Хімчистка-пральня килимів "Блиск"

1 2 3 4 5
Івано-Франківськ
Вулиця Олександра Довженка
+38 (096) 629-40-03
+38 (050) 782-74-78
Розклад роботи:
день години роботи перерва
пн,вт,ср,чт,пт 09:00-19:00 Без перерви
сб 09:00-17:00 Без перерви
нд Вихідний
клінінг автохімчистка безкоштовна доставка безкоштовна доставка килимів із хімчистки , виїздна авточистка виїздна авточистка паром виведення плям з коврів видалення запахів видалення запахів з килимів видалення запахів з килимів видалення плям із килимового покриття глибоке чищення килимів дитячі каляски почистити догляд за шкіряними виробами екологічне прання килимів забираємо і доставляємо килими клінінгові послуги клінінгова компанія миття вікон миття магазинних вітрин недорога хімчистка килимів, обслуговування закладів харчування парова чистка салонів авто парова чистка салонів автомобілів парова чистка салону автомобіля паром виведення плям повна хімчистка салонів авто почистити килим почистити килим прання килимів прання килимів прання килимів екологічною хімією прання килимів екологічною хімією прання килимів хімією без фосфатів прибирання банків прибирання комерційних приміщень прибирання офісів прибирання після ремонту приміщень після ремонту продаж професійних засобів професійна хімчистка килимів Професійне прибирання приміщень профчистка стірка килимів стірка килимів стірка килимів усунення неприємних запахів з коврів хімчистка хімчистка хімчистка готелів хімчистка готелів буковель хімчистка готелів микуличин хімчистка готелів яремча хімчистка диванів хімчистка диванів хімчистка калясок хімчистка кафе хімчистка килимів хімчистка килимів хімчистка килимів хімчистка килимів з доставкою хімчистка килимових доріжок хімчистка килимових покритів хімчистка килимових покриттів хімчистка коврів хімчистка коврів хімчистка ковроліна хімчистка ковроліну хімчистка ковроліну в офісах хімчистка ковроліну чистка килимів хімчистка м'яких меблів хімчистка м'яких частин хімчистка мяких меблів хімчистка паркету хімчистка плитки хімчистка ресторанів хімчистка салонів авто хімчистка салонів авто хімчистка салону автомобіля хімчистка салону автомобіля чистка диванів чистка килимів чистка килимів та ковроліну чистка килимових покриттів чистка коврів чистка коврів чистка ковроліну чистка ковроліну чистка ковроліну чистка ковроліну в офісах чистка м'яких крісел чистка м'яких меблів чистка м'яких меблів чистка м'яких частин чистка матрасів чистка матраців чистка пера чистка пуху чистка твердих поверхонь чистка твердих поверхонь чищення килимів чищення килимових покритів якісне прання килимів
Блиск

Професійне прання килимів з безкоштовною доставкою

Хімчистка авто

Хімчистка меблів на дому

Хімчистка готельно-ресторанних комплексів

Заклади які ми обслуговуєм: Пасаж Картенберг,мясний клуб Рондель,Ресторан Франко,Кінотеатр Люмєр,Ресторан Смак міста,Шато Рояль,Буржуй,Калина,Готель-ресторан Рівєра,Молельчик,Ресторан Станіславський двір,ігрові кімнати Ромашка та Маша і медвідь, Ресторан Камін,Піцерія Пармеджано,готель Лаванда м.Татарів,готель Станіславський м.яремче,готель Дачія м.Микуличин і багато інших.

Відгуки про Блиск:

 • 1 2 3 4 5
  Залишав автомобіль та килим,зробили все якісно та доволі швидко,одним словом робою задоволений,ціна приємно здивувала,всім рекомендую!
  Влад Сверида, майже 9 днів тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже задоволена !Врятували ,практично безнадійний диван,після чистки ,як новий.Рекомендую.
  Галя Григорків, 1 місяць тому
 • 1 2 3 4 5
  Декілька разів здавала: приїжджали, забирали, привозили без будь-яких доплат, тільки оплата за метр квадратний, але я одразу попереджала, щоб добре прочистили і висушили, то килими чистенькі, без запаху і сухі приїжджали, навіть в суботу. Рекомендую!
  Roksolana Kravchuk, 1 місяць тому
 • 1 2 3 4 5
  Чистив і диван і килими. Все зробили якісно. Дуже ввічливі. Диван чистили вдома все зробили акуратно і швидко. Роботою задоволений. ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ.!!!!
  Ігор Федик, 1 місяць тому
 • 1 2 3 4 5
  здавала килим дуже задоволена роботою самі забрали і привезли . Килим чистий і сухий . Всім рекомендую гарна робота за нормальну ціну
  Машуля Гаврилів, 1 місяць тому
 • 1 2 3 4 5
  Здавала килим,різниці до і після взагалі не було та щей привезли мокрим!плюси хімчистки тільки в тому що привезли раніше ніж обіцяли і відносно не велика ціна!не рекомендую
  Ілона Підгірна, 1 місяць тому
 • 1 2 3 4 5
  Недавно робив хімчистку салону авто...дуже якісно, не висока ціна, видно що хлопці профі своєї справи....всім рекомендую дійсно!!!
  Стас Яківчук, майже 7 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Здала килим перед святами , про можливу затримку попередили .Привезли ідеально чистим, без ніякого запаху , сухий. Роботою задоволена. Рекомендую звертатись в цю хімчистку
  Марина Яковійчук, майже 11 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Здала килим перед святами , про можливу затримку попередили .Привезли ідеально чистим, без ніякого запаху , сухий. Роботою задоволена. Рекомендую звертатись в цю хімчистку
  Марина Яковійчук, майже 11 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Нікому не рекомендую тут прати килими!!! Різниці між тим, що здавали і тим, що назад привезли, не було ніякої. Просто намочили і висушили, Запах від килима був жахливий!!! Запах затхлості і чогось брудного, і це при тому, що здавали килим прати влітку.В якому підвалі його сушили?! Жах. ще й на кілька днів пізніше привезли, ніж обіцяли.
  Катя ))), 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Привіз недавно 2 старенькі килими лежали на горищі, в пилюці всі і дуже брудні були... Відчистили практично ідеально, дуже задоволений. Всім рекомендую!!!
  Діма Коломийчук, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Привезли коври а вони погано посушені воняють затхлим Не рекомендую
  Лікар Вертеброневролог, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Чистив автомобіль та декілька килимів,якістю роботи та цінами на послуги задоволений! ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ !!!!
  Павел Герб, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Вчасно і якісно! Вже і забула, що мій килим може мати такий насичений колір!)
  Olga Gutsul, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Дорогі друзі! Здійснюємо чистку ковроліну та килимових покриттів,плитки та м'яких меблів в ресторанах,готелях та інших закладах з можливим виїздом за межі області.
  Sasha Boychuk, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Все файно. Чистив килимки і ще звернусь.
  Ігор Гв, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Хлопці дуже відповідальні, все зробили швидко та якісно! Роботою дуже задоволений, обов’язково звернусь ще раз.
  Pashko M, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Негативна! Не раджу. Враження, що килим почистили Ванішом та щіткою аби як, розвезли бруд. Навідь запах в килимі лишився брудний. Плями лишилися. Там, де було чисто - стало брудно. бо розмазали по килиму. Не витрачайте свої кошти та час на цю шарашкіну контору.
  Vasily Zh, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Взялися за безнадійний килим вовняний ручної роботи, 7 см ворсу, Індійській. Почистили і не спортили та ще й до додому привезли. До них ні одна хімчиста за нього не хотіла братися. Дуже рекомендую, хлопці молодці!
  Марианна Франковская, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  бомба зробили все швидко а головне якісно,раджу всім фірму)))))
  Андрій Воробець, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Приємно задоволена хімчисткою "Блиск", раджу всім скористатися послугами цієї фірми)))
  Сніжана Собчук, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  дуже задоволений сервісом раджу всім скористатися послугами цієї фірми.
  Юра Павлюк, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Почистили все оперативно і головне якісно. Коврики як нові, хімією не пахнуть, якість на висоті. Здивувала безплатна доставка та індивідуальний підхід до клієнта... Звернуся ще не раз!
  Василь Мисан, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ПРИЙОМ КИЛИМОВИХ ПОКРИТТІВ НА ХІМЧИСТКУ ТА ПРАННЯ ПРИЙМАЮТЬСЯ КРУГЛИЙ РІК ,НЕЗАЛЕЖНО ВІД ПОГОДИ.. ВСІ КИЛИМИ СУШАТЬСЯ В ПРИМІЩЕННІ З ОТОПЛЕННЯМ..ТАКОЖ ЗДІЙСНЮЄМО ПОВНУ ХІМІЧНУ ЧИСТКУ АВТОМОБІЛІВ..ДЯКУЄМО ЗА ПОЗИТИВНІ ВІДГУКИ
  Sasha Boychuk, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  приємно вражений ввічливим прийомом, швидким та якісним виконанням замовлення. вже рекомендую знайомим звертатися у Блиск
  Slavik Beznoschuk, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже задоволена роботою цієї хімчистки!Давала чистити дорогий шерстяний килим, прекрасно справились!Вчасно привезли!Всім раджу!
  Зоряна Зборовська, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже задоволена роботою хімчистки. Все сподобалося: робила чистку дивана - як новий. Після чого скористувалася чисткою килимів, була приємно здивована. Безкоштовна доставка, чудова робота і низька ціна. Всім раджу. Розчарованими не будете точно ! ! !
  Анастасія, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Не рекомендую. Не задоволений якістю роботи. Більше до них не звернусь.
  Андрій, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Звернулись до цих хлопцiв по закiнченню ремонта.Такий порядок навели, що я була ДУЖЕ приэмно здивована. Дякую. Обов`язково зателефоную ще!
  Ольга, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Робив повну авто хімчистку.сподобалось.раджу всім скористатися послугами цієї фірми.
  Микола, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Я задоволена результатом їхньої роботи. Килим почистили якісно, швидко і головне недорого.
  Тетяна, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  дуже зручно. хлопці приїжають все самі забирають і привозять сухе і чисте .
  Галина, майже 3 роки тому

Блиск на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!

 

Блиск галерея і фото