Клуб дитячого розвитку та дозвілля "ПАЗЛИ"

Клуб дитячого розвитку та дозвілля "ПАЗЛИ"
Вулиця Олександра Довженка, 23

Інформація

 

Клуб дитячого розвитку та дозвілля «Пазли» запрошує дітей та їх матусь приємно провести час за розвагами та відпочинком. Для малечі пропонуємо велику грову кімнату з лабіринтом, батутом та цікавими іграшками. Проводимо дитячі дні народження з ресторанним меню для дорослих та дітей, аніматорами, дискотекою з мильними бульбашками та іншими сюрпризами.

Також ми пропонуємо навчально-ігрові заняття, підготовку до школи та інші заняття для навчання та розвитку ваших діток. Малюки цікаво та корисно проведуть час, спілкуючись з іншими дітьми та граючи в розвиваючі ігри. Наші викладачі мають вищу педагогічну освіту, тому ми знаємо, чим зацікавити дітей, уміємо знайти до них підхід.

Клуб Пазли також пропонує танцювальний зал для занять танцями.

Ми пропонуємо:

  • проведення дитячих днів народжень;
  • садок неповного дня;
  • навчальні та розвиваючі заняття;
  • фітнес для молодих мам

Для матусь, які хочуть тримати себе в формі, ми пропонуємо унікальну пропозицію — фітнес для молодих мам. Поки ваші дітки граються, ви можете зайнятися своїм тілом і не турбуватися про їхню безпеку та розваги.
 

Наші переваги: підігрів підлоги у всьому приміщенні (в ігровій кімнаті та в танцювальному залі), рекуперація повітря, щоденне вологу прибирання.

Чекаємо Вас за адресою м. Івано-Франківськ, вул Довженка 23 (по дорозі до Аквапарку)

Розвивайтесь та проводьте своє дозвілля з Пазлами!!!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Організація святкування   Фітнес-центри   Дитячі розваги   Організація свят   Організація святкувань   Організація святкування   Організація урочистостей   Свято організація   Івент-агенція   Event-агентство   Організація урочистих подій   Організація святкових заходів   Фітнес центр   Фітнес   Заняття з фітнесу   Інструктор по фітнесу   Ігрові кімнати   Ігрова кімната   Розважальні центри для дітей   Дитячий майданчик   Ігри   Аквагрим   Аніматори   Анімації   Батут   Велика ігрова кімната   Велика ігрова кімната для дітей   Вечірки   Гірки   Гуртки для дітей   Дитячі дискотеки   Дитячі дні народження   Дитячі заклади   Дитячі клуби   Дитячі розваги   Дитячі розвиваючі іграшки   Дитячі свята   Дитячі столики   Дитяча ігрова кімната   Дитяча кімната з фітнесом   Дитяче меню   Дитячий ігровий зал   Дитячий відпочинок   Дитячий клуб   Дитячий розвиваючий центр   Дитячий центр   Дозвілля для дітей   Доміки   Дрібна моторика   Заняття дітей   Заняття для дітей   Заняття для мам   Заняття фітнесом   Казкові персонажі   Клоуни   Клуб дошкільного розвитку   Мильні бульбашки   Навчання дітей   Надувна гірка   Настільні ігри   Новорічні ранки   Новорічна дискотека   Організація дитячих днів народжень   Організація дитячих вечірок   Організація дитячих свят   Підготовка до школи   Подарунки для іменників   Подарунки для дітей   Послуги вихователів   Приватний садок   Приватний садочок   Проведення дитячих випускних вечорів   Професійні няні   Ранній розвиток дитини   Розваги   Розважальні програми   Розвиваючі центри для дітей   Розвиток дрібної моторики   Розвиток мислення   Розвиток мислення дитини   Розвиток мовлення дитини   Розвиток правильної артикуляції   Розвиток сенсорики   Розвиток сенсорних здібностей   Садочок не повного дня   Святкування дня народження дитини   Смачне меню   Столики для дорослих   Театралізовані персонажі   Тематичні вечірки   Фітнес   Фітнес для батьків та дітей   Фітнес для мам з дітками   Фітнес для мама   Фітнес для молодих мам   Фітнес центр   Фітнес-центр  
Показати більше