Аптека 03

Відгуків 17
Вулиця Чорновола, 60/1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд08:00 - 21:00Без перерви
Вулиця Гетьмана Мазепи, 177
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд08:00 - 21:00Без перерви

Інформація

Продаж фармацевтичних препаратів, товарів медичного призначення.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Віталік Гамаш: (Користувач)
Сподобалось
Подобається ця мережа аптек. Ввічливі фармацевти, завжди допоможуть, порадять. Ціни, як і в інших аптеках, деякі препарати дорожчі, інші дешевші, проте в цілому ціни доступні.

Відповісти:

Віталік Гамаш,
Віталік Гамаш, 
Любов Богуцька: (Перехожий)
Не сподобалось
дозвонитись на довідку аптеки нереально!!!!

Відповісти:

Любов Богуцька,
Любов Богуцька, 
Илья Андрей: (Перехожий)
Сподобалось
хоча користуюся послугами аптек дуже рідко,але при потребі завжди намагаюся зайти в аптеку по вул.мазепи. від початку роботи майже весь колектив змінився,але робота залишається такою ж кваліфікованою.Працівники намагаються завжди уточнити ,розпитати та порадити. особливо,якщо якогось препарату немає в наявності. Дякую хорошій роботі працівників

Відповісти:

Илья Андрей,
Илья Андрей, 
Мене в аптеці на вул. Чорновола обрахували (взяли майже удвічі більше, ніж було вказано на ціннику всередину упаковки). При моєму зверненні продавці неввічливо й грубо поводилися, аргументуючи,що це ніби-то була не їхня зміна і вони нічого мені повертати не будуть (хоч я прийшла з чеком і цінником). Гроші повернула зі скандалом лише після того, як повідомила,що записую наше спілкування на диктофон.

Відповісти:

Скільки не заходив в цю аптеку 03 по вул. Мазепи - тільки псую собі нерви. Додають до покупки свій кульок який коштує біля 0,6 грн, навіть коли купляєш 2 пластинки таблеток. А нарахунок "решти" це просто "2" з математики.

Відповісти:

Найкраща в світі аптека а ціни най нищі

Відповісти:

Купляю ліки на вул.чорновола. Хороші ціни! Є картка постійного клієнта. Приємні фармацевти. Дуже важливо, що коли клієнтів більше, обслуговують двоє, а деколи троє працівників аптеки. Вдячна!!!

Відповісти:

Звернула увагу який відгук написала Олена Володимирівна,і про викладку препаратів,і пані Марію знає,та ще й фармацавта захищає.Дивно!

Відповісти:

Я та мій чоловік є постійними відвідувачами цієї мережі аптек. Особливо часто заходжу в аптеку по вул. Мазепи. Мені сподобалась грамотна викладка препаратів, широкий асортимент та доступні ціни лікарських засобів, професійна порада та чуйне ставлення фармацевтів до своїх відвідувачів. Особливо пані завідувач Марія, дуже приємна. І гарне обслуговування фармацевта Ірини,вона завжди ввічлива і усміхнена. Мій чоловік тепер тільки у неї обслуговується,але вже в аптеці по вул. Чорновола.
Дякуєм за ваше чуйне ставлення! І бажаєм вам і надалі професійного зросту!

Відповісти:

Постійно користуюся послугами аптеки 03 на вул. Мазепи. Дуже хороші,ввічличі,спра вжні професіонали. Завжди обслуговують на найвищому рівні. Особливо хочу подякувати пану Василю за надання консультації. Це чудовий спеціаліст, чуйна і добра людина. Препарат, який він мені порадив, допоміг!!!! Дякую!!!
Велике їм Дякую!!!

Відповісти:

я заходила в цю аптеку доволі часто,так як маю маленьку дитину.та після того як мені хамила провізор(не одноразово),іду в аптеку яка знаходиться у Сільпо.

Відповісти:

Кваліфікорані спеціалісти,швидке і якісне обслуговування в аптеках "03", особливо хочу відмітити аптеку на Мазепи,так як туди заходжу частіше, так як являюсь постійним кліентом. Ніколи не відмовляють у заказі препарату, завжди намагаються дати хоч невеличку консультацію, так як часу трохи обмаль, тому що завжди багато відвідувачів. Дуже хочу подякувати за таке обслуговування і грамотну викладку препаратів.

Відповісти:

Я не згідна з негативом,направленим,в адресу аптеки по вул. Мазепи. Я постійний клієнт цієї аптеки. І для кожного покупця вони приділяють увагу,а саме вислухають, поміряють тиск, кфаліфіковано дадуть пораду. Побільше б таких фармацевтів!!! Ми(їхні відвідувачі),також приходим з нашими проблемами,поганим настроєм...,але попри все потрібно ставитися з повагою до кожного.

Відповісти:

Я згідна з коментарем про аптеку на вул.Мазепи. Такий не приємний провізор,просто нехочеться заходити в аптеку.Ірина вона називається.Чому завідуюча не звертає увагу на цю хамку.Ви втрачаєте клієнтів,та псуєте репутацію.

Відповісти:

дуже подобається обслуговування на Чорновола, бо там найчастіше буваю, у зв"язку із вагітністю часто приходиться відвідувати аптеку, тому завжди іду туди, ціни нижчі плюс знижка, іноді заходжу в мережу цих аптек на Гаркуші або Мазепи, якщо знаходжуся в тих районах, то не помічала поганого обслуговування

Відповісти:

В деяких аптеках цієї мережі дійсно хороше обслуговування, а от в аптеці на вул.Мазепи - це жах!!! Мало того, що ду-у-уже повільно обслуговують, то ще й дівчина якась чорненька, стрижка каре,імені не знаю, бо постійно працює без халата і бейжика, завжди хамить і не видає здачу, у неї її чомусь завжди немає. Думаю адміністрації аптеки 03 треба задуматись і не псувати репутацію аптеки!

Відповісти:

в аптеці дешеві ліки.найкраще мені подобається фармацевти,які завжди допоможуть,порадять і дуже ввічливі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Відповісти: