Дитяча міська поліклініка

Відгуків 71
Вулиця Тичини, 4
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 19:00Без перерви
Сб08:00 - 12:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Діагностика та лікування захворювань у дітей.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Мирослава Камінська: (Друг довідника)
Не сподобалось
Додзвонилася в реєстратуру за 3 разом, в дитини температура 39. хотіла викликати лікаря до дому , зателефонувала 10 хв по 2 год. пояснили що виклик лікаря здійснюється тільки до 2 години. Нерозумію !!!! я що піцу замовляю чи замовлення роблю ?! як можна викликати лікаря до 2 год, а якщо температура піднялася після обіду тоді ?? тоді викликати потрібно швидку яка колить анальгін з парацетамолом і каже ми нічим більше неможемо помогти, а слухають дитину так що переглядаються один на одного і думають щоб то таке сказати щоб правильно було !!! ЖАХ. Отакі в нас лікарі. В Реєстратурі навіть не поцікавилися що з дитиною і як себе почуває.

Відповісти:

Мирослава Камінська,
Мирослава Камінська, 
Olga Kaminska: (Визнаний експерт)
Не сподобалось
Прийшли на прийом ортопеда-травматолога, щоб змінити гіпс. Дитина зламала руку, пов"язку нам наклали в трамвпункті, але за тиждень вона ослабилась і зовсім не фіксувала руку. На прийомі лікар пітвердив, що потрібно змінити гіпсову пов"язку,але сказав,що немає гіпсу, і якщо нам дуже треба , треба заплатити 100 грн за матеріал... В державній поліклініці?? За виконання своїх прямих обов"язків? Я в тихому шоці...

Відповісти:

Olga Kaminska,
Olga Kaminska, 
Віталік Гамаш: (Користувач)
Сподобалось
Ходив з братом в поліклініку, черги нереальні, в реєстратурі щось дізнатись неможливо. Приємно тільки те, що лікарі траплялись хороші. Хоч щось хороше в нашій медецині.

Відповісти:

Віталік Гамаш,
Віталік Гамаш, 
Наталія Хромей: (Користувач)
Не сподобалось
Уролог дозволяє собі приймати пацієнтів у нетверезому стані.

Відповісти:

Наталія Хромей,
Наталія Хромей, 
Olechka Olechka: (Перехожий)
Сподобалось
Ми лікуємось у завідуючої Книгиницької В.В. В неї завжди черги, але чудова лікар і людина. Деколи нам дістається від неї як прийдемо після закінчення прийому. Але і її можна зрозуміти, надзвичайно велике навантаження на такій посаді, і лікує і керує. Як на мене побільше б таких завідуючих, в міру строгих і справедливих і терплячих, які вміють знайти спільну мову з дітками. Коли вона була на курсах, потрапили до Грекової Л.І., теж дуже уважна, приємна, приділила нам багато часу, одним словом гарний спеціаліст.

Відповісти:

Olechka Olechka,
Olechka Olechka, 
Юля Чічак: (Перехожий)
Не сподобалось
Обслуговування жахливе, непривітне ставлення зі строни працівників. Недавно проходила медогляд в цій поліклініці за направленням, мені в 20 кабінеті призначили обов'язково оглянутись в 18 кабінеті, я прочекала під 18 майже три години але лікар так і не появився. От і питання навіщо направляти в той кабінет, якщо вона знала що лікаря нема на місці? В результаті я потратила свій час і нерви на неякісне обслуговування.

Відповісти:

Юля Чічак,
Юля Чічак, 
Галина Тортенко: (Перехожий)
Сподобалось
У мене діти часто хворіють, тому з лікарями ми від народження. Проте, хочу низько вклонитись перед Любінець Л.В. - це лікар від Бога і дуже чуйна людина. А також щиро подякувати за самовіддану працю В.В.Білій нашому чудовому педіатру. Будьте ввічливі з лікарями і вони не залишать вас на одинці з проблемами.

Відповісти:

Галина Тортенко,
Галина Тортенко, 
Христина Павлюк: (Перехожий)
Не сподобалось
Реєстратура там ужас,то трубка знята, то просто тупо ніхто не піднімає!

Відповісти:

Христина Павлюк,
Христина Павлюк, 
Оксана Гуменюк: (Користувач)
Не сподобалось
А лори як спеціалісти ніякі, покласти дитині вірусне захворювання, а там взагалі грибок на гландах. Призначили пшикати гексаспрей та трахісан і до чого можна долікувати. !!!!! Це ж маленька дитина, і хто за таке буде відповідати. Безсовісні! Слів просто вже бракує.

Відповісти:

Оксана Гуменюк,
Оксана Гуменюк, 
Ivanochka Fedyshyn: (Користувач)
Не сподобалось
Прийшла я минулого тижня з однорічною дитиною без запису до ортопеда на прийом, так як в нього, не знала чому, ножки болять коли стає на підлогу , не може зразу розходити , плаче бо болить його . Люди які по запису не пропускають, ортопед без запису не приймає . Навіть не запитав що з дитиною, чому без запису , хто направив ??? Сидить , дивиться на мене і головою  крутить, що не можна заходити на прийом і сказав закривай двері з тої сторони.... Я в шоці від халатності таких лікарів. Тобто , наприклад коли дитина підвернула або зламала ногу чи щось в такому роді , потрібно записуватись не пізніше четверга наступного тижня , а то була п'ятниця .Я від такої поведінки, не захотіла йому доказувати що мене терміново направили і чому саме . Мені було так боляче на душі від того, що нема в наш час лікарів яким можна довірити свою дитину.

Відповісти:

Ivanochka Fedyshyn,
Ivanochka Fedyshyn, 
Вікторія Паньків: (Користувач)
Не сподобалось
Жах!! Невропатолог стара жінка,  яка вже "сиплеться", ще й жахлива як людина.  Я з місячною дитиною під кабінетом простояла годину у жахливу спеку,  а вона ходила з кабінету в кабінет ,  а потім почала заповнювати документи.  Кілька разів я намагалася зайти,  а вона на мене з криком,  що зайнята.  А сьогодні взагалі мала шок.  Записана була до ортопеда на 12год. Прийшла вчасно.  Двері закриті.  Чекала пів години.  Почала шукати по кабінетах.  Сказали мені,  що він пішов перед дванадцятою.  А потім вийшла його медсестра і сказала,  що це я запізнилася,  а він пішов.  При чому,  що лікар до 13год повинен бути на роботі.  Завідуючої також не було на місці.  Дурдом

Відповісти:

Вікторія Паньків,
Вікторія Паньків, 
Игорь Шостак: (Перехожий)
Сподобалось
Перший раз зайшов на цей сайт,випадково,таке враження,що це окрема сторінка для всіх невдоволених.Я обслуговуюсь в цій поліклініці з часів її заснування,мене водили малим,тепер діти мої ходять.Траплялось різне і черги і дозвонитися тяжко бувало ,різні накладки.Але такого щоб не прийняли (якщо вчасно прийшов) і взагалі не дозвон.ніколи не було.Уявіть собі об'ем дітей особливо в сезон захворювання,комісій ,звичайно будуть якісь невдоволення,особливо якщо ви вже прийшли з негативом.На рахунок відношення лікарів.Це не якась відокремленна від життя і прблем космічна субстанція,це звичайна людина,яка кожен день приймае нас з нашим негативом і злобою,в любу погоду і в любому віці ходить на виклики,думае як прогодувати свою сімью. І всіма силами намагаеться нам це не показувати .А ми собі можемо це дозволити,злити всі свої проблеми які накопичились в житті,бо більше не находимо на кого,а тут така можливість .Дійсно, бувае різне,якщо у вас лікар хам,не компетентний,порушує дисципліну,наскільки я знаю можно по заяві перевестись до іншого. І в наш час безробіття такий лікар довго не протримаеться.Нам можливо повезло у нас була п.Кравчук ,зараз п. Приходько на заміні теж була молодий лікар,не пам'ятаю фаміліі. Притензій не має.Що до діагностики,ми вже давно в полікл.нічого не здаемо.Кров,узд,серце-в обласній,кал в санстанцію.І вже з цими аналізами до терапевта.
Сьогодня дозвонився з першого разу,ні разу не було,щоб взагалі не дозвонився.
Всім дітям здоров'я,батькам витримки і трошки толерантності

Відповісти:

Игорь Шостак,
Игорь Шостак, 
Уляна Грекул: (Перехожий)
Лікар Снігур--чудовий спеціаліст та чуйна людина...а от особа(не можу назвати її лікарем)---Волочій---людина-якій давно пора на пенсію,пасти курочки і порати грядочки...людина не задоволена зарплатою,професією,та й життям взагалі.стидно за таких людей,які називають себе лікарями!!!

Відповісти:

Уляна Грекул,
Уляна Грекул, 
Таня Бородайко: (Перехожий)
Не сподобалось
На рахунок реєстратури,все правда! ніколи не дозвонишся,а я к прихлдиш то так гавкають ніби я їм шось винна! противно! комісію проходили перед садочком,це просто сміх,ніхто навіть не дивився на дитину,в кабінеті лора зразу печатку вліпили ЗДОРОВА, і на вихід поки я не сказала що це не так і в дитини постійні проблеми з горлом від народження,то вже так сяк подивились недовольні. Давно покинула надії на цю поліклініку, маю прекрасного лікаря з дит.лікарні на Коновальця,тільки до нього завжди і звертаємось.

Відповісти:

Таня Бородайко,
Таня Бородайко, 
Інна Телішевська: (Перехожий)
Сподобалось
Уже 6 років звертаюсь за допомогою в цю поліклініку,наш лікар Книгиницька Валентина Василівна за цей час вже зробила висновки -лікар надзвичайна жінка.спеціаліст,вона завжди допогає нам,малюк дуже любить Валентину Василівну.І медсестричка,яка з нею в кабінеті надзвичайна.Дякуєм Вам)

Відповісти:

Інна Телішевська,
Інна Телішевська, 
Владимир Машенкін: (Перехожий)
Не сподобалось
У дитини темпиратара 38,5, в ночі визивали 103, а зранку на тел. 75-44-40 (регістатура) не дозвонитись, ніхто не підіймає трубку з 9,30 до 9,45. Гнати тих неробів треба, педіатр Галкіна не виконує свої обовязки, дозвонитись на дом. тел. який вона дала теж не мож. Гнати треба цих НЕРОБІВ пенсіонерів, комуністичного строю....

Відповісти:

Владимир Машенкін,
Владимир Машенкін, 
Тарас Гладенький: (Перехожий)
Не сподобалось
Сьогодні моя дружина, після того як виписалась з дитячої поліклініки на Коновальця, бо не могла терпіти того що там робиться, лікарі взагалі не дивились на дитину протягом 3 днів (у неї аденоїди), вирішила піти на Тичини. До 13 год працювала лор Дрогобицька Ірина Романівна, яка відмовилась дивитись дитині в носик, бо у неї робочий час підходить до завершення, а більше того не хотіла дивитись через те, що жінка з дитиною заздалегідь виписались з Коновальця!!! Як же бути з тією клятвою гіпократа!

Відповісти:

Тарас Гладенький,
Тарас Гладенький, 
Лілія Терещук: (Перехожий)
Не сподобалось
це ужас там не лише неможливо попасти на прийом а й неможливо додзвонитись

Відповісти:

Лілія Терещук,
Лілія Терещук, 
Александра Хан: (Перехожий)
Не сподобалось
Ортопед Палагній безтактний, хамовитий мужлан обвішаний золотом як ялинка! Принесла до нього 1 річну доньку на комісію, чемно привіталась почала розмову про підхрамування і суглоб...реакція неадекват...моментом карточку в руки і на узд, а попередньо "вам не потрібно на комісію" на мої наполягання подивитись дитину вийшов з кабінету...прийшлось спускати на землю...погрозами скарги до завідуючої...ледь заставила подивить малу. В карточці запису не залишив, направлення не дав. Тобто виходить мене в нього не було! приходила 04.06.2014
Гнати в шию!!! Є багато хороших інших спеціалістів! Була перед цим 2 рази у Шуфлат...без проблем, роздягли дитину подивився ножки, ручки, розкладку суглобів, подзвоночник о це я розумію лікар! Дав рекомендації!

Відповісти:

Александра Хан,
Александра Хан, 
Ірина Стремецька: (Перехожий)
Не сподобалось
Я б дуже хотіла щоб педіатр Грушко уже нарешті пішла на пенсію бо не сила її терпіти дуже безвідповідальна ,в квартирі не роззувається руки не миє і взагалі каже щоб не робити викликів її на дому бо їй важко ходити.

Відповісти:

Ірина Стремецька,
Ірина Стремецька, 
Тетяна Коваль: (Користувач)
Сподобалось
Додзвонилася в реєстратуру одразу, надали потрібну інформацію.

Відповісти:

Тетяна Коваль,
Тетяна Коваль, 
Tetiana Martyshyn: (Перехожий)
Сподобалось
В реєстратурі одразу відповіла приємна жіночка, відповіла на всі питання.. Комісію в садочок у 2014 р. пройшли дуже швидко, до 2 год..

Відповісти:

Tetiana Martyshyn,
Tetiana Martyshyn, 
Bogdan Patsula: (Перехожий)
Сподобалось
Якщо хочимо щоб до нас лікарі добре ставилися, та гарне обслуговування нам надавали, то ось що треба: 1) Навчіться бути культурною людиною, нікого не штовхайте, і умійте вичикати свій час. 2) Будьласка ходіть чисті, і охайні, мийтеся в дома, бо людина це не скунс, а людина. 3) останнє навчіться говорити, умійте говорити культурно і грамотно, та поважайте іншого. Тож коли ці елементи будуть працювати, то жодних нарікань не буде ні укого, та ні накого.

Відповісти:

Bogdan Patsula,
Bogdan Patsula, 
Mariana Daniliuk: (Перехожий)
Невропатолог Граділь О.С Дає номер телефону. Дзвонимо не відповідає. Пройшло 2 години дзвонить. Каже що не брала трубки бо були справи. А ще казала що дасть гроші на ліки і т.д.

Відповісти:

Mariana Daniliuk,
Mariana Daniliuk, 
Коли працює Уролог?

Відповісти:

Незнаю як там в реєстратурі.. а Снігур лікар просто супер, Дякую Вам!

Відповісти:

Лікар гастроентеролог Лесів Лідія Михайлівна справді рятує дітей.До неї великі черги людей з дітьми . Дякую за вашу чуйність доброту порядність допомогу пораду.Низький уклін.

Відповісти:

порадьте гарного лора

Відповісти:

Усім доброго дня! незнаю, як кому але мою дитину веде Грекова Лариса Іванівна - я задоволена. Треба щоб побільше було таких лікарів.

Відповісти:

Любінець Леся Володимирівна -чудовий лікар від Бога, дуже хороша привітна жінка,дай Бог Вам здоров'я!

Відповісти:

В реєстратурі завжди карточки не туди ставлять,ходиш 2 дні по кабінетах шукаєш, а виявляється реєстратор не на ту полку поставила.І так кожен раз.З лорів хороші лікарі :Лохадинова і Бучинська.А недавно попали на прийом до лора Красівської,то в житті б більше не пішли,оглянула так-сяк,ні однієї поради не дала,на кожне запитання казала: питайте свого лікаря,хоча стосувалось її профілю.

Відповісти:

дорогі матусі я теж матуся 4 річного малюка і теж звертаюся в поліклініку по мірі необхідності.і хочу сказати що змінити ставлення в цій поліклініці до нас ми самі в силі і якщо попали на неуважне хамське ставлення ідіть до завідувача пишіть письмову скаргу і вони змушені будуть реагувати а чуйним і уважним лікарям пишіть подяку і з часом ми змінимо все на краще але не будьте байдужі реагуйте і будемо мати европу

Відповісти:

Величезні черги,відношення жахливе.Стояла під реєстратурою пів год.-нікого так і не було.Хоч заходь і винось що хочеш!Як мені сказали в кабінеті,в них обід,але ж без обіду мають працювати!

Відповісти:

Що за хамське відношення в реєстратурі? навчіть цих жінок хоча б нормально (я вже не говорю про привітно) розмовляти і надавати інформацію, а не гавкати! мало того, що трубку беруть за 15-им разом, так ще й хамлять так, ніби хтось їм винен, що вони вічно невдоволені життям!

Відповісти:

Vidnoshennia take niby ty koshnomu s tyh pracivnukiv 100 gruven vunen. Sadovbalu taki likari

Відповісти:

Жахливо,просто жахливо,черги, старі працівники,які рухаються,як слимаки!
Стояла в черзі у 12 кабінет 3 години, бо лікарка взагалі не хоче працювати!Відходить попити каву і т.д....
Міняйте працівників!

Відповісти:

Пройти комісію це пройти всі шляши пекла .Черга за талонами,черга під кожним кабінетом.А печатку поставити сказали прийдіть на першу годину,а поставтли о третій.Позор дирекції поліклініки.

Відповісти:

Пора вже цю поліклініку розігнати, і набрати нових людей. Бо кваліфікаційний рівень, відношення до батьків просто жахливі. Думаю пора зайнятися збором підписів і підготувати спільну заяву що стану справ Дитячої Поліклініки по вул.Тичини. Можливо нічого особливо і не зміниться, але крові ми Вам панове лікарі поп'ємо добряче

Відповісти:

Дозвзнитись неможливо!!! Позор! Це ж дитяча поліклініка!

Відповісти:

Читайте внимательно много уважаемая Мария, это не вашего ума дело плодят детей или нет. Но обслуживание в больнице должно быть не хуже приватных поликлиник и не имеет значения платите вы или нет, это их долг, если это не нравиться врачам то пускай меняют профессию.

Відповісти:

Це просто жах.Просиділа 3 год. з температурою на коридорі,коли дійшла моя черга вони закрили двері ,сказали почека бо вони хочуть випити каву,прочекала ще майже годину і після цього лікарка сказала мені чого це я прийшла до них температурою ,я ж можу їх заразити.Огляд провели так-сяк.Не розумію як таких лікарів тримають на роботі!

Відповісти:

люди добрі зробіть щось з неврологом в окулярах. скільки вона може вже відкуповуватися? ця людина стояла на обліку у психіатра, диплом купила роботу купила. на неї було написано багато скарг все зам`яли. звертаюся до завідуючої Л.В. скільки можна лицемірити, ви думаєте ніхто не бачив як її батьки ходять до вас з сумками. чи ви би хотіли щоб вашу дитину лікував такий лікар? ми будемо викликати пресу, або звонити на гарячу лінію.

Відповісти:

хто там за логопедів пише, їх у поліклініці ніколи 4 не було і немає, тим більше молодої в окулярах. а на рахунок поганої комісії ви самі репетуєте щоб побільше талонів видавали. поговоріть самі зі 180 дітьми за 5 годин. якщо так любите своїх дітей то ідіть до приватних, там вам приділять достатньо часу за належну суму, а то тільки плодити дітей вміють за гроші.

Відповісти:

потделывают документы детям инвалидам .подают на комисию ЛКК неправдивые даные ,я думаю что надо подавать то что на самом деле есть у ребенка ,а служба уже должна решыть выдавать ребенку -инвалиду то что он хочет или нет

Відповісти:

Галя,в 16 каб,2 поверх,там приймають по-графіку підліткові терапевти.Їх декілька,зайди у кабінет,не полінуйся,і розпитай медсестру,вона все тобі пояснить.

Відповісти:

Велика подяка лікарю_ЛОРу Лохадиновій Яніні Олексіївні!!!Велике спасибі та низький уклін вам Яніно Олексіївно!!!!!Керівництво поліклініки прошу відзначити цю чуйну,толерантну,ніжну жінку,яка своїм досвідом,ніжним серцем допомагає нашим діткам!!!

Відповісти:

дозвонитися неможливо я чекала на дроті 2 години',а щодо персоналу то все залежить від людини

Відповісти:

СКажіть фамілію лікарьки яка сидить у 16 каб ,2 поверх?

Відповісти:

Ну незнаю мамочки, як на мене то аналізи там роблять добре,я навіть собі там робила коли вагітна була бо більше ніде не могли нормально робити, зі старшим до логопеда ходила-дуже задоволена,одна із 4 логопедів яка знайшла з дитиною спільну мовау(молода в окулярах), хірург молодий мого меншого витряс коли в того пупок гноївся...Не треба на всіх так наговорювати
А ще тут хтось писав про зарплати, такі зарплати як в лікарів - то це ще й так дивно як вони там працюють, звісно зараз скажуть що всі на хабарях, так ви ж самі їх тичете, самі навчили , а тепер плачете.Не можна всіх лікарів міряти під одну планку через кількох скнар

Відповісти:

ЖАХЛИВА ПОЛІКЛІНІКА.ЧЕКАТИ ПОТРІБНО 5-6 ГОД,ЩОБ ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ТЕРАПЕВТА,АЛЕ ЇМ НАШІ ВІДГУКИ ДО ОДНОГО МІСЦЯ.ПИШІТЬ,ХОЧ ТРІСНІТЬ,ВОНИ ТОВСТОШКІРІ .ЇХ НІЧИМ НЕ ПРОБ'ЄШ

Відповісти:

Велике спасибі Ларисі Іванівній Грековій дуже хороша лікарка більше б таких як вона але за її медсестру такого не скажеш не пора б уже на пенсію ВІРА ГОРДІЄВНА

Відповісти:

Поліклініка -це те місце куди взагалі не хочеться водити своїх дітей!!!Комісія в садочок це в більшості просто підпис.Дитина з поганим мовленням виявляється розмовляє згідно віку.хоча логопед в дитини жодного слова не запитав,і говорилося,що дитина погано говорить.Офтальмолог кричить з порога!Дерматолога вічно нема,або працює по 1год.Що це за жах в поліклініці?Створіть гарячу лінію можливо як скарги будуть попадати до керівництва то будуть хоч якісь мінімальні зміни!

Відповісти:

На самперед хочу подякувати лікарю-педіатру Грековій Ларисі Іванівні, за її чесну, добросовістну і відповідальну роботу! Дуже приємна, чуйна, спостережлива і уважна лікарка! Побільше б таких педіатрів як Шановна Лариса Іванівна! На мою думку заслуговує перед адміністрацією низький уклін та на премію на передодні Нового Року! А їй бажаю багаторічної плідної праці, здоровя та успіхів в житті.

Відповісти:

Я хочу подякувати педіатру Грековій Ларисі Іванівні за її добросовістну і відповідальну роботу! Дуже чуйна і уважна лікарка! Побільше б таких педіатрів як вона!

Відповісти:

Це правда, що додзвонитися неможливо, а в інтернеті графіка нема.Ганьба

Відповісти:

Я мама 2-х дітей,до дитячої поліклініки зверталась неодноразово,можу лише подякувати лікарям-спеціалістам за кваліфіковану допомогу і бажання допомогти.З реєстратурою дійсно справи гірші,але лікарі чудові,особливо ті,що з досвідом.

Відповісти:

моїй дитині скоро 5 міс.від 3-х міс.пробую попасти на прийом до ортопеда.неможливо!кажуть що ого нема.А ГРАФІК ЩЕ НЕ СКЛАЛИ.

Відповісти:

Але чомусь ходите туди всі толпами, ніхто в приватну не хоче йти. Такі дорогі вам ваші діти, що 20 гр. на аналіз шкода!!!

Відповісти:

позвільняти весь персонал і набрати відповідальних лікарів!!!

Відповісти:

Трвматолог шiстка вiйскомацька,клятву не Гiпократу давав,а вiйскомату призовника при першому обстеженi при дигнозах :кiфосколiоз,хвороба Шеермена Мау i диформацiя грудной клiтки з значними порушеннями функцiй дихання;з здорового роблать слабого(без нiяких консультацiй ,що робити якщо насправдi почне болiти),а коли вiн через деякий час насправдi заслабая без нiяких обстежень на протязi 4 рокiв переховуючи особову справу войiнкоматi,вiдправляють в армiю.З слабого останю копiйку заберуть.При моему вiцi лiкування вже неможливе,остак так званi травматологи калiчуть житя

Відповісти:

це все правда....там вопше ппц,ну просто слів нема

Відповісти:

не знаю кому там сподобалася лабортаорія(мабуть її праццівнику).якщо результат і співпав,то випадково!!!і дякуйте богу,що вашій дитині там не занесли ніяку заразу!!!!!!!!!!!!! кров з пальця моїй 3-місячній дитині хотіли взяти вже використаним скрифікатором,який помакали в якийсь гель з написом "дистильована вода" і трубочкою,яка була вся в крові попередніх пацієнтів,акуратно витертою в кусок закровавленого бинта!!!!!!!!!!!!!! Я думала,шо таке могло відбуватися 100 років назад,коли не було одноразових лабораторних засобів, а не в 2012 році!!!! Крім того, лаборантка нагло кашляла не затуляючи рота, при тому, що в неї на вухах висіла маска.про хамство навіть не буду згадувати, бо на фоні побаченого я його майже і не помітила!!!ШАНОВНІ БАТЬКИ,ЯКЩО ВАМ ДОРОГА ВАША ДИТИНА,ТО КРАЩЕ ДАЙТЕ 20-30 ГРИВЕНЬ ЗА АНАЛІЗ В ПРИВАТНІЙ ЛАБОРАТОРІЇ!!!

Відповісти:

Кашмар...сьогодні вже 2 години дзвоню і дзвоню,на лвох телефонах занято...як я маю попасти на прийом з 2 місячною дитиною????

Відповісти:

В реєстратурі ніколи трубки не беруть, на будь яке запитання відповідають "гав гав".Може пора вже на пенсію. А ці батьки з дітьми не дають "шановним" лікарям пити на роботі каву, читати журнали, і займатися плітками. Може досить!!! працівники поліклініки, Вам за це гроші платять, це не ПРИВАТНА клініка, майте совість, майте поряднісь,а Ви ще після цього в церкву ходити. А в заповідях пише - полюби ближнього свого

Відповісти:

Аналізі дійсно губляться,зате я знаю,що вони якісні.Здавала в Києві і співпали результати.Це плюс нашій лабораторії.

Відповісти:

та вже напишіть той графік ..!!!

Відповісти:

Велике прохання,надайте графік прийому лікарів-спеціалістів в інтернеті,цим ви полегшите свою роботу і побережете нерви матусь,котрі не можуть до вас додзвонитись.

Відповісти:

Взагалі в реєстратурі не беруть слухавки, або зняли її і постійно занято....

Відповісти:

наші аналізи вже двічі губляться, і знайти відповідального неможливо((

Відповісти:

от, от спочатку занято півгодини, а потім ніхто не піднімає

Відповісти:

неможливо додзвонитись в реєстратуру, а коли вже додзвонився, то розмовляють не привітно, сухо, так, ніби ти у них взяв в борг (((

Відповісти: