Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Вулиця Шевченка, 57
Вулиця Шевченка, 57
(Центр інформаційних технологій)
Вулиця Шевченка, 57
(Факультет фізичного виховання і спорту)
Вулиця Шевченка, 57
(Економічний факультет)
Вулиця Шевченка, 57
(Фізико-технічний факультет)
Вулиця Шевченка, 57
(Філософський факультет)
Вулиця Шевченка, 57
(Факультет математики та інформатики)
Вулиця Шевченка, 57
(Факультет іноземних мов)
Вулиця Шевченка, 57
(Факультет історії, політології і міжнародних відносин)
Вулиця Шевченка, 57
(Факультет філології)
Вулиця Шевченка, 44а
(Навчально-науковий Юридичний інститут)
Вулиця Академіка Сахарова, 34а
(Навчально-науковий Інститут мистецтв)
Вулиця Степана Бандери, 1
(Педагогічний факультет)
Вулиця Галицька, 201Б, офіс 332
(Факультет туризму)
Вулиця Чорновола, 88
(Музичне відділення №1 Інституту культури та мистецтв)
Вулиця Шевченка, 79
(Будинок вчених)
Вулиця Шевченка, 79
(Інформаційний відділ)
Вулиця Гетьмана Дорошенка, 22а
(Центр атлетизму)
Вулиця Шевченка, 57
(Спортивний клуб "Наука")

Інформація

Підготовка спеціалістів у різних сферах на базі повної середньої освіти за освітньо-кваліфікаційними рівнями (бакалавр, магістр). Ведення наукової роботи. Післядипломна освіта.

Події

Відкритий Кубок Івано-Франківська з Го 2017
Початок о 12:00 год. Коротко - Що таке інтелектуальний спорт - Гра Го.?Го - це розвиток людини будь-якого віку, це шлях гармонії та досконалості. Це найвідоміша та найдавніша гра в світі, якій більше 5000 років.Го для дітей! Гра Го - потужне развиваюче інтелектуальне мистецтво. Діти, які регулярно грають в Го значно успішніше засвоюють шкільну програму та стають лідерами в колективі, як самі кмітливі та винахідливі.Го для успішних людей! Гра Го - древнє таємне мистецтво імператорів та полководців Сходу. Регулярно практикуючи Го, Ви зможете в досконалості відточити свою інтуїцію, легко проникати в задуми ваших опонентів по бізнесу та будувати власні багатоходові комбінації. Будьте на крок попереду - грайте в Го!В Україні гра Го є офіційно визнаним видом спорту, з якого проводяться змагання, присвоюються титули та звання майстрів спорту. Гра Го входить до Всесвітніх інтелектуальних “олімпійських” ігор. Україна входить в п’ятірку найсильніших.Найвідоміші, найрозумніші та найбагатші люди грають в Го: Біл Гейтс, Альберт Енштейн, Барак Обама – президент США, Сі Цзіньпін – Голова Китаю, Сергій Брін - засновник Google, президент Alphabet Inc та інші… Метою проведення змагання є:- подальша популяризація ґо в Івано-Франківську;- визначення переможця та призерів змагання;- підвищення рівня майстерності спортсменів та обмін досвідом. Розклад:23 грудня 2017 р. (субота) - наукова бібліотека ПНУ:09:30-10:15 – реєстрація учасників10:15 – відкриття турніру10:30 – перший тур,11:00 - турнір початківців13:00 – другий тур15:00 – третій тур 24 грудня 2017 р. (неділя) - "Кабукі":11:00 – четвертий тур12:00 - Фінал та півфінали турніру початківців13:30 – п’ятий тур15:00-15:30 – нагородження переможців та закриття турніру, фуршет від Ресторану "Кабукі" Розклад турів може незначно змінюватись у процесі проведення турніру за рішенням суддів. Змагання особисті. Кубок Івано-Франківська з ґо 2017 є відкритим.До участі у змаганнях допускаються гравці з України (включно з АРК Крим та громадянами інших країн), які твердо засвоїли правила гри го (ІК ≥ 100). Для осіб, які ще не досягли рейтингу 100, проводитиметься турнір початківців.Учасники верхньої групи зобов’язані прийняти участь в усіх турах. Для решти учасників пропуск турів можливий лише у виняткових випадках з дозволу головного судді.Попередня реєстрація учасників є необхідною: на форумі УФГо , по телефону або e-mail – olegp@ukr.netОстаточні поіменні заявки подаються безпосередньо в суддівську колегію перед початком змагань. Організатори:Почигайло О.В., тел.: +38(098) 488 45 50Центр розвитку людини "Гармонія" Положення та додаткова інформація по Кубку: http://forum.ufgo.org/viewtopic.php?f=6&t=23041&p=91805#p91805
Психологічний кіноклуб
Початок о 17:00 год. Запрошуємо до психологічного кіноклубу, де ми матимемо змогупереглянути та обговорити кінофільми - 29 листопада 2017"Безумство" (Великобритания, Ірландія, 2005), режисер Девід Маккензі.Події відбуваються в Англії в 1950-і роки. Життя дружини лікаря психіатричноі клініки різко змінюється після знайомства з одним із пацієнтів лікарні. "Невидимий світ" (ПАР, Великобританія), режисер Шамім Саріф.Міріам - дружина індійця Омара, мати трьох дітей. Перебуваючи під владою чоловіка, Міріам ніколи не думала, що може мати власний вибір в житті. Програма кіноклубу: - вступна інформашя про кінострічку 5 хв - перегляд фільму 1 год. 30 хв.- перерва 10 хв.- обговорення 1 год. Модератори заходу:кандидати психологічних нацк, психотерапевти Юрій Сидорик, Надія Когутяк, Володимир Мицько. Психологічний кіноклуб- це можлившть перегляду кінострічок з метою кращого розуміння власних почуттів та емоційного стану інших людей,знайомства та зустрічей людей, ям цікавляться чи вивчають психологію. Участь безкоштовна.  

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
викладачі дуже погано ставляться до дітей і навить деколи задурно можуть поставити негативну оцінку просто за те що погано подивився!

Відповісти:

правда що в франківську пркарпатський університет відкрив коледж?

Відповісти:

Це університет хабарів тут вчать тільки давати хабарі і виховують покірних системі рабів.

Відповісти:

Вельмишановне керівництво ПНУ ім. В. Стефаника. Прошу проконтролювати роботу ваших працівників бухгалтерії. Вони хотіли мене обшахрувати на 400 грн., але коли я наполегливо попросив проглянути відеозапис камери спостереження, якимось містичним способом на підлогу впало 2-ві купюри по 200 грн.

Відповісти:

Хамовиті працівники бухгалтерії.
Шановні керівники ВНЗ!
Проведіть уроки елементарного виховання із своїми працівниками, зокрема бухгалтерією

Відповісти:

Пну ім. в.стефаника  Університет стефаника  Університети   Університет   Агрономія  Англійська мова і література  Архів  Архів прикарпатського університету  Архівний відділ  Будинок вчених  Відділ аспірантури  Відділ докторантури  Відділ з питань інтелектуальної власності та інновацій  Відділ науково-дослідної та організаційної роботи  Дошкільне виховання  Економічний факультет  Комп'ютерна інженерія  Комп’ютерна інженерія  Міжнародні відносини  Математика  Менеджмент зед  Навчально-науковий інститут мистецтв  Навчально-науковий юридичний інститут  Надання вищої освіти  Обслуговування комп’ютерних мереж прикарпатського університету  Організація туристичного обслуговування/готельного обслуговування  Педагогічний факультет  Правознавство  Прикладна фізика  Релігієзнавство  Російська мова та література  Українська мова та література  Фізика  Фізико-технічний факультет  Філологічний факультет  Філософія  Філософський факультет  Факультет іноземних мов  Факультет історії, політології і міжнародних відносин  Факультет математики та інформатики  Факультет туризму  Факультет фізики  Факультет фізичного виховання і спорту 
Показати більше