Автостанція №2

1 2 3 4 5
Івано-Франківськ
Вулиця Горбачевського, 14
+38 (0342) 58-36-66
Розклад роботи:
день години роботи перерва
пн,вт,ср,чт,пт,сб,нд 04:30-23:00 Без перерви
Пасажирські перевезення.

Відгуки про Автостанція №2:

 • 1 2 3 4 5
  Їхала сьогодні (08.01) з ІФ в Сокаль , це просто жах!!!!! В маршрутці було не тепліше ніж надворі!!! -20°С і 6 год дороги !!! Шановні водії, та ви ж не скот возите!!!! Чи як ви думаєте про своїх пасажирів!!! Дякую , що доїхала до місця призначення, але якою ціною!!! В мене від холоду набрякли руки і ноги , болять , стати неможливо ( як медик скажу, що це 1 ступінь обмороження)!!!!! Одумайтеся !!!
  Настя Богатчук, більше 15 днів тому
 • 1 2 3 4 5
  Додзвонилася з 1 разу, підняла дуже привітна працівниця. Запиталася розклад руху маршруту Івано- Франківськ - Чортків, повністю продиктувала погодинно від ранку до вечора графік поїздок, після чого ввічливо попрощалася. Сервісом задоволена.
  Мирослава Камінська, 1 місяць тому
 • 1 2 3 4 5
  На напрямку Івано-Франківськ -Дитятин автобуси їздять так як хочуть, а рейс о16.00 взагалі хочуть зняти не пояснивши нічого людям. На дзвінки відповідають криком , або не беруть слухавки. Водії хамовиті .
  Ліда Українець, майже 2 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Доброго дня.Вже не один раз користувався номером 583666 і завжди був задоволений інформацією.Швидко беруть слухавку,ввічливо відповідають,дають змістовну відповідь.Дякую.
  Володимир Хрін, майже 2 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Будь ласка, підскажіть номер телефона до водія автобуса Івано-Франківськ - Львів (через Луцьк )дуже потрібно.
  Ирина Гапоненко, майже 4 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  дзвоню вже 20 хвилин, ніхто не бере телефон, зараз 20год,50 хвилин, 22 серпня 2016р.Жах.Для чого тоді телефони,сайту нема нормального теж.Відстала Африка той франківськ.
  Димбіцька Галина, майже 5 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  В касі продожу білетів на міжнародні рейси сидять не компетентні працііники, які не знають маршрутіу рейсу. Перевізник В.В. Яців маршрут Івано-Франківськ-Броно дуже поганий рейс який займає багато часу і побудований неправильно не раджу ним подорожувати
  Igor Dyachishin, майже 6 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  1) квитки пільговикам видають 1/10 разів, не вказуючи причину відмови або просто відверто хамлятЬ! НАтомість у Львові на автовокзалі видають відразу без зайвих запитань. То може на це *ціле* АС-2 не поширюється закони України...
  2) окрема ситуація- поведінка і спілкування персоналу,а саме зараз йде мова про жіночок,котрі сидять на касах : відверто хамлять, не дають вичерпні відповді на поставлені запитання, квитки ВИКИДАЮТЬ із віконечка ,як і решту , замість того,щоб дати в руки або поставити. Стосується не всіх,але більшості
  Богдан Тимчук, майже 6 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Купив дружині квиток на маршрут Н.Липиця на 16,30 але з Ів-Франківська до Галича, зайшли в автобус, місця вже всі зайняті а на місці моєї дружини сидить якийсь ВУЙКО (інакше не скажеш) років 45-ти, і його КО. Попросив встати, на що мені відповіли "нехай на коліна сідає". Конфліктувати не став, дочекався водія, пояснив ситуацію, на що цей "ДЖЕНТЕЛЬМЕН" попросив мою дружину присісти на якусь площадку біля себе, де пасажири впринципі взагалі не повинні були б сидіти, а коли дізнався що вона їде тільки до Галича ще й всю дорогу на мозги їй капав, чому вона виставляє якісь претензії якщо їде лиш в Галич?
  Володимир Та Оксанка Шкабара, майже 6 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Водій транспортного засобу, на якому присутня табличка Івано-Франківськ-Тернопіль, сьогодні в 10:30здійснив зупинку в місті Галич. Незахотів брати пасажирів до села Тустань, мотивуючи свою відмову тим, що в транспортному засобі їдуть тільки ті пасажири, які прямують до кінцевої зупинки. З його слів для нього зупинки в Тустані немає-"їдьти собі якими хочити пижиками, бо я більше в Тустани ставати через вас небуду", і через свої принципи залишив в місті Галич жінку похилиго віку з цукровим діабетом, хоч місця було вдосталь.Але на вашій автостанції видають квитки до села Тустань, на цей маршрут.
  P. S.просимо вжити відповідних заходів, або змінити маршрут цьому водію, який розпускає руки, витягає пасажирів з салону підвищуючи голос.
  Наталя Вирста, майже 6 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Слухавку взяли відразу ж. Інформацію надали чітку і по справі. На питання відповіли адекватно, досить вичерпно - я задоволений.
  Kirill Sobolenko, майже 6 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  До попереднього коментаря додам, що телефонував 9 липня 2016 р о 18:00.
  Сподіваюсь, що хтось це читає і зробить висновки.
  Vlad Kachinskiy, майже 6 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Сьогодні дозвонився без проблем, відповідь на моє запитання була вичерпною.
  Volodya Kovbas, майже 6 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже вдячна працівниці довідкової служби за людське ставлення 22.06.2016! Мали терміново дістатись до Тернополя, на автостанцію не встигали, працівниця відгукнулась та попросила водія підібрати пасажира по дорозі. Велике людське СПАСИБІ!
  Nata Karbovska, майже 7 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  5 пасажирів не встигає на автобус Івано-Франківськ-Кам'янець Подільський, отримали номер тедефону водія в дружнього персоналу автостанції. Передзвонивши, отримали грубу відповідь:" Я на вас чекати не буду, в мене графік. Раніше вставати треба".
  Спробували отримати інформацію щодо приблизного місця знаходження, в результаті водій поклав слухавку і виключив телефон.
  Кожен з нас хоче жити в ЄВРОПЕЙСЬКІЙ країні, але як ми, з таким ставленням один до одного зможемо щось змінити!??
  Vasya Mylymonchak, майже 7 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  неможливо дозвонитись, трубку ніхто не бере.

  Керівництво, робіть висновки
  Сергій Колядко, майже 7 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Додзвонитись просто не реально!!!!!
  Олександр Латі, майже 8 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Оператор: ХАМКА,ХАМКА!!!! Нічого не пояснила, на моє запитання: "Чи можна забронювати квиток??" Хотім дещо ще спитатись, а у відповідь почув "ПІ-ПІ-ПІ"
  Ivan Mosora, майже 8 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  На моє питання відповідь була дана за 5 сек. Оператор довідкової супер! Знає все! Дзвінок 12:05. Рекомендую преміювати.
  Vasil Markovich, майже 8 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  з першого разу додзвонився, дівчина підказала все, що мене цікавило. Доречі, так само ввічливо перед цим надав інформацію і диспетчер з привокзальної.
  Prigornitskiy Vitaliy, майже 9 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Їду маршрутом Івано-Франківськ-Львів 1 березня об11.55. Автобус жахливий, брудний, над головою постійно методично стукає частина даху -відвалюється щось. Водій аргументує поганою дорогою і тим., що автобус не його!!??
  Ганна Марчук, майже 10 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Це якийсь жах! Вже пів години намагаюсь додзвонитись а в них все зайнято і зайнято....... Чому цим ніхто не займається?
  Міла Стейх, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Дзвоніть за номером 58 36 66 - дуже ввічлива дівчина і дає вичерпні відповіді на запитання.
  Я задоволена роботою цієї довідки.
  Adele Stanislavska, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  в принципі довідкова працює добре. ось тільки що дала мені вичерпні відповіді на всі мої питання. Висновок: задоволений.
  Олександр Бурковський, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Скажіть будь-ласка,рейс№123 І.Франк.-Бишів,це громадський транспорт чи таксі жителів Більшівці? 30.11.2015р. купила в касі білет на цей автобус на 13.45год.відправлення.прийшла в автобус і шукаю своє місце,питаю пасажирів де 7 місце,на що одна жінка голосно засміялась і відповіла що тут по місцях не їздять,ще й запитала :Ви що перший раз їдете автобусом.я дочекалась водія і в нього запитала.Відьповідь шокувала:-Жіночко ,де я вам візьму місце,ви що не бачите що в мене місця не прономеровані. .. І як це зрозуміти....??????
  Inna Nagirnyak, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Відповідь на моє запитання була: "В мене спить дитина". Я тут до чого?! Я клієнтам такого не кажу, бо їм наплювати!!!!! (з високої гори). Вони дзвонять заради інформації, яка їх цікавить! Ваші особисті проблеми нікого не цікавлять!!!!!
  Артем Украинец, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Слухайте, я не знаю та я кілька разів дзвонила і досить гарно відповідає. Звичайно, в нас всюди треба проводити тренінги поведінки на робочому місці та як на мене то непогано відноситься... І дозвонитися можна, може бути зайнято та ще раз подзвонивши дозвонююсь.
  Mariia Gutak, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Другий день не можу дозвонитись. Постійно йдуть короткі гудки! Люди, АУ, поставте добре трубку!!!
  Оксана Галуга, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Хтось може навести порядок в довідковій????? Скільки людей скаржаться!!!!!
  Natasha Osadchaya, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  народ, мене цілком задовольнила відповідь, слухалку підняли відразу, ті і взагалі. приємний голос у працівниці
  Любомир Лаба, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Якщо пощастить додзвонитися, то від знервовано-заклопотаної особистими справами жіночки, можливо!!! (якщо вона завчасно не кине слухавку), і дізнаєтеся необхідну вам інформацію.
  Люстрацію треба почати от з таких хамовитих тьоток...
  Ірина , 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Ну що тут сказати, кошмар, приміром через моє село їде 3 автобуса, перший був, але я на нього не пішов, а інших просто не було, і так причому стабільно, тільки різна комбінація, про таке слово як "заміна" автобуса по причині поломки чи іншій тут не чули

  а ті що їдуть то маленькі, а людей багато, в принципі що робити, хіба що тут написати і змиритися
  Roman Fediv, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  поставила б мінус 1 але немає! Зажралися там, трубку кидають, хамлять!!!!!!!!! Нормальних слів не знаходжу до них!
  Юлія Мякаєва, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  583704 Залелефонувала чи є завтра рейси на Варшаву і о котрій годині. Мені жіночка криком, ви що не знаєте, що на Варшаву кожен день рейси є?! - (та якби знала не дзвонила б, логічно). Попросила говорити вічливіше, оскільки я з нею говорила спокійно, і тут знову бовтнула, чого ви сюда дзвоните? Дзвоніть на тел. такий-то. Я їй стараюсь поянити, що обслуговуйте клієнтів належним чином, і в спокійному тоні, тому що ваш тел. вказаний в довідці. І тут знову швидке бла...бла...бла і вибила не давши знову сказати мені слова. Зараз буду йти по квиток, тож краще їй там мовчати, поки я буду скаргу на неї писати, а то доб*юсь того, що звільнять її цього ж дня. Ну не можна так, їй за це платять які не які, а гроші, а якщо вона ними не вдоволена, то хай шукає роботу іншу, в колгоспі наприклад, де на свиней і корів.
  Lelli Sikretch, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Жінка, яка відповідає по вказаному телефону 583704 найбрутальніша і найнепрофесійніша, які траплялися на моєму шляху! Звільняти таких хамів треба невагаючись!!!
  Запитала розклад руху автобусу - та почала тараторити так, що не те що не запишеш, а й не зрозумієш! Попросила повільніше, та почала дзявкати і верещати, що вона немає коли!!! Бидло! Гусей і корів пасти в село!
  Віта Москаль, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Дозвонитись з першого разу нереально, але нервує не це, а те що тільки почув перше слово з відповіді, а в трубці вже гудки, і їм вибачте пофік, що людина може ще щось хотіла запитатись чи не почула відповідь.....
  Юлия Савуляк, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Цілком хороше ставлення. Як постукаєте в двері, так їх і відчинять. Я завжди дозвонююся з 1-2 разу, вітаюся, бажаю хорошого настрою і приємних клієнтів, у відповідь получаю повну і вичерпну відповідь. У цій сфері важко працювати, ьо люди бувають різні. Якщо в подорожуючого поганий настрій, навіщо його передавати працівникам? Люди, ви поїдете, а працівникам прицювати треба цілий день!!! Будьмо ввічливіші один до одного і світ стане добрішим до нас!!!
  покупець, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  нормальна станція, персонал підібраний відповідно: 90% споживачів її послуг - селяни
  lendo calendo, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Якась вуйна підіймає слухавку і запитання тільки "нукає" та хамить. Для вокзалу це ганьба - женіть вуйну, рівень сервісу з таким персоналом просто відсутній.
  Володимир Байдюк, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Не беруть трубку,а пізніше знімають, то дозвонитись неможливо.Міняйте персонал.
  Таня Созанська, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дозвонився з третього разу запитатися скільки коштує квиток. Відповіли нормально, якогось особливого хамства ніби не потімив. Коли подякував, сказали будь ласка і до побачення
  Чак Норріс, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  люди які працюють і не знають де вони працюють, тільки вміють хамити і навіть не намагаються допомогти чи знайти відповідь на поставлені питання....жах(((((
  Слава Корольова, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  додзвонився з першого разу, але трубку підняла стара підірвана баба, яка уявлення не має про культуру спілкування з людьми. просто дивуюся, як таких працівників тримають на роботі
  Олег Попадинець, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ВИ колись почнете працювати чи ні вже тиждень дозвонитися не можливо.......... просто жах .
  Олег Щербань, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Це якийсь жах! Вже пів години намагаюсь додзвонитись а в них все зайнято і зайнято....... Чому цим ніхто не займається?
  Марина Юрчишин, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дзвонила тричі... Чоловік на службі в Бродах,хочу поїхати до нього. Дзвонила розпитати точний розклад...Направду,пошкодувала про це. Підняла незадоволена людина,На моє "доброго дня" 0 реакції,так ще й відповівши в момент коли сказала "дякую" слухавку кинула. Краще б я не дзвонила(
  Вірочка Сплавінська, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Від недавна працює НОРМАЛЬНА довідка. Це ті ж дівчата, що і в міжнародній касі. Якщо трубку не піднімають - логічно, що люди зайняті з іншими клієнтами, безпосередньо на місці. АС-2 економить гроші і окремої людини на довідці нема. Майте терпіння і поважайте інших.
  Sviatoslav Nemchuk, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  КОШМАР..... ПИТАЛСЬ ДОДЗВОНИТИСЬ 18 РАЗІВ РЕЗУЛЬТАТ 0 . ХТО СЛІДКУЄ В УКРАЇНІ ЗА ЦИМ.ВЛАДА В ВЕРХУ ПОМІНЯЛАСЯ А ОСТАЛЬНІ ДАРМОЇДИ ЯКІ ПОВРОСТАЛИ В СВОЇ КРІСЛА В ТЕПЛИХ КАБІНЕТАХ ТІЛЬКИ НА СВОЮ ДОЛЮ ЧЕКАЮТЬ.ОСТАЛЬНЕ . ТІПА ЛЮДИ-КЛІЄНТИ .КУДИ Ж МИ ДІНЕМОСЬ.ТРЕБА МІНЯТИ ВСІХ СТАРИХ ПРАЦІВНИКІВ З НИХ УЖЕ ТОЛКУ НЕБУДЕ....НАДІЮСЬ ХТОСЬ ЦЕ ЧИТАЄ
  ozinka - minus vichnistj
  Iren Bilyk, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ВІЗЬМІТЬ ТРУБКУ!!!!!
  Навіщо номер телефону,якщо і так ніхто не відповідає????
  10 раз дзвоню протягом всьго дня.
  Маркус Вік, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  було би з мінусом, то поставив би -10. Телефон в них взагалі для краси напевно стоїть. Оператор віділітє не соізволить собі підняти трубку, шоб з жалким людішками поговорити.
  Юра Хрущев, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Все шо пишуть про хамство працівників - правда! Кидають трубку на півслові і не дають відповіді на запитання! Гнати в шию таких працівників!
  Lady Sue, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  молодці.)) завжди піднімають трубку, привітно відповідають, дають повну інформацію (порівняно із довідкою на залізничному вокзалі).
  Олюся Кіт, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Фініш!!!! Додзвонилася десь за 20м разом! Перший раз мені абсолютно не надали інформації про автобус, якого минулого дня не було на рейсі через поломку. Диспечер сказала, ЩО У НЕЇ НЕМА ТАКОЇ ІНФОРМАЦІЇ, ЩО АВТОБУС ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - БРОДИ БУВ ПОЛОМАНИЙ і 20.05.2014р не їхав у Броди. Але він ДІЙСНО був поломаний і рейсу не було. Після цього я продовжувала дзвонити, але було занято, і ось через хвилин 20 відповіла жіночка та ж, що автобус є і у Броди їхати буде 21.05. Враховуючи, що телефоную з мобільного на стаціонарний - хотіла би ЧІТКУ І ТОЧНУ інформацію, а не мамляння, що, може, мав би бути, не знаю....
  Олеся Луцик, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Коли зателефонувала нахабно віднеслись, з повишеним тоном!!! Ужас ранок а вони вже всім настрій портять.
  Лілія Дзісяк, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  подзвонила на номер 58 36 66, відповідь на свої питання почула "незнаю".
  тоді для чого ви там сидите, жопи прогріваєте? ви повинні надавати нормальні відповіді і без хамства!!!
  ...., майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  спочатку подзвонила на 58 37 04, цікавилась міжнародним рейсом, інформацію надали, але про деталі рейсу дізналась за номером 58 36 66. Там відповіли відразу, надали всю потрібну мені інформацію, ввічливо і детально. Дякую.
  Наталія, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Не знаю.яктй рівень обслуговування кас,але відділ по продажі квитків міжнародних рейсів вразив мене-окрема кімната.як вхід в посольство)))можна посидіти на дивані.і ніхто не топчеться по ногах))))
  Іра, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  відхилення від рейсу а працівники зокрема начальник автостанції підіграє водіям у цьому. Додому просто неможливо добратись!!! Ужас! Позор!!!
  Наташа, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  За тел. 58-36-36 відповіла дуже приємна молода особа, навіть додатково перевірила себе чи все вона правильно каже, перепитавши у когось із співпрацівників - старалась дати точну і достовірну інформацію дуже ввічливо. Молодець, дуже дякую.
  анонім, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  дійсно, дуже не зручно тепер стало через перенесення міжобласних рейсів....навіщо взагалі було робити таке розділення???якщо вже й була така необхідність, то логічніше було б навпаки все розприділити, бо ж сам вокзал страшенний...як за радянських часів...ЖАХ! деякі знайомі(з інших областей) дивуються, ЯК в обласному центрі ...і такий вокзал....як хлів...
  Вікторія, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  кому це прийшла в голову така ідея перенести автовокзал .міжобласні рейси на околицю а приміські в ценр.абсурд.ця ідея тих що ніколи не користується автобусом
  іван, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  583666, додзвонилась з першого разу, оператор приємна, все розказала
  Леся, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  За номером 583666 швидко надали потрібну інформацію. Дякую.
  Світлана, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  НА ТЕЛЕФОННИЙ ДЗВІНОК ВІДПОВІЛИ СЬОГОДНІ КРИКОМ ХАМСТВОМ ТА ПРИТЕНЗІЯМИ ......
  ЛЮДМИЛА, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Люди взагалі не ввічливі, розмова така була ніби я в якогось шось вкрав чи був виноватий, відповіли ніби культурно послали, хотів ще щось спитати з того всього трубку вже кинули, навіть не попрощались!!! В мене немає слів!!!!!
  Віталій, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дзвонила на 583666 дівчинка приємно та ввічливо відповіла і пояснила ситуацію.....а на цьому номері який вказаний вище навіть не знали точного прибуття автобуса і дали неправдиву інформацію......
  Мар'яна, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Подзвонив. Привітались, відповіли нормально та швидко, відносно приємна получилась розмова.
  Андрій, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Не ввічливо розмовляють з людьми....адміністрацію просимо звернути увагу
  Артур, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Постійно зайнято, а коли гудки йдуть трубку не береть... Вони зарази не розуміють, що може бути терміново чи ще щось) Не буде ніколи порядку!!
  Іван, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  де розклад ???
  Ян, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Работают хамки! Орут в трубку!
  Виктория, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  58-36-66 і справді краще сюди телефонувати.
  Nixon, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Молодці. Приємно та ввічливо відповідають на всі запитання. Дякую за роботу...
  Вова, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ТІЛЬКИ ХАМСТВО!
  АМІНІСТРАЦІЯ, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ВІГУКИ.
  12345, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Купляючи квиток на міжнародний рейс, я була приємно здивована, що все ввічливо, толерантно. Шкода що не всі такі працівники.
  оксана, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  дозвонитись не можливо!!!
  діма, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Телефонувала на номер тел. 58-36-66. Дізналася всю інформацю, яка мені була потрібна. Дівчата відповідали дуже ввічливо. Дякую!
  Світлана, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  58-36-66 Дякую дівчатам)))
  Сергій, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Це жах !!! Постійно зайнято!(((
  Лена, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ужас просто додзвонитися неможливо!!!!
  Немає автора, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  не можуть відповісти чи буде рейс 1 січня 2014 на Львів - на мій погляд - це не рівень обласного автовокзалу.а по телефону справді хамське спілкування.
  Віра, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже погано, що європейське місто має облаштовану автостанцію, але дуже погано,якщо автостанція облаштована таким туалетм, це просто ужасно. Боже борони хтось сфотографує і запустить у світ цей жах
  ****, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Бронь прийняли, все ввічливо... тел. 58-36-66 Дякую дівчатам...
  Вадим, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Та вроді і нормальні є там люди. Недавно телефонував, приємно пояснили коли звідки що їде ...Ги, ще й звертались до мене "пане" ;)
  Володимир, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  А ви телефонуйте 58-36-66 - дуже привітно відповідають. А за номером, який пропонує сайт, й справді мигера сидить.
  Олександра, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Де можна подивитись свіжий розклад руху міжобласних маршрутів що проходять через автостанцію № 2 Івано-Франківськ?
  Андрій, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  19.12 2013р мені касир не продала білет на маршрут Івано-Франківськ-Луцьк до Тернополя! сказала "автобус не йде через Тернопіль. на автостанції касир не знає маршруту руху автобуса? Зате мені продали білет на інший рейс. Коли водій автобуса мене запевнив що на Луцьк автобус йде через Тернопіль, касир відмовилася поміняти білет, прийшлося купити другий. так я їхала на двох білетах! ЦЕ ШАХРАЙСТВО! куди пожалітися?
  Ірина Замора, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  та на цій станції безлад..незнаю кого понабирали на роботу таке враження що це колишні безробітні ...що вони роблять тут і для чого такі працівники...а особливо така СТЕФАНЮК МАРІЯ ОЛЕКСІЇЇВНА...це взагалі кашмар...немають такі тут працювати...навіть не хочеться більше аби вона обслуговувала....вона поняття немає у маршрутах....просила у неї на найшвидший автобус білет так вона продала мені білет в 11.21 годині на автобус 12.15....а в 11.30 відправлявся швидше автобус...коли я їй звернула увагу чому не продала на цей автобус відповідь почула що вона незнала що такий автобус відправляється....дивилася на мене як баран....звільнити таку треба не для неї ця робота...
  світлана, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  По телефону справді, жіночка така попалась, питаюсь в неї по людськи, скільки коштує квиток, а вона скаже два слова і все і з таким підвищеним тоном ніби то вона послугу робить, блін та то ваша робота, говоріть якось трохи привітніше з тими людьми!
  Андріан, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Я брав білет на Поольшу.Був приємно здивований. На закордон білети продають в окремій кімнаті,з диваном і зручними кріслами. Всьо пройшло ввічливо і швидко. А на телефон дійсно відповідають так,що складається враження ніби шось винний їм.
  Едвард, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Ввічливості варто повчитися операторам!!!
  Неля, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  прошу адміністрацію звернути увагу на людину яка відповідає на телефонні дзвінки.Жіночка піднімає телефонну трубку і зразу відповідає:"Що ви хотіли?я немаю коли".
  анонім, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Стабільно занято
  Анонім, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Взагалі не приємні люди немає поваги не відповідають на витання ставлення взигалі най гірше ні де такого небачив...
  Репяк Роман, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  без поваги ставляться до людей,недодають здачу
  невідомий, майже 3 роки тому

Автостанція №2 на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!