Франclean сервіс

Франclean сервіс
+38 (050) 746-48-38
+38 (068) 307-29-71

Інформація

Правильна чистка від Франклін!!

Хімчистка м'яких меблів та килимових покриттів американським обладнанням.
 Професійна чистка дивану, килиму чи ковроліну, салону авто, з примусовою сушкою не залежно від пори року. Чистка твердих підлог механічним способом. За американською технологією, потужною та якісною професійною технікою американського та німецького виробництва, за допомогою якісних та професійних миючих засобів. Парова чистка штор.
 Для чистки килимових покриттів застосовується роторна машина та вдвічі потужніший за Karcher професійний американський екстрактор фірми EDIC.

 По завершенню робіт проводиться примусова сушка  промисловим килимовим феном, те ж стосується диванів.

 В процесі чистки видаляються загальні забруднення, а завдяки широкій гаммі спеціалізованим хімічних засобів видаляються більшість плям (ті що не законсервовані) та специфічних забруднень, не приємні запахи, мікроби, кліщі та ін.
 До Ваших послуг Безкоштовна попередня консультація, яка при цьому ні до чого Вас не зобов'язує.
 Приєднуйтесь до нас та читайте www.facebook.com/francleanservice/
тел. +38050 7464838   +38068 3072971

 

Ми робимо ставку на експертність, якість та професіоналізм за помірну ціну!

Відгуки

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Вікторія Клименко: (Користувач)
Сподобалось
Спочатку запросили Франclean після ремонтних робіт  почистити керамічну плитку, так як вручну- це було б  дуже  нелегко, бо плями клею для плитки, вапна та фарби були по цілій площі- результат дуже потішив- бо чистку проводили професійною хімією та роторною машиною. Пізніше потрібна була хімчистка дивану після квартирантів, так як плями самотужки вивести не получилося- все зробили якісно, швидко та за доступною ціною,навіть два крісла почистили в бонус). Звертатимусь знову при потребі. Рекомендую.

Відповісти:

Вікторія Клименко,
Вікторія Клименко, 
Viktoria Ivanishin: (Користувач)
Сподобалось
Рідко пишу позитивні відгуки, бо скаргу вліпити, то святе...  Але ця фірма приємно здивувала. Підковані і сумлінні, хочуть працювати, що сьогодні не часто є. В нас два якісних дивани (Блест) тепер як нові. Спочатку шукала дешевшу ціну на чистку, але попереднє спілкування з виконавцями вивело на Франклін. Дещо дорожче, але думаю, що зекономила... Щиро раджу.

Відповісти:

Viktoria Ivanishin,
Viktoria Ivanishin, 
Оксана Яковишин: (Користувач)
Сподобалось
Замовляли послугу Франclean - почистити м"які меблі. При ознайомленні особливу увагу звернули на можливість висушення, котру не могли запропонувати інші компаніі. Це важливо, адже на мокрому не видно, чи всі плями зникли. Звертаю увагу на рівень професіоналізму та відповідальності Франclean. Дякую за належно виконану роботу! Рекомендую.

Відповісти:

Оксана Яковишин,
Оксана Яковишин, 
Ulyana VickeRys: (Користувач)
Сподобалось
Нам терміново потрібно було почистити килим та доріжку у передпокої, тому запросили Франclean і не розчарувались. Дуже оперативна і якісно виконана робота (особливо залежало на нетоксичності препаратів, оскільки вдома маленька дитина), за що безмежно вдячні! Надзвичайно приємний сервіс і ціна (окрема подяка за дозвіл використати машину парової очистки!). Рекомендуємо!:)

Відповісти:

Ulyana VickeRys,
Ulyana VickeRys, 
Татьяна Грекуляк: (Перехожий)
Сподобалось
У нас маленький хлопчик, і чого тільки не було на матраці: молоко, фарби,  дитячі "несподіванки" . Звернулись по чистку до Франclean і лишилась дуже задоволена. Матрац чистий, запаху нема. І що дуже порадили, те що зранку почистити і вже вечері ми спати на ньому, бо завдяки професійній техніці він був і чистий і сухий)  РЕКОМЕНДУЮ

Відповісти:

Татьяна Грекуляк,
Татьяна Грекуляк, 

Татьяна Грекуляк, Дякуємо за відгук, так постарались і почистити і висушити за собою)
майже 7 днів тому

Відповісти:

Olena Bandurak: (Перехожий)
Сподобалось
Рекомендую! Нам відчистили такий диван, який, я думала, що вже нічого не врятує! Чистка дуже якісна, особливо потішило наявність сушки!!! Дякую Франclean, надалі звертатимусь тільки до вас!!!

Відповісти:

Olena Bandurak,
Olena Bandurak, 
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі