ОТБ "Галичина"

1 2 3 4 5
Івано-Франківськ
Вулиця Грушевського, 21
+38 (0342) 75-80-50
+38 (0342) 55-21-12
+38 (0342) 53-44-76
Розклад роботи:
день години роботи перерва
пн,вт,ср,чт,пт 09:00-18:00 Без перерви
сб,нд Вихідний
Трансляція програм та передач. Виготовлення рекламної продукції.

Відгуки про Галичина:

 • 1 2 3 4 5
  Люблю дивитися, як працює в ефірі Любомир Белей. Поява цього ведучого на обласному каналі дає надію, що не все так погано у нашому житті. Любомир дуже різностороння, чесна, відверта і талановита людина. Можливо на "Галичині" зможуть реалізувати його можливості. Хочеться в це вірити.
  Стефанія Бибик, майже 4 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Просто вуха скручуються , як голос "за кадром" може так нервувати чи навіть бісити?!!!! Жодного репортажа без жахливої вимови, ніякої інтонації, звуки "жують", половину слів не вимовляють.... Це рівень обласного телебачення?
  маруся, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Наче такий досвід роботи в ефірі, такі можливості, а втілення ніякого. Останнім часом вмикаю "Галичину" лише аби посміятися. Монтаж і "озвучка", про які пишуть мало не в кожному коментарі, жахливі помилки в текстах і підписах відеороликів. Невже ніхто з какого багаточисельного колективу не перечитує, що наваяв?!
  Не зовсім я згодна із критикою про п.Семенкович. Передачі однозначно застарілі. Проте, вона якраз таки один із найкваліфікованіших, на мою думку, працівників, представник "старої закалки", чудова дикція.

  Дивує Юлія Юзьків. Як її взагалі могли взяти на таку роботу? Є лише одна професія, на яку просто не може претенувати людина з вадами мови - теле-, радіокоментатор. Не може коментувати відеоролики людина, котра не вимовляє половину алфавіту!!!!
  Мілена, майже 4 роки тому

Галичина на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!