1-й Польський центр зайнятості

1-й Польський центр зайнятості
Вулиця Гаркуші, 35
+38 (067) 341-13-09
+38 (050) 683-34-83
ДеньГодини роботиПерерва
пн,вт,ср,чт,пт09:00 - 18:00Без перерви
сб,ндВихідний

Інформація

 

ПЕРШИЙ ПОЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ створений для того, щоб допомагати громадянам України у пошуку  легальної роботи в Польщі.

У нашому колективі працюють висококваліфіковані працівники, що володіють  великим досвідом в таких галузях, як трудове право і імміграції, управління кадрами і маркетинг. Завдяки тому, ми можемо надавати високоякісні послуги як центр зайнятості для всіх громадян України, які шукають роботу, або хочуть  здобути  безкоштовну  освіту  в  Польщі.

 

ПЕРШИЙ ПОЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ пропонує:

-  Офіційне працевлаштування та гарантію оплати праці

-  Підбір вакансій за професіями:

   - лікарі

  - програмісти

  - дизайнери

Великий вибір вакансій у різних галузях:

- будівельники у всіх напрямках

- зварювальники МІГ МАК ТІГ

- далекобійники

- електрики

- токарі ЧПУ

- автослюсарі

- лікувальники

- різноробочі на заводах,фабриках та сільському господарстві

 

Безкоштовне навчання у Польщі

Підготовка документів на карту побиту

Ми знаємо,українських громадян цінують на Польському ринку праці,тому пропонують найкращі вакансії,легальне працевлаштування та гідну оплату праці.

Метою 1-ГО ПОЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ є підтримка еміграції українських громадян до Польщі, пошук високооплачуваної роботи, а також допомога у здобуттібезкоштовної  якісної освіти!

Якщо Ви є кваліфікованим працівником у своїй сфері,і хочете заробляти більше,або ж простошукаєте роботу закордоном  ми готові вам допомогти працевлаштуватись у Польщі!

Індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Відгуки

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Нещодавно отримала візу до Чехії. Допомагала у оформленні документів фірма «Надія є». Дуже швидко і грамотно підготували все до подачі документів у візовий центр. Менеджер гарно все пояснила. Я задоволена))) Всім раджу цю фірму!!!
1 місяць тому

Відповісти:

Олександра Косова,
Олександра Косова, 
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Працевлаштування за кордоном  Кадрові агенції  Консалтинг  Навчання за кордоном  Візи, візова підтримка  Робота за кордоном  Агенція з працевлашування за кордоном  Агентство з працевлашування за кордоном  Вакансії  Пошук роботи  Підбір персоналу  Рекрутингове агентство  Рекрутингова компанія  Кадрове агентство  Кадрове агенство  Рекрутингове агенство  Консалтингові послуги  Консультаційні послуги  Освіта за кордоном  Освітні програми за кордоном  Віза  Відкрити візу  Оформити візу  Відкриття візи  Відкриття віз в сша  Заповнення green card  Європейський диплом  Безкоштовне навчання у польщі  Вакансії в польщі  Вакансії для жінок в польщі  Вакансії для чоловіків в польщі  Вакансії за кордоном  Вакансії за кордоном  Вакансія автослюсаря в польщі  Вакансія будівельника в польщі  Вакансія далекобійника в польщі  Вакансія дизайнера в польщі  Вакансія електрика в польщі  Вакансія зварювальника в польщі  Вакансія лікаря в польщі  Вакансія лікувальника в польщі  Вакансія програміста в польщі  Вакансія столяра польща  Вакансія токаря в польщі  Великий вибір вакансій  Високооплачувана робота  Високооплачувана робота за кордоном  Гаратія оплати праці  Грін карт  Диплом європейського зразка  Заповнити зелену карту  Зварювальники  Зелена карта  Карта побиту  Легальне працевлаштування в польщі  Легальне проживання в польщі  Легальний виїзд в польщі  Навчання в європі  Навчання в польському вузі  Навчання в польщі  Навчання в польщі  Освіта в польщі  Офіційне працевлаштування в польщі  Офіційне працевлаштування в польщі  Підбір вакансій  Підбір вакансій за кордоном  Підбір вакансій за професіями  Підвищення кваліфікації в польщі  Підготовка документів на карту побиту  Підготовка пакету документів для навчання в польщі  Польські візи  Польська освіта  Польський центр зайнятості  Практика в польщі  Прибирання за кордоном  Провідні навчальні заклади польщі  Проживання в польщі  Різноробочі в сільському господарстві  Різноробочі на заводах в польщі  Різноробочі на фабриках в польщі  Резюме  Робота в польщі для українців  Робота для жінок в польщі  Робота для чоловіків в польщі  Робота за кордоном  Робота польща  Робочі візи  Стажування в польщі  Студентська програма навчання в польщі  Швидке оформлення на роботу в польщі  Шенген візи 
Показати більше