Студія "YoGi"

YoGi
Вулиця Богдана Лепкого, 20Б
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд07:30 - 22:00Без перерви

Інформація

Прагнучи мати здорове тіло, варто подбати й про духовне очищення та оздоровлення. І йога — це чудовий варіант. Ця методика допомагає досягти внутрішньої гармонії, позбутися стресу, суттєво покращити фізичну витривалість та підтягнути тіло. Це стародавнє вчення є чимось більшим за комплекс фізичних вправ, воно спрямоване на всебічне вдосконалення людського організму.

Долучитися до унікальної методики самопізнання запрошують тренери студії йоги «YoGi». Тут на вас чекає затишна атмосфера та оптимальний простір для розвитку.

Ми допоможемо вам підібрати оптимальний комплекс вправ, орієнтуючись на ваші цілі та прагнення. Присвятивши певну увагу заняттям, регулярно відвідуючи нашу студію, вже зовсім скоро ви помітите покращення духовного та фізичного стану, набудете впевненості в собі та отримаєте відповіді на чимало різних запитань.

У студії йоги «YoGi» ми проводимо різноманітні заняття та семінари.

Заняття йогою мають ряд переваг:

  • вправи є статичними, не вимагають фізичної підготовки, вони підходять для людей різного віку та статури;
  • ви навчитеся контролювати своє тіло та емоції, краще справлятися зі стресовими ситуаціями;
  • регулярні заняття допомагають зміцнити серцево-судинну систему, нормалізувати кров’яний тиск;
  • шкіра стане більш пружною, а тіло набуде красивих обрисів.

Звичайно, позитивних наслідків від уроків йоги є набагато більше, варто лише почати займатися і ви помічатимете, як покращуватиметься ваш настрій та самопочуття.
 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Студія йогі  Студія йоги  Тренінги, семінари   Йога   Майстер-класи   Тренінг   Семінар   Конференції   Заняття з йоги   Школа йоги   Майстер-клас   Mantra-вечірки  Yoga nidra  Інтуїтивне малювання  Ароматерапія  Барабанні майстер-класи  Барабанний майстер-клас  Бхатха йога  Вокальні майстер класи  Вокальні майстер-класи  Групові заняття йогою  Давні техніки мантра-медитації  Ефект від йога-нідри  Ефект йога-нідри  Жіночі практики  Заняття з інтуїтивному мабхатха йога  Заняття з вокалу  Заняття з йоги для вагітних  Заняття з йоги для дітей  Заняття з йоги для дорослих  Заняття з хатха йоги  Заняття йогою  Заняття по інтуїтивному малюванню  Заняття по хатха-йозі  Здоровий спосіб життя  Йога для вагітних  Йога для дітей  Йога для дорослих  Йога для початківців  Йога для схуднення  Йога нідра  Йога-нідра  Лювання  Майстер-класи  Майстер-класи театральної майстерності  Мантра-медитація  Медитативні практики  Медитація  Музичні майстер класи  Неформальні mantra-вечірки  Піти на йогу  Піти на хатха йогу  Семінари  Студія йоги  Студія медитації  Тренінги особистісного росту  Тренер з хатха йоги  Хатха йога  Хатха йога для дорослих  Хатха йога для початківців  Хатха-йога  Хатхайога  Хенд-мейд воркшопи 
Показати більше