Надання стоматологічних послуг.

Відгуки про VIP стоматологія:

 • 1 2 3 4 5
  Друзі, ви знаєте що лікарі ставляться до роботи один одного - досить прискіпливо. Тому як мануальний терапевт скажу що « VIP СТОМАТОЛОГІЯ» - високоякісне обслуговування, а важливіше – високоякісне лікування. В моїй ротовій порожнині колупався майже весь Франківськ, із-за чого я правда маю порожнину - без 8 зубів. Дякую лікуючому лікарю Аллі Володимирівні і всьому персоналу за здоров’я. (До речі ціни дуже помірні - середні). Ігор Бурячек
  Игорь Бурячек, майже 9 днів тому
 • 1 2 3 4 5
  Щиро дякую лікарям та персоналу клініки "VIP Стоматологія" за швидке, безболісне та якісне лікування зубів!!! Всім, хто цінує свій час, хоче отримати професійні послуги за розумними цінами раджу звертатися саме в цю клініку!!! Неймовірно привітний та завжди усміхнений персонал робить все необхідне задля комфорту пацієнтів. Незважаючи на мій страх при лікуванні зубів, в кріслі я почувалася комфортно. Лікар Тетяна Вікторівна дуже спокійно, швидко та безболісно провела всі необхідні маніпуляції. Особливо хочу відмітити оперативність надання послуг - за дуже короткий період часу (в сумі близько тижня) мені пролікували всі зуби і поставили коронку, яку не відрізнити від мого зубчика), ніякого дискомфорту чи болю. Чистота, затишок, а головне професійність - все це чекає кожного пацієнта в клініці!!! Всім, хто хоче отримати якісні послуги я раджу звертатися саме в клініку "VIP стоматологія"!!!!!!
  Христина Захарчук, майже 11 днів тому
 • 1 2 3 4 5
  Приношу подяку VIP стоматології за відмінне ставлення і якісне лікування. Стоматолог клініки дуже уважно відносяться до пацієнтів. Лікування в клініці на дуже високому рівні, дуже якісна апаратура. Всюди чистота та порядок. З ВЕЛИЧЕЗНИМ задоволенням говорю ДЯКУЮ! за професіоналізм, за людяність, культуру обслуговування, за індивідуальний підхід до пацієнта, вміння заспокоїти і налагодити контакт з людиною !!!А головне, мої зубки тепер мрія.
  Людмилочка Івасишин, 1 місяць тому
 • 1 2 3 4 5
  Лікуюсь у Андрія Олександровича вже багато років, і дуже задоволена. Радила його багатьом знайомим і вони залишались теж дуже задоволені. Він завжди зустрічає своїх пацієнтів з посмішкою та з задоволенням і професіоналізмом лікує їх. Персонал в клініці чудовий і завжди привітний. Коли не приходжу на консультацію або лікування мене зустрічають з посмішкою, любов'ю та хорошим сервісом. Я дуже люблю цю клініку та прекрасних і професіональних лікарів які дійсно знають свою справу. Усім рекомендую її та бажаю тільки процвітання клініці VIP стоматологія.
  Марія Вінтоняк, 1 місяць тому
 • 1 2 3 4 5
  Хочу подякувати V.I.P. Стоматолоії за чудову роботу, зокрема прекрасному лікарю Аллі Володимирівній, яка дуже уважно поставилась до моєї проблеми, якісно та ефективно полікувала мій зубчик, в ході процесу максимально в деталях пояснювала всі виконувані маніпуляції. Можу з впевненістю підтвердити, що якість наданих послу відповідає ціні. Окреме спасибі адміністратору Тетяні, яка професіонал у своїй справі - привітна, комунікабельна, уважна, організована, розуміюча і навіть готова підтримати пацієнтів морально ;) Отож, рекомендую всім!!!
  Maria Salyga, майже 2 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Просто шикарне лікування!!! Чоловік лікувався в лікаря Тетяни Вікторівни, залишився дуже задоволений, все на найвищому рівні: і лікар, і персонал клініки. Супер сучасне обладнання, сприятлива і заспокійлива атмосфера. Дякую за надану допомогу і процвітання Вашій клініці))))
  Ольга Сухоребська, майже 2 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Хочу подякувати VIP стоматології за чудову роботу. В моїй непростій ситуації (необхідно було замінити передні зуби) мені швидко запропонували можливі варіанти і, як і обіцяли, зробили все на вищому рівні. Особливо хочу подякувати Андрію Олександровичу, лікарю, який одразу видно любить свою роботу та робить ії відмінно. Отже, якщо вам треба корегувати посмішку, - сміливо звертайтесь у VIP стоматологію :) Ще раз велике дякую! Успіхів вам і процвітання!
  Olia Babii, майже 2 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Хороша клініка!
  Привітний персонал,швидке, безболісне та кваліфіковане лікування зубів...рекомендую!
  Ірина, майже 3 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Хочу подякувати за хороше лікування, вперше в житті мені приємно йти до стоматолога не чекаючи варварських каторг, лікування і обслуговування на дуже високому рівні, від клініки тільки позитивні емоції, дякую вам що ви такі є!!!
  З найкращими відгуками Ярослав
  Yaroslav Lanovy, майже 4 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  ЗАДОВОЛЕННЯ ВЕЛИЧЕЗНЕ.ЗАДОВОЛЕНА СВОІМИ ЧАРІВНО_БІЛОСНІЖНИМИ І НАДЗВИЧАЙНО ІДЕАЛЬОНОЮ ПОСМІШКОЮ.РОБОТА ЛІКАРЯ ГАМАРНИК.А.О.ЧУДОВА. СТАВЛЕННЯ ЛІКАРЯ ТА ПЕРСОНАЛУ ПРЕКРАСНЕ ПРИХОДИШ НАЧЕ ДОДОМУ)))ВСІМ ВЕЛИКЕ СПАСИБІ ВІД ДЗЕРКАЛА НЕВІДХОЖУ.ЗВЕРТАЙТЕСЬ І НЕПОЖАЛІЄТЕ!!!!!!!!!!!
  Ольга Громиш, майже 4 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Рекомендуююююю
  Roksolana Struk, майже 5 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Просто супер я була в багатьох стоматологах я завжди виходила з їхнього кабінету незадоволена. Но коли прийшла в vip стоматологію то мене вразило. Назва відповідає реальності. Люди дійсно лікарі і їхня професійність на високому європейському рівні. Дуже дякую Андрію Олександровичу
  Roksolana Struk, майже 5 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  В клініці лікується вся моя родина більше 5 років.Ні одного зауваження до лікування або відношення.Окрема подяка Аллі Володимирівні за професійне ставлення до роботи.
  Kostyantin Dobosh, майже 6 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  чомусь не не показало мою оцінку у попередньому коментарі ось 5
  Марія Новосельська, майже 6 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  гарна хороша клініка,мені зробили повністю гігієну,роботою задоволена,попереду ще декілька візитів до Андрія Олександровича,надіюсь все пройде добре☺☺☺клініку рекомендую
  Марія Новосельська, майже 6 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже приємно вражена лікуванням, високим рівнем професіоналізму та приємним ставленням до пацієнтів) звернулась з непростим завданням і вже за тиждень часу в мене була білосніжна посмішка. Дуже дякую Гамарнику А.О. та дружному колективу V.I.P. клініки за свою посмішку і .... і звичайно за те, що витримали мій прискіпливий характер) Хороших клієнтів Вам та процвітання!!!
  Наталя Штогрин, майже 7 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Велике щиросердечне дякую!!!!!!!за гарну посмішку, хороший настрій, які здобула після візитів до V.I.P. Стоматології. Привітний і високваліфікований персонал не тільки допоможе з лікуванням, а й настрій підніме і розрадить))))Стерильна чистота, приємний комфорт, доброзичлива атмосфера, сучасні методики і техніка - невід"ємні супутники V.I.P. Стоматології. Особлива подяка Андрію Олександровичу та Аллі. мої діти, для яких раніше лікування зубів було як тортури і знущання, після знайомства з лікарем Аллою та її особливим підходом до кожного пацієнта - з привеликим задоволенням приходять не на примусовий прийом, а на довгожданну приємну зустріч)))як би дивно це не звучало....Андрій Гамарник не тільки подарував чарівну посмішку, а й професійною порадою та квалафікованою консультацією і високоякісним лікуванням позбавив мене від багаторічної болі, яку інші лікарі пов"язували з запаленням суглобів, зміщенням щелепи і т.п. Колектив V.I.P. Стоматології для мене став новим колом друзів))))ще раз дякую)))Залишайтесь такими ж привітними і професійними)))) Бажаю процвітання!!!!
  Леся Притула, майже 9 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Шановні дописувачі! Я, головний лікар «VIP – стоматології» - Гамарник А.О., надзвичайно вдячний Вам за Ваші відгуки! Завдяки ним я зможу покращити роботу наших клінік. Також хочу прокоментувати відгук п. Наталії-Любомира. Почну з того, що у нас в клініках ведеться відеоспостереження, про що на вході є попередження. Також хочу сказати, що «молода особа» - це адміністратор клініки, у кожного працівника є бейж з ПІП та посадою. Лікуючий лікар п. Наталії – Гринишин В.І. – кваліфікований спеціаліст з десятирічним стажем роботи. Ознайомившись з Вашим відгуком і переглянувши відео прийому доводжу до Вашого відома: перед лікуванням на Вашу дружину завели карточку форма № 043/о, взяли добровільну письмову згоду на лікування, хочу підкреслити «ДОБРОВІЛЬНУ, ПИСЬМОВУ», і тільки тоді вона сіла в крісло! Після чого лікар Гринишин В.І. зробив консультацію п. Наталії (яка тривала 18 хвилин), під час якої пацієнтка скаржилася на те, що вже 2 роки не була у стоматолога, що в неї болять зуби, і ясна. Лікар зробив огляд, показав проблемні зуби і запропонував зробити проф. гігієну. Адміністратор оголосив вартість процедури і п. Наталія погодилась. Проф. гігієну потрібно робити 2 рази на рік – про це знає будь-який студент стоматологічного факультету. Після лікування п. Наталія отримала призначення лікаря,подякувала, оплатила рахунок ,і сказала, що передзвоне після того, як узгодить Вами дату прийому (виглядала на відео задоволеною). Я як лікар з 19 річним стажем хочу сказати , що ще не придумали пломбовочний матеріал, який можна поставити на зубний камінь!!! Ви пишете, що процедура проф. гігієни в багатьох клініках є БЕЗКОШТОВНОЮ! Цікаво де??? Чому Ви туди не пішли лікуватися? Ви ж бачили прас на сайті! Так, що Ваше здивування не зрозуміле. На рахунок розміру приміщень – вони відповідають вимогам МОЗ УКРАЇНИ, підтвердженням цього є медична ліцензія! Якщо у Вас клаустрофобія – приходьте лікуватися в іншу нашу клініку за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Львівська 13. Вона здивує Вас розмірами приміщень і новітнім обладнанням. На рахунок направлення на МРТ …..! Шановний ,МРТ (магніто-резонансна томографія) зубів НЕ ІСНУЄ!!! Рентгенологічне дослідження нашим пацієнтам ми проводимо в нашій клініці по вул. Львівська 13, це в 7 семи хвилинах ходьби від стоматології на вул. Коновальця, і нікуди пацієнтів не відправляємо І звідки Ви взяли суму 650 грн.??? Було оплачено 530 грн. (гігієна + консультація). Може дружина Вам щось не сказала?. Що до Ваших зауважень, що до роботи наших колег з інших клінік – ми з великим задоволенням поділимось з ними такими пацієнтами як Ви. Для покращення роботи наших клінік я відкритий до спілкування. З приводу будь-яких питань звертайтесь безпосередньо до мене т. 0679913893. З повагою до всіх наших пацієнтів головний лікар Гамарник А.О.
  Андрей Гамарник, майже 10 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Хочу поділитися враженнями від співпраці з цією «клінікою».
  Довго дружина після пологів вибирала куди піти зробити зуби. Ключовими факторами що вплинули на її вибір були невисока ціна робіт та віддаленість під помешкання бо дітей, все таки потрібно на мене залишити.
  Нарешті вибрала- V.I.P. якусь на Коновальця. Відгуків про неї-море, одні позитивні, у них же на сайті, восновному. Значить модераторам з\п не затримують, промайнуло. В уяві вималювалась один з філіалів Михайлюка та поглянувши ціни зрозумів що це скоріше плід моєї уяви. Поїхав туди і на силу її знайшов межи аптеками з пробитим у світ вікном-входом з апендиксом-почекальнею. За скляними дверима кімнатки розміром з мою ванну метушилися 4-ри особи з персоналу та мирно сиділи в кріслах 2-а пацієнти. Не кричать- значить ОК! Молода особа зразу ж підійшла до мене та ввічливо записала дружину в той же день на домовлений час. Також підтвердила актуальність цін що на сайті публіуються. Ну, думаю, не біда що така тісна VIP-стоматологія, головне якість та доступність, тому шукаючи в радіоефірі пісню про одну знану персону та її транспортний засіб поїхав до дому, трохи зрадівши деякій обмеженості нашого радіоефірного простору.
  На цьому весь позитив у «лікуванні» було завершено.
  Пішла дружина до тих стоматологів, через годину перетелефорнувала, де міська стомат поліклініка, запитує. Хочу зазначити що ми не зовсім місцеві, тому є складнощі і з пошуком адреси та й нормальних лікарів. Та досвід позитивний є і не малий, тому можу судити і про якість і про ціну. Так от, потрібно було полікувати кутні (задні зуби), ну це ті що при посмішці не видно. Так от, лікар почав з гігієни (процедура що є обов»язковою при пломбуванні передніх зубів та не має значення при лікуванні задніх). Любий хоч трохи зрячий лікар підбере відтінок матеріалу фотополімера з похибкою до 1-го тона, що зовсім не вплине на здоров»я зубів та гаманець пацієнта. Так от, не спитавши дозволу пацієнта на застосування цієї «додаткової опції» за 20 хв. виконав її з застосуванням наноматеріалів- соди та води та наглих рук. Хочу зазначити, для тих хто не мав досвіду очистки ультразвуком- в багатьох клініках вона є безкоштовною та вартість її проведення включена у вартість робіт. Так от, заплатила дружина за цю опцію, яка стає неактуальною після 2-ох тижнів від застосування ( наліт з»являється знову а на очищених ділянках- ще швидше)- 500грн. ПІВТИСЯЧІ, КАРЛ!!! За гігієну, Карл!!!
  І це ще не все, далі пішло направлення на МРТ- знімок, в міській стомат поліклініці, за 150грн, І це замість рентгена якого в ВІП на Коновальця і не було, бо довелося б переобладнувати , певно ще й вбиральню. Про згадку за рентген в Авіцені лікаря перекривило- що ж, відстали ми від життя, Карл.
  Далі зрозумів що подальше лікування буде нагадувати відомий анекдот з повітрям з запахом полуниці в шинах. І наступним стане направлення в ювелірку за емалевими стразиками. Тому відговорив дружину від такої «віп-клініки» бо на пустому місці розвели на 650грн.
  наталия шведюк, майже 10 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже дякую V.I.P. Стоматології за мою нову красиву посмішку! Після пологів вагалася куди піти лікувати зуби, бо дитина на грудному вигодовуванні, а без анестезії лікувати боялася. Мені порекомендували цю клініку, а саме лікаря Андрія Гамарника. Я дуже задоволена результатом! Лікар уважний і справжній професіонал, персонал привітний, нове сучасне обладнання, все одноразове для кожного клієнта. Дійсно V.I.P.сервіс! Лікування проходило без анестезії, але без болю як мені і пообіцяв лікар. Я дуже задоволена результатом і всім рекомендую цю чудову клініку! Кожного разу йшла на прийом як на свято! Андрій Гамарник справді лікар від Бога! Бажаю V.I.P. Стоматології процвітання і багато вдячних клієнтів! Спасибі!
  Natalia Lanevych, майже 10 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  класна клініка, гарно полікували зуби і зробили професійну чистку, я дуже задоволена...рекомендую
  Маша Козлова, майже 11 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Хочу поділитись своїми враженнями і відчуттями після лікування зубів. Баглай Тетяна Вікторівна- це лікар з великої літери. Завжди в гарному настрої, привітна, уважна до пацієнтів. Справжній фахівець у своїй справі. Попри свій молодий вік, вона відмінний спеціаліст і прекрасна людина. Комфортна атмосфера, ідеальна чистота, порядок і стерильність на кожному кроці, створюють чудовий настрій в цьому лікувальному закладі.  Я задоволений високим рівнем професіоналізму працівників клініки, уважним ставленням, як до мене особисто так і до своєї роботи загалом, наявністю сучасного обладнання, бездоганним сервісом та індивідуальним підходом до кожного пацієнта, ну і, звичайно, помірними цінами.  Ви кращі з кращих!Всім рекомендую!
  Павло Фернюк, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже хороша клініка! Лікар Андрій Олександрович просто диво! Привітний колектив, висока якість роботи та найновітніші технології.. Я лишилась дуже задоволена і нарешті перестала боятись стоматологів ;)
  Олександра Бабіч, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже гарно полікували передні зуби )))
  Оля Різниченко, 1 рік тому

VIP стоматологія на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!