Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня

Вулиця Гетьмана Мазепи, 114
+38 (03422) 2-44-54
+38 (03422) 2-33-52
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,НдВихідний

Інформація

Лікарня

Відгуки

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Мала неприємність попасти на матейки в хірургію. Те що кажуть що неберуть хабарі то це не правда. Підходять і прямим текстом говорять чого не даєш.
майже 3 роки тому

Відповісти:

Дорога Злата! В нашій країні хабарів не буде тоді, коли такі як ви перестануть їх давати!!! Скажіть, будь ласка, що Вам помішало сказати лікарю, що ви або оплачуєте в касу, або не оплачуєте за дану послугу, оскільки це суперечить вашим моральним принципам??? не розумію, чому звинувачуюють лікарів в хабарництві, а людей, які ті хабарі платять - бідні невинні качечки....
майже 3 роки тому

Відповісти:

Як усюди є добрі лікарі, а є ....Стикався із Мясоїдом андрієм який напевно забув своє призначення і його потрібно лікувати від алкоголізму, не найкращі враження від пана Максимюка, а заввіділення - збір данини. Згадайте любі що таке лікар.
майже 3 роки тому

Відповісти:

чомусь не публікується мій коментар...пишу ще раз...4 березня 2014 року випала мені така неприємна нагода побувати в цій лікарні...потрібно було зробити фіброскопію...вичекалась, зробила, все ок...Після мені кажуть, що у них БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК 150 ГРН, коли запитала де каса, щоб оплатити, сказав лікар, що можна тут залишити... я була в глибокому шоці...отож питаю, ВІДКОЛИ В ДЕРЖАВНІЙ ЦЕНТРАЛЬНІЙ КЛІНІЧНІЙ ЛІКАРНІ БЕРУТЬ ТАКІ БЛАГОДІЙНІ ВНЕСКИ, коли в приватній клініці на цю ж послугу офіційна плата в касу 135 грн???
майже 3 роки тому

Відповісти:

4 березня 2014 р. мене спіткало попасти в цю лікарню...потрібно було зробити гастроскопію (ковтати зонд)...лпроцедура жахлива-знала на що йшла...перенесла...питаю, чи це щось коштує...і мені відповідають: У НАС БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК 150 ГРН....я шокована...в приватній клініці (тепер вже перечитала) 135!!! грн...а у Івано-Франківській центральній міській клінічній лікарні 150 грн...Мені не шкода тих грошей, бо уе моє здоров,я...але обурило те, що ніякої каси не було, а віддалися гроші просто лікареві...отак от...І ВСЯКІ РОЗМОВИ, ЩО ПІСЛЯ ЦІЄЇ РЕВОЛЮЦІЇ ХАБАРІВ НЕ БУДЕ...просто дурня...ПРИКРО:-(
майже 3 роки тому

Відповісти:

Nina Davydova: (Перехожий)
Сподобалось
18.06.2016р.мою маму було доставлено в 1мкл з ознаками гострого тромбозу ноги. Але доцент Галюк В.М. відкинув цей діагноз і встановив артроз, хоча нога була холодна нечутлива,набряк під коліном і сильний біль і відправив додому. 22.06.16 в ЦМКЛ ногу ампутували через гангрену. Нажаль мама померла.На мої скарги СІМ (!) фахївців 1МКЛ і ТРИ -кафедри хірургії встали на захист доцента Галюка. То виходить гангрена взялася невідомо звідки, а ногу взагалі дарма ампутували? Скільки негативних відгуків про 1МКЛ, а їх ніхто не читає, а може просто сміються. А Галюк далі викладає,вчить студентів - тільки чого?
майже 2 місяці тому

Відповісти:

Nina Davydova,
Nina Davydova, 
Elen Stropysh: (Перехожий)
Не сподобалось
Маму мого чоловіка Руслана ледь не вбили у Івано-Франківській клінічній лікарні №1 по вул. Матейка,34.
На УЗД не виявили повний камінням жовчний, а гній (абсцес), який наповнював цей орган назвали просто мутною рдиною. З Лікарі дивились в очі Русланові і запевняли, що каміння нема, що правильно лікують крапельніцями його маму. А самі вимивали цими крапельницями гній у шлунок, кишківник....
Мама Оля ледь не вмерла. Дякувати Господу за друзів з церкви, які порадили звернутись у лікарню на Ужгородську до Новосада Адріана Миколайовича - кваліфікованого хірурга.
Після УЗД - одразу на операційний стіл.
Операція тривала три години.
Такого запущеного випадку у практиці лікаря, який захищав дисертацію по цьому профілю, ще не було.

Повний піхур каміння. Сам орган врятувати не вдалося, бо він згнив - абсцес, гангрена. Почистили шлунок, бо у лікарі-партаки з івано-Франківську\а весь гній змили у нього і кишківник.

Господь дивом зберіг маму від зараження крові.
майже 9 місяців тому

Відповісти:

Elen Stropysh,
Elen Stropysh, 
Іванна : (Перехожий)
Сподобалось
Моя бабуся перенесла операцію на ЗОБ в хірургічному відділі лікарні (вул.МАЗЕПИ),оперував Скрипко В. Д.,лікуючий лікар-хірург- Пасько А. Я. Це лікарі від Бога-лікарі з великої букви.Загалом,відвідуючи бабусю, кожен день,сидівши біля неї з ранку до вечора,скажу вам,що я побачила в цій лікарні тільки -чудова лікарня,хороший персонал. Спасибі,Вам за все!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
майже 2 роки тому

Відповісти:

Іванна ,
Іванна , 
Анастасія Прокопів: (Перехожий)
Не сподобалось
Чому при вході в лікарню пишуть, що непускають консльтантів представників, а лиш ми зайшли в палату провідати хворого, як вони зайшли, що це за хаос в лікарні? Дайте людям відпочити!
майже 2 роки тому

Відповісти:

Анастасія Прокопів,
Анастасія Прокопів, 
перша терапія Юрак Ярослава Іванівна дуже дякую Вам за Вашу чуйність і Ваше кваліфіковане лікування дай Боже Вам здоров"я і ще довго працювати тому, що такі лікарі зараз дуже рідко трапляються.
майже 3 роки тому

Відповісти:

Перша терапія.
Юрак Ярослава Іванівна лікар високої кваліфікації , лікар від бога. .Дуже дякую за лікування і чуйне відношення. Здоров"я Вам міцного, Ярослава Іванівна на довгі роки.
майже 3 роки тому

Відповісти:

Висококваліфікований лікар Юрак Ярослава Іванівна-перша терапія. .Дуже дякую за лікування і чуйне відношення.Здоров"я Вам міцного на довгі роки.
майже 3 роки тому

Відповісти:

Вклоняюся сонцю і зіркам, вклоняюся Вацебі Наталії Степанівні та всьому персоналу ревматології за вискоий професіоналізм, людянісмть та вміння рятуватися дійсно важко хворих
майже 3 роки тому

Відповісти:

Лікувалася у хірургії. Якись неорганізований відділ. Всі бігають, ніхто нічого толком не пояснює.
майже 3 роки тому

Відповісти:

була сьогодни....просто жах....персонал невихований.....бидло саме.....дуже погане ставлення до людей...я просто в шоци....бильше николи туди не пиду и вам не раджу...краще в пасичний пити и дорожче заплатити чим терпити таке ставлення!!!!!!
майже 3 роки тому

Відповісти:

Хто лежав у неврології? Які там лікарі,як спеціалісти? Які умови у палатах?
майже 3 роки тому

Відповісти:

через перепрофілювання терапевтичного відділення по вул.Матейки на університецьку клініку,терапія№1,2 по Мазепи переповнена.Люди лежать в коридорах.Влада все робить для(добробуту)людей!
майже 4 роки тому

Відповісти:

Чудова лікарня, а персонал тим паче спасибі за все
майже 4 роки тому

Відповісти:

за останні роки лікарня дійсно віджила (кругом ведуться ремонти, багато всякого сучасного обладнання)-так тримати!!!
майже 5 років тому

Відповісти:

лежала в різних лікарнях, в лікарні на Матейки лікуватись дешевше, а в Пасічній - дорожче, залежно наскільки лікар попадеться совісний, а умови тут загалом жахливі - ліжка поламані, постіль брудна....
більше 6 років тому

Відповісти:

довелося бути пацієнтом,чудовий песонал в очному відділі!
більше 6 років тому

Відповісти:

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі