Медгарант

Медгарант
Вулиця Горбачевського, 50
+38 (0342) 52-42-42
+38 (095) 040-43-40
+38 (068) 030-57-52
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Стоматологічна клініка «Медгарант» надає широкий спектр стоматологічних послуг:

  • Комплексна професійна гігієна та профілактика стоматологічних захворювань, попередження та лікування захворювань ясен. Лікування захворювань пародонту.
  • Професійне ендодонтичне та терапевтичне лікування
  • Естетичне протезування з використанням вінірив, керамічних вкладок; металокераміки та безметалевої кераміка  на основі оксиду цирконію; знімне протезування з використанням різних видів бюгельного протеза;  протезування на імплантах.
  • Хірургічне втручання та імплантація.

 Використовуються  останні досягнення ,  передові  технології та новітні матеріали   для підвищення якості надання стоматологічних послуг.  Візит до клініки — це не просто лікування зубів, а турбота про Ваше здоров’я. Вас зустрінуть з посмішкою, проконсультують у будь-яких питаннях, знайдуть оптимальний варіант лікування у кожному конкретному випадку. Співпраця з лабораторією МЕДЛЮКС надасть можливість вчасно та правильно  діагностувати стан здоров’я організму.

Відгуки

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Юлія Пархоменко: (Перехожий)
Не сподобалось
Стережіться Ці Аферисти обдурили мою маму казали одну суму ,потім сума стала більшою і мамі прийшлось платити,а ще погано зробили,тепер шукаєм клініку другу а та іхня Світлана Миколаївна то взагалі хвора на голову-кодло змій
майже 2 місяці тому

Відповісти:

Юлія Пархоменко,
Юлія Пархоменко, 
Маша Чорій: (Перехожий)
Не сподобалось
Поставили влітку пломбу на передні зуби, після чого через деякий час напухла десна, звонила в клініку, а вони не доступні, сьогодні мені лікар(Голембйовського С.В) перелікував. Вашою роботою не задоволена, не рекомендую Медгарант!
майже 2 місяці тому

Відповісти:

Маша Чорій,
Маша Чорій, 
Nikolas Miko: (Перехожий)
Не сподобалось
Жах,а не клініка! Спочатку справляють гарне враження,говорять одну суму за металеві брекети,я оплатив повну суму, А ПОТІМ ПОЧИНАЄТЬСЯ ПОВНИЙ РОЗВОДНЯК- говорять ,що треба ходити 2 рази на місяць,якщо підбити 2 сеанси це ще по1400 грн кожного місяця.А брекети носять приблизно від 1 до 2х років.Працюють без договорів на обслуговування,ніяких сертифікатів якості( Китай)...Тепер переробляю у Львові,бо ще погано поклеїли...ЛЮДИ БУДЬ ТЕ ОБЕРЕЖНІ,НЕ ДАЙТЕ СЕБЕ ОШУКАТИ
майже 9 місяців тому

Відповісти:

Nikolas Miko,
Nikolas Miko, 
Любомира Юркевич: (Перехожий)
Сподобалось
Безмежно вдячна Тетяні,і Марті за врятовані зубки. Вони зробили практично неможливе це лікарі від Бога які прикладають максимум зусиль,щоб кожний пацієнт отримав бажаний результат. Після лікування зубків в Тетяни і Марти я навіть полюбила стоматологів. Дуже Вам дякую:)))))))))))))
1 рік тому

Відповісти:

Любомира Юркевич,
Любомира Юркевич, 
Велика подяка від всіеЇ нашоЇ родини за Золоті Руки Світлани МиколаЇвни.Жодних проблем за довгі роки.А ви, Андрію,напишіть своє прізвище для початку,бо складається враження,що ви там і не були.Задаєте питання і самі відповідаєте.Дуже примітивно...
майже 3 роки тому

Відповісти:

У вас роблять шинування зубів?
майже 4 роки тому

Відповісти:

А каріо чим кращий?
майже 4 роки тому

Відповісти:

Лікувався тут , потім в Каріо переліковували
майже 4 роки тому

Відповісти:

Андрій
Чому шахраї?
майже 4 роки тому

Відповісти:

це шахраї, стрережіться !
майже 4 роки тому

Відповісти:

Сьогодні були на консультації у Світлани Миколаївни. Проблему, яку не вирішували довгий час - вона вирішила за декілька хвилин. Безмежно вдячні їй, будемо звертатися тільки до неї!
майже 4 роки тому

Відповісти:

Чудове високопрофесійне стоматологічне обслуговування.Добродушна людяна атмосфера,помірні ціни...Моя родина і знайомі вже скористалися послугами Медгаранту,за що безмежно вдячні Світлані Миколаївні.
більше 6 років тому

Відповісти:

Василь Легінь: (Перехожий)
Сподобалось
Щиро вдячний персоналу за розуміння і професіоналізм
1 місяць тому

Відповісти:

Василь Легінь,
Василь Легінь, 
Zoriana Zhurida: (Перехожий)
Сподобалось
Обслуговуюсь я і моя родина дуже  давно.Остання робота-2 оксидцирконієві коронки.Дуже задоволена зовнішнім виглядом роботи,ціною і терміном виконання(3 дні).Дякую за якісну роботу колективу.
1 місяць тому

Відповісти:

Zoriana Zhurida,
Zoriana Zhurida, 
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Мед гарант  Стоматології  Лабораторії медичні  Стоматкабінет  Стоматолог  Стоматологія  Консультації стоматолога  Стоматологічний кабінет  Стоматологічні послуги  Медична лабораторія  Лабораторія  Лабораторні аналізи  Прийом аналізів  Імплантологія  Безметалева кераміка  Брекети  Відбілювання зубіув  Вініри  Видалення зуба  Гігієна рота  Діагностика  Дитяча стоматологія  Ендодонтичне лікування  Естетична реставрація  Зуб  Зуби  Лабораторія  Медичні аналізи  Медична клінка  Металокераміка  Оксид цирконію  Ортодонтичне лікування  Ортопедичне лікування  Парадонтологія  Пломбування кореневих каналів  Поліровка зубів  Постановка пломб  Протезування зубів  Профчистка зубів  Рентген зуба  Рентгенографія зуба  Реставрація зубів  Сімейна стоматологія  Содоструєння  Стоматологічні послуги  Стоматологічні послуги  Стоматологічна клініка  Стоматологія  Терапевтичне лікування зубів  Хірургічне лікування зубів 
Показати більше