BMW-сервіс

1 2 3 4 5
Івано-Франківськ
Вулиця Надрічна, 46в
+38 (0342) 50-05-40
+38 (0342) 72-07-97
+38 (098) 044-69-91
+38 (068) 304-55-85
Розклад роботи:
день години роботи перерва
пн,вт,ср,чт,пт 09:00-18:00 Без перерви
сб 09:00-15:00 Без перерви
нд Вихідний
БМВ-сервіс
BMW-сервіс

 

Автосервіс SUN lit пропонує:

-         Ремонт і обслуговування автомобілів;

-         Мийка;

-         Шиномонтаж;

-         Автомагазин;

-         Кафе;

-         Комп'ютерна діагностика;

-         Рекомендації професійних майстрів.

Виконуємо роботу якісно та надійно!

 

Подбайте про своє авто разом із сервісом SUN lit!

Відгуки про BMW-сервіс:

 • 1 2 3 4 5
  Рекомендую хлопці знають свою роботу.
  Робота адміністраторів також непогана.
  Вова Савчук, майже 4 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  на мою думку на цій СТО все нормально, досить грамотно та професійно організована робота, хлопці орієнтовані на розвиток, думаю що з часом будуть задовільняти всі примхи клієнтів що до їх транспортних засобів, А клієнтам раджу звертатися до компетентних працівників на "рецепшені" а не ходити як за "союзу" по території і про щось собі там домовлятися.
  Viktor Evstratov, майже 9 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  прочитавши попередній відгук я вирішив з`ясувати ситуацію і дізнався що, адміністрація сервісу вдячна за зауваження і
  по даних питаннях була проведена перевірка і прийняті відповідні рішення, а саме:
  - працівники шиномонтажу зобов`язані оновити свій робочий одяг на протязі 14 днів;
  - на стенді геометрії коліс вже встановлено принтер.
  А стосовно оплати послуг необхідно звертатись на рецепцію (яка слугує і баром для комфорту клієнтів) до адміністратора мийки, в прямі обов`язки якого входить така функція надання інформації і прийом оплати. можливо в подальшому такими функціями будуть наділені і мийщики, але наразі в їхні обов`язки входить тільки якісне миття автомобіля )
  Завітайте, Вам тут будуть раді!
  Alexander Bilyi, майже 9 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  10 березня 2016р заїхав на BMW – Сервіс перший раз. Вибрав його тому, що BMW це бренд, який не підлягає сумніву. Потрібно було поміняти зимові колеса на літні. Зимові помити та зробити розвал сходження. Заміна коліс проводиться на вулиці. Молодий хлопець старався. На моє питання чому машину піднімає на трьох ручних домкратах (один з яких працював погано, він його підстукував та підтягував ) сказав, що четвертий взагалі поломаний. Зайшов на мийку( бокс напроти боксу де на вулиці міняли колеса), щоб помили на літо зимові колеса. Мийник назвав ціну за колесо 10грн. Я погодився. Після чого поїхав до третього боксу де виконують розвал сходження. Заїхавши на яму побачив, що відсутній принтер, який роздруковує результати виконання розвалу сходження. Механік сказав, що вони тільки відрилися і принтер ще не купили. Пішов розрахуватись за мийку коліс, але мийник сказав, що він помилився і ціна за колесо 20грн. тобто 80 грн за чотири колеса. На моє питання скільки коштує помити повністю машину назвав суму 85 грн. Він дзвонив до Романа, який підтвердив -80 грн. за чотири колеса. Один з аргументів такої ціни - велика кількість хімії потраченої на миття 4-х коліс. Коментувати адекватність цін не буду. Знайшов Петра (він був старший на сервісі) його мийник послухав та доніс колеса до машини. Заплатив в барі ( чому барменша приймає гроші за мийку не зрозуміло?) 40грн за мийку коліс. За розвал заплатив 160 грн. в касу. За заміну коліс 100грн. механіку. Ніде чеків не дали. Спец одяг працівників сервісу можна поділити на три категорії. Перша категорія - спец одяг брудний. Друга категорія - спец одяг брудний на стільки, що вже блистить. Третя категорія - спец одяг хто що знайшов вдома. Можна багато коментувати кожну позицію послуг, але хай читач сам зробить висновок. Я лише написав факти, які мали місце.
  Тарас Чепига, майже 10 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Неодноразово обслуговувалась на даному СТО. Дуже хороший сервіс та привітний персонал!)
  Аліна Кравців, 1 рік тому

BMW-сервіс на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!

 

BMW-сервіс галерея і фото