El Chef

El Chef
Вулиця Чорновола, 56

Інформація

Долучитися до прекрасного й гармонійного світу кулінарії, дізнатися про тонкощі й секрети куховарської майстерності, набути особливих навичок та вмінь запрошує професійна кулінарна школа «el Chef». Ми чекаємо як професіоналів, так і початківців у сфері приготування їжі.

Ми пропонуємо сучасні можливості для сміливих експериментів та відповідну платформу для оволодіння традиційними випробуваними рецептами.

Ми є професійною школою, по закінченню якої ви отримаєте відповідні документи та можливість подальшого працевлаштування в кращих закладах Львова, Харкова, Івано-Франківська, Буковеля та за кордоном.

Відкриття школи планується 5 травня 2017 року. Початок навчання — 29 травня. Стандартний курс передбачає програму на 20 днів з 10 до 17.

Навчання для любителів проводиться за напрямками — європейська та японська кухня. Для дітей влаштовуємо дитячі дні народження, сімейні дні та тематичні майстер-класи, складність та тематика яких підбирається з врахуванням віку дітей.

В професійній кулінарній школі «el Chef» ви зможете:

  • співпрацювати та вчитися у відомих шеф-кухарів;
  • одержати нові навички в куховарській справі та ознайомитися з новими світовими тенденціями кулінарії;
  • відсвяткувати важливі події вашого життя — пропонуємо оригінальну площадку на 20 осіб з аніматором та діджеєм, фотографом, ми оформимо зал відповідно до тематики святкування, разом підберемо меню, а також запропонуємо можливість самостійного приготування їжі з нашим шеф-кухарем ;
  • повечеряти з друзями чи провести корпоративний захід, кулінарну вечірку, алкоголь можна приносити із собою;
  • провести семінар чи презентацію з фуршетом на 60 осіб — пропонуємо оренду приміщень;
  • поспілкуватися з відомими кухарями на званих вечорах;
  • скористатися послугами кейтерингу.

«el Chef» відкриває нові горизонти в куховарській справі, перетворюючи це заняття на мистецтво та хобі для багатьох охочих.
 

Відгуки

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Курси  Організація святкування  Конференц-зали  Майстер-класи  Навчальні курси  Організація свят  Організація святкувань  Організація святкування  Організація урочистостей  Свято організація  Івент-агенція  Event-агентство  Організація урочистих подій  Організація святкових заходів  Конференц-зал  Конференц зал  Зал для конференцій  Конференц-сервіс  Майстер-клас  20 денна кулінарна школа  Дитяча любительська кулінарна школа  Для дорослих  Екслюзивні дні народженьь  Екслюзивні святкування  Звані вечері  Звані вечері із відомими кухарями  Зустрічі із відомими кухарями  Зустрічі із відомими шефами  Кулінарні корпоративи  Кулінарні курси  Кулінарні курси із документами  Кулінарні курси для дітей  Кулінарні курси для любителів  Кулінарні курси для професіоналів  Кулінарні майстер класи  Кулінарні майстер-класи  Кулінарні навчання  Кулінарні тімбілдінги  Кулінарні тренінги  Курси кулінарії  Курси кулінарів  Курси підвищення кваліфікації кухарів  Курси підвищення кваліфікації шеф-кухарів  Курси підвищення кваліфікації шефів  Курси перекваліфікації кухарів  Курси перекваліфікації шеф кухарів  Курси перекваліфікації шефа  Любительська кулінарна школа  Навчання  Навчитись готувати  Навчитись смачно готувати  Організація днів народжень  Організація презентацій  Організація фуршетів  Органіхація святкувань  Оренда приміщення для кулінарних презентацій  Підвищення кваліфікаї  Площадка для святкувань днів народжень  Працевлаштування кухарів  Працевлаштування кухарів буковель  Працевлаштування кухарів карпати  Працевлаштування кухарів у львові  Працевлаштування кухарів харків  Презентації  Професійна кулінарна школа  Професійна кулінарною школа із подальшим працевлаштуванням  Фуршети  Цікаві дні народження  Школа японської кухні 
Показати більше