Стоматологічний центр "Віадент"

1 2 3 4 5
Івано-Франківськ
Вулиця Української дивізії, 5
+38 (0342) 77-29-89
+38 (066) 857-11-19
+38 (097) 872-94-49
Розклад роботи:
день години роботи перерва
пн,вт,ср,чт,пт 10:00-18:00 Без перерви
сб 09:00-14:00 Без перерви
нд Вихідний
імплантація імпланти ірадіовізіографія брекети брекети недорого брекетна система видалення кіст вирівнювання зубів брекетною системою високоестетичні лінгвальні брекети встановлення брекетів гігієна ротової порожнини діагностика захворювання карієсу диспансеризація дитяча ортодонтія дитяча стоматологія дитячий стоматолог ендодонтія естетична реставрація зубів знімне протезування кістектомія керамічні коронки клініка ортодонтії клініка сучасної ортодонтії комп ’ютерна рентгенодіагностика зубів конусно-променева комп ’ютерна рентгенодіагностика конусно-променева комп’ютерна рентгенодіагностика лікар ортодонт лікування зубів з використанням традиційних брекетів лікування карієсу лікування молочних зубів лікування некаріозних захворювань зубів лікування парадонтологічних кишень лікування ускладнень карієсу лазерно-флюоресцентна діагностика карієсу медикаментозне лікування; направлена регенерація кісткової тканини нстетична стоматологія обстеження зубо-щелепної системи озоно-терапія озонотерапія ортодонт ортодонтія ортодонтична клініка ортодонтичне лікування ортопедична стоматологія підтримуюча терапія пародонтологічні операції порекомендуйте ортодонта поставити брекети протезування протезування на імплантатах професійна ортодонтія професійний ортодонт різні види протезування рентгено-діагностика система Invisalign хірургічні втручання при важких формах захворювання хірургічна стоматологія хороший ортодонт цирконієві коронки ясенно-пластичні втручання
Віа дент
Віадент
Viadent - широкі можливості сучасної стоматології.

Viadent - це сучасний стоматологічний центр, структура та сервіс якого створені для максимальної зручності і комфорту кожного пацієнта.
Центр оснащений новітнім обладнанням та інструментарієм, що робить Ваше обслуговування провідними спеціалістами-стоматологами Івано-Франківська дійсно швидким та найбільш якісним.

У стоматології "Viadent" представлений повний спектр стоматологічного лікування дорослих і дітей: терапевтичне, ортопедичне, ортодонтичне, хірургічне, лікування кореневих каналів та хвороб ясен. Заклад працює у форматі сімейної стоматології широкого профілю, що дозволяє говорити про справді комплексний підхід за принципом "завершене лікування в одному закладі".

Лікування і процедури:
 • лазерно-флюоресцентна діагностика карієсу
 • єдина на Прикарпатті справжня озоно-терапія
 • рентгено-діагностика і радіовізіографія
 • найновіші технології в лікуванні кореневих каналів із використанням операційного мікроскопа
 • направлена регенерація кісткової тканини
 • root replica (копія кореня) для збереження об’єму кістки після видалення зубів
 • лікування карієсу, ускладнень карієсу та некаріозних захворювань зубів
 • конусно-променева комп’ютерна рентгенодіагностика
 • доросла та дитяча ортодонтія
 • всі види протезування
 • протезування на імплантатах
Наші переваги:

Дбаючи про свою репутацію та професійне зростання, спеціалісти "Viadent" постійно підвищують свій рівень, проходячи різноманітні стажування, здобуваючи досвід на курсах підвищення кваліфікації лікарів-стоматологів в Україні та за кордоном.
Звернувшись у стоматологічний центр, кожен пацієнт отримує сервіс європейського рівня за оптимальними цінами. У нас Ви маєте можливість найбільш швидко і якісно
вирішити не тільки наявні на даний момент проблеми з зубами, але й правильно продіагностувати та усунути їх причини, отримати індивідуальний супровід досвідченого
спеціаліста, скористатися знижками, що передбачені для постійних клієнтів.

Наші досягнення:

Найсучасніше обладнання та найновіші методики нічого не варті без умілих рук досвідчених лікарів. Провідний спеціаліст стоматологічної практики "Viadent",
голова обласного осередку Асоціації приватних практиків лікарів-стоматологів, член Асоціації імплантологів України, лікар-стоматолог Зіновій Іванович Дичек
зумів згуртувати навколо себе лише найкращих лікарів, більшість з яких навчав практичних навиків особисто. Це забезпечує командний підхід до роботи у
стоматологічному центрі: кожен спеціаліст, що працює тут, відповідає за певну ділянку стоматологічного лікування. Окремі світлі кабінети з сучасними системами дезінфекції повітря, поверхонь та інструментами є своєрідними центрами вузькоспеціалізованого та індивідуального підходу до кожного з пацієнтів.

Відгуки про Віадент:

 • 1 2 3 4 5
  Хороша клініка: обладнання сучасне, лікарі високого рівня. Рекомендую всім, хто дбає за своє здоров'я.
  Семенчук Ольга, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  дуже дорого....600гр. лише знайти нерв у зубі і зробити рентген
  Аня , майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  розводять на гроші
  іван, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Зеновію Івановичу, що з того, що увас купа дипломів,коли совісті нема і ви тупо розводите людей на гроші...
  оксі, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Лохотрон ! Коли роблять обстеження,такі добрі,ввічливі , а приходиш до З. І. і він тупо позводить на гроші. Особливе ставлення тільки до осіб знайомих. Взагалі, розчарована!
  Зеновію Івановичу,що з того, що увас купа дипломів,як совісті нема...
  оксі, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  чому всі лякаються молодих лікарів?! а, можливо, цей молодий лікар ще краще знає свою справу, ніж з досвідом, адже він ще вдосконалюється
  оксана, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Для лікування маленьких дітей., найкраща клініка, особливо лікар Павло - рекомендую, з своїм сином мав стільки клопоту, навіть в перукарні, а тут зубний лікар. Так що переконайтесь самі.
  Денис, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  всі пломби які тут мені ставивли стоять уже біля 7 років.Не погоджусь з Андрієм, тому що підіть в обласну на Тернавського і сюди і зрозумієте ЩО ТАКЕ СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ. Останнім часом лікуюсь в ін.клініці - бо дешевше, але з проблемними зубами іду сюди або до Зіновія Івановича, або до Зіновія Зіновійовича.
  Клієнтка, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Я був шокований коли дали заповнювати медичну картку клієнта. В ній містилися наступні положення: "Заклад знімає із себе будь-яку відповідальність повязану із ускладненнями, неправильним лікуванням, погіршенням здоров'я і т.д" та "Клієнт надає в користування свою особисту інформацію". Звичайно я тут написав у скороченому вигляді, там це розписано на кількох листках. При цьому сказали перечитайте і підпишіться!? Приходячи у ваш заклад та оплачуючи немалі гроші, я вважаю що ваш обовязок взяти ВСЮ відповідальність за те що ви робите зі своїм пацієнтом. А тут таке. Чесно я розчарований! Не знаю про що думають власники, даючи це своїм клієнтам на підпис, скоріше навіть знаю, але від цього ще сумніше.
  Гість, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ЗАДОВОЛЕНА ВСІМ, ДБАЙЛИВЕ І ВВІЧЛИВЕ СТАВЛЕННЯ ПЕРСОНАЛУ , ЦІНИ-ВІДПОВІДАЮТЬ ПОСЛУГАМ
  )))), майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Цікаво - як звичайний пацієнт може оцініти вдосконалення обладнання??? Самі собі відгуки пишемо?
  Андрій, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Лікування тут в задоволення. Приємне відношення :) Постійне вдосконалення як професіоналізму, так і обладнання. І це ще більше підкупляє. Будь-яке лікування і обстеження (що оцінюєш, коли доводиться робити) на одному місці.
  Так, багато молодих лікарів, проте до них приходять вчитися інші і кожен знає свою область справи добре
  Ціни високі, але ти знаєш, що в добрих руках
  A.S., майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Лікарі молоді,некваліфіковані..зате ціни високі!знав би,тоді б шукав іншу клініку.
  Віктор, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Молодці - самі себе хвалимо! Були тут на лікуванні дитині 9 років (немає зачатку зуба). Рекомендували поставити імплант ( в дев"ять років).
  ІНДІГО, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  хороша клініка,з достойним обладнанням,професійний підхід до роботи.Я задоволений..
  клієнт, майже 5 років тому

Віадент на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!

 

Віадент галерея і фото