Стоматологія

Стоматологія
Вулиця Зв'язкова, 5
+38 (0342) 71-18-75
+38 (097) 853-09-35
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Стоматологічний кабінет ПП Мазур Г.І. – сучасна клініка, з новітнім та якісним обладнанням, з демократичною ціновою політикою, доступною для всіх і кожного. Ми – це команда професіоналів, здатних надати весь комплекс стоматологічних послуг на найвищому рівні.

Наші послуги:
  • Високоточна ком’пютерна діагностика;
  • Терапевичне лікування;
  • Ортопедичне лікування;
  • Імплантолонічне лікування;
  • Відбілювання зубів;
  • Комплексна гігієна;
  • Рентгенологічне обстеження ротової порожнини;
  • Пломбування;
  • Та інше.
Якість та довготривалість здійснених стоматологічних послуг за доступними цінами досягаються завдяки найсучаснішому стоматологічному обладнанню та професіоналізму лікарів, котрі є справжніми флагманами своєї справи.

Відгуки

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Я також лікуюся у Вікторії і ще, слава Богу, проблем з випаданнями плоб не було. Вона - лікар від Бога, ті зуби, які мені казали в хірургії видаляти - вилікувала, всім раджу лікуватися в Іводенті
майже 3 роки тому

Відповісти:

дуже давно лікуюся в цій стомат.клініці і дуже задоволена.У того випала пломба,у другого видалили зуб і у всьому винен лікар,але ніхто не пише,що я прийшов з повним ротом гнилих зубів і в подальшому не буду їх доглядати.дорогенькі вчасно лікуйте зуби і все буде у вас гаразд.І ще,якби у вас випало сім пломб,ви би тут не писали,а виїдали б нерви стоматологу.
майже 3 роки тому

Відповісти:

Лікування мого зуба тривало 3 тижні, закінчилося абсцесом і сьогодні вночі мені його вирвали! А персонал у Вас дійсно привітний
майже 3 роки тому

Відповісти:

у нашій клініці є гарантія на лікування.Звертайтесь вам переставлять безкоштовно.
майже 3 роки тому

Відповісти:

У Вiкторii, i цiни у Вас досить високi!
майже 3 роки тому

Відповісти:

Діма, скажіть, в якого лікаря Ви лікувалися?
майже 3 роки тому

Відповісти:

протягом року з девяти посталених пломб сiм випали! Бiльше сюди непiду!
майже 3 роки тому

Відповісти:

Надія Іванівна - чудовий стоматолог, виконує любу забаганку пацієнта, і робить це з великим задоволенням. Я залишилась задоволена її роботою, і вже протягом 10 років. лікую зуби тільки в неї!!! =)
майже 3 роки тому

Відповісти:

дуже дякую за якісне лікування,приємне відношення,щиру і добру пораду.Пані Вікторія доброго Вам здоров*я,успіхів,гарного настрою
майже 4 роки тому

Відповісти:

Йдiть тiльки сюда - ДОбра реклама для себе!
майже 4 роки тому

Відповісти:

Йдіть лікуватися тільки в Іводент!!!! Лікарі - найвищої кваліфікації - порадять, полікують, зігріють добрим словом, завжди в хорошому настрої і з золотими руками. Надзвичайно вдячний Вікторії Кернякевич! Гарних, вдячних Вам пацієнтів. Дякую персоналу клініки.
майже 4 роки тому

Відповісти:

Хороша обстановка в клініці. Приємно там перебувати
майже 4 роки тому

Відповісти:

Хороший кабінет! Дуже ввічливий персонал - завжди посміхнена менеджер, чудові лікарі. Висока якість роботи. Також лікуюся в пані Вікторії. Дякую Вам!
майже 4 роки тому

Відповісти:

Я теж рахую, що найкращий лікар цієї клініки-Вікторія Кернякевич! Лікар-супер, людина-сама приємність! Дуже дякую!
майже 5 років тому

Відповісти:

Надзвичайно вдячна, що лікар Вікторія Кернякевич спасла моїх два зуба, від лікування яких всі відмовлялися. Велике Вам спасибі, у Вас золоті руки! Всім рекомендую!
майже 5 років тому

Відповісти:

Шевчук Надія Іванівна - хороший досвідчений лікар
більше 6 років тому

Відповісти:

Хороша клініка, ціни доступні, якісне лікування, ввічливий і посміхнений персонал, особисто лікуюся у Вікторії Кернякевич. Дякую Вам.
більше 6 років тому

Відповісти:

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Пп мазур г.  Стоматологічний кабінет  Стоматології  Стоматкабінет  Стоматолог  Стоматологія  Консультації стоматолога  Стоматологічний кабінет  Стоматологічні послуги  Імплантація  Імпланти  Ірадіовізіографія  Брекети  Брекети недорого  Брекетна система  Видалення кіст  Вирівнювання зубів брекетною системою  Високоестетичні лінгвальні брекети  Встановлення брекетів  Гігієна ротової порожнини  Діагностика захворювання карієсу  Диспансеризація  Дитяча ортодонтія  Дитяча стоматологія  Дитячий стоматолог  Ендодонтія  Естетична реставрація зубів  Знімне протезування  Кістектомія  Керамічні коронки  Клініка ортодонтії  Клініка сучасної ортодонтії  Комп ’ютерна рентгенодіагностика зубів  Конусно-променева комп ’ютерна рентгенодіагностика  Конусно-променева комп’ютерна рентгенодіагностика  Лікар ортодонт  Лікування зубів  Лікування зубів з використанням традиційних брекетів  Лікування карієсу  Лікування молочних зубів  Лікування некаріозних захворювань зубів  Лікування парадонтологічних кишень  Лікування ускладнень карієсу  Лазерно-флюоресцентна діагностика карієсу  Медикаментозне лікування;  Направлена регенерація кісткової тканини  Нстетична стоматологія  Обстеження зубо-щелепної системи  Огляд  Озоно-терапія  Озонотерапія  Ортодонт  Ортодонтія  Ортодонтична клініка  Ортодонтичне лікування  Ортопедична стоматологія  Підтримуюча терапія  Пародонтологічні операції  Пломбування зубів  Порекомендуйте ортодонта  Послуги стоматолога  Поставити брекети  Протезування  Протезування на імплантатах  Професійна ортодонтія  Професійний ортодонт  Різні види протезування  Рентгено-діагностика  Система invisalign  Стоматолог  Терапевтична стоматологія  Хірургічні втручання при важких формах захворювання  Хірургічна стоматологія  Хороший ортодонт  Цирконієві коронки  Ясенно-пластичні втручання 
Показати більше