Ресторан "Астарта"

Астарта
Відгуків (3)
Вулиця Юності, 1

Інформація


Ресторан «Астарта» - це розкішний заклад, де можна влаштувати корпоративний захід, провести весільний банкет, шикарно відсвяткувати ювілей або річницю, дитяче свято, організувати ділову презентацію, конференцію або ділову зустріч. Розкішний банкетний зал може вмістити до 250 осіб, при цьому у Вас буде достатньо місця для танців і проведення різної конкурсної програми.

Стильний дизайн цього залу володіє стриманою розкішшю, де Ви будете почувати себе комфортно та затишно, а ми в свою чергу порадуємо Вас :

•    Авторською кухнею
•    Доступними цінами
•    Живою музикою
•    Індивідуальним підходом до кожного клієнта
•    Організацією банкетів та дитячих святкувань (в офісах та вдома)
•    Доставкою обідів.

Ми дозволимо втілити в реальність будь-яку задумку організаторів і подарувати всім гостям чудовий настрій з першої хвилини торжества і до самого його завершення.

При організації весілля – декор в подарунок!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Василь Гринів: (Користувач)
Сподобалось
Наш улюблений заклад, в якому ми вже почуваємося, як вдома. Саме тут ми святкуємо найгловніші події, тут ми святкували наше незабутне  весілля , тут ми святкуємо дні народження наших батьків.Зустрічаємося з друзями. Всі працівники ресторану Астарта з душею виконують свою роботу. Друзі з Польші зауважили, що в Польші треба добре пошукакти ресторан з такою високою якістю обслуговування та страв за такі помірні ціни. А "голубці" тут найсмачніші в місті! Дякуємо вам всім!Тут завжди можна домовитися про вигідні ціни,зручні умови, два великіх зали все як треба!Астарта молодці!

Відповісти:

Василь Гринів,
Василь Гринів, 
Назар Питель: (Користувач)
Не сподобалось
Доброго дня. Хочу залишити відгук про цей"розкішний"  заклад. 15.07.17 відсвяткували своє весілля. При замовленні залу розмовляли з адміністратором, домовилися про одну суму, а за 2 тижні до весілля  коли вони взяли з нас 11 000 грн., завдатку почали спливати нюанси про різні додаткові оплати про які раніше навіть не було мови, такі як оплата за нарізку м*ясного, фруктів, а також за простий банальний зварений узвар (причому ми дали свої продукти)  який раніше рахувався до меню. На рахунок їжі, складається таке враження, що це дешева забігайлівка в якій не вміють готувати і подають напівсирі страви, якими в результаті отруїлися люди.  Хліб за який беруть 1грн за скибку нарізають наскільки тонко що він просвічується, і окрім того неакуратно та ще й криво. Сирна тарілка яка мала складатися з 3-4 видів дорогого сиру, в результаті виявилася "наповнена" одним самим дешевим видом сиру. Жульєн виявився на муці. Галушки , чи як там в них воно називається точно вже не пам*ятаю мали бути з м*ясом, в результаті виявилися з смердючим , старим лівером. А також за ціле весілля ні разу не поміняли тарілки для гостей.... Порції настільки маленькі що це просто жах....Вони настільки "економлять", що під час весілля коли людям було жарко вини не увімкнули кондиціонер, аргументуючи це тим, що він не працює, хоча до весілля запевняли що вони робочі. Пізніше чудодійним способом кондиціонер все ж таки запрацював після наполегливих скарг.  Хамське відношення директора закладу до клієнтів просто вражає. У цьому закладі навіть немає посуди для морозива)))))  Також жахливим виявилося оформлення козацького і фуршетного столів. Фото яке вони показували по оформленні не відповідає дійсності.Такого жахливого ресторану і кухні не побажається навіть ворогу.... Окремо ще хочу виділити зал для танців, в якому відсутнє  оформлення, із чорної як сажа стелі стирчать нікому незрозумілі гаки...

Відповісти:

Назар Питель,
Назар Питель, 
Маша Романишина: (Користувач)
Сподобалось
ПОСТІЙНО СВОЇ СВЯТА СВЯТКУЮ У РЕСТОРАНІ - АСТАРТА . ВСІМ ЗАДОВОЛЕНА.  СМАЧНІ ТА ВИШУКАНІ СТРАВИ. ВВІЧЛИВЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ. ЗАТИШНО ТА КОМФОРТНО !!! ДЯКУЮ КОЛЕКТИВУ ТА АДМІНІСТРАЦІЇ ЗА ХОРОШУ ПОСТАВЛЕНУ РОБОТУ!!!

Відповісти:

Маша Романишина,
Маша Романишина,