Медичний центр "Пріма МЕД"

1 2 3 4 5
Івано-Франківськ
Вулиця Гетьмана Мазепи, 114, корп. 1
+38 (0342) 52-71-34
Вулиця Чорновола, 49
+38 (0342) 52-56-02
Вулиця Коновальця, 132
+38 (0342) 52-77-50
Вулиця Короля Данила, 14
+38 (0342) 50-76-60
Вулиця Довга, 39
+38 (0342) 73-83-81
Високотехнологічна лабораторна діагностика.

Відгуки про Пріма МЕД:

 • 1 2 3 4 5
  Ми здавали по вул. Коновальця . Дуже сподобалося . Брали кров з вени в сина 9 років. Швидко і безболісно. Я задоволена.
  Ivanna Grunyuk, майже 2 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Щойно вийшла з обуренням і шоком!!! Здавала аналізи по вул.Мазепи. Не привітний персонал, першим ділом запитала від якого лікаря, на мій вислів "яке це має значення" промовчала, питає далі нічого не ЇЛА,до незнайомої людини звертаються на ТИ. Далі гірше, одна "медсестра" не могла взяти кров з вени, зіпсувала мені на двох руках вени, покликала іншу та взяла без проблем. ЦЕ ЖАХ, НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!
  Наталя Василишин, майже 7 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Мій відгук стосується тільки працівників відділення Пріма мед на Чорновола Перинатального центру, з професійноі сторони не можу нічого поганого сказати, а от відношення, коментарі і зовнішній вигляд до нудоти не приємний, приходиш так дивляться якби до них додому прийшла щось просити, коли одна з них не почула правильно відповідно дала не правильне середовище для аналізу замість вибачення вона видає "а я що мушу всіх чути" не забувайте ви працівники платної клініки і ви зобов'язані "чути" своїх клієнтів, в противному випадку зверніться до лора або повідомте своє керівництво що ви не можете всіх почути тому не справляєтесь як належить зі своїми зобов'язаннями
  Міша Матіяшин, майже 7 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Я задоволена майстерністю медсестри по вул. Коновальця - взяла кров з вени в дитини 3 роки дуже швидко. В нас проблематично взяти кров з вени, постійні проблеми.
  Людмила Луців, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже задоволені...Персонал прекрасний,особливо медсестра,яка за декілька секунд взяла у маленької дівчинки крок на аналіз з першого разу....Привітні,компетентні..і правильно все роблять...Дякуємо вам)
  Оля Прокопів, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Я не рекомендую цю лабораторію нікому, брехуни які співпрацюють з гінекологами.
  Галина, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Достовірність аналізів цієї "лабораторії" лишають бажати кращого! Я вагітна і робила тести на вади дитини у Пологовому будинку! Тварюки!!! Через них багато жінок мусили перероблювати аналізи, щоби вияснити що все в нормі, але скільки нервів і сліз доводиться витерпіти! Халтурщики вони, одним словом.
  Настя, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Можете підказати скільки буде коштувати аналіз крові?
  -ЛГ,
  -ФСГ,
  -естрадіол,
  -тестостерон вільний,
  -пролактин,
  -ДГЕА сульф.,
  -кортизол,
  -Т3, Т4, ТТГ
  Щиро вдячна!
  Лідія, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Допоможіть будь-ласка розібрати аналіз на антитіла до хелікобактер пілорі.Ось результат IgG,M,A 115,95
  Ірина, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  неможу зайти на сайт і подивитися свої результати
  паша, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Отличная лаборатория. Всегда стараются пойти на встречу клиенту. Анализы делают быстро. И главное- вовсе не обязательно ехать к ним за результатами.Их можно посмотреть на сайте. Это на мой взгляд лучшая лаборатория в городе по соотношению цена-качество-скорость выполнения. Остальные не угадывают.
  постоянная клиентка, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Анонімно можна здати у вас аналізи
  Ірина, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Результати вчасно отримала і на сайті проглянула. Зауважень немає, персонал привітний.Дякую.
  Оксана, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Мені, власне, дивно читати те, що пишуть люди..! У кожного на все це є своя думка. Мені все завжди вчасно роблять! Я задоволена, а інакше я б не зверталась сюди! (Здавала вже більше 15 разів)! БУДЬМО ЗДОРОВІ!
  Надя, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Я дуже задоволена лабораторією аналізи якісні вчасно роблять .Коли мені прийшлось пів року назад здавати аналізи з двохмісячною дитиною усюди було або надто дорого або на результат чекати більше тижня а тут зробили швидко і за помірною ціною і коли сьогодні мені прийшлося зіткнутися з нову з аналізами мені зробили швидко і якісно і ще дитину вмовляли двадцять хвилин з нею нянчились більше ніде цьго робити нехочуть а в державних щей кричать на діток .Мене все влаштовує і персонал привітний і обслуговування хороше. Велика Вам подяка! (А хто різні гадості пише той просто немає що робити тай обливає брудом хорошу лаболаторію )
  Олійник Іра, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Для Тані,
  Ваш випадок, стосовно хламідіозу, описаний в великій кількості літератури! Нічого дивного тут немає. Причин зникнення антитіл до хламідій є багато. Запитуйте в свого лікуючого лікаря. Лабораторія тільки як інструмент виявлення та діагностики, а не для критики чи обговорення лікування.
  Дописувач, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  2 раза робила в них аналізи на хламідіоз інтервалом в пів року. Перший раз знайшли інфекцію , другий раз вже ні. На мое запитання -де він дівся , сказали що сам вилікувався.... ідіотизм...а не лабораторія!!!
  таня , майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Прочитала відгуки і стало дуже не приємно,що інколи люди таке виписують!!! Тому,що зі всіх лабораторій,це найкраща! Мені випало на долю дуже багато чого, і лікування і обстежень,але обслуговуюсь тільки тут! поперше ні в одній лабораторії немає лікаря,який вам хоча б розяснить,чи щось порадить(причому висококваліфікованих). Мені довилось побувати і в Києві і у Львові,але з аналізами я завжди їхала своїми,тому-що; поперше дешевше,по-друге достовірно! І повірити,що немає результатів вчасно,чи не правильно робять-це просто наклеп. А нарахунок персоналу-то спочатку оцініть свою поведінку і ввічливість,а не обливайте брудом медиків,які вам же допомагають!
  39445-2, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Пані Ксенія, аналіз ще треба вміти прочитати.
  Дописувач, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Персонал привітний, результати вчасно надходять,лабораторія прекрасна. Але аналізи не достовірні !!!
  Ксенія., майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Таке враження, що вони не роблять чи не вміють робити аналізи. Жаль.
  Ксенія., майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Вельмишановні дописувачі!!! Читати і смішно і плакати хочеться! Прекрасна лаборатопія! Що стосується привітності, то подивіться, в першу чергу, на вираз свого обличчя і свій настрій! Не можна хамити людині і чекати, що вона Вас на рученьках носити буде! Так, звичайно, Ви заведете про професіоналізм, але пам"ятайте в першу чергу про ЛЮДЯНІСТЬ!!!
  Що стосується часу збору аналізів, то людина, котра насправді зіткнулась з певною хворобою, знає- будь-яка лабораторія міста (і не тільки)приймати може не на кожен аналіз негайно! Все залежить від реактивів і т.д. А панянкам, котрі тут "виблискують" інтелектом щодо приватного життя та речей зовсім абстрагованих до роботи закладу, одна маленька порада- з комплексами потрібно боротись за допомогою спеціалістів! Будьте людьми і адекватно оцінюйте ситуацію! Рада була б взагалі на звертатись до лікарів, але за даних обставин - Нашу сім"ю "Пріма" задовільняє на 1000%!
  Мілена, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Перечитав відгуки і стало дуже дивно. Здавав неодноразово сам там аналізи, а недавно сина 3-х років привів. Медсестри привітні і дуже професійно взяли кров в дитини, яка впиралася, "брикалася", плакала і виривала руку. До речі, здавав аналізи в інших лабораторіях, але тільки тут видають протоколи обстеження. Хто не вірить, може спробувати взяти копію протокола, який видав апарат, в інших лабораторіях нашого міста.
  Олег Іванович, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  цією лабораторією я дуже не задоволена, працівники зовсім не компетентні,припускаються помилок в аналізах,перевіряла особисто в іншому закладі.
  Тетяна, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Не считаю нужным даже одного слова говорить на собеседовании,общаясь с людьми,которые с апреля не знают чего хотят,кормят завтраками.Вызванивают в мой отпуск,приглашая на работу,а потом,оказывается,я еще полгороду на собеседовании должна что-то доказывать.
  Лилия, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Меня Ваше мнение мало волнует,а вот комментарии пациентов на этом форуме говорят сами за себя.
  Лилия, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  YVAGA!!!ni v jakomy razi ne zvertajtes v dany labaratorijy.vidpovidalnist za tochnist analiziv-vidsytnja,takoz jak i vidsytnja kyltyra povedinku i ljydjanosti!
  andrij, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  "Хорошая" лаборатория,ничего не скажешь.Только 1 отзыв положительный,написанный сотрудницей лаборатории 2 года назад.
  Лилия, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Номер направлення: 15313-2 від 3травня 2012
  Пацієнт: Чемеринська Оксана Мих.
  немає результату на мікрофлору,обіцяли що буде 7.05.
  Чемеринська О, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Аналізи,особливо в дітей беруть чудово,я задоволена,але медсестри такі "привітні"
  Юлія, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Періодично користувався послугами. Був задоволений! Аж поки ... Прийшов сьогодні на 08.10 і почув, що можу здати тільки частину аналізів, а решта тільки з 09.00. Питання:
  1. Навіщо тоді працювати з 08.00, якщо клієнт може здати всі потрібні йому аналізи тільки з 09.00?
  2. Чи можна піти на зустріч клієнтам яким Ви потрібні, і які Вам платять за гарно виконану роботу та відкорегувати графік роботи?

  З повагою, Ваш періодичний клієнт.
  Клієнт, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  для суслика: в лабораторії "піма мед" ціни самі низькі серед чинно діючих конкурентів, включаючи державні медичні лабораторії! а взагалі ціни на послуги диктує ринок, на який орієнтована послуга. в даному випадку лікарська спільнота, основна маса якої хоче саме високої ціни на аналізи, на медикаменти і т.д.! от і питайте лікарів, чому вас справляють туди, де ціна значно вища, а термін виконання довший, а технічне забезпечення сумнівне!
  питання гарне, не стидайтесь його задавати
  роман, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  для петрова: результати аналізів відвантажуються незалежно від того чи обіцяєм, чи говорим , чи просто "замовчуєм"! а від помилок пацієнта, який неправильно вводить координати, або технічних проляпсів тримача хостінга ми ,поки що, не застраховані!
  для того є телефон і наш технічний працівник вам і іншим користувачам чемно вкаже на причину і виправить її негайно!
  звертайтесь
  роман, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  ірина, напевно, в черзі?!
  я не одружений з 2007 року, тому зміст слова "любовниці" не підходить саме до наталі!
  роман, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  ПООБІЦЯЛИ ВИКЛАСТИ РЕЗУЛЬТАТИ АНАЛІЗІВ НА САЙТ І НЕ ВИСТАВИЛИ,А ЇХАТИ ЗА АНАЛІЗАМИ 60КМ НЕ ТАК І ДЕШИВО!!!
  PETROV, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Лиш трішки дорогувато...
  Суслик, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Так - так любовниці уже на сайті коментарі ставлять!!!!???І що про це дружина скаже????
  Ірина, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Якісне обслуговування і діагностика та високо кваліфікований персонал
  Наталія Тужеляк, більше 6 років тому

Пріма МЕД на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!