1-й Польський центр зайнятості

1 2 3 4 5
Івано-Франківськ
Вулиця Гаркуші, 35
+38 (067) 341-13-09
+38 (050) 683-34-83
Розклад роботи:
день години роботи перерва
пн,вт,ср,чт,пт 09:00-18:00 Без перерви
сб,нд Вихідний
Відкриття віз в США заповнення Green Card європейський диплом безкоштовне навчання у Польщі вакансії в Польщі вакансії для жінок в Польщі вакансії для чоловіків в Польщі вакансії за кордоном вакансії за кордоном вакансія автослюсаря в Польщі вакансія будівельника в Польщі вакансія далекобійника в Польщі вакансія дизайнера в Польщі вакансія електрика в Польщі вакансія зварювальника в Польщі вакансія лікаря в Польщі вакансія лікувальника в Польщі вакансія програміста в Польщі вакансія столяра Польща вакансія токаря в Польщі великий вибір вакансій високооплачувана робота високооплачувана робота за кордоном гаратія оплати праці грін карт диплом європейського зразка заповнити зелену карту зварювальники зелена карта карта побиту легальне працевлаштування в Польщі легальне проживання в Польщі легальний виїзд в Польщі навчання в Європі навчання в Польському вузі навчання в Польщі навчання в Польщі освіта в Польщі Офіційне працевлаштування в Польщі офіційне працевлаштування в Польщі підбір вакансій підбір вакансій за кордоном підбір вакансій за професіями підвищення кваліфікації в Польщі підготовка документів на карту побиту підготовка пакету документів для навчання в Польщі польські візи Польська освіта Польський Центр Зайнятості практика в Польщі прибирання за кордоном Провідні навчальні заклади Польщі проживання в Польщі різноробочі в сільському господарстві різноробочі на заводах в Польщі різноробочі на фабриках в Польщі резюме робота в Польщі для українців робота для жінок в Польщі робота для чоловіків в Польщі робота за кордоном робота Польща робочі візи стажування в Польщі студентська програма навчання в Польщі швидке оформлення на роботу в Польщі шенген візи
1-й Польський центр зайнятості
 

ПЕРШИЙ ПОЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ створений для того, щоб допомагати громадянам України у пошуку  легальної роботи в Польщі.

У нашому колективі працюють висококваліфіковані працівники, що володіють  великим досвідом в таких галузях, як трудове право і імміграції, управління кадрами і маркетинг. Завдяки тому, ми можемо надавати високоякісні послуги як центр зайнятості для всіх громадян України, які шукають роботу, або хочуть  здобути  безкоштовну  освіту  в  Польщі.

 

ПЕРШИЙ ПОЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ  пропонує:

-  Офіційне працевлаштування та гарантію оплати праці

-  Підбір вакансій за професіями:

   - лікарі

  - програмісти

  - дизайнери

Великий вибір вакансій у різних галузях:

- будівельники у всіх напрямках

- зварювальники МІГ МАК ТІГ

- далекобійники

- електрики

- токарі ЧПУ

- автослюсарі

- лікувальники

- різноробочі на заводах,фабриках та сільському господарстві

 

Безкоштовне навчання у Польщі

Підготовка документів на карту побиту

Ми знаємо,українських громадян цінують на Польському ринку праці,тому пропонують найкращі вакансії,легальне працевлаштування та гідну оплату праці.

Метою 1-ГО ПОЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ є підтримка еміграції українських громадян до Польщі, пошук високооплачуваної роботи, а також допомога у здобутті безкоштовної  якісної освіти!

Якщо Ви є кваліфікованим працівником у своїй сфері, і хочете заробляти більше, або ж просто шукаєте роботу закордоном  ми готові вам допомогти працевлаштуватись у Польщі!

Індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Відгуки про 1-й Польський центр зайнятості:

  • 1 2 3 4 5
    Нещодавно отримала візу до Чехії. Допомагала у оформленні документів фірма «Надія є». Дуже швидко і грамотно підготували все до подачі документів у візовий центр. Менеджер гарно все пояснила. Я задоволена))) Всім раджу цю фірму!!!
    Олександра Косова, майже 4 дні тому

1-й Польський центр зайнятості на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!

 

1-й Польський центр зайнятості галерея і фото