Аптека 03

1 2 3 4 5
Івано-Франківськ
Вулиця Чорновола, 60
+38 (0342) 59-14-03
Вулиця Гетьмана Мазепи, 177
+38 (0342) 59-14-03
Продаж медикаментів та товарів медичного призначення.

Відгуки про Аптека 03:

 • 1 2 3 4 5
  дозвонитись на довідку аптеки нереально!!!!
  Любов Богуцька, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  хоча користуюся послугами аптек дуже рідко,але при потребі завжди намагаюся зайти в аптеку по вул.мазепи. від початку роботи майже весь колектив змінився,але робота залишається такою ж кваліфікованою.Працівники намагаються завжди уточнити ,розпитати та порадити. особливо,якщо якогось препарату немає в наявності. Дякую хорошій роботі працівників
  Илья Андрей, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Мене в аптеці на вул. Чорновола обрахували (взяли майже удвічі більше, ніж було вказано на ціннику всередину упаковки). При моєму зверненні продавці неввічливо й грубо поводилися, аргументуючи,що це ніби-то була не їхня зміна і вони нічого мені повертати не будуть (хоч я прийшла з чеком і цінником). Гроші повернула зі скандалом лише після того, як повідомила,що записую наше спілкування на диктофон.
  Надія, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Скільки не заходив в цю аптеку 03 по вул. Мазепи - тільки псую собі нерви. Додають до покупки свій кульок який коштує біля 0,6 грн, навіть коли купляєш 2 пластинки таблеток. А нарахунок "решти" це просто "2" з математики.
  Клієнт, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Найкраща в світі аптека а ціни най нищі
  Хоминець Марія, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Купляю ліки на вул.чорновола. Хороші ціни! Є картка постійного клієнта. Приємні фармацевти. Дуже важливо, що коли клієнтів більше, обслуговують двоє, а деколи троє працівників аптеки. Вдячна!!!
  Ольга, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Звернула увагу який відгук написала Олена Володимирівна,і про викладку препаратів,і пані Марію знає,та ще й фармацавта захищає.Дивно!
  Христина, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Я та мій чоловік є постійними відвідувачами цієї мережі аптек. Особливо часто заходжу в аптеку по вул. Мазепи. Мені сподобалась грамотна викладка препаратів, широкий асортимент та доступні ціни лікарських засобів, професійна порада та чуйне ставлення фармацевтів до своїх відвідувачів. Особливо пані завідувач Марія, дуже приємна. І гарне обслуговування фармацевта Ірини,вона завжди ввічлива і усміхнена. Мій чоловік тепер тільки у неї обслуговується,але вже в аптеці по вул. Чорновола.
  Дякуєм за ваше чуйне ставлення! І бажаєм вам і надалі професійного зросту!
  Олена Володимирівна, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Постійно користуюся послугами аптеки 03 на вул. Мазепи. Дуже хороші,ввічличі,спра вжні професіонали. Завжди обслуговують на найвищому рівні. Особливо хочу подякувати пану Василю за надання консультації. Це чудовий спеціаліст, чуйна і добра людина. Препарат, який він мені порадив, допоміг!!!! Дякую!!!
  Велике їм Дякую!!!
  Оксана, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  я заходила в цю аптеку доволі часто,так як маю маленьку дитину.та після того як мені хамила провізор(не одноразово),іду в аптеку яка знаходиться у Сільпо.
  Марія, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Кваліфікорані спеціалісти,швидке і якісне обслуговування в аптеках "03", особливо хочу відмітити аптеку на Мазепи,так як туди заходжу частіше, так як являюсь постійним кліентом. Ніколи не відмовляють у заказі препарату, завжди намагаються дати хоч невеличку консультацію, так як часу трохи обмаль, тому що завжди багато відвідувачів. Дуже хочу подякувати за таке обслуговування і грамотну викладку препаратів.
  Оля, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Я не згідна з негативом,направленим,в адресу аптеки по вул. Мазепи. Я постійний клієнт цієї аптеки. І для кожного покупця вони приділяють увагу,а саме вислухають, поміряють тиск, кфаліфіковано дадуть пораду. Побільше б таких фармацевтів!!! Ми(їхні відвідувачі),також приходим з нашими проблемами,поганим настроєм...,але попри все потрібно ставитися з повагою до кожного.
  Сніжана, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Я згідна з коментарем про аптеку на вул.Мазепи. Такий не приємний провізор,просто нехочеться заходити в аптеку.Ірина вона називається.Чому завідуюча не звертає увагу на цю хамку.Ви втрачаєте клієнтів,та псуєте репутацію.
  Марія, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  дуже подобається обслуговування на Чорновола, бо там найчастіше буваю, у зв"язку із вагітністю часто приходиться відвідувати аптеку, тому завжди іду туди, ціни нижчі плюс знижка, іноді заходжу в мережу цих аптек на Гаркуші або Мазепи, якщо знаходжуся в тих районах, то не помічала поганого обслуговування
  РРР, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  В деяких аптеках цієї мережі дійсно хороше обслуговування, а от в аптеці на вул.Мазепи - це жах!!! Мало того, що ду-у-уже повільно обслуговують, то ще й дівчина якась чорненька, стрижка каре,імені не знаю, бо постійно працює без халата і бейжика, завжди хамить і не видає здачу, у неї її чомусь завжди немає. Думаю адміністрації аптеки 03 треба задуматись і не псувати репутацію аптеки!
  я, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  в аптеці дешеві ліки.найкраще мені подобається фармацевти,які завжди допоможуть,порадять і дуже ввічливі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Віта, майже 5 років тому

Аптека 03 на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!