Таксі "Карпати"

1 2 3 4 5
Івано-Франківськ
+38 (0342) 15-65
+38 (050) 434-31-10
+38 (067) 790-13-68
Розклад роботи:
день години роботи перерва
пн,вт,ср,чт,пт,сб,нд 00:00-24:00 Без перерви
Пасажирські та вантажні перевезення.

Відгуки про Карпати:

 • 1 2 3 4 5
  1
  Іван Іванов, майже 14 годин тому
 • 1 2 3 4 5
  Найгірше таксі, яке тільки може бути!! Незважаючи на те, що я кодовий пасажир, то машину дочекатись нереально. Сьогодні за годину наперед замовила машину на вокзал( про це попередила), машина так і не приїхала, а диспечер відповів, що нічим не допоможе, бо машин в центрі немає. Знову через їхню службу бігла по голольоду на вокзал, ледве встигла. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ВЗАГАЛІ!!!
  Аня Демчак, майже 16 годин тому
 • 1 2 3 4 5
  Водій попався хамовитий.... якого біса, я, як клієнт повинен терпіти хамовите відношення до себе!? .. Дорого..
  Правда подача машини була швидка
  Олег Українець, майже 9 днів тому
 • 1 2 3 4 5
  Користувався цією службою тривалий час, але сьогодні мені нахамив диспетчер, тому не раджу цю службу.

  З плюсів: водії користуються рацією ттому більш стежать за дорогою
  З мінусів: хаиство, непередбачуваний час очікування і тарифи
  Василь Педак, майже 3 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Не служба,а непорозуміння!!Сьогодні прочекала машину 40 хвилин.Два рази телефонувала їм і два рази мені збрехали,що машина вже виїхала.Потім перестали брати слухавку,а таксі так і не приїхало.КОЛГОСП!!!
  Іруся Левицька, майже 3 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Не таксі, а жах! Подзвонила до них, відповіла оператор, що таксі можливо буде. Я чекала 15 хв, ніхто не подзвонив, викликали явір, сказали зразу, що приїде. І тут дзвонить таксист з Карпат, я піднімаю трубку- він алокає, я йому відповідаю, а він мене не чує. І так разів з 5. Подзвонив явір, я вийшла і тут їх два. Починає таксист з Карпат на мене кричати, я йому пояснила ситуацію, сказала нехай ремонтує телефон і що це за відповідь оператора "можливо буде" Я. Це як так? Сказав платити 20 грн, я заплатила , бо не хотіла з придурком сперечатись. Більше ніколи не буду користуватись цією службою і нікому не рекомендую!
  Оля Амброзяк, майже 3 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Тривалий час іздила на цьому таксі(кодовий пасажир), до сьогодняшнього моменту. 0 16год.13 хв.-викликала таксі і 0 16год 45хв передзвонила на моє запитання скільки чекати ще машину відповіли: НЕ ЗНАЮ,коли я попросила сказати з ким я говорю,відрекомендуйтися- мені відповіли: ТИ ХТО ТАКА!!!На питання куди я можу звертатися -мені дали номер який не відповідає. Ось так фірма дорожить своїми клієнтами. ПРОСТО ЖАХ!!!!У всіх фірмах передзвонюють і якщо машин не має запитують чи можете ви почекати впродовж наприклад 15 хв-ось так має бути,а тут мало того , що не попередили , так ще й обхамили...
  Елена Литвиненко, майже 4 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Не виховані оператори,хамлять ,кидають трубку, а коли вже нарешті піднімлять слухавку,замість привітного голосу ти чуєш "Що треба".
  Шановне керівництво, зверніть на роботу своїх операторів і таксистів!
  Анастасія Лаврів, майже 6 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Хочу поділитись враженнями від послуг. І коли відкрила їхньо сторінку то все зрозуміла. Такі послуги і їх сервіс має бути закритий. 22 00 замовили таксі караван 3 людей +багаж на вулиці - 15 градусів. Люди виходять а таксіст не говорячи бере розвиртаеться і їде. Він що побачив призраків чи не вміє пояснити що не влізе в його багажник їхня валіза. Шановне керівництво навчить людей як треба надавати послуги а не втікати на вулиці -15 бессовісний ваш працівник . Нікому більше не раджу викликити це таксі.
  Наташа Квич, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Це просто ужас!
  Подзвонили до них за 15 хв до замовленого часу, сказали що таксі замовили ми вже замовляли на 8 людей! І я просто в шоці, бо взагалі не дзвонила до них за останній тиждень, нахамили, і кинули трубку!
  Нехай власник, чи власники краще займуться своїм бізнесом, а то таким чином клієнтів в них не лишиться..
  Khrystyna Kostyuk, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  таксисти злодії!!!викрав речі з кузова тепер знайти його не можливо і в фірмі кажуть що навіть номера не мають цього водія.зразу помітно що це в них не в перше,всі за одне
  Viktoria Lutska, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Служба працює надзвичайно погано. Ось приклад. Викликаю таксі "Карпати", поспішаю до залізкичного вокзалу до київського поїзду. Проходить 10 хв. таксі немає, диспетчери не відзвонюються. Телефоную ще раз, диспетчер каже, що машина поїхала, чекайте. До відправки поїзда залишається 25 хв. Я чекаю. Машини немає. Через 5 хв. знову телефоную. І мені кажуть, що вільних машин немає, потрібно чекати. Як я в останню хвилину перед відправкою поїзда закакувала у вагон, розповідати не буду. Але одного разу подібна ситувація у мене трапилась у Києві, де я з вини служби запізнилась на поїзд, а таксі викликала завчасно. Компанія служби таксі компенсувала кошти за квиток, який пропав, придбала новий квиток та оплатила ночівлю в готелі. Думаю, що пора вчити як диспетчерів так і таксистів, як працювати, щоб мати в майбутньому роботу. І не нарікати на пасажирів. Дуже хочу зв'язатись з керівництвом служби і вияснити цю ситуацію не через телефон диспетчерської служби "Карпати". Шкода, що в довідках не вказують робочі телефони власників чи керівників служби.
  Natalka Chaplynska, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  водії у них супер! надувательство у них основна професія.
  анонім, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  диспетчера хамки,хамки і ще раз хамки-відлякують клієнтів-таке враження що кожен клієнт шось їм винен!!!
  Станіслава, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Ця служба таксі взагалі не заслугову на існування!!!!!З таким відношенням до клієнтів ви скоро збанкротуєте!Оператори :невиховані дівки,завжди хамлять клієнтам.Таксисти :взагалі таке враження ,що не ти їм платиш свої гроші ,щоб доїхати до місця призначення,а вони тобі платять за це.В машинах смердить цигарками ,і не тільки ними.....Хто себе поважає ,не їздіть цею службою !!!
  Колишній клієнт, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  не виховані водії. таке враження ніби тим що відвіз, якусь велику послугу зробив. хочете щоб вам нахамили, користуйтесь цією службою.
  клієнт2, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  дуже тривалий час їздила на цій службі, була задоволена ,але до пори до часу,раніше не звертала уваги на те,як спілкуються оператори !! вони не освідчені і хамовиті ( де таких тільки позбирали) !!! до водіїв не маю претензій,хоча і декілька водіїв попадались хамовитих! мала код на цій службі, але це все не стримує,через поведінку і спілкування операторів! я відмовляюсь від їхніх послуг , а власникам раджу найняти на роботу нових вихованих операторів ! народ, не дозволяйте операторкам до вас так ставитись,хай знають своє місце,скажіть їм це! успіхів вам карпати ,а я буду користуватись кращою службою!
  зла жінка, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже задоволена!!! Зранку спішиш на роботу , приїжджає таксі, таксист нічого не чує, яка квартира, біжиш за таксі (послуга бесплатна) , добіг за допомогою сусудів, зупинився, потім послухав компліменти на рахунок своєї адекватності (платно) Їдеш виходу немає спішишся потім просять вийти раніше ніж доїхав до призначеного пункту знову компліменти Супер Замовляйте таксі не пошкодуєте номер машини водія 31-58
  задоволений, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Хороша служба! І таксісти найкращі! А у кого в голові дірка - нехай пішки ходять.
  яsька, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Якщо вам не шкода своїх нервів і грошей - то замовляйте це таксі. Всіх, кого виганяє Явір за перевищення ціни та хамство - всі тут. Ніхто не цікавиться як шофер дотримується ціни, головне щоб офіс справно платив. Все решту по барабану.
  Сеня, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Штани свої в таксі ще забудьте! Після вас людина в машину інша сіла і підібрала все, що ви по-п'яні посіяли. Які претензії до таксиста??? Думайте, що пишете.
  Справедливість, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Оператори не записують всі поїздки на ваш код, і потім немає ювілейок!
  Юрій, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже невиховані оператори!!! Просто жах!!!!! Краще запізнюсь, піду пішки, поїду тролейбусом, але це таксі не викличу більше ніколи.
  Тоня , майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  таксист,яки присвоює собі чуже довго не потішиться....на чужому горю своє щастя не побудуєш!!!!
  клієнт, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Незадоволений, а ще гірше, що таксі в якому забули телефон - не повертає і ховається, а служба його вигороджує. Тому будьте обачні! Перевіряйте 100 раз, коли виходите з таксі, чи нічого не забули. А тому таксісту хай буде добре, не можна так робити!
  Анонім, майже 5 років тому

Карпати на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!