Танцювальна школа "Four-Step"

Four-Step
Відгуків 8
Вулиця Тичини, 43Б
(4 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт14:00 - 20:00Без перерви
Сб12:00 - 18:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Four Step Dance School — це школа спортивно-бальної та сучасної хореографії, де діти, молодь та дорослі, вперше зіткнувшись з танцем, стають досвідченими танцюристами та часто починають свою танцювальну кар’єру, а професіонали відкривають для себе кращі в Україні умови для динамічного розвитку та професійної реалізації.

Уроки танців в школі будуються з урахуванням особливостей організму. Викладачі-професіонали дозують навантаження і грамотно розподіляють їх по групах м'язів. В результаті тіло придбає необхідні форми і звикне до серйозних навантажень.

Навчання танцям принесе в життя системність — важлива якість сучасної людини. У школі не дозволяють порушувати режим, а час занять чітко розписано з урахуванням зайнятості.

Танцювальна школа «Four Step Dance School» може стати першою сходинкою в професійній кар'єрі танцівника, якщо стало зрозуміло, що танці — це те, чого захотілося присвятити своє життя.

Танцювальна школа «Four Step Dance School» — це один з кращих способів провести з користю вільний час. Танець — це мистецтво зі своєю філософією і принципами, яке принесе справжнє задоволення тілу і душі.

Навчитися танцювати — це спосіб самоствердитися і отримати визнання серед друзів. Чудово танцююча людина з гарним тілом завжди є предметом захоплень.

Пропонуємо:

  • групові та індивідуальні заняття бального, латиноамериканського та сучасного танцю для дітей та дорослих.
  • постановку весільного танцю.
  • виїзди на професійні змагання та концерти. 

Дитяча хореографія – від 3 до 6 років

Бальний танець (Waltz, Tango, Cha cha, Jive):

  • діти від 5 до 9 років
  • діти від 9 до 14 років
  • дорослі 16+

Сучасна хореографія - Hip Hop, Jazz Funk, Contemporary dance.

  • діти від 7 до 11 років
  •  діти від 12 до 16 років

Постановка весільного танцю – створення оригінального номеру під Вашу мелодію за короткий термін часу

Виїзди на змагання, концерти, майстер-класи від провідних хореографів, індивідуальні заняття — усе це разом з нашою сім’єю Форстеп

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Iryna Dymyd: (Критик)
Сподобалось
Якщо є бажання танцювати- вам однозначно сюди. Високий рівень викладання, постійне самовдосконалення як учнів, так (що важливо) і викладачів, індивідуальний підхід. А ще, мабуть, єдина студія у Франківську, де панує така дружня атмосфера, де усі в колективі - хороші друзі, прихильники якісного дозвілля та саморозвитку:)

Відповісти:

Iryna Dymyd,
Iryna Dymyd, 
Надія Кукудяк: (Критик)
Сподобалось
Чудова студія,професійні та досвідчені тренери.Дуже дружня атмосфера,куди хочеться повертатися знов і знов.Тому якщо хочете навчитися круто танцювати — не гайте часу,приєднуйтеся до нашої танцювальної сім'ї ))

Відповісти:

Надія Кукудяк,
Надія Кукудяк, 
Myroslav Stelmashchuk: (Критик)
Сподобалось
Якщо ви хочете навчитись танцювати то вам сюди..) дружній колектив, крута атмосфера та індивідуальний підхід. Тут я зрозумів шо танцювати не так складно і страшно як здається..)

Відповісти:

Myroslav Stelmashchuk,
Myroslav Stelmashchuk, 
Natali Slobodian: (Користувач)
Сподобалось
Звернулись по рекомендації друзів для постановки весільного танцю. Сказати, що ми задоволені - це нічого не сказати. Всього 10 раз і ви будете танцювати впевнено і почуватиметесь комфортно. А після захочете ходити на танці

Відповісти:

Natali Slobodian,
Natali Slobodian, 
Світлана Воскобойник: (Користувач)
Сподобалось
Моя дочка відвідує цю школу вже 4й рік.Дуже задоволені.Високий професіоналізм тренерів ,відданість своїй роботі і справжня любов до дітей вражає.

Відповісти:

Світлана Воскобойник,
Світлана Воскобойник, 
Khrystyna Voskoboynyk: (Користувач)
Сподобалось
Ми з чоловіком ставили тут весільний танець. Віталік - дуже хороший викладач, індивідуально підходить до танцю, до наших побажань. Старається придумати щось оригінальне, навіть під таку музику, під яку, здавалось, неможливо щось гарне та романтичне придумати. Дуже дякуємо йому за старання та працю з нами!

Відповісти:

Khrystyna Voskoboynyk,
Khrystyna Voskoboynyk, 
Vasyl Veres: (Користувач)
Сподобалось
Ми з дружиною ставили тут весільний танець, дуже задоволені. Танець вийшов надзвичайно гарний, всі родичі на весіллі були вражені) Тренер дуже досвідчений, допомагає з вибором музики, кожен весільний танець будує з нуля згідно з можливостями і побажаннями пари, при бажанні їздить на репетиції в ресторан перед весіллям, вчить як побороти хвилювання, як найкраще станцювати саме у вибраному вами залі і в тому одязі, в який ви будете вбрані на весіллі, може порадити як найкраще зняти відео першого весільного танцю, тому ми з дружиною однозначно його рекомендуємо. Можемо тільки порадити не зволікати і звертатись до тренера заздалегідь, бо у нього зазвичай займається багато пар і не завжди є можливість взяти ще одну пару у дуже стислі терміни, та й вам додатковий час на підготовку стане в нагоді)

Відповісти:

Vasyl Veres,
Vasyl Veres, 
Маряна Прокоп: (Користувач)
Сподобалось
Це одна з найкращих танцювальних шкіл в Івано-Франківську.Чудові,люблячі викладачі,які мають гарний підхід до діток)))Якщо Ви хочете щоб ваші дітки не тільки гарно танцювали але й професійно то Вам сюди,тут завжди весело)

Відповісти:

Маряна Прокоп,
Маряна Прокоп, 
Four step  4 step  Фор степ  Чотири кроки  4 кроки  Школа танцю four step  Школа танцю 4 steps  Школа танцю фор степ  Школа танцю чотири кроки  Школа танцю 4 кроки  Бальні танці   Спортивні танці   Танцювальні школи   Танці   Танцювальні студії   Уроки танців   Навчання танцям   Танцювальні групи   Танцювальні програми   Танцювальний гурток   Школи танців   Танцювальні гуртки   Студії танців   Acrobatics  Contemporary dance  Hip hop  House dance  House danse  Jazz funk  Jazz funk fusion  Maasaidancecamp dancetour  Maasaidancestrong  Maasaidancesummercamp  Maasaifam freesoulisdancing  Pop choreography  Stretching  Індивідуальні танцювальні заняття  Бальні танці  Відома танцювальна школа  Вивчення різних стилів танців  Групові заняття танцями  Дмитро лека  Заняття з бальних танців  Заняття з сучасних танців  Провідні хореографи україни  Професійна школа танців  Розвиток сучасної хореографії  Розвиток танцю  Сontemporary  Сontemporary dance  Спортивні танці  Студія спортивного танцю  Студія танцю  Сучасні спортивні танці  Сучасні танці  Сучасна хереографія  Танці  Танці для дітей  Танцювальні заняття  Танцювальні майстер класи  Танцювальні проекти  Танцювальні школи  Танцювальна школа  Танцювальна школа для дітей  Творчий вечір maasaifun  Уроки гімнастики  Уроки класичного танцю  Участь в танцювальних змаганнях  Участь в танцювальних проектах  Участь в танцювальних фестивалях  Фітнес  Хіп-хоп  Хереографія  Школа танців  Юлія гуліян 
Показати більше