1-й Польський центр зайнятості "Надія €"

Надія €
Вулиця Гаркуші, 35
+38 (067) 341-13-09
+38 (050) 683-34-83
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний
Вулиця Залізнична, 33а
+38 (0342) 74-07-44
+38 (066) 340-88-44
+38 (067) 340-42-82
+38 (067) 351-73-11
+38 (097) 140-52-52
+38 (097) 708-77-01
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

 

 

ПЕРШИЙ ПОЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ створений для того, щоб допомагати громадянам України у пошуку  легальної роботи в Польщі.

У нашому колективі працюють висококваліфіковані працівники, що володіють  великим досвідом в таких галузях, як трудове право і імміграції, управління кадрами і маркетинг. Завдяки тому, ми можемо надавати високоякісні послуги як центр зайнятості для всіх громадян України, які шукають роботу, або хочуть  здобути  безкоштовну  освіту  в  Польщі.

 

ПЕРШИЙ ПОЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ пропонує:

-  Офіційне працевлаштування та гарантію оплати праці

-  Підбір вакансій за професіями:

   - лікарі

  - програмісти

  - дизайнери

Великий вибір вакансій у різних галузях:

- будівельники у всіх напрямках

- зварювальники МІГ МАК ТІГ

- далекобійники

- електрики

- токарі ЧПУ

- автослюсарі

- лікувальники

- різноробочі на заводах,фабриках та сільському господарстві

 

Безкоштовне навчання у Польщі

Підготовка документів на карту побиту

Ми знаємо,українських громадян цінують на Польському ринку праці,тому пропонують найкращі вакансії,легальне працевлаштування та гідну оплату праці.

Метою 1-ГО ПОЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ є підтримка еміграції українських громадян до Польщі, пошук високооплачуваної роботи, а також допомога у здобуттібезкоштовної  якісної освіти!

Якщо Ви є кваліфікованим працівником у своїй сфері,і хочете заробляти більше,або ж простошукаєте роботу закордоном  ми готові вам допомогти працевлаштуватись у Польщі!

Індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Відгуки

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Maxym Grzhybovsky: (Користувач)
Сподобалось
Допомогли з пошуком роботи в Польщі, допомогли з реєєстрацією так як  власноруч на початку сезону це  було дуже важко зробити.  Мені про них росказав  мій знайомий який їздив через цю компанію раніше.  проблем не виникло тому - раджу.

Відповісти:

Maxym Grzhybovsky,
Maxym Grzhybovsky, 
Роман Козак: (Користувач)
Не сподобалось
Робив виклик робочий на рік та візу в даній фірмі. Взяли гроші відкрили візу але виїхати поданому виклику не зміг завернули на границі. Дозвонившись до роботодавця з яким агенція нібито має договір вона відповіла нікого не приймаю на роботу тільки штампує виклики і послала куда подальше. Повернувшись в агенство зустрівся з директором при зустрічі вона сказала що виклик який вони робили не дійсний. На питання зробити новий виклик відповіли 1000-1800 грн.  Хоча поправді щоб Ви знали виклик безкоштовний.  Дівчина яка там працює казала коли робили проблем не буде. Але перед тим як я подавав документи в агенцію говорили на пів року перебування в польші з річним коридором і платив я за річний виклик. Вони крім того що я не проїхав за їхнім викликом ще хотіли грошей і компенсовувати новим викликом нехотіли і слухати. З цим викликом мене протримали на границі 10 годин. Напевно липові папери. Будьте обережні при виборі агенства і краще проконсультуйтесь зі знайомими які цим займаються, якщо такі є.

Відповісти:

Роман Козак,
Роман Козак, 
Олександра Косова: (Користувач)
Сподобалось
Нещодавно отримала візу до Чехії. Допомагала у оформленні документів фірма «Надія є». Дуже швидко і грамотно підготували все до подачі документів у візовий центр. Менеджер гарно все пояснила. Я задоволена))) Всім раджу цю фірму!!!

Відповісти:

Олександра Косова,
Олександра Косова, 
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Перший польський центр зайнятості надія є  Надія є  Працевлаштування за кордоном  Кадрові агенції  Консалтинг  Навчання за кордоном  Візи, візова підтримка  Робота за кордоном  Агенція з працевлашування за кордоном  Агентство з працевлашування за кордоном  Вакансії  Пошук роботи  Підбір персоналу  Рекрутингове агентство  Рекрутингова компанія  Кадрове агентство  Кадрове агенство  Рекрутингове агенство  Консалтингові послуги  Консультаційні послуги  Освіта за кордоном  Освітні програми за кордоном  Віза  Відкрити візу  Оформити візу  Відкриття візи  Відкриття віз в сша  Заповнення green card  Європейський диплом  Безкоштовне навчання у польщі  Вакансії в польщі  Вакансії для жінок в польщі  Вакансії для чоловіків в польщі  Вакансії за кордоном  Вакансії за кордоном  Вакансія автослюсаря в польщі  Вакансія будівельника в польщі  Вакансія далекобійника в польщі  Вакансія дизайнера в польщі  Вакансія електрика в польщі  Вакансія зварювальника в польщі  Вакансія лікаря в польщі  Вакансія лікувальника в польщі  Вакансія програміста в польщі  Вакансія столяра польща  Вакансія токаря в польщі  Великий вибір вакансій  Високооплачувана робота  Високооплачувана робота за кордоном  Гаратія оплати праці  Грін карт  Диплом європейського зразка  Заповнити зелену карту  Зварювальники  Зелена карта  Карта побиту  Легальне працевлаштування в польщі  Легальне проживання в польщі  Легальний виїзд в польщі  Навчання в європі  Навчання в польському вузі  Навчання в польщі  Навчання в польщі  Освіта в польщі  Офіційне працевлаштування в польщі  Офіційне працевлаштування в польщі  Підбір вакансій  Підбір вакансій за кордоном  Підбір вакансій за професіями  Підвищення кваліфікації в польщі  Підготовка документів на карту побиту  Підготовка пакету документів для навчання в польщі  Польські візи  Польська освіта  Польський центр зайнятості  Практика в польщі  Прибирання за кордоном  Провідні навчальні заклади польщі  Проживання в польщі  Різноробочі в сільському господарстві  Різноробочі на заводах в польщі  Різноробочі на фабриках в польщі  Резюме  Робота в польщі для українців  Робота для жінок в польщі  Робота для чоловіків в польщі  Робота за кордоном  Робота польща  Робочі візи  Стажування в польщі  Студентська програма навчання в польщі  Швидке оформлення на роботу в польщі  Шенген візи 
Показати більше