Pasage Gartenberg
Пасаж Гартенберг — це вишуканий та затишний інтерєр, якісний сервіс, помірні ціни та завжди гарний настрій.
Комплекс вміщає в собі кав’ярню, піцерію, бар, ресторан, дитячу кімнату, нічний клуб та кінотеатр 5D.
Завжди раді Вас бачити!!

Відгуки про Pasage Gartenberg:

 • 1 2 3 4 5
  Давно хотіла написати свій відгук про чарівність вашого міста, атмосферу вашого закладу, смачність вашої кухні! Є постійне бажання поринати в ці відчуття і відключати свідомість! Не перший раз потрапляю до Вас на гастролі і завжди хочеться повернутися знову! Як на мене, то це краща відповідь для самої себе - добре тобі тут чи не дуже). Дякую, Passage Gartenberg, дякую чарівний Франківськ! Спасибі окреме за уважність Мирославу Бурому. І до нових зустрічей! KinSpin
  Марина Пилецкая, 1 місяць тому
 • 1 2 3 4 5
  Вчора провели вечірку до Дня юриста! Для нашого інституту, святкувати День юриста в цьому закладі стало доброю традицією.
  Тому, від імені всього Юридичного інституту, хочу подякувати Pasage Gartenberg, за допомогу та реалізацію ідей в проведенні свята! За скільки років співпраці із закладом жодних непорозумінь не виникало.
  Окрема подяка Мирославу Бурому, який чудово виконує свою роботу!
  Вчора було круто, юристи круто відсвяткували!:)
  Оксана Гладка, майже 3 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Дякую Pasage Gartenberg, а зокрема, Мирославу Бурому за круту вечірку присвячену посвяті в студенти! Як завжди клуб порадував веселою атмосферою, гарним обслуговуванням та незабутніми емоціями!
  Однозначно найкращий клуб Івано-Франківська!
  Oksana Hladka, майже 3 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  напишу декілька слів від студентського самоврядування ІФНМУ)
  організовували в закладі безліч шоу, все завжди було на високому рівні, заклад виконував умови й допомагав на 100%, дискотеки теж проходили супер, не було казусів чи непередбачуваних ситуацій. Особиста подяка Мирославу Бурому за всесторонню допомогу й розуміння, пораду й підтримку в сміливих ідеях)
  Oleh Trombola, майже 3 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже люблю відвідувати PASAGE GARTENBERG! Там завтра комфортно, привітний персонал і хороша публіка. Якщо Ваша душа потребує свята або ж відпочинку, то Вам тільки в PASAGE GARTENBERG=) Хочу подякувати за вчорашню вечірку для студентів, було дійсно незабутньо, море позитивних емоцій!:)
  Іванна Батющенко, майже 3 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Вчора провели в PASAGE GARTENBERG грандіозну вечірку чотирьох найбільших університетів міста, де зійшлись всі першокурсники, це єдиний заклад який зміг вмістити таку кількість студентів і подарувати їм справжню насолоду студентських років, насправді це було так круто, що це потрібно було бачити PASAGE GARTENBERG для студентів міста відкрив хол, щоб студенти відчували себе комфортно і посправжньому відпочили, звичайно велика подяка Мирославу Бурому - це людина яка знає свою роботу і відповідає за неї, підготуватись до такого заходу будучи в іншій країні може зробити лише Мирослав, він насправді людина яка знає як зробити так щоб відпочинок був найкращим дякую тобі Мирослав.
  Міша Мельникович, майже 3 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Здравствуйте, я часто приезжаю в гости в замечательный Ивано Франковск, и когда стоит вопрос о ночном времяпроведении, всегда с девченками отдаем предпочтение клубу Пассаж, часто бываю за границей в лакшери клубах и потому Пассаж идеально подходит для отдыха мне и моей компании.Отдыхали у вас в клубе, в прошлую пятницу, 26 сентября, все было хорошо, обслуживают ваши девченки хорошо и приятно, харизматичные бармены, отличная музыка, несмотря на то что тут пишут, все было на высоте, пока нам не испортили вечер ваше так званное секьюрити, в лице начальника охраны и его напарников, столько наглости, хамства и не уважения к клиентам я еще не видела, желание посещать ваше заведение отпало моментально, хотя по всем параметрам и атмосфере нам очень нравится в Пассаже, жаль, что такие недоумки гадят вам репутацию..Надеюсь руководство как то решит вопрос отношеня охраны к гостям, что б подобных ситуаций больше не возникало в вашем замечательном клубе.Очень надеемся на понимание.
  СПАСИБО
  Кристина Климова, майже 4 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Люблю Пасаж, за то, що він Пасаж...Але коли Ви пускаєте дітей, і арабів, то це не вписується нікуди... Обслуговування і музичний супровід теж пішов на спад... Там що, власники змінились? Рятуйтесь, поки не пізно!!!...
  Татьяна Есина, майже 8 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Действительно, очень все печально последним временем. Когда возвращаюсь с Италии, всегда иду в Пасаж. Но в прошлую пятницу мы очень огорчились. Одна шпана. Вы что не следите за фейсом? А музыка вообще ужасная, чувак одел наушники, и его ниче не е.б.е.т. Мы в 3 ночи продлили афтепати в чикенхате) Ганьба вам.
  Lusia Bene, майже 8 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Що сталось з пасаж, чому перестала звучати нормальна музика і чому суттєво змінився контингент?Були у вас того тижня,в суботу, потім цього тижня, також в суботу,це жах, шоу програми, де ви іх берете???Це рівень "ельдорадо" або ще гірше, музика також чуть новіше ніж в ельдорадо, але не варіант для клубу такого рівня, раніше нам подобалось тим, що музика була на рівні кийівських тус.ще одне, контингент в клубі тепер дивує залитими арабами і "парубками" в спортивному... бррр , стало не комфортно, робіть шось!
  Гарік Кульчицький, майже 8 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Мене цікавить саме ваша охорона, бо не пустили мене в клуб (при тому, що я показував фотографію паспорта і мені вже є 19 років). Їх основним аргументом було те, що не схожий на повнолітнього, при цьому я показував студентський.
  Виталий Воронич, майже 9 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  ГО "Мами Прикарпаття" висловлює щиру подяку ПАСАЖУ ГАРТЕНБЕРГІВ за партнерство в проведенні 12 березня 2016 року весняної вечірки "НА шпильках", присвяченої жіночому дню. Окреме спасибі за надання подарункових сертифікатів у кінотеатр 5D. Усі учасниці нашої вечірки залишились задоволені.
  Надя Стрельчук, майже 9 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Хочу подякувати Пасажу Гартенбергів за допомогу в організації свята "Міс та містер природничо-математичного ліцею 2016"! Проводили у нічному клубі! Все дуже сподобалось, і зал, і хороше та ввічливе ставлення до нас. Окрема подяка Мирославу Бурому за допомогу та належне проведення нашого свята!

  Всім дуже сподобалось! Сподіваємо, це не останнє наше свято, яке ми провели з вами!)
  Sophie Onyshchuk, майже 11 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Те жлобство, яке відбулося на Хеллоуін (31.10.15) важко описати нормальними словами. Склалася думка, що адміністрація закладу думає тільки про те, як нагрести грошей і взагалі не дбає про відвідувачів. Народу - як у банці з кільками. Ні до бару, ні на танцпол не протиснутися. Вхідні білети продавались, я не знаю з якого розрахунку, але точно не точки зору здорового глузду. Вибачте, але настільки не дбати про комфорт відвідувачів це явний перебор. Від мене величезний дизлайк. Радити знайомим цей заклад в якості нічного клубу категорично не буду.
  Dmitry Lisafin, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже смачно! Класне обслуговування!)))
  Оля Різниченко, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Класний паб!!! Дуже все смачно!!! Не дорого-порціі величезні)Цікавий інтер'єр. Піцерія дуже смачно!!!
  Оксана Караянова, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Вже 2 місяці не можуть відновити мені втрачену картку на знижку! Писала заяву двічі, першу ще в січні, другу на початку березня. Постійно годують обіцянками, що ось-ось картка буде. За цей час переплачую їм гроші, бо картка на 10% знижки, і хоча б чайові мені повністю компенсовувала. З таким відношенням до клієнтів відбивають бажання до них ходити.
  Оксана Постранська, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Хочу подякувати Олександру Долішньому та колективу Пасажу Гартенберг за надану можливість провести благодійний аукціон у рамках проекту "Аукціонний дім "Хвилина".Приміщення чудове, дякуємо за допомогу директора, адміністратора, офіціантів у приготуванні приміщення та обслуговування заходу.Надіємось на плідну співпрацю та допомогу у проведені наступних благодійних аукціонів.
  Вікторія Волосянко, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Вчора проводили на Pasage Gartenberg "Містер університету 2015", ми дуже вдячні персоналу НК за професіоналізм, все було на висоті! Адміністраторам за сприяння велике спасибі!
  Ярослав Лисий, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Мав нагоду співпрацювати із персоналом при підготовці та проведенні концерту київського гурту O.Torvald. Хочу висловити слова вдячності. Максимальний відгук та швидкість прийняття рішень. Адекватне відношення охорони, ефективні, а іноді навіть компромісні кроки адміністрації та професійна робота технічного і обслуговуючого персоналу дали змогу прозвести чудовий захід, що залишив приємні спогади молоді міста. Особливо хочеться відзначити тісну та продуктивну співпрацю із Арт Директором закладу Мирославом. Ця людина була зв'язковою у цілому ряді питань, показала себе з найкращої сторони і зараз є цінним професійним та особистісним контактом.

  ДЯКУЮ УСІМ!!! БУЛО ПРИЄМНО ПОПРАЦЮВАТИ РАЗОМ!!!
  Андрій Стельмащук, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Робили копоратив! Супер, адміністратор Ліда - просто молодець, знає свою роботу на 100%, викладається для клієнтів на 200%
  VIP Стоматологія, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Завжди з друзями полюбляємо відвідувати цей заклад, оскільки завжди присутня смачна кухня та привітна атмосфера. Нещодавно святкувала своє день народження в пабі. Все було гарно, обслуговувала дуже приємна дівчинка.
  Проте, минулого тижня зайшли з дітками на піццу в піццерію. Прийняла замовлення дівчина з татююванням. Привітністю і не пахло)) Вела себе досить зухвало.В момент коли сказали дати рахунок, навіть, не уточнила за дисконтну картку і принесла звичайний рахунок, хоча ми дали картку. Коли попросили перерахувати, то страшенно була незадоволена... Хоча не розумію чому?!
  Сьогодні ж знову мали цікаву пригоду. Зайшли з друзями в паб...) Обслуговував хлопчина... Постійно щось злився, був зовсім непривітний. А на кінець, коли оплатили рахунок, навіть, не приніс решти грошей.... Які ми і так залишили б на чайові... Він тільки нервово зібрав паперові підставки зі стола, поставив табличку " резерв" і пішов, навіть, не подякувавши!!! Ось так... Ми одягнулись і вийшли. Соромно було за нього...
  Дивною є поведінка офіціанта, та ще й у такому закладі. Це є неприпустимо, щоб обслуговуючий персонал був зухвалим та некоректним по відношенню до своіх клієнтів!!
  Раджу адміністратору звернути увагу на виховання персоналу.

  Але цей заклад ми все одно любимо. Тому і вказуємо на недоліки, щоб ви працювали над ними і тільки збільшували кількість своіх клієнтів.
  Успіхів!!!
  Galya Iusyp, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Не дружелюбне відношення до клієнта.
  Не якісне обслуговування.
  Не сподобалось мені (3-х разова практика)
  Не згідна зі мною моя дружина, тому що намагається зприймати цей заклад як вершки феншуя. Феншуйські погляди в дружини зявляються завдяки пагубним впливам не неї подружки.
  Не ходіть туди!
  Не має там феншуя!
  Тарас Черкаський, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Доброго дня. На днях була з сім'єю в Пасажі відвідала Ваш заклад. Хочу сказати Вам теплі слова вдячності. Замовляли неймовірно смачну піцу з морепродуктами, та пасту. Смачнооооо. Висока майстерність офіціантів та привітність адміністратора надихає мене кожного разу відвідувати Вас. Також були у барі, пили вискі. там також нас тепло зустріли. Молодці так тримати. Знетерпінням чекаю вихідних щоб завітати до Вас. Ваша Іринка
  Іра Соколовська, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Шановні Гості якщо у Вас виникли зауваження та пропозиції пишіть нам на infopasage@gmail.com. Кожна ваша пропозиція буде розглянута
  Pasage Gartenberg, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Неправда! піца дуже смачна! постійно прихожу з сімєю!!. Хай флоренс з бастіоном ховаються. То злі язики пишуть!!! Пасаж Ви найкращі
  Андрей Тиманов, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Оцінка мінус 5) Був з сімєю і друзями у піцерії в неділю, яка знаходиться в пасажі, так як ніде місця не було, а там виявилось! Тепер я розумію чому) По-перше, піцу напевно не робить піцайола, а якась дівка з села. Піца крива та не гарна. з одної сторони сир є, з другої нема, тільки гриби, ЖАХ. По-друге, піца пригоріла зробили зауваження офіціантці вона замість того щоб прийняти рішення, подала другу піцу ще більш згорілу. З столу ніхто не прибирав напевно 1 годину, купа салфеток, грязних тарілок, пустих бокалів з під пива. Я думаю в солідному закладі не мали б подавати пиво в гарячому бокалі, також в бокалі з логотипом львівського не мали б наливати балтику Не рекомендую нікому навіть найгіршому ворогу. Бережіть своє здоров'я і нерви.
  Андрій Паснак, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Вчора 06,04,2014 мале величезне "щастя" відсвяткувати день народження дружини в даному клубі. Мабуть кожна людина хоче мати фото свого святкування. Але не так сталось, як гадалось. Виявляється користуватись фотокамерою свого смартфону - не можна. Свою дзеркалку навмисне не брали, надіялись на фотографа, котрий мав би бути. Адміністратор і охорона не можуть скоординувати свої дії. Тут говорять - "та фоткайтесь собі на телефон....", тут "можна фоткатись але тільки нена фоні танцполу"..... а потім поступає наказ "о його величності" - начальника охорони - заборонити фотозйомку взагалі. Чи то золоті унітази/батони, чи вишуканий велюр на стінах, чи фізію адмінісратора..... фотографувати виявляється заборонено. Окремо слід відзначити магістрів лексики - охоронців на вході, які використовують ненормативну лексику замість розділових знаків. Наш допис, написаний у книзі скарг(яку,доречі ніхто не моніторить) напевно так і потоне у просторах туалетів. Єдиним плюсом була робота офіціантки Оксани. Загалом, свято було м"яко кажучи зіпсоване. Вважав Пассаге кращим клубом в ІФ. Дарма. Продовжуйте в тому ж дусі.
  Андрій Климюк, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Хочу подякувати дівчаткам на барі! дуже приємне обслуговування, кухня смачна, офіціанти приємні, хол красивий, власники напевно стараються , клуб йде напокращення, позитивний настрій, діджеї намагаються зробити позитивний настрій, доречі є у вас дівчина яка приїжає Настя вроді, дуже круту музику грає. Охорона як завжди, пихаті, і враження що шукають до...бки , молодці Ельдорадо та інші хай відпочивають! Пишу на емоціях позитив мене пре коли до вас приходжу! так тримата
  Сергій, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Вчора потрапив до вас у клуб!!! був наслуханий про позитив і негатив, але атмосфера яку ви вчора зробили мене переконала на позитив. Хочу висловити подяку барменам офіціантам, двом хлопцям за пультом які прокачали мене вчора. Дівчатка у вас красиві що танцюють!
  Андрій, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Сьогодні вирішив замовити святковий обід на офіс, на томість почув голос не вихованої і вульгарної селянки, як така людина може бути голосом такого закладу, добре що назвалася Наталкою, не хочу їсти з рук такої людини! Таке враження що я чимось перед нею був забовязаний, жіночко де ваша привітність?Застосовуйте міри до таких людей, а краще звільняйте, щоб зберегти свою рентабельність.
  Ваня, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  пару днів тому були з подругами у піцерії. все було смачно, настрій хороший, але тарган, який повз по стіні зіпсував всі хороші враження про заклад. офіціантка навіть не вибачилась нормально, та й їх там важко докликатись взагалі.
  якщо вже називаєте себе таким престижним закладом з відповідними цінами, то все має бути на висоті.
  потравіть тарганів, розкажіть персоналу про їхні обов'язки.
  Оля, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Норм... только дороговато*
  ))), майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  треба замінити адміністраторів бо опкрадають клієтів ганьба
  вова, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Клуб падає на очах, колись один з кращих закладів у Західному регіоні , став одним з гірших у франкіську.
  велес, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  останій мій похід в нічник клуб тривав рівно 15 хв.... по 5 хв я потратила коли здавала речі в гардероб і коли забирала їх. та що ж робиться????? відчувала себе як в дитячому садіку по сумісництву борделі... тепер зрозуміло чому всі збираються в блек енд вайт або панорама. хоча не люблю ті заклади але бачу виходу іншого нема.
  she is, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Що сталось з найкращим (в минулому часі) клубом Івано-Франківська? В п'ятницю в 2 ночі КВН :))) Навіщо в клубі КВН??? Ми танцювати прийшли і відпочивати, а не слухати як зі сцени матюкаються Петросяни... В суботу, знову в 2 ночі, DJ з цікавою зачіскою включив "Руки Вверх - Крошка моя" за 50 грн, спочатку хотів 100... Краще мабуть відвідувати DJ Cafe, за вхід хоча би платити не потрібно...
  Сергій, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Олеся, ви з подругю не одні отравились! ми були в піцерії 29.09, і замовляли ті ж салати! Наслідки ше дотепер не сходять! Я на три дня випала з роботи, і дотепер не легше, хоч минув вже тиждень! До речі, була вражена ше й хамовитістю офіціантки!
  Юля, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Програма артистів, діджеїв, піджеїв та ведучих 1в1 як на БОМБІ!) І контингент помінявся суттєво...
  Іванка, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  28.09 відвідала кавярню, де замовила салат Цезар з беконом, подруга замовила салат Цезар з куркою..через приблизно 12 годин піднялася температура від 37 до 38.5 , жахливі болі в животі, спазми, нудота і все що повязане з отравленням! і в мене і в подруги однакові симптоми!!! вже от третій день, нічого не допомагає(((( ДЯКУЄМО КУХНІ ЗА ТАКИЙ ПРИЄМНИЙ ДАРУНОК!!!! більше ніколи не буду у вашому закладі нічого куштувати!
  олеся, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  після свого весілля в ресторані пішли в клуб....це жах...нороду пускають більше ніж є місця...всі на голові...музика та самаґ! в мене така музика в машині грає! нащо мені тоді клуб! но те він і клуб,щоб там клубна музика грала! мс чи віджея - взагалі не чути...щось там мямлить...тільки на мозок давить! дівчата 98 відсотків - всі на сьомі! на постійному! всі такі пафосні...і такі дешеві в своїх дешевих нарядах!
  катя, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Шо за СТАРИЙ МОСКАЛЬ на фейс-контролі,хай навчиться поважати і розмовляти з клієнтами
  Клабер, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Не погоджуюся за королівський дерун!...Найкращий дерун у м.Івано-Франківськ....Дійсно дуже смачно!!!
  вОВА, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Це хто таку мегакруту вечірку "Ніч Солодкої Вати" придумав?))) Концепція ЖЕСТЬ)))))))))))
  Ілона, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Сьогодні побувала на терасі бару.
  Спочатку мені принесли салат з чорним волоссям,
  пізніше принесли рахунок я поставила200грн
  Принесли здачу я не дивлячись і не перерахувавши поставила гроші у гаманець,пізніше відкриючи його,побачила що не вистачає там100грн
  Здачу мені принесли як не з 200,а як з 100
  Оце так називається чайові залишила,надіюсь ім ці гроші потрібніші будуть)
  Анна, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Був на клубі на днях! таке враження що музика одна й та сама! збірник Вояж! можу вам розповисти що за чим буде! Куда адміністація дивиться. .......Тепер хожу на панораму! і всім раджу
  Андрій, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Таке враження що нічний клуб тримається тільки на офіціантах і барменах...а решта персоналу просто туплять.....
  ***, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Відпочивала у Вашому закладі 20.06 та замовила пісню з привітанням у ведучого, в замін ні пісні ні привітання!Настрій зіпсовано і мені і моїм друзям, такого хамства я ще не бачила. Діджей таке враження що працює для себе
  Іванка, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Вислює Вам щиру подяку за високий рівень організації та допомогу в проведенні науково – практичної конференції «Нефрологія. Діаліз. Трансплантація: UP TO DATE», яка відбулася 18.06.2013 на базі комплексу «Пасаж Гартенберг».
  Особливу подяку висловлюємо співробітникам та персоналу закладу. Дякуємо.
  Кожухаренко Ірина, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Сьогодні мені подали салат "Цезар", у якому було непомите листя салату....а коли переробили, то у тарілці вже зявилось волосся....це жах!!! Офіціантка дуже вибачалась!!! Зробіть щось з своїми кухарями!!!
  ххх, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  мені дуже подобається відпочивати у Пасажі, чудова кавярня,бар та ресторан!!!! А ось на рахунок клубу-він також дужже чудовий, але є один мінус хоч для когось це і плюс, вхід на дискотеку ви зробили дешевшим, зара він коштує в деякі дніі і 30 грн. це трохи приваблює не той контингент, а також ходять і діти ! А загалом менііі дууууже подобається))))))))
  Галя, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Давненько не відвідував пасаж........Зайшовши тиждень назад побачив поліцейську академію....... Некомфортно відпочивати, коли біля тебе люди у формі труться!!!
  Петро, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Були у вас вчора! все було круто крім дж! зводити толком невміє! звук ужасний, де Ребут і Петро! Адміністрація зверніть увагу
  Ваня, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  сьогодні відвідавши ваш клуб я повернулась додому 1.30....клуб вцілому позитивний, хороший персонал, музика, а от атмосфера від людей які відвідують цей клуб жахлива, кругом пафос нікому не потрібний, дівчата з губами у формі "п*ю", з намальваними бровами, а хлопці якось так зухвало ходять туди-сюди, сподобався фотограф, приємно з повагою поставився до кожного фото, навіть давав поради як краще позувати, приємно вразив.
  Markita, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ПОСТАВТЕ НА МІСЦЕ СВОЇХ ОХОРОНЦІВ,ТОМУ ЩО ВІДВІДУВАТИ ВАШ НІЧНИЙ КЛУБ ВСЕ МЕНШЕ ОХОТИ.
  Андрій, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Обожнюємо з подругами проводити вечори у холі в п'ятницю! Жива музика - це не реально красиво! Відчуваєш себе десь далеко-далеко від робочих буднів! Дякуємо музиканту та колективу за вишукану атмосферу і хороший сервіс! Робіть частіше такі вечори, рухаєтесь у вірному керунку!
  Христина, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  В новорічну ніч заіхали до друзів які святкували в Пасажі, була 4 год. ранку. Коло гардеробу була така купа людей які здавали верхній одяг бо покурили і одягалися бо ідуть курити , що утворилася страшна давка. Стіл і справді був накритий гарно, усе виглядало апетитно. Побувши 15 хв. вирішили іхати геть і знову коло гардеробу давка, поки брали одяг купа охоронців з криками виштовхали когось на вулицю, дівчину з нашоі компаніі мало не знесли з ніг, вона встигла сховатись. Вже накручені і трохи злякані ми нарешті взяли речі і проштовхалися на вулицю. На дворі стали з правоі сторони від входу щоб дочекатись решту друзів, як знову охоронці купою швирнули якогось хлопця на лід(метер від нас) і лежачого почали гамселити ногами по чому попало!!!!! Коли ми (жінки) почали кричати, а чоловіки почали спам'ятовувати охоронців вони відійшли. Хлопець лижав на льоді обличчя все в крові. Я була в повному шоці!!!!! Це ж типу кращий клуб міста!!! За 10 хв проведених коло гардеробу і вулиці я зрозуміла, все про заклад. І вже неважливо яка музика чи інтер'єр коли будь хто з клієнтів може получити черевиком в ніс від охоронців, обов'язок яких не карати і чинити самосуд, а забезпечувати порядок і оберігати спокій відвідувачів.
  Таня, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дискотека ніяка!!!
  ЗМІНІТЬ НАРЕШТІ МУЗИКУ!!!
  Чесний клієнт, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Скажіть будь ласка чому в нічному клубі деяким відвідувачам можна фотографуватись а іншим ні. Це неповага до клієнтів - правила однакові для всіх. Це великий мінус
  Іра, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Була в суботу на дискотеці чекала 10 хвилин поки адміністратор посадить нас за столик. Прошу звернути увагу на роботу анміністратора
  Іра, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Чарівний новий рік,чарівна ведуча,чарівна атмосфера!минулого року у вас були цьогоріч цікавіше було і все дуже смачно. Дякуємо! Подружжя Ігор та Мар'яна К.
  Ігор К., майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Отлично отдохнули у вас на Новый Год!Понравилась кухня, удивил грамотно прожаренный лосось - сегодня даже не во всех ресторанах нашего родного Киева умеют так вкусно его приготовить.Понравился торт!
  Ставим 5, так как отдых был действительно качественный и программа не скучна.Отдельное спасибо, что сдержали слово и поставили наш стол первым возле сцены, как и говорилось при покупке билетов.
  Будем по возможности заходить к вам в гости, пребывая в Ивано-Франковске!
  Вадим, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже довольні святкуванням Нового року у вашому закладі!!Дякуємо за чудові незабутні враження надовго!!!!
  naltana*, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  TAK SAM GARTENBER JAK ZAKLAD NEPOGANYJ!
  ALE VIN NE VIDNOSUTJSJA DO SAMUCH KRACHUJ V MISTI,TOMU CHO DEJAKI
  OFIZIANTU(NE VSI)MAJUTJ TAK SKAZATU MAHIJU VELUCHIJA!
  A ZE DLJA ZAKLADU VELUKUJ MINUS!
  PRAVDA, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Були на святкуванні нового року з дівчиною.Вже не попали у великий зал бо запізно купили запрошення але і в пабі було красиво.Сподобалося відношення працівніків все розказали істіл показали.Здивувало то що їди було аж забагато ось ще вчора вдома снідали.Гарна музика була і можна було потанцювати.Загалом ми залишилися задоволеними.Торік були в надії,було не так цікаво.
  Tetris, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  охорона досить вічливо та з розумінням відноситься до клієнтів.з такою охороною не страшно. дякуємо за безпеку
  сергій , майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  красивішої ялинки у франківську ще не бачила
  аж настрій піднімається молодці
  Галя, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ОХОРОНЦІ НАДТО ПРИДИРЧИВІ ТА ВЕДУТЬ СЕБЕ ПО-ХАМСЬКИ...САМ КЛУБ ДОСИТЬ НЕ ПОГАНИЙ...ПРОТЕ ЦІНИ НА СВЯТКУВАННЯ НОВОГО РОКУ "КУСАЮТЬСЯ".
  Андрій, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  OFIZIANTU NE VIDPOVIDAJUTJ RIVNJU
  ZAKLADU!ALE NA RADISTJ SCHE JE ZAKLADU
  V IVANO-FRANKIVSKU DE OFIZIANTU DIJSNO
  PROFESIONALU!
  Evropiez, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Про дискотеку (facepalm)
  Немає автора, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Про піцерію. Дуже смачна піцца, капрічоза -оливки +перець для мене найсмачніша в нашому місті =)) Ввічливий персонал, швидке обслуговування. Завжди задоволений.
  Немає автора, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  NEPOGANYJ ZAKLAD,ALE SERVIS
  OBSLUGOVUVANNJA NA TRU Z MINUSOM...
  NAZALJ...
  Tik-tak, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  мені в пасажі подобається все . а зараз по вечорам розтавляють свічки затишно..обслуговуваня хороше просто потрібно порозумітись з офіціантом а не думати що він має тобі за гроші на коліна падати..
  гісь, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Будь-ласка!Поміняйте Dj,він або не чує що він грає,а бо йому на всех п.......
  Roman, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ..музика жахлива....в нормальних клубах давно таке не грають!!!а так все норм.
  Віктор, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Мені Пасаж взагалі не подобається, охорони більше як клієнтів, і охорона лупцює людей, людей дискримінують, не пускають негрів і арабів, хамло
  Наталія, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  По поводу дискотеки: музыка действительно не очень(к сожалению(. людей маловато по пятницах - это факт. НО интерьер пока лучший во Франковске и на большой плюс заслуживает очень приятная девушка-администратор - идет на компромиссы.
  Виктория, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Після святкування дня народження в пабі загалом залишилися задоволеними. Приємний усміхнений!!! персонал, кухня добра і ціни порівняно адекватні.
  Ron, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже ввічлий фейсконтрольщик,але йому потрібно бути трошки жосткіше))))
  Іра, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  До ресторану,кав"ярні і бару претензій нема,все нормально.А от дискотека це просто жах,адміністраторка хамло,таке враження що до неї додому прийшли,музика ніяка....радують тільки офіціанти..
  Андрій і Бодя, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  В п"ятницю 7-го числа був на пасажі. Не знаю хто грав (ді-джей) але судіть самі - 1-30 ночі а на танцполі 5 людей(я рахував). Ді-джей певно на репетиції був і собі пробував міксувати, притому що в нього нічого не виходило. Більше його не запрошуйте, принаймі грати в п"ятницю-суботу.

  А от 8-го числа в суботу, дискотеку вела якась дівчина - було дуже здорово. Я так розумію вона і ді-джей приїхали до нас. Дуже і дуже класно відіграли, дівчина просто віддавалась на усі 100% і своїм позитивом радувала всіх. От їх я би старався запрошувати почастіше, а нашим місцевим "ді-джеям" і "мс" ще варто у них повчитись.

  І останнє - поміняйте "МС" на пасажі, або хай якісь нові приколи вивчить, взагалі мс то така людина має бути яка додає позитиву а не хочеться його послати з його пошлими приколами які вже просто дістали.
  Немає автора, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Після того як почали запрошувати п***расів і всяку шушару з гей клубів, для мене дорога в пасаж закрилась назавжди. Треба себе не поважати щоб на таке ходити
  Сашко, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Музика просто жах((((((((((( медлякі як в сільському клубі,запросіть хоть одного європейського діджея,заклад такого рівня,а шоу програми найгірші в місті
  Ігор, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Інтерєр класний, але музика просто жах, не витримує жодної критики: попса, медляки, краще б запросили прогресивних діджеїв з цікавою музикою, бо складається враження що на "Ельдорадо" потрапив!
  Саша, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Часто буваю в піцерії - смачно і швидко готують. А от в барі повна фігня - половину всього що є в меню ніколи нема в наявності - це закінчилось, то закінчилось.....
  Юля, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  туалети в підвалі це просто жах!!!сморід на половину пасажу.найміть прибиральниць і купіть доместос!гидко пити каву і чути запах туалету що доходить знизу!!!
  Наталі, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Стосовно обслуговування - 4. В нашому місті 5 не може бути. І немає ніде.
  Стосовно персоналу - 4. Подобається, що люди стараються допомогти, уже не раз давали телефони на зарядку і тому подібне - в принципі в Пасажі ще ніразу на хамство не наривався. А часто саме такі штучки дають зрозуміти, куди ви попали.
  Страви також досить смачні. В ресторані звичайно меню цікавіше, паб простуватий але також смачно, кафе має гарний вибір солодкого і на диво все свіже. Ну або хороші консерванти. Це вже не знаю :-). Але на даний момент за пів року не попадав на гнилу картоплю, як тут писали десь. Кухня також 4 бали на мою думку.
  Загалом для мене один з найкращих закладів поки що. Тому тверді 4 зірочки від нашої компанії. Рекомендую сходити.
  Євген, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Мені дуже сподобалось в клубі,музика правда така собі,а от бармен привітний,і атмосфера прікольна.Загалом ми з подругою класно відірвались.:-)
  Irka, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  загалом все нормально, але персонал - це жах!!! навчіть офіціантів усміхатись, говорити "добрий день" і взагалі бути привітними. а то з таким ставленням, чайові АЖ НІЯК не хочеться залишати
  Галюня, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Сергій тут всі повідомлення написані не випадково, я висловила свою думку - ось така вона є! В вас інша думка..
  Мамуся, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Таке враження, що повідомлення написане спеціально!!!
  Завжди відпочиваю в цьому закладі, кухня в барі дуже смачна, піца - супер! В ресторані теж дуже смачно та затишно!
  До вашого відома Мамуся, люстри в холі дуже дорогі!!! Можу впевнено про це сказати, так як маю досвід в цих питаннях...
  Сергій, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Паб на мою думку просто жахливий в плані кухні, в піцеріїїлюблюлазанью, поки що тут вона мені найсмачніша,піца так собі,чізкейк непоганий, тірамісу не смачне.А в ресторані мені одного разу принесли пригнившу всередині картоплю, причому перед подачею вона розрізається,не до кінця правда,але те що вона гнила не побачити просто не реально, я була в шоці від цього, а кухня ресторану - це просто прохідний двір туди заходять і виходять всі кому заманеться((А люстри в холі -дешеві придешеві-проте "блищечі" і посуд для спецій можна було б купити теж хороший а блискучу пластмасу.Як на мене то інтер1єр закладу в цілому не поганий-проте на дрібницях економити не варто,
  Мамуся, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  нарешті дерун мій любимий появився
  Слава, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Можливо пройти в Pasage, коли тобі 18 ::??
  Володимир, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Доброго дня! Завжди віддихаємо у Вашому закладі, все на рівні! позитив, енергетика, любязність офіціантів та барменів! Музика супер, діджики перейшли на хорошу дорогу музику! Новенький адміністратор дуже приємна у спілкуванні! Власникам вітання за підтримку належного рівня, і людям які його створюють.
  Ігор, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  шорти шортам рознь. і кросовки теж
  я особисто завжди ходжу у Пасаж у діловому стилі, ніколи ще проблем на вході не було.
  Jakson, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  якась непослідовна охорона на вході, то пускають в шортах і кросовках, то через тиждень вже не пускають в кросовках. якось треба оприділитись і що важливо дотримуватись одних правил для всіх, а то якось обідно тебе не пустили на діско, а потім бачиш всередині когось в кросах і шортах.
  Немає автора, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  новенька адмінша на клубі просто ляля
  Жук, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Відзначали Іменини подружки в суботу! Дуже гарно ми відпочили музика супер запальна, я майже ніколи не танцюю але в суботу відірвалася на славу!!коктейлі дуже смачні!єдиний мінус це немає чим дихати зразу згадується панорама. Колись у нашому місті відкриють клуб з хорошими кондиціонерами і там будуть всі!!!!
  Наталія, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Кажуть що не буває забагато сексуальних та красивих жінок -оце в пасажі так)) як медом їм там намазано чи що?)))) любо мило зайти, красотки просто блеск
  Саша, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ходимо в паб персонал веселий і страви смачно роблять раджу попробувати лаваші
  Genya, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Вчора з подругами відвідали даний заклад. Смачніше Тірамісу їла тільки у сестри в Італії. Дуже приємно здивована, буду заходити частіше.
  Віолетта, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Відпочивали з друзями 23.06 у клубі. Дуже приємний персонал та обслуговування. Все подобалося до того моменту коли замовили вино грузинське "Сапераві" . В клубі такого рівня продавати наглу підробку цього вина це велике ваше упущення, тим більше при не малій ціні.
  Ірина, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Пасаж подобається своїм простором і затишком. Нюанси звичайно є, але всюди вони є. Принаймі, забронювавши столик, я завжди знаю, що прийду і він буде, і ми з друзями поїмо і пивка вип'ємо і футбол глянемо. А ще такої кількості гарних дівчат мабуть більше ніде немає!
  Ігор, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ....приєднуюсь до негативних відгуків .... якось на днях, були в Нічному клубі, немогли докликатись, "приємного ", адміністратора ... ніхто не зустрічає .... клуб втрачає рівень , шкода ( ..
  Олександр, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ЖАХЛИВИЙ ЗАКЛАД!!! ДЗВОНИМО В 22:20 ЩОБ ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ ПІЦИ НАМ ВІДПОВІДАЮТЬ, ЩО КУХНЯ ВЖЕ НЕ ПРАЦЮЄ. НА НАШ АРГУМЕНТ, ЩО КУХНЯ ПРАЦЮЄ ДО 23:00 ДАЛИ ВІДПОВІДЬ, ЩО ПЕРСОНАЛУ ПОТРІБНО ПРИБРАТИ КУХНЮ.ВІДКОРЕКТУЙТЕ СВІЙ РОБОЧИЙ ЧАС!!!!!!
  БУВ ПОСТІЙНИМ КЛІЕНТОМ, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Приміщення хороше, музика класна..охорона туповата, понабирали відморозків вони ходять і мичать на людей а не зглажують конфлікт і не роблять нічого щоб конфліктів уникнути...Це мабуть хто здоровий бик і не має чим зайнятись йде в пасаж охоронцем...позор, щось з цим робіть!!!обслуговування на рівні сільської забігайловки...І зробіть нормальний дрес код а то ходять в тапочках. шортах
  Влад, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  хочу приєднатися до негативних відгуків про жахливе ставлення до клієнтів.Випускники медичного університету замовили ще взимку ресторан для проведення випускного вечора.було все домовлено і ми дали завдаток.але за три тижні до випускного нас культурно "відшили".пояснили тим,що 30 травня запросили Івана Дорна і сказали,що для них його виступ важливіший.де повага до клієнтів???(200 людей).адже завдаток-це ознака укладеної угоди!так що раджу не зв"язуватися з цим прекрасним закладом на рахунок випускних,весіль і т.д.
  оксана, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Можу погодитись із більшістю негативних відгуків. У кав"ярні офіціанти Вас не помічають. Ми змушені були чекати годину, щоб у нас прийняли замовлення. І то якби самі не покликали офіціантку, до нас напевно ніхто б не підійшов. Коли попросили книгу скарг, до нас просто відправили адміністратора і в придачу сказали, що вони закриваються, тому замовлення не можуть прийняти. І де повага до людей.
  Анонім, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Можна сказати, один з найкращих закладів на Західній Україні! Смачкна кухня рестрорану, особливо відмічу суші та піццу, хороше обслуговування! Щодо нічного клубу, то хочу відмітити до Пасхи там була приємніша атмосфера, не можу поснити з чим це зв"язано ! загалом нормально! Дякую ! Успіху ВАМ!
  Оля , майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Вперше побувала на Великдень в цьому відомому закладі, ресторан розкішний, музика,смачна кухня, а от офіціанти могли б бути привітніші.
  ДИСКОТЕКА: МАЛО МІСЦЯ,ВИТЯЖКА ЗОВСІМ НЕ ПОТУЖНА,А ОТ ПЕРСОНАЛ ЖАХЛИВИЙ,нахамили не тільки офіціанти, а й АДМІНІСТРАТОРКА!!!!!Я була шокована,в такому не дешевому,гарно оздобленому закладі такі невігласи працюють.Не люблю ображати людей, та коли я вічливо звертаюсь чи щось прошу і мені хамлять,щей за мої гроші, це дуже дратує!!!ВЛАСНИКИ,для Вашого ж блага, зверніть ,будь ласка, на це увагу, адже Ваш персонал, затмарює всі приємні враження від закладу!
  Іра ЛВ, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  а якою мовою вони написали свою назву? Pasage пишеться з двома SS
  client, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Пасаж Гартенберг — це вишуканий та затишний інтерєр, якісний сервіс, помірні ціни та завжди гарний настрій....Це ви так про себе думаєте...При витратах на вишуканість ви зекономили на витяжній системі.Немає ні ковтка свіжого повітря,задимлено настільки,що після відвідин вашог закладу хочеться моментально прийняти ванну!!!Якісний сервіс полягає в чому???Не дуже моторні,а деколи й сонні офіціанти ніколи не посміхнуться,забувають замовлення...А ще на мене яскраве враження справила пасажівська прибиральниця, яка висварила мене за те,що я руки в WC витирала не одним паперовим рушничком,а двома!!!Та хоч всіма!!!як то кажуть,що навіть швабрістка командувати хоче.....ОДне,що сподобалось,то це ціни,вони дійсно приємні!
  Voronirka, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ото ж бо і воно. дивно коли апелюють до того, чого зовсім не знають. дописувач "я" абсолютно правий - з початком 2 світової ситуація помінялася кардинально.
  маскаль, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  *звідки у Вас такі дані (що 80% в західній Україні не українці), надайте будь-ласка ссилку на таку "історію"* мова йшла про початок 20го сторіччя
  Почитайте Вікіпедію: Івано-Франківськ, національний склад населення.
  За національним складом довший час переважаючим населенням міста було єврейське та польське, все змінилося після другої світової...
  Я, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  чому гнобили? кріпацтво відмінили в 1848 році, за 60 років до будівництва пасажу. якщо мислити такими категоріями - будь-яка споруда - на кістках та крові. мені здається, що вже давно пора комплекс меншовартості та хронічну відмову від відповідальності за своє життя забувати. бути відповідальним і пам'ятати що живемо 1 раз. будьте успішними - побудуйте новий гістенБЕРГ і нехай хтось спробує через сто років сказати, що Ви його побудували на чиїсь кістках.
  маскаль, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  в кожного своя правда. але читав вчора статтю кончаловського про те, що росія застрягла в феодальному минулому. я думаю, що це на сто відсотків відповідає й україні. прочитайте ту статтю. не хочу вступати в дискусію і в результаті бути українофобом. я звичайний російськомовний українець з російсько-польским корінням.
  маскаль, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  гість правий, гнобителі звичайно ж жили у містах, а гнобили люд у довколишніх селах та на їх кістках і крові будували подібні будови, по всьому світі так само, це логічно зробити в них музеї а не клуби
  гість , майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  по перше не в західній україні, а в місті. по друге історію рідного міста треба знати. а по-третє подивіться у вікіпедії, рубрика національний склад івано-франківська в 1900 році. там до речі українців 17 відсотків. а євреїв, яких ви так не любите - майже половина. отої. до речі я - щирий маскаль. :)
  маскаль, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Pasage Gartenberg це ви скопіювали текст з Вашої історії, чи з історії підручника. Ну і "Давид" "Кошиць" "Чернівці" "Одеса" "Флейшлем"- вгадайте якої нацменшини це синоніми.
  гість , майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  звідки у Вас такі дані (що 80% в західній Україні не українці), надайте будь-ласка ссилку на таку "історію"
  гість , майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  до речі, на початку 20 сторіччя відсотків 80 мешканців міста були не українцями. це до гноблення.
  маскаль, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Споруда розпочинає так звану лінію А-В. Сучасний відступ від червоної лінії квартальної забудови обумовлюється втратою фасадної частини в 1916 році.

  На початку XX століття двоє найбагатших людей у місті, купці й домовласники брат? Ігнатій та Давид Гартенберги володіли великою кам’яницею, цілим кварталом, територія якого займала сполучення нинішніх вулиць Незалежності, Галицької та Сотника Мартинця. На її подвір’ї власники задумали побудувати торговий пасаж за європейськими зразками. Проект виконав Г. Кошиць, провідний архітектор відомої віденської фірми «Ф. Кельнер та Г. Гельмер», яка прославилась проектами театрів у Відні, Одесі, Чернівцях тощо.

  Пасаж споруджений протягом червня – грудня 1904 року будівельним підприємцем зі Львова та інженером А. Флейшлем під наглядом станіславівських будівничих К. Боубліка та Я. Кудельського. В ньому розмістились десятки крамниць, культурно-побутових закладів, престижне кафе «Едісон». Повністю були змінені чотириповерхові фасади оточуючого кварталу.

  Пасаж мав вигляд прямокутної одноповерхової споруди розмірами 53 х 9 м і висотою 10 м, під скляним ліхтарем дахом. У східній частині він був двоповерховим. Другий поверх був виконаний у формі восьмигранника, покритого скляним куполом із загальною висотою 13,5 м. Через проїзди в охоплюючій кам’яниці пасаж мав п’ять входів – по два від вулиць Незалежності та Сотника Мартинця і один від Галицької. Сучасники оцінювали його архітектурний стиль як помірковану сецесію.

  Багато оздобленими були інтер’єри. Стіни прикрашали картини, що алегорично зображали промисловість, рільництво та мистецтво. Ще одна була груповим портретом двох братів Гартенбергів, Кошиця, Флейшля, Боубліка та Кудельського за обговоренням плану пасажу. В нішах були встановлені скульптури у псевдоантичному стилі.

  Вартість будови складала 400 000 корон. Для порівняння : будинок крайової школи деревного промислу (нині вул. Б. Лепкого, 28), збудований у той же час, обійшовся в 90 000 корон. Г. Кошицю не довелося побачити свого станіславівського творіння – він помер у січні 1904 року, до початку будови.

  Під час Першої світової війни у 1917 році охоплюючи кам’яниця була зруйнована і більше не відновлювалась. Зазнав великих пошкоджень і пасаж. Власники навіть мали намір побудувати на його місці 7 кам’яниць.

  І все ж у 1915-1926 роках пасаж був відновлений з повторенням попередніх форм, тільки у значно простішому стилі функціоналізму без охоплюючого кварталу. Кількість входів скоротилась до трьох, з’явились великі вітринні вікна.

  У радянський час пасаж використовувався як приміщення центрального універмагу, від 1972 року тут розміщувався універмаг «Дитячий світ». З 1991 року будинок був у розпорядженні управління архітектури і містобудування, а потім МП «Пасаж», які проводили там мистецькі програми. В цей час було проведене зміцнення фундаментів, бо пасаж просідав. Тоді ж у 1991 і 1993 роках тут відбулись дві з п’яти міжнародні художні бієнале «Імпреза».

  В 1995-2000 роках споруду зайняла обласна торгово-промислова палата. Надалі був проведений капітальний ремонт, важке армоване скло на даху замінене лейким полікарбонатним покриттям, будинок всередині металопластиковими конструкціями розділений на бокси. Від 2002 року тут функціонував приватний торговий центр «Мальва». В 2010 році черговий раз покриття було замінено на герметичні склопакети зі збереженням автентичної фермової конструкції. Не вдалось зберегти унікальної конструкції третього ліхтаря. Він був сформований двома (плоским і вальмовим) скляним по дерев’яним фермам унікальної конструкції. Це колишній простір кав’ярні «Едісон», тепер розділений перекриттям на 2 поверхи.
  Pasage Gartenberg, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  вибачте, прочитав історію, це не німецька, це двоє братів "ізралійтян" за рахунок гноблення Галицького народу збудували цей "колізей" на початку 20ст. А зараз напевно їхні "одноплемінці" володіють, тоді все ясно з назвою, ще раз вибачте
  гість , майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  а чому назва німецька, напевно власники ще не осознають що Галичина - це вже не колонія австро-угорської імперії, чи це в них комплекс
  меншовартості.
  До речі таких прикладів у нас в місті багато.
  гість , майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  хто вам дав право ображати ынших людей ы називати ъх тупаками
  бобо, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Це просто жахливий заклад. Зроблений дорого, не сплрь, але офіціанти всі стулені. Є одна дівчина в ресторані яка посміхається і гарно обслуговує, а всі інші ведуть себе так ніби всі їм щось винні. Тупаки такі ніби не розуміють що від їхнього обслуговування залежать чайові. Склянки грязні. Принесли кружку під чай з залишками кави. А беркутів взагалі не треба. Жодного закладу вони не охороняють в місті крім Пасажу. Кого ви боїтеся, власники???
  Hudvin, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  вчоа відвідала пасаж чесно кажучи мені там не сподобалося коли підійшов офіціант то він навіть не привітався а сказав шо тобі треба його здається звати віталік ну він такий світленький і він розлив каву мені на сукню ми просто розвернулисяі пішли я вважаю що як для культурного закладу такі хами і незграби не потрібні!!!!!!!!
  alex, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  За всі рази, що я була в нічному клубі, а було їх достатньо, тільки один раз була хороша музика, це був діджей із Києва. Це думка не тільки моя, але більшості моїх знайомих. Будь-ласка, змініть або урізноманітніть те, що у вас грає. Люди хочуть чути популярну музику!!!
  Жужа, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Завжди приємно зайти!
  Якщо відгуки читає адміністрація-частіше запрошуйте диск-жокеїв грати у холі. Нагадало атмосферу клубних кафешок столиці. Будемо вашими гостями частіше.
  Іван, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  святкував іменини в пабі,сподобалось.непогане меню і ціни не самі найдорожчі
  Vasyl_83, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Якби ще на барі необдурювали по повні програмі було б класно )
  Віт, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Менше бикоти -більше вільних столиків для нормальних людей :) не ходи, не ходи. А ми ходитимемо. Єдиний дісно красивий заклад в місті.
  Uncle sam, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  бачив по телебаченю, який там гарний сервіс. Кулаком в челюсть((( То тільки наші бидлобидлівці уміють робити таку рекламу. Ганьба. Ніколи більше туди не піду!!! Бикота!!!
  Андрій, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Оцінка 4
  Були всюди, крім дискотеки і залу в ресторані.
  Смачна піца, є порівняно багато м' яса, а не хліб з кетчупом як зараз переважно дають по місту...
  За 30-35 гривень є що поїсти, на відміну від тої піцерії нової навпроти. У пабі їли лаваші і телятину гостру з хлібцями - теж досить смачно, брали ще деруни і тірамісу. Я так зрозумів, що там переважно українська кухня, багато стейків і нашої їжі. В принципі були задоволені. Прийдемо ще покуштувати яогось нового. У кафе дуже затишно і добрі тортики, фруктовий і шоколадний куштували, на диво були свіжі. Сервіс загалом не поганий, поки що проблем не траплялося. Ну хіба один раз довго не приносили здачу 16 гривень, мабуть подумав офіціант, що то йому чайові. Можна відпочити не погано, у Франківську один із небагатьох закладів, де дійсно відчуваєш задоволення від перебування.
  Успіхів вам! Хотіли написати відгук на сайті, але там нажаль немає такої можливості. Тому пишемо тут.
  Славік, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Кавярні і піцерія - непогані, клуб - "периферійні мажори" на вході "бики" в дешевих костюмах ( і де їх познаходли). в бармена напої замовляйте покомпонентно... а то нічого крім талого льоду не буде... для порівняння мій коктейль, змішаний власноруч і іншого відвідувача відрізнявся по концентрації раза в 2... адміністратор "помиляється" принаймі спробувала.
  Підсумовуючи вищесказане: клЮб з непоганим інтерєром і низькосортним обслуговуванням
  P.S. радує наявність дівчат "на роботі"
  Ігор, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  В закладі дійсно європейського класу ніхто б з охорони ніколи б не дозволив собі фізичну силу по відношенні до клієнтів(в тому числі жінок)настільки ,щоб зламати верхню щелепу,руку і так далі.смішно дивитись коли тупі Беркута розказують:"Фізичної сили не застосовували"...А далі показують кадри чоловіка з лікарні ледве живого ....всім відомо ,що в Беркут ідуть закомплексовані,тупі,нереалізовані в житті бики,яких навчили тільки бити.думати вони не вміють,бо нема чим...
  ігор, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  В піцерії були декілька раз, дуже сподобалося, обслуговування швидке, піца смачна. А от в барі були і більше не хочемо, на крильця чекали 50 хв. на пиво 20 хв, офіціантка була якась недолуга, подрузі салат принесла не такий як вона замовляла. В ресторані ціни дуже високі, а в меню немає що вибрати
  Наталі, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  насправді це сьльський круб з шикарним евро ремонтом!!!!!!де ходять пяні беркути і разом з власниками бють відвідувачів!!!!!!!кухня не смачна!!!санітарні норми не дотримано!!!не раджу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  анатолій, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Скажіть, будь-ласка, що можна сказати позитивне про Пасаж Гартенберг і як можна взагалі туда ходити, коли вніч з 21 на 22 січня 2012р. підрозділ "Беркут", який охороняє цей заклад познущався над 6 відвідувачами, одному з яких зламали верхню щелепу, ніс та нанесли інші травми а дівчина отримала переломом руки із зміщенням...
  Ростислав, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  прийшли на 80-90 а там бог зна що грає!!! Для чого робити тематику і її не витримувати??? як мініму можу оцінити на 3-!!!!!!
  Igor, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Чесно кажучи вкожного різне бачення ну і відповідно думка,а от я оцінюю цей заклад з пяти бальної системи на 3 через те що маю зчим порівняти.
  Оля, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  А ще зпам"ятається цікава новорічна "атракція" - коли починаєш пити каву, то біля тебе з"являється якась баба із шваброю і починає нервово навколо тебе замітати ... правда незрозуміло що саме , бо ніби й сміття там не було... Чом не Європа вам????
  гість, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  обслуговування на рівні сільської забігайловки, офіціанти ходять як вівці, відштовхують відвідувачів і хамлять. і взагалі комфорту ніякого. а ціни як на європейському курорті :)))
  гість, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Все окрім клубу подобається, а от клуб вибачте але колхоз і там розмножується в геометричній прогресії, може для чоловікв зробіть вхід безкоштовний навпаки, а то дівок там аж занадто))) таке враження що вимерли чоловічі особи. Ліміт відвідувачів і якихось більш статних охоронців також потрібно, а то село селом, корчать з себе Військовий підрозділ
  Катя, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  кухня класна в кавярні.дискотека дуже погана.музика олноманітна.відвідувачі дуже молоді. офіціанти неприємні.адміністраторка тупа і обманює людей.
  ігор , майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  я недавно була на корпоративі все дуже смачно і вишукано супер молодці
  надя, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  ДИСКОТЕКА НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ.СЕРЙОЗНИМ ЛЮДЯМ ТАМ НЕ МІСЦЕ.СИДІТИ НЕЗРУЧНО,ОСОБЛИВО БІЛЯ КУХНІ.МУЗИКА НОРМАЛЬНА.КОКТЕЛІ-ДАРЕМНА ТРАТА ГРОШЕЙ.
  МАР, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Досить приємне та спокійне місце! Надіюсь лише, що рівень обслуговування не падатиме (як це звично буває!)а вражатиме :)
  Nata, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  мені на дискотецті практично сподобалося все, от тільки місця було дуже мало на танцювальній площадці (була субота).
  Петруха, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Обслуговування для закладу такого рівня слабеньке мяко кажучи. В клубі охорона хамовита, "гопніки" в костюмах, адміністрація могла б і беркут приодіти шоб не маячили в своїх піжамах, або не випускати їх на зал.
  Немає автора, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  і ще зробіть для дівчат від 180 і вище вхід безкоштовним)))так як за кордоном
  Lana, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  а мені дуже подобається! і паб і ресторан.Ана рахунок музики- то взагалі супер...романтична колекція!!! і дискотека класна.Я б запропонувала робити кожної суботи якусь тематичну вечірку- 80-ті,кантрі,60-ті,....можна навіть вхід в костюмі на 50% дешевше))))))))))
  Lana, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Обслуговування більш-менш, а от кухня жахлива, особливо королівський дерун - пробувати не раджу. Але раджу спробувати десерт - штрудель з маком та вишневим джемом - смачно.
  P.S. здається в них на кухні зовсім закінчилася сіль.
  Роман, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Музика жахлива, кухня і обслуговування те саме. В Франику є більш цікавіші заклади де можна по справжньому відпочити.
  Igor, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Обслуговування на нулі. а загалом заклад прикольний
  Галина, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  На сьогоднішній день це заклад який росте в рівні кожень день, бажаемо найкращого!!!
  Вадім, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Пасаж сам по собі непогано справляється, але адміністративний персонал Гартенбергу напевне ніколи не чув про такі поняття як обслуговування, такт, позитив, тощо!
  Клієнт, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Зоряна... на рахунок обслуговування, сходи в Золотий Дукат, переконаєшся, що і в нашому місті є хороший рівень :) Вчора там була, отримала велике задоволення. Щодо Пасажу, теж все супер, але вже більш сучасний стиль. Приємно, що в нашому місті зявляються справжні кавярні
  Маша, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  мені не дуже сподобалось(( персонал трішки розгубленийй)))
  Ліля , майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  А мені страшенно подобається піцца!
  Natali, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  В кавярні прикольно, а в нічному клубі море недоліків, їм ще вчитись обслуговувати))
  Іва, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  сервіс дійсно найкращий в місті
  дуже смачна піцца
  кухня бару трохи здивувала
  мало що їсти можна
  ну думаю, меню доповниться в майбутньому
  andy, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  приємне обслуговування,бо тільки відкрились,але скоро будуть хамити як і всюди.У Франківськ,нажаль,ніколи не буде хорошого рівня обслуговування.
  Зоряна, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Була в кав'ярні,приємне,обслуговування.
  ів, майже 5 років тому

Pasage Gartenberg на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!