Медичний центр "Пріма МЕД"

Відгуків (43)
Вулиця Гетьмана Мазепи, 114, корп. 1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт08:00 - 19:0014:30 - 15:30
Пт08:00 - 18:0014:30 - 15:30
Сб09:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний
Вулиця Чорновола, 49
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 17:00Без перерви
Сб09:00 - 13:00Без перерви
НдВихідний
Вулиця Коновальця, 132
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 17:00Без перерви
Сб09:00 - 13:00Без перерви
НдВихідний
Вулиця Короля Данила, 14
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:30 - 16:30Без перерви
Сб,НдВихідний
Вулиця Довга, 39
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 18:00Без перерви
Сб09:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Високотехнологічна лабораторна діагностика.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Iryna Rozhko: (Перехожий)
Сподобалось
Здавала аналізи у лабораторії по вул. Довга, вона затишна і сучасна, є всі умови для комфортного перебування, стерильність і чистота. Медсестри мають хороший рівень кваліфікації, привітний персонал. Коли брали кров з вени все зробили якісно і не боляче, вену на руці намацали з першого разу, при мені все продезинфікували, Результатом задоволена!

Відповісти:

Iryna Rozhko,
Iryna Rozhko, 
Людмила Луців: (Перехожий)
Сподобалось
Я задоволена майстерністю медсестри по вул. Коновальця - взяла кров з вени в дитини 3 роки дуже швидко. В нас проблематично взяти кров з вени, постійні проблеми.

Відповісти:

Людмила Луців,
Людмила Луців, 
Оля Прокопів: (Перехожий)
Сподобалось
Дуже задоволені...Персонал прекрасний,особливо медсестра,яка за декілька секунд взяла у маленької дівчинки крок на аналіз з першого разу....Привітні,компетентні..і правильно все роблять...Дякуємо вам)

Відповісти:

Оля Прокопів,
Оля Прокопів, 
Oksana Melnyk: (Критик)
Сподобалось
Здавала кров на гормони щитовидки, до вечора було готово. Зручно, що результати розміщують у особистому кабінеті на сайті. Зайшов-переглянув. Дівчата привітні.Ходила в лабораторію, що на Довгій.

Відповісти:

Oksana Melnyk,
Oksana Melnyk, 
Тетяна Юріївна: (Користувач)
Не сподобалось
Здавала аналіз ТТГ  на  Чорновола результат був перевищення норми у два рази .По результатами інших аналізів і моїм діагнозом  ситуація була не зрозуміла.Лікаркою було прийнято рішення перездати аналіз в обласній клінічній лікарні.Перездала через два дні і результат був зовсім інший,кардинально інший!Лікарка і я були в шоці від того як недобросовісно був зроблений аналіз в Пріма Мед!Постає питання хто повернить мені час,гроші,нерви?Напевно ніхто! але хочиться  щоб така ситуація більше нізким неповторилась!Щоб люди які роблять аналізи розуміли велику відповідальність яку мають!Неправильний аналіз-неправильний діагноз,неправильний діагноз-неправильне лікування,неправильне лікування-шкода здоров'ю!!!

Відповісти:

Тетяна Юріївна,
Тетяна Юріївна, 
Оксана Красілич: (Користувач)
Не сподобалось
Вчора брали кров з вени у мого сина(2роки 10 місяців),малий скаржився що болить рука,ще цілу голину,ватний тампон,приклеяний пластером,аж протік від крові,рукав від гольфика був весь у крові,хоч ми 5 хв сиділи в коридирі не розгинаючи руку...на місці забору є гематома...ще сьогодні не дозволяє подивитись,що там робиться....Все би нічого,але сьогодні коли я звернулась по результати аналізу,мені відповіли,що кров швидко звернулась і треба перездати...єдиний  плюс,що повернули гроші...але чи це взагалі можна назвати плюсом?
Я страшенно розчарована! Не раджу нікому!

Відповісти:

Оксана Красілич,
Оксана Красілич, 
Валентина Романчук: (Перехожий)
Сподобалось
Нещодавно йшла з племінницею (3 рочки) брати кров з пальчика на вул. Коновальця. Мала дуже боїться людей в білих халатах, але медсестри знають свою справу. Вони відволікали малу іграшками і тому вона навіть не замітила як взяли кров. Я задоволена, дякую за прийом :)

Відповісти:

Валентина Романчук,
Валентина Романчук, 
Ivanna Grunyuk: (Перехожий)
Сподобалось
Ми здавали по вул. Коновальця . Дуже сподобалося . Брали кров з вени в сина 9 років. Швидко і безболісно. Я задоволена.

Відповісти:

Ivanna Grunyuk,
Ivanna Grunyuk, 
Наталя Василишин: (Перехожий)
Не сподобалось
Щойно вийшла з обуренням і шоком!!! Здавала аналізи по вул.Мазепи. Не привітний персонал, першим ділом запитала від якого лікаря, на мій вислів "яке це має значення" промовчала, питає далі нічого не ЇЛА,до незнайомої людини звертаються на ТИ. Далі гірше, одна "медсестра" не могла взяти кров з вени, зіпсувала мені на двох руках вени, покликала іншу та взяла без проблем. ЦЕ ЖАХ, НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!

Відповісти:

Наталя Василишин,
Наталя Василишин, 
Міша Матіяшин: (Перехожий)
Не сподобалось
Мій відгук стосується тільки працівників відділення Пріма мед на Чорновола Перинатального центру, з професійноі сторони не можу нічого поганого сказати, а от відношення, коментарі і зовнішній вигляд до нудоти не приємний, приходиш так дивляться якби до них додому прийшла щось просити, коли одна з них не почула правильно відповідно дала не правильне середовище для аналізу замість вибачення вона видає "а я що мушу всіх чути" не забувайте ви працівники платної клініки і ви зобов'язані "чути" своїх клієнтів, в противному випадку зверніться до лора або повідомте своє керівництво що ви не можете всіх почути тому не справляєтесь як належить зі своїми зобов'язаннями

Відповісти:

Міша Матіяшин,
Міша Матіяшин, 
Я не рекомендую цю лабораторію нікому, брехуни які співпрацюють з гінекологами.

Відповісти:

Достовірність аналізів цієї "лабораторії" лишають бажати кращого! Я вагітна і робила тести на вади дитини у Пологовому будинку! Тварюки!!! Через них багато жінок мусили перероблювати аналізи, щоби вияснити що все в нормі, але скільки нервів і сліз доводиться витерпіти! Халтурщики вони, одним словом.

Відповісти:

Можете підказати скільки буде коштувати аналіз крові?
-ЛГ,
-ФСГ,
-естрадіол,
-тестостерон вільний,
-пролактин,
-ДГЕА сульф.,
-кортизол,
-Т3, Т4, ТТГ
Щиро вдячна!

Відповісти:

Допоможіть будь-ласка розібрати аналіз на антитіла до хелікобактер пілорі.Ось результат IgG,M,A 115,95

Відповісти:

неможу зайти на сайт і подивитися свої результати

Відповісти:

Отличная лаборатория. Всегда стараются пойти на встречу клиенту. Анализы делают быстро. И главное- вовсе не обязательно ехать к ним за результатами.Их можно посмотреть на сайте. Это на мой взгляд лучшая лаборатория в городе по соотношению цена-качество-скорость выполнения. Остальные не угадывают.

Відповісти:

Анонімно можна здати у вас аналізи

Відповісти:

Результати вчасно отримала і на сайті проглянула. Зауважень немає, персонал привітний.Дякую.

Відповісти:

Мені, власне, дивно читати те, що пишуть люди..! У кожного на все це є своя думка. Мені все завжди вчасно роблять! Я задоволена, а інакше я б не зверталась сюди! (Здавала вже більше 15 разів)! БУДЬМО ЗДОРОВІ!

Відповісти:

Я дуже задоволена лабораторією аналізи якісні вчасно роблять .Коли мені прийшлось пів року назад здавати аналізи з двохмісячною дитиною усюди було або надто дорого або на результат чекати більше тижня а тут зробили швидко і за помірною ціною і коли сьогодні мені прийшлося зіткнутися з нову з аналізами мені зробили швидко і якісно і ще дитину вмовляли двадцять хвилин з нею нянчились більше ніде цьго робити нехочуть а в державних щей кричать на діток .Мене все влаштовує і персонал привітний і обслуговування хороше. Велика Вам подяка! (А хто різні гадості пише той просто немає що робити тай обливає брудом хорошу лаболаторію )

Відповісти:

Для Тані,
Ваш випадок, стосовно хламідіозу, описаний в великій кількості літератури! Нічого дивного тут немає. Причин зникнення антитіл до хламідій є багато. Запитуйте в свого лікуючого лікаря. Лабораторія тільки як інструмент виявлення та діагностики, а не для критики чи обговорення лікування.

Відповісти:

2 раза робила в них аналізи на хламідіоз інтервалом в пів року. Перший раз знайшли інфекцію , другий раз вже ні. На мое запитання -де він дівся , сказали що сам вилікувався.... ідіотизм...а не лабораторія!!!

Відповісти:

Прочитала відгуки і стало дуже не приємно,що інколи люди таке виписують!!! Тому,що зі всіх лабораторій,це найкраща! Мені випало на долю дуже багато чого, і лікування і обстежень,але обслуговуюсь тільки тут! поперше ні в одній лабораторії немає лікаря,який вам хоча б розяснить,чи щось порадить(причому висококваліфікованих). Мені довилось побувати і в Києві і у Львові,але з аналізами я завжди їхала своїми,тому-що; поперше дешевше,по-друге достовірно! І повірити,що немає результатів вчасно,чи не правильно робять-це просто наклеп. А нарахунок персоналу-то спочатку оцініть свою поведінку і ввічливість,а не обливайте брудом медиків,які вам же допомагають!

Відповісти:

Пані Ксенія, аналіз ще треба вміти прочитати.

Відповісти:

Персонал привітний, результати вчасно надходять,лабораторія прекрасна. Але аналізи не достовірні !!!

Відповісти:

Таке враження, що вони не роблять чи не вміють робити аналізи. Жаль.

Відповісти:

Вельмишановні дописувачі!!! Читати і смішно і плакати хочеться! Прекрасна лаборатопія! Що стосується привітності, то подивіться, в першу чергу, на вираз свого обличчя і свій настрій! Не можна хамити людині і чекати, що вона Вас на рученьках носити буде! Так, звичайно, Ви заведете про професіоналізм, але пам"ятайте в першу чергу про ЛЮДЯНІСТЬ!!!
Що стосується часу збору аналізів, то людина, котра насправді зіткнулась з певною хворобою, знає- будь-яка лабораторія міста (і не тільки)приймати може не на кожен аналіз негайно! Все залежить від реактивів і т.д. А панянкам, котрі тут "виблискують" інтелектом щодо приватного життя та речей зовсім абстрагованих до роботи закладу, одна маленька порада- з комплексами потрібно боротись за допомогою спеціалістів! Будьте людьми і адекватно оцінюйте ситуацію! Рада була б взагалі на звертатись до лікарів, але за даних обставин - Нашу сім"ю "Пріма" задовільняє на 1000%!

Відповісти:

Перечитав відгуки і стало дуже дивно. Здавав неодноразово сам там аналізи, а недавно сина 3-х років привів. Медсестри привітні і дуже професійно взяли кров в дитини, яка впиралася, "брикалася", плакала і виривала руку. До речі, здавав аналізи в інших лабораторіях, але тільки тут видають протоколи обстеження. Хто не вірить, може спробувати взяти копію протокола, який видав апарат, в інших лабораторіях нашого міста.

Відповісти:

цією лабораторією я дуже не задоволена, працівники зовсім не компетентні,припускаються помилок в аналізах,перевіряла особисто в іншому закладі.

Відповісти:

Не считаю нужным даже одного слова говорить на собеседовании,общаясь с людьми,которые с апреля не знают чего хотят,кормят завтраками.Вызванивают в мой отпуск,приглашая на работу,а потом,оказывается,я еще полгороду на собеседовании должна что-то доказывать.

Відповісти:

Меня Ваше мнение мало волнует,а вот комментарии пациентов на этом форуме говорят сами за себя.

Відповісти:

YVAGA!!!ni v jakomy razi ne zvertajtes v dany labaratorijy.vidpovidalnist za tochnist analiziv-vidsytnja,takoz jak i vidsytnja kyltyra povedinku i ljydjanosti!

Відповісти:

"Хорошая" лаборатория,ничего не скажешь.Только 1 отзыв положительный,написанный сотрудницей лаборатории 2 года назад.

Відповісти:

Номер направлення: 15313-2 від 3травня 2012
Пацієнт: Чемеринська Оксана Мих.
немає результату на мікрофлору,обіцяли що буде 7.05.

Відповісти:

Аналізи,особливо в дітей беруть чудово,я задоволена,але медсестри такі "привітні"

Відповісти:

Періодично користувався послугами. Був задоволений! Аж поки ... Прийшов сьогодні на 08.10 і почув, що можу здати тільки частину аналізів, а решта тільки з 09.00. Питання:
1. Навіщо тоді працювати з 08.00, якщо клієнт може здати всі потрібні йому аналізи тільки з 09.00?
2. Чи можна піти на зустріч клієнтам яким Ви потрібні, і які Вам платять за гарно виконану роботу та відкорегувати графік роботи?

З повагою, Ваш періодичний клієнт.

Відповісти:

для суслика: в лабораторії "піма мед" ціни самі низькі серед чинно діючих конкурентів, включаючи державні медичні лабораторії! а взагалі ціни на послуги диктує ринок, на який орієнтована послуга. в даному випадку лікарська спільнота, основна маса якої хоче саме високої ціни на аналізи, на медикаменти і т.д.! от і питайте лікарів, чому вас справляють туди, де ціна значно вища, а термін виконання довший, а технічне забезпечення сумнівне!
питання гарне, не стидайтесь його задавати

Відповісти:

для петрова: результати аналізів відвантажуються незалежно від того чи обіцяєм, чи говорим , чи просто "замовчуєм"! а від помилок пацієнта, який неправильно вводить координати, або технічних проляпсів тримача хостінга ми ,поки що, не застраховані!
для того є телефон і наш технічний працівник вам і іншим користувачам чемно вкаже на причину і виправить її негайно!
звертайтесь

Відповісти:

ірина, напевно, в черзі?!
я не одружений з 2007 року, тому зміст слова "любовниці" не підходить саме до наталі!

Відповісти:

ПООБІЦЯЛИ ВИКЛАСТИ РЕЗУЛЬТАТИ АНАЛІЗІВ НА САЙТ І НЕ ВИСТАВИЛИ,А ЇХАТИ ЗА АНАЛІЗАМИ 60КМ НЕ ТАК І ДЕШИВО!!!

Відповісти:

Лиш трішки дорогувато...

Відповісти:

Так - так любовниці уже на сайті коментарі ставлять!!!!???І що про це дружина скаже????

Відповісти:

Якісне обслуговування і діагностика та високо кваліфікований персонал

Відповісти:

Прімамед  Prima med  Primamed  Пріма med  Прімаmed  Лабораторії медичні   Медична лабораторія   Лабораторія   Лабораторні аналізи   Прийом аналізів   Діагностика імунних порушень  Діагностика інфекційних захворювань  Діагностика алергічних станів  Діагностика вірусних гепатитів  Діагностика гормональних порушень  Діагностика онкологічних захворювань  Діагностика ревматичних захворювань  Діагностика спадкових захворювань  Діагностика туберкульозу  Лабораторна діагностика імунних порушень  Лабораторна діагностика інфекційних захворювань  Лабораторна діагностика алергічних станів  Лабораторна діагностика вірусних гепатитів  Лабораторна діагностика гормональних порушень  Лабораторна діагностика онкологічних захворювань  Лабораторна діагностика ревматичних захворювань  Лабораторна діагностика спадкових захворювань  Лабораторна діагностика туберкульозу 
Показати більше