Супермаркет "Сільпо"

1 2 3 4 5
Івано-Франківськ
Вулиця Гетьмана Мазепи, 168а
+38 (080) 030-17-07
вулиця Північний бульвар, 2а
+38 (080) 030-17-07
Вулиця Дністровська, 3
+38 (080) 030-17-07
Продаж продуктів харчування, алкогольних, тютюнових виробів, побутової хімії.

Відгуки про Сільпо:

 • 1 2 3 4 5
  31.10.15 відвідала супер маркет Сільпо на територіі центрального універмагу , враження і так про нього були не особливі,але хамства з боку продавців терпіти не можливо. Щось запитати у них так виглядає, що вони мені послугу роблять,без настрою і з поглядом : що ти в мене хочеш???? На прохання вбити живу рибу відмовляються,тому що це не входить в іх обов'язок- для цього є людина яка цим займається, якоі немає. Цікаво хто ж тоді це має зробити???? На прохання покликати адміністратора, я побачила сміх охорони.. Ви знаєте, шановні власники, з магазину хочеться піти не тільки задоволеним від покупки але і від сервісу, і повірте це можливо поєднати, а не задоволених працівників легко замінити на більш кваліфікованих і приємних у спілкуванні людей які люблять свою роботу.... Після такого ставлення знову відвідати цей заклад навряд чи захочеться??!!
  Оксана Процик-Пронська, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  У сільпо на вул. Мазепи в Івано-Франківську із акції на посуд "фонтіньяк" працівники магазину створили власний бізнес, який полягає в тому, що при наявності такого посуду він не попадає до покупців, а придбати його можна тільки через тих же працівників, за певну винагороду.
  Настя Янюк, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  сьогодні пішов в магазин сільпо на Північному бульварі 2а я був просто вражений професьйносдю магазину пиросто клас бажаю і надаль тирмати свій рівень якості,
  Володя Вінтоняк, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Сільпо на Північному Бульварі - це найближчий супермаркет до мого дому, тому змушена ходити сюди, хоча є багато мінусів. У цьому магазині жахливе розміщеня товару. Дуже багато кас і дуже вузькі проходи між ними, хоча ще ніколи не бачила такого, щоб працювали всі каси.Я хожу за покупками зі своїм дворічним сином в колясці і він постійно хоче дістати всі ті цукерки, жуйки і шоколадки, що виставлені біля кас, а на виході охорона каже платити за те, що нахапав мій син. Невже так важко прибрати одну чи дві каси і зробити прохід трохи ширшим? Це ж нагла обдираловка, розміщувати шаколадки так щоб діти могли їх легко нахапати, а батьки потім були змушені за них платити, хоча зовсім не збирались купувати. Те саме стосується і молочнгого відділу, де до зимових свят поставили додаткові стелажі з шампанським, новорічними іграшками і подарунками. Неможливо проїхати колсякою і особливо розминутись коли у тому проході опитяється двоє людей з корзинками чи візками. І дитина знову тягнеться до тих іграшок і шоколадок і замість того, щоб спокійно робити покупки, я мушу постійно притримувати руки дитині, щоб він нічого не розбив і не надкусив. А ціни зате підняли деілька днів тому, навіть на продукти, які виробляються в Україні з української сировини і немають відношення до курсу валюти.
  Мар'яна Барладян, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Сьогодні був у сільпо чомусь нема цін подарочний набір конфет. На моє запитання відповіли піти на касу Треба було брати по одному набору іти до каси і питати ціни
  Роман Зорій, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  2.11.2014 (вул.Мазепи ) картопля по мисливські виявилась з волоссям.
  Наталя Кліщ, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Мені магазин подобається (біля Панорами), випічка, десерти, свіже м"ясо, усе гарне на вигляд і свіженьке. Персонал приємний. Один мінус - високі ціни, ціни просто страшні. Чи це новий завіз товару, чи політика магазину, але ціни дуже підняли, подекуди на 55%!!! Особливо на цукерки і рибу.
  Alena Зяткевич, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Найгірший маркет в місті. Касири більш-менш приємні. Весь інший персонал треба розстрілювати. Велмарт best!
  Калафатюк Іван, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Неприймають копії паспорта при купівлі слабоалкогольних напоїв, при тому що в інших магазинах це нормальне явище.
  Володя Синиця, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Чому помічають тільки хамовитий персонал? А те,як відносяться покупці до тих же касирів - не помічає ніхто. Тому працівники і звільняються - тому і черги. І якби не казали,що магазин поганий - кількість покупців не зменшується зовсім.
  Христина Ілюк, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  На дністровські кулінарія дуже смачна,котлети супер!!!
  наталя, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Сільпо на вулиці Дністровській має дуже незручне приміщення і рівень обслуговування низькийю
  іра, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Треба знати, що де купляти!!!!!
  Тетяна, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Сільпо, Дністровська

  Виробник Глобино пише на своїй етикетці, наприклад, 324 г, а на їхній уже 332 г.
  Як ковбаса поправилась на 8 г? Вони що туди рідину якусь вприскують шприцом чи плівку продають по ціні ковбаси?
  Адже 8 грам "Московської" (Глобино) по ціні 158 грн/кг, це 1.20 - на одній палці ковбаси.
  На більшості ковбас, фасованих у вакуумі, як правило, по 6 г вище ваги від виробника.
  Тисячу продали - є лівак близько штуки гривень гривень.

  І це лиш очевидний обман. А скільки прихованого!
  Максим, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Сьогодні 21.12.13 в даному закладі я придбала зіпсовану ковбасу, відкривши її вдома одразу відчула несвіжий запах, на обгортці відсутня дата виготовлення, продукт компанії "Мясовіта" домашня напівкопчена. Цей випадок прикро вразив, оскільки раніше довіряла вашому закладу. від сьогоднішнього дня зовсім перестану співпрацювати з вами. Зверніть увагу на роботу ваших постачальників, працівників саме даного відділення, фото зіпсованого продукту обов"язково розповсюджу в соціальних мережах серед усіх своїх друзів і знайомих. Звичайно шкода часу на те, щоби повертатись з отим звертком протермінованого товару, але вважаю своїм обов"язком донести про цей прикрий випадок і вам і потенційним покупцям вашого супермаркету, щоби захистити своє право споживача, своє здоров"я і здоров"я своїх близьких. Сподіваюся ви приймете певні міри для усунення повторень у майбутньому таких ганебних помилок.
  Анна, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Добренько що внас е Сільпо в місті не треба на базар ходити стояти в холодних очередях. Прийшов купив і з добрими думками додому. А вот е одне но магазини що на Мазепи і на Дністровській трішки вділись в пірья охорона як на ножах коли виходиш нічого не купивши то на тебе дивляться як на нонграт злодія. Ми з друзями вибрали Сільпо на плазі хоть і добиратись далеченько зато там нас зустрінуть з посмішкою хороший колектив який порекомендуе продукцію так вміло що гріх не купити. З цим супермаркетом можна жити в мирі я сімья і друзі теж підтримуем Сільпо на плазі. дякуем керівнитству за гарний персонал і обслуговуваня.
  назар, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  близько 15,30 ми зайшли в сільпо на дністровській вже на касі ми подумали що попали в зоопарк касіри обговорюють якусь рижу лаяться хочуть їй зуби повибивати охоронець біля каси згорбився і як верблюд ремигае жуйку щей демонстративно де культура цеж магазин а не базар
  сергій, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  З повагою ми теж привикли до Сільпо на Плазі. Так дійсно де краще опслуговування це тільки там. Ходили на Дністровську не то не та атмосфера. На плазі хоть розуміють що ми хочимо, Так сервіс кращий продавці досвідчені і приемні. Охорона приемна в костюмах побриті завжди вітаються усміхненні приемно що тебе зустрічають з пошмішкою, Ми підтримуемо Магуліїв що перед тим як писати на когось погане треба розібратись. Дякуемо керівництву Сільпо на плазі за вихований персонал, і приемні посмішки працівників.
  Семенчуки, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Куди діваються працівники? Їх просто звільняють або "виживають",створюють такі умови і відношення що просто самі пишуть заяви на звільнення.Нема ні поваги ні розуміння ні співчуття, принижують на кожному кроці...
  ххх, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Інтерестно куди зникають працівники з магазину на плазі ми вже за пів року привикли до чудового персоналу який завжди привітний, саме приятно було коли заходиш в магазин вас привітно зустрічае охорона хоча не вся ное такі що вже довгенько працюють і добре себе зарекоминдували нераз були випадки коли ми з сімьею були свідками як охоронець тихенько без нецензурних слів пояснив людям правила поведінки в магазині хотя в інших магазинах сільпо охоронці злі матюкаються і бьють також сподобались дівчатка які працюють на всіх відділах культура вних хороша підійдуть покажуть порадять Ми зі сімьею раді що внас е сільпо на плазі в Івано- Франківську такшо щоб там не писали треба спочатку переконатись самому а потім робити висновки ми радимо всім друзям тильки плазу
  сімья Магуліїв, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Одні акції на сайті, якими і не пахне в самому магазині!!!!!
  Ірина, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Я колишній працівник сільпо, мене змусили звільнитися бо на моє місце уже був "кум-брат-сват".Не кваліфікований тупий і взагалі нічого не розуміючий у торгівлі "друг".і зарплати я теж не отримав коли пішов.Несправедливість і всім байдуже.
  Ігор, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Яке право має керуючий магазином іздіватися зі своїх підлеглих і їх принижувати?
  д, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Створюють умови щоб вижити людину з робочого місця і безпідставно звинувачуюють у всьому що тільки хочуть.Хворих людей заставляють працювати і навіть понад норми і не на свому робочому місці не по своїх обов'язках.А ще недоплачують зарплату.
  я, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Хаський, непрофесійний охоронець.Безпідставно звинуватив в крадіжці і не вибачився,коли перевірили запис на відео.
  анна, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  в Сільпо під універмагом продають тухлу рибу...
  Автор, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  в Сільпо на Плазі соуси стоять не в холодильній камері, а просто на полиці. Писала їм скаргу, нічого не змінилося. Чомусь в Сільпо на Дністровській і майонези і соуси стоять в холодильниках, а тут тільки майонези, хоча в них такий же температурний режим зберігання.
  Юля, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  скажу тако..є в Сільпо Пиво і Вино на розлив...і є кнопка-дзвінок виклику продавця...можеш стояти там 10 хв..жати на неї...можеш і 30 хв стояти... ніхто так і не підходить.. Питання: для чого тоді то пиво там і та кнопка, йо-ма-йо?
  Михаил, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Хочу висловити подаку адміністрації магазину Сільпо по вул. Північний Бульвар 2а. Відвідавши цей магазин був приємно вражений якістю обслуговування, а також порядком та чистотою, яка присутня в цьому магазині. Враження від цього магазину складаються лише хороші, продукція завжди свіжа, акуратно розміщений товар в залі, продавці справжні професіонали в своїй роботі. Неодноразово звертався за допомогою, яку отримав своєчасно та кваліфіковано. В порівнянні з іншими магазинами, на мою думку це єдиний магазин в якому якість продукції на першому місці, а також сервіс обслуговування.
  Відвідавши цей магазин ви не пожалієте що потратили свій дорогоцінний час, а також будете приємно враженні.
  Рекомендую усім!!!
  Олег, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Зверніить увагу як на плазі все змінилося після того як ми поскаржились на роботу охоронця Пермінова Максима людина не адекватно відноситься до кліентів чомусь другі хлопці все роблять акуратно культурно зразу видно хто зних довше працюе
  Яковина, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Виникає цікавість-вище стоящі керівники не читають відгуки???Тому що ситуація аж ніяк не міняється...Я вважаю,що ви мали би в першу чергу робити акцент на просьби людей,це ж в ваших інтересах цікавитись,що діється в вашій мережі...Персонал принижують,таке враження,що вернувся первіснообщинний лад....Невже ви даєте своїм підлеглим такі уповноваження????!!!!!Нецензурна лексика,таке враження,що приходиш не на роботу,а до них додому...Будьте добрі,перегляньте відношення своїх посадовців до простого люду,народ звільняється массово...Колишній працівник Дністровської,м.Івано-Франківськ..
  Анонім, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Мені не подобається в цьому закладі відношення адміністратора п.Христини до продавців, Тупі були зауваження до продавця.яка зважувала овочі,Велика черга. Продавець нова..тут завжди нові продавці,це напевне відношення керуючого персоналу до працівників,,,,,,,,,,,,,,
  Галина Литвин, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ставлення адміністрації хамське до продавців криком нічого не добуються тільки те що люди звільняються постій не має всього персоналу
  55555, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  хочу вийти з декрету назад в сільпо а вони мене 2місяці
  просто ігнорують і футболять.годують "завтраками" і постійно ждуть якогось листа не зрозуміло звідки і для кого. подавати в суд чи чекати наступного "завтрака"
  0, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  мені сподобалась робота охорони магазину на плазі, хлопчик Ігор помоему дуже культурний завжди всім помагае я хвора людина і мені приемно що хоть до нього можна звернутись по допомогу
  марія 52 роки, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Сільпо давно вже не дешевий магазин і в принципі ніколи не був..просто хороша реклама...ціни дорожчі ніж всюди.
  сандра, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  вчора купили морську капусту, сіли обідати, а там камінчики, і не один, це добре, що діти не встигли попробувати. Буду звертатись у захист прав споживачів, робіть висновки
  покупець, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Можу сказати всім вам на рахунок бруду а де там ви бачили бруд. скільки заходжу стільки і бачу прибиральниць. відносно продавців - не можливо встигнути всюди міняти ціни якщо їх мало. на такий великий магазин потрібно брати більше персоналу . ну і АДМІНІСТРАЦІЯ - ваші люди працюють так як ви їх мотивуєте ... криком і примусом ще ніхто нічого недобився я б вам порадиола почитати щось про матеріальну і не матерільну мотивацію працівників може ви щось та і зрозумієте в своїй роботі.- адже результат роботи персоналу - це напряму ваша компетентність та персональна кваліфікованість ...
  ЛІЗА, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Зменшіть ціни. Додайте святкових акцій. Будьте ввічливі з покупцями.
  Люба, 2 дні тому, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Не дивно , що в Сільпо постійно треба персонал.Відгуки про роботу в цій сітці по всій Україні жахливі.
  Коли постійно змінюються працівники, це має насторожити керівництво, а їм байдуже, безробітних багато.Тому і маса скарг від покупців.
  Тоня, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Всією родиною отруїлися Бельгійським паштетом на вагу, отже не раджу нікому його купляти!
  Катерина, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ціни високі,продукція не свіжа(м"ясо,молочні продукти),вічні черги...
  Людмила, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Я хочу відзначити те, що я знаю магазин "Сільпо" дуже багато часу, я люблю цей магазин, але прошу звернути увагу на моє звернення: Як адміністрація ставиться до персоналу? Який сервіс обслуговування? ваш магазин зменшив прибутковість! тому, що ціни виросли, ваші акції не цікаві, сервіс обслуговування низький, якість продукції не найвижча,,, не цікаво з вами співпрацювати і заощаджувати у вас кошти, Велике прохання до адміністраці інтернет-доступу зверніть увагу на моє звернення, я чекаю відповіді,,,,,,
  Іванна, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  91699 хочу оціінити сільпо на дністровській-жахливо зайшла зранку о восьмій пятнадцять повна відсутність продуктів у відділі кулінаріі порожні вітрини до девятоі години для чого відкривати магазин овосьмій.продавець там повільна байдужа до людей з повною відсутністю знання про товар.
  Ліда, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  11 лютого 2013р шукала акційну продукцію Delimano в усіх магазина Івано-Франківська. Було лише кілька сковорідок. Персонал нічого не знає чи буде продукція ще чи ні... на гарячій лінії відправляють знов у магазин. Акція триває до 15 лютого, але купити потрібну продукцію не можливо. Для чого робити такі акції, якщо постійні клієнти не можуть придбати те що нібито пропонує мережа "Сільпо" по акції
  постійний клієнт, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Жуткий магазин! Занимается дешевым разводом! Купили у них "Памперсы" на 800 грн, и по акции "Рости та розвивайся" ( совместной с Проктер енд Гембл Трейдінг Україна ) должны были получить "Заохочення" в виде маленькой пачки "Памперсов" и салфеток (стоимостью около 100 грн ) или игрушки за 1 копейку. Так в целом Львове ни в одном Сильпо этих "Заохочень" не было и нет. А акция длится 4 месяца.... На Горячей линии Сильпо футболят к администратору магазина, а те обратно на Горячую линию... "Проктер енд Гембл" ссылается вообще на третье лицо!!! Стыдно им должно быть!!!! Фу-фу-фу!!!
  Марьяна, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Я також працюю вже довгий час в супермаркеты правда не в сільпо і повірти нетакий він поганий досить того що ціни одні з найменшиг вмісті а зрозуміло що персоналу мінімум в магазині он і несправляються зі всім!!! а от для кліентів які здебільшого жаліються що вам хамлять ШАНОВНІ ПОСЛІДКУЙТЕ ЗА ТИМ ЯК ВИ СЕБЕ ВЕДЕТИ згідин на рахунок одного охорона явно храмає!!!
  ххх, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  трбе знати що парковка не всюди дозволена. і це НОРМАЛЬНО! бо в іншому разі вам ще й наклейку на вашу машину приклеять - "Я паркуюсь як рагуль"
  треба і про інших думати, як другі машини можуть туди проїхати,якщо вам приспічило паркуватись там.не гоніть на магазин через свої незнання правил дорожнього руху.не позорьтесь!
  Оля, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  На паркоці біля Панорами не було місця, зупинилась біля магазину з чаєм, підходить охоронець і без добий день, видає,-"А може ви б під центральним входом запаркувались", ЦЕ НОРМАЛЬНО???
  Ірина, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  до речі,їхні торти - неймовірні!
  Купляла торт-сирник...він просто офігенний!
  Бравіссімо!
  Таня, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  а мені подобається Сільпо.
  ціни найнижчі,все із того що я купувала - завжди свіже і якісне,і великий асортимент(селеру,турецький перець і філе акули - не могла знайти по цілому Франківську,а у них завжди є!).
  а ті хто кажуть по іншому - рекомендую протирати очі перед покупкою!і дивитись уважно на дату виготовлення і сроки.
  Люди,якщо вам так не подобається - то ідіть в інший супермаркет! Подивіться на ціни і якість у них і вернетеся на зад!
  Прочитала майже всі відгуки і зрозуміла одне - всім вгодити ніколи не можна, але згадайте люди Фаворит,там взагалі був УЖАС!Перепрошую(це не антиреклама)- у Велмарті завжди тхне рибою і спорченим мясом, на кулінарію - ніби міхом прибиті - швидкість дикої черепахи у них.
  Багато можна перераховувати,але одна можу твердо сказати - Сільпо найкращі із тих хто є. і карточки постійних клієнтів - і діючі бонуси що м ожна перевсти в грошову валюту...
  єдиний мінус це мало касирів і через це великі черги.рекомендую не брати на роботу студентів що можуть працювати тільки пів-дня.
  Таня, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  не магазин а гірше базару!!! охоронці хамлять, на питання "де знайти адміністратора?" відповідають "а тобі нащо?" Жодної поваги! таке враження що понабирали недорозвинутих туди в охорону!!! БАРДАК
  Володимир, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Сьогодні купував подарунковий набір Nemiroff 0,7. Вказана ціна на ціннику 100,00. На касі ціна виросла до 118,25!!!!!!!!!!!!!!!!!Аналогічно з коробкою цукерків!!!! На питання, чому такий бардак з цінами , продавець намагалась навішати "лапші", що ще НЕВСТИГЛИ ПОМІНЯТИ ЦІНУ!!! Але це вже не перший раз!!! Моя порада - добре перевіряйте ціни на цінниках та ціни на касі!!!!!
  Андрій, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Персонал хороший. А от покупцям потрібно ще навчитись культури поведінки!!!!! Їдуть з тими візками, перевертають все, хамлять і навіть не просять вибачення... А зараз куди гірше до рукоприкладства доходить. Так, до Європи нам далеко)))
  Аня , майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ЖАХ а не магазин!!!!!Моя подруга 2 неділі назад на їхньому "чудовому" коврику привході впла мало того що вдарилась головою практично біля віска так розсікла губу!!!!Ніхто з персоналу не підійшов!!!!Жах а не сервіс!!!Ми будем з ними судитись!!!
  Ирина, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  брудно,але продукти не погані...а от персонал...а так все добре і випічка смачна...
  )))), майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Усі покупці завжди голосують своїм гаманцем. Не ходіть
  2 паша, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  краще б назвали СІЛЬМАГ.
  постійно брудно, вонь від риби і мяса, на фруктах гниль і мільйони мух.
  нечемні продавці, особливо на овочах, постійні черги. ГАНЬБА!!!
  Паша, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  дійсно сільпо...бруд,черги не знати чого там..персонал не привітний..
  покупець, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  просто вбивають черги, і хамовитий персонал на овочах!!! а так то, магазин гарний, головне що все є!
  анонім, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  щойно спробував на їхню гарячу лінію зателефонувати, мене чемно вислухали і сказали що розберуться, але черги при непрацюючих касах це не їхня вина.
  Паша, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  просто жах!!! черги по 20 хвилин і при цьому половина кас не відкривають. звернулись до охоронника а він прямим текстом послав на ринок. ми залишили возик з товаром і пожаліли, що втратили 30-40 хвилин свого часу на таке жахливе обслуговування. точно назва "Сільпо" пішла від "сільського магазину".
  Паша, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Телефони ніколи не відповідають!!!!!! Для чого вони Вам?????
  РРРР, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  навіщо їм телефон якшо його ігнорують
  ж, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Смачні торти
  покупець, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Черга, заради двох гривен чекати 20 хв.!! ні дякую..
  Cтепан, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Купила в сілько індичу печінку на смак вона як оцет,при зверненні до керівництва магазину отримала відповідь,що їм таку привозять і вона придатна до вживання.
  Алла, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  випічка красива, але суха. Черги просто неймовірні! Я якось після 15 хв. проведених в черзі, залишила вибраний товар і пішла в інший магазин)
  олена, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  прочитала ваші зауваження. а ви до адміністрації магазину чи на гарячу лінію сільпо зверталися? у всіх великих магазинах є гарячі лінії. дзвінки безкоштовні, зауваження справді розглядаються, а праціників попереджують.
  наталія, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Сільпо - це супер
  маряна, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Вибір не поганий,я згідна, але ж брудно як стало, це просто ЖАХ!!! Це дійсно магазин перетворюється на правдешнє село. Я так зрозуміла, що політика така: спочатку попрацювала на авторитет, тепер авторитет нехай працює на нас...))))))) Смішно!!! Тому що, навіть, якщо ціни і вибір буде хороший в такий гадюшник НЕ хочеться заходити!!!!!!!
  А щодо гриль цілком правдивий відгук - кури ЗАВЖДИ недожарені, треба брати тільки маленькі, тоді вони їстівні...
  Недавно мій чоловік купляв дитині молоко, він в шоці, що твориться в молочному відділі: молоко, очевидно, в ящику тріснуло і йому довелося пакет молока витягувати, можна сказати, з молока, бо ящик, десь на третину був наповнений молоком. Люди, я розумію, що це робочі моменти, але ж це ваше лице... Ну про який маркетинг можна тут говорити?!
  Богдана, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  А де мій бонус, який обіцяли прислати до 15.03.11? Навіщо обманювати людей якимись бонусами. Чи їх получають тілки куми і свати?
  Василь , майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Сільпо воно і в Африці- Сільпо!!!!!
  Наталі, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  дуже смачна сирна запіканка
  Немає автора, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  ціни нормальні, вибір великий, черги великі теж, треба йти в будні дні зранку . Гарний магазин, але площа замала на таку кількість товару
  Немає автора, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Ціни доступні. Великі черги. Прийшов час відкривати філіали в інших районах міста.
  Юрій, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Мені не подобається цей заклад. по-перше - дуже брудно. Дійсно - сільпо
  Галина, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  курку гриль взяли уже запаковану укульок а вона не дожарена це не перший раз уже а так у вас не погано
  люба, більше 6 років тому

Сільпо на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!