Інтертелеком

Вулиця Січових Стрільців, 19
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Надання послуг місцевого та мобільного зв'язку, підключення до мережі Інтернет.

Відгуки

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Валентина Коваленко: (Користувач)
Не сподобалось
Обійдіть десятою дорогою!!!! гроші на вітер і зіпсовані нерви- ось справжня послуга цієї компанії. Покриття???? так його будете шукати по всьому будинку і то кожного дня- інше місце, "Гуляє"- вкл. вкл. так, що летять модеми, збиваються налаштування, діагностику якого будете оплачувати ви! Цей провайдер- кам*яний вік і викачка грошей!!! Зірочка- це оцінка за неякісну !!! роботу

Відповісти:

Валентина Коваленко,
Валентина Коваленко, 
Vasiliy Zlepko: (Користувач)
Не сподобалось
Більших злодіїв в Івано Франківську я незнаю 20гривеь йде за 2години за день 200гр. НЕПІДКЛЮЧАЙТЕСЯ

Відповісти:

Vasiliy Zlepko,
Vasiliy Zlepko, 
Галина Зюзько: (Користувач)
Не сподобалось
Придбавши модем цього провайдера - це викидання грошей на вітер. Тепер буду всіх відговорювати не зв'язуватися з ними. При тарифі 6 гривень вони надали 500 Мб. Но вони чудом пропали тільки при перегляданні сторінок. Коли я перевірила при спеціальній програмі скільки буде використано Мб, то виходить, що за 18 год при перегляді роликів і сторінок, відвідування ігор я використала 960Мб..Виходить що я за 30 хвилин не змогла використати надані Мб, коли ще при цьому пропали і гроші в розмірі 12 грн. Круто у них получається красти. При проханні розпечатати інформацію - ця послуга коштує аж 2.40 за 1 листочок розміром А4. Не зв'язуйтесь с Інтертелеком - це шахраї.

Відповісти:

Галина Зюзько,
Галина Зюзько, 
Інтернет від Інтертелеком повне гам*о купив недавно новий переносний модем казали швидкість до 3Мбіт/с. лапає у любій точці України, приїхав додому поставив, мережі нема модем до компа непідключається. Повний лохотрон, люди я вас прошу НЕПІДКЛЮЧАЙТЕСЬ до Інтертелеком!!!

Відповісти:

обійшовся в 432грн покриття погане,грузить годину сказали що акція 100 безлім-інтернет 3 місяці халяви????????нема лиш кожний день по 8грн

Відповісти:

Інтернет лайно, Швидкість менше 1 мб на сек, дуже часто пропадає, зависає. НЕ ПІДКЛЮЧАЙТЕСЬ ! МАРНА ТРАТА ГРОШЕЙ

Відповісти:

чому в мене швидкість 10кілобайт/секунду, така сама швидкість як на телефоні

Відповісти:

моя оцінка мінус пять зірочок, дуже слабенька швидкість

Відповісти:

Дуже поганий зв"язок. І при тому дорогий. Підключила в селі батькам більше року тому, бо не було альтернативи - коротше, даремна трата грошей. Після обіду і у вихідні - часто взагалі неможливо завантажити жодну сторінку.

Відповісти:

при 99% мережі інет ловить 1 - 1.5мб сек! і це за 150гр міс. при тому що обіцяли 3мб!

Відповісти:

Шановні Панове, додавайте будь-ласка приблизні адреси де ловить, а де ні. Мене цікавить с. Микитинці, як там звязок?

Відповісти:

Шановні! Не зв"язуйтесь з цим провайдером!Мало того,що швикість низька,відключення постійні,крадуть гроші з рахунку,так їх оператори ще й беруть участь в інтригах щодо своїх абонентів:мій випадок,коли одна ненормальна особа вирішила за мене контролювати,то оператори інтертелекому передають повну статистику відвідувань мною сайтів хтохна кому .А потім ця інформація використовується проти мене для створення мені штучних проблем.Люди добрі!Це може статися з будь--ким,якщо про вас будь-хто захоче дізнатися більше,щоб вам нашкодити або перешкоджати ,то оператори інтертелекому у цьому допоможуть!Не зв"язуйтесь з цим оператором!

Відповісти:

Не інтернет а ГОВНО інакше не назвеш користуюсь 3 місяць, купив найкращий модем який був, за 600 грн казали хороший прийом-передача даних і дійсно мережа і без антени повна і перший місяць навіть дивився фільми в онлайні без дозагрузки, швидкість скачування була максимум 240 кб/с а обіцяли до 3,1мб тарифний план гіга-день 100 за такі гроші має бути дуже хороший інтернет. Нажаль не можу підключитися до іншого оператора бо більше нічого не ловить і жалко грошей які викинув на модем.

Відповісти:

дуже поганий звязок,мала швидкість просто неможливо ним користуватися,за такі гроші і в наш час хочеться кращого,коли будуть зміни на краще?

Відповісти:

Бережіть нерви і час - не підключайтесь до Інтертелекому!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Відповісти:

Такий іртернет, з такою швидкістю нікому не порадив би.І замість того,щоб знімати за тарифним планом "Вільний доступ" по 5 грн в день, знімає 15,без згоди на те клієнта,а за що це просто невідомо.Виходе зовсім не те,що обіцяють.

Відповісти:

Не інтернет повне г...о EVDO не GPRS самий настоящий біше 200 невитягує 3G сміх .

Відповісти:

совершенно неуважаемые сотрудники малоуважаемого Интертелекома,а в часности г.Ивано-Франковска, имейте совесть на голове, хотя бы изредка отвечайте на телефонные звонки.Сегодня,06.08.12г, сеть магазинов ТМ"Костян" имели желание подключить у вас тел и интернет, но так как додзвониться к вам было нереально, мы приняли решение стать клиентами другой более ответственной компании....

Відповісти:

не можливо дозвонитись до них в офіс

Відповісти:

народ, ненадо так вже наїжджати на інтертелеком.порівняно з іншими безпровідними то нет тримається на одному з перших місць......швидкість доступна.....якщо вас ця швидкість не влаштовує то сидіть собі на київстарі....

Відповісти:

Користуюся інтертелекомом більше року. Вибрав за доступний тариф (знайомий допоміг) та за широке покриття по Україні - потрібно для роботи (це Вам не піпл - в межах міста, а далі повний 0). Швидкість нормальна, доходила до 2 мб (це коли з 9 поверху і на відкритому балконі :-) - проводив своєрідний тест швидкості). Правда з часом аптетити ростуть - останнім часом більше 100грн. на інтернет йде...

Відповісти:

ми плачемо І грюкаємо клавіатурою, коли вмикаємо цей прототип і-нету, волосся на собі рву куди я поділа гроші краще б собі купила дипілятор. боронь боже когось від цього інтернету. НЕ ПІДКЛЮЧАЙТЕСЬ

Відповісти:

користувався місяць швидкість була нормальна один день гроші на вітер

Відповісти:

Маю ітернет від київстару,але швидкість мала через це на днях перехожу на інтертелеком.Пробував швидкість краща.Я думаю деякі відгуки помилкові.

Відповісти:

Спочатку швидкість була, а через місяць пропала,тепер стрінку відкрити не можливо.

Відповісти:

От-от. Перед тим як писати про інтернет від інтертелекому поюзайте інших операторів безпровідного інтернету. Думаю що половина з тих хто вже тут відписався змінили б свою думку.

Відповісти:

У меня ого мобильный,он постоянно выключается,скорость доходит максимум до 80к,он очень медленный,часто стоит на 0к.при этом счастье)))я плачу 120грн в месяц но не использую даже чверти плана.

Відповісти:

мій ноут нервово курить під час користування так званим і-нетом від цього провайдера. Псувала собі два тижні нерви з цим і-нетом, шкода тільки грошей викинутих за модем, але якщо я не помиляюся то він може підійти до піплнету. Спробую, думаю гірше вже нікуди. ЛЮДИ, ЗАБУДЬТЕ АДРЕСУ до того провайдера.

Відповісти:

Це гівняний інет провайдер, але поки-що мушу ним задовольнятися, оскільки інші безпровідні альтернативи такі самі. Одним словом г..но

Відповісти:

Спочатку швидкість була а через місяць пропала туфтовий інтернет

Відповісти:

Питання для всіх хто так старанно обкакує "інтер": назвіть хто з БЕЗПРОВІДНИХ ОПЕРАТОРІВ дає кращу і стабільнішу швидкість? Утел? Чи може Київстар? Ато порівнювати з провідними операторами - діло рук ламєра прізрєнного! Я особисто довго користувався інтернетом від Інтертелеком, то в мене і за мегабіт швидкість часто перевалювала.

Відповісти:

Нічого доброго про "Інтертелеком" сказати не можу. Приєднююсь до нижче сказаного на рахунок якості їх послуг. Їх модем можна тримати хіба про запас. Перейшов на ОГО мобільний і не парю собі мозгів. Там все стабільно і тарифи адекватні.

Відповісти:

За такі гроші , сказати що він поганий - мяко сказано . Модем - 650
антена -300
підключка 25
на місяць 270
ВОНО НЕ ВАРТО ТОГО .
ШВИДКІСТЬ ЖАХЛИВА , ПОКРИТТЯ - 0 (ПОВНИЙ)
ВИКИДАННЯ ГРОШЕЙ.......
ТАКИХ СПЕЦІАЛІСТІВ ПІД СУД ТРЕБА ВІДРАЗУ.

Відповісти:

Інтернет ФІГНЯ. Користувався 3 місяці. Часто переривається швидкість погана та маленька. Нікому не раджу цей інтернет, якщо його можна так назвати.

Відповісти:

Інтернет гамно! Самий гірший який тільки я знаю!

Відповісти:

закінчений інтернет! буду користуватись тільки якщо провайдер буде мені за це платити. для садомазохістів!

Відповісти:

Дуже поганий інтернет з паскудним покриттям та зависанням...

Відповісти:

це інтертелеком!нет- повне ЛАЙНО і (ЦЕНЗУРА)!!!!на собі провірино

Відповісти:

Максим,ти попутав це не Інтертелеком -це Інтермедіа!!!Тут ніяких модемів і вишок нема. У них дуже якісний і хороший інтернет !!!

Відповісти:

Зекономте гроші час нерви не підключайтеся - найгірший провайдер!!!!!

Відповісти:

Інтернет - один з найгірших. Покриття також погане. Думаю до них варто підключатись тільки немаючи ніякої альтернативи !!!

Відповісти:

Покриття погане,дуже погане...40%-за такі гроші,я чекав кращого,чи це з вишкою погано,чи з модемом,незнаю,але враження негативні...

Відповісти:

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі