. Зараз різдвяні вінки вішають на вхідні двері, вони символізують наближення Нового року та приносять в дім атмосферу щасливого Нового року та наближення Різдва. Ідея мені дуже сподобалась, робота надихнула. Бажаючі долучитись, обов'язково рєструйте себе, мам, подруг, дітей від 10 років) Деталі та обов'язкова реєстрація, за ном. :095 088 82 27099 728 36 12.
Ранкова Кава з Психологом "Магія В Житті Жінки"
Початок об 11:00 год. Магія в житті Жінки-це арт-зустріч призначена для жінок, в теплому, однодумному, ароматному колі, однієї із затишних кав'ярень міста. Що робитимемо?-однозначно через здорове слово спілкуватимемось-використаємо магію натхненних, оздоровчих, трансформаційних слів, так-таквам не почулось,-магія передноворічних слів в житті жінки НАДважлива)-через гру, за допомогою метафоричних асоціативних карт отримаємо відповіді-підказки на запити, котрі нас цікавлять. Що отримаєте?- магічний настрій- віру в себе, тобі ж ДИВО- ангельські крила розпрямляться- з легкістю підете в Новий рік свого казкового життя Вартість 200 грн. по передоплаті, в день події 225 грн!У вартість входить чай, кава, вода та роздаточні матеріали! Ведуча зустрічі: лікар, психосоматолог, арт-терапевт, мотиваційний тренер, ігропрактик, член східно-української асоціації арт-терапевтів України, Любов Мазур. Адміністратор, фея-координаторОленка Павлюк.Реєстрація обов'язкова, за ном. 095 088 82 27099 728 36 12. Раді будемо з Вами творити передноворічну магію!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Психологія здоров'я трежер  Психологи   Тренінги, семінари   Психолог   Допомога психолога   Психологічна допомога   Психологічна консультація   Послуги психолога   Тренінг   Семінар   Конференції   Індивідуальні консультації  Індивідуальні консультації на тему відносин  Індивідуальні консультації на тему мотивації  Індивідуальні консультації на тему психосоматики  Лекції на тему відносин  Лекції на тему мотивації  Лекції на тему психосоматики  Люба мазур  Любов мазур  Мазур люба  Платформа особистісного розвитку  Платформа покращення стану свого психоемоційного здоров'я  Платформа покращення стану свого фізичного здоров'я  Платформа стабілізації стану свого психоемоційного здоров'я  Платформа стабілізації стану свого фізичного здоров'я  Психолог  Семінари  Семінари на тему відносин  Семінари на тему мотивації  Семінари на тему психосоматики  Тренінги  Тренінги на тему відносин  Тренінги на тему мотивації  Тренінги на тему психосоматики 
Показати більше