Медгарант

Медгарант
Відгуків 14
Вулиця Горбачевського, 50
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Стоматологічна клініка «Медгарант» надає широкий спектр стоматологічних послуг:

  • Комплексна професійна гігієна та профілактика стоматологічних захворювань, попередження та лікування захворювань ясен. Лікування захворювань пародонту.
  • Професійне ендодонтичне та терапевтичне лікування
  • Естетичне протезування з використанням вінірив, керамічних вкладок; металокераміки та безметалевої кераміка  на основі оксиду цирконію; знімне протезування з використанням різних видів бюгельного протеза;  протезування на імплантах.
  • Хірургічне втручання та імплантація.

 Використовуються  останні досягнення ,  передові  технології та новітні матеріали   для підвищення якості надання стоматологічних послуг.  Візит до клініки — це не просто лікування зубів, а турбота про Ваше здоров’я. Вас зустрінуть з посмішкою, проконсультують у будь-яких питаннях, знайдуть оптимальний варіант лікування у кожному конкретному випадку. Співпраця з лабораторією МЕДЛЮКС надасть можливість вчасно та правильно  діагностувати стан здоров’я організму.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Юлія Пархоменко: (Користувач)
Не сподобалось
Стережіться Ці Аферисти обдурили мою маму казали одну суму ,потім сума стала більшою і мамі прийшлось платити,а ще погано зробили,тепер шукаєм клініку другу а та іхня Світлана Миколаївна то взагалі хвора на голову-кодло змій

Відповісти:

Юлія Пархоменко,
Юлія Пархоменко, 
Маша Чорій: (Користувач)
Не сподобалось
Поставили влітку пломбу на передні зуби, після чого через деякий час напухла десна, звонила в клініку, а вони не доступні, сьогодні мені лікар(Голембйовського С.В) перелікував. Вашою роботою не задоволена, не рекомендую Медгарант!

Відповісти:

Маша Чорій,
Маша Чорій, 
Nikolas Miko: (Перехожий)
Не сподобалось
Жах,а не клініка! Спочатку справляють гарне враження,говорять одну суму за металеві брекети,я оплатив повну суму, А ПОТІМ ПОЧИНАЄТЬСЯ ПОВНИЙ РОЗВОДНЯК- говорять ,що треба ходити 2 рази на місяць,якщо підбити 2 сеанси це ще по1400 грн кожного місяця.А брекети носять приблизно від 1 до 2х років.Працюють без договорів на обслуговування,ніяких сертифікатів якості( Китай)...Тепер переробляю у Львові,бо ще погано поклеїли...ЛЮДИ БУДЬ ТЕ ОБЕРЕЖНІ,НЕ ДАЙТЕ СЕБЕ ОШУКАТИ

Відповісти:

Nikolas Miko,
Nikolas Miko, 
Любомира Юркевич: (Перехожий)
Сподобалось
Безмежно вдячна Тетяні,і Марті за врятовані зубки. Вони зробили практично неможливе це лікарі від Бога які прикладають максимум зусиль,щоб кожний пацієнт отримав бажаний результат. Після лікування зубків в Тетяни і Марти я навіть полюбила стоматологів. Дуже Вам дякую:)))))))))))))

Відповісти:

Любомира Юркевич,
Любомира Юркевич, 
Василь Легінь: (Перехожий)
Сподобалось
Щиро вдячний персоналу за розуміння і професіоналізм

Відповісти:

Василь Легінь,
Василь Легінь, 
Zoriana Zhurida: (Перехожий)
Сподобалось
Обслуговуюсь я і моя родина дуже  давно.Остання робота-2 оксидцирконієві коронки.Дуже задоволена зовнішнім виглядом роботи,ціною і терміном виконання(3 дні).Дякую за якісну роботу колективу.

Відповісти:

Zoriana Zhurida,
Zoriana Zhurida, 
Велика подяка від всіеЇ нашоЇ родини за Золоті Руки Світлани МиколаЇвни.Жодних проблем за довгі роки.А ви, Андрію,напишіть своє прізвище для початку,бо складається враження,що ви там і не були.Задаєте питання і самі відповідаєте.Дуже примітивно...

Відповісти:

У вас роблять шинування зубів?

Відповісти:

А каріо чим кращий?

Відповісти:

Лікувався тут , потім в Каріо переліковували

Відповісти:

Андрій
Чому шахраї?

Відповісти:

це шахраї, стрережіться !

Відповісти:

Сьогодні були на консультації у Світлани Миколаївни. Проблему, яку не вирішували довгий час - вона вирішила за декілька хвилин. Безмежно вдячні їй, будемо звертатися тільки до неї!

Відповісти:

Чудове високопрофесійне стоматологічне обслуговування.Добродушна людяна атмосфера,помірні ціни...Моя родина і знайомі вже скористалися послугами Медгаранту,за що безмежно вдячні Світлані Миколаївні.

Відповісти:

Мед гарант  Хірургічна стоматологія   Рентген зубів   Терапевтична стоматологія   Дитяча стоматологія   Ортопедична стоматологія   Стоматології   Лабораторії медичні   Стоматкабінет   Стоматолог   Стоматологія   Консультації стоматолога   Стоматологічний кабінет   Стоматологічні послуги   Медична лабораторія   Лабораторія   Лабораторні аналізи   Прийом аналізів   Імплантологія  Безметалева кераміка  Брекети  Відбілювання зубіув  Вініри  Видалення зуба  Гігієна рота  Діагностика  Дитяча стоматологія  Ендодонтичне лікування  Естетична реставрація  Зуб  Зуби  Лабораторія  Медичні аналізи  Медична клінка  Металокераміка  Оксид цирконію  Ортодонтичне лікування  Ортопедичне лікування  Парадонтологія  Пломбування кореневих каналів  Поліровка зубів  Постановка пломб  Протезування зубів  Профчистка зубів  Рентген зуба  Рентгенографія зуба  Реставрація зубів  Сімейна стоматологія  Содоструєння  Стоматологічні послуги  Стоматологічні послуги  Стоматологічна клініка  Стоматологія  Терапевтичне лікування зубів  Хірургічне лікування зубів 
Показати більше