Навчально-консалтингова компанія "Профі-Центр"

Профі-Центр
Вулиця Грушевського, 15
(5 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація

Компанія "Профі-Центр", яка є членом всесвітньої мережі шкіл Каллан Методу, а також сертифікованим центром підготовки до іспитів на рівень знання аглійської мови Cambridge English від Екзаменаційного департаменту Кембриджського університету, запрошує вивчати Англійську мову за найпрогресивнішою методикою у Європі!

 

Метод Каллана - є надзвичайно інтенсивною системою вивчення англійської мови, що ґрунтується на керованому викладачем активному спілкуванні з учнями. Метод був розроблений у Кембриджі, видатним лінгвістом Робіном Калланом.

 

Метод Каллана спрямований у першу чергу на швидкий розвиток мовних навичок з паралельним освоєнням письма та граматики.

 

Головною засадою методу є те, що на заняттях моделюється мовне середовище. Тоді, як за інших підходів більшість часу говорить викладач, а учень у цьому процесі відіграє пасивну роль, метод Каллана забезпечує 100% залучення учня в процес навчання. Мова засвоюється природно, так як ми у дитинстві вивчали свою рідну мову: спочатку засвоювали слова на слух, вчилися їх вимовляти, аж тоді – читати та писати. Логічна послідовність подання матеріалу та систематичне повторення є запорукою швидкого засвоєння мови.
При інших методиках багато часу витрачається на пояснення та сприйняття правил, а не на вивчення самої мови. Метод Каллана - навпаки, полягає у виробленні автоматичних мовних навичок, адже ви постійно говорите на заняттях, викладачі корегують вимову й виправляють помилки. Ви постійно чуєте англійську від викладача та від інших студентів.

 

Переваги методу Каллана:

 Метод Каллана дозволяє вивчити англійську в 4 рази швидше (отже, і в 4 рази дешевше!), ніж за допомогою будь-яких інших методик, не залежно від віку і без надзвичайних зусиль.За даними Кембриджського університету для досягнення рівня екзамену Cambridge FCE, навчаючись за методом Каллана, потрібно в 4 рази менше часу, ніж за будь-якою іншою відомою методикою.

  • Навчаючись за методом Каллана, студент не має часу на роздуми та інші сторонні заняття, адже англійська мова звучить 60 секунд на хвилину, 60 хвилин на годину — в 4 рази більше ніж в будь-якому іншому методі вивчення мови.
  • Засвоєння мови проходить природньо, подібно до того, як усі в дитинстві вивчали свою рідну мову. Спочатку ми вчилися сприймати на слух і розрізняти слова, тоді їх повторювали, вчилися формувати у речення, а тоді вчилися читати і писати.
  • Процес навчання передбачає чітку систему подання нового та повторення вже пройденого матеріалу, що забезпечує надзвичайно ефективне засвоєння та розвиває рефлексивну реакцію. Студент не перекладає речення з рідної мови на англійську, він одразу відповідає англійською.
  • Заняття ведуть кілька викладачів, які постійно чергуються для того, щоб ви не звикали до вимови однієї людини.
  • Заняття проходять дуже інтенсивно, викладачі підтримують високий темп мови, наближений до носіїв мови. Ви постійно чуєте англійську від викладача, від інших учнів і відповідаєте на запитання, таким чином запам'ятовуєте слова та засвоюєте конструкції.

 

 Рівні складності:

 Курс навчання за методом Каллана розбитий на 3 етапи, які в свою чергу поділяються на 12 рівнів.

  • Етап І - освоєння рівнів 1 - 4 (досягнення рівня Cambridge KET)

Вміння усного та письмового мовлення на базовому рівні. Знання 1000 найбільш вживаних в англійській мові слів. Володіння англійською мовою у простих життєвих ситуаціях при спілкуванні як з носіями мови, так і з іноземцями. Знання мови достатні для подорожей за кордон і спілкування на побутовому рівні.

  • Етап ІІ – освоєння рівнів 5 - 7 (досягнення рівня Cambridge РET)

Володіння письмовою та усною мовою на середньому рівні. Знання 1750 ключових англійських слів. Мовні навички, достатні для спілкування у повсякденних побутових і ділових ситуаціях, у сфері торгівлі, туризму, виробництва. Рівень Cambridge РET визнається багатьма роботодавцями як доказ спроможності використовувати англійську в навчальних цілях , на офісних, адміністративних і управлінських посадах із середнім ступенем відповідальності.

  • Етап ІІІ – освоєння рівнів 8 - 12 (досягнення рівня Cambridge FCE)

Впевнене спілкування англійською мовою у різноманітних ситуаціях, словниковий запас понад 4000 слів, вміння аргументувати та вести переписку, телефонні переговори, читати книжки й статті. Рівень Cambridge FCE підтверджує здатність розуміти тексти з різноманітних джерел, робити нотатки, коли хтось інший розмовляє, спілкуватись на різноманітні теми, розуміти зміст теле- та радіопередач.

 

Гарантія:

Для слухачів, які проходять усі 12 рівнів за методом Каллана, ми видаємо письмову гарантію здачі тесту рівня В2 - Cambridge FCE (First Certificate in English). Цей тест визнаний у світі як необхідний для роботи й навчання за кордоном та для роботи в міжнародних організаціях.

Статистика свідчить, що 95% слухачів, які вивчали англійську за методом Каллана, складають Кембриджський тест на знання англійської мови з першого разу. У випадку не здачі тесту ми навчатимемо вас безкоштовно до отримання позитивного результату.

 ***

Метод Каллана може бути використаний не тільки при підготовці до здачі іспиту Cambridge FCE, адже англійська залишається англійською, який би критерій вимірювання її знань ви не застосовували: TOEFL, IELTS чи будь-який інший. І хоча кожен з цих екзаменів має певні особливості, рівень володіння мовою, еквівалентний Cambridge FCE, буде достатнім для здачі будь-якого з цих іспитів.

 

Метод може гарантувати відмінний результат практично з усіма категоріями слухачів.

 

Багато корпоративних клієнтів для навчання свого персоналу англійської мови обирають метод Каллана, в тому числі такі відомі компанії, як IBM, Fiat, Olivetti, Philips, Pirelli та інші.

 


Ви дійсно хочете швидко вивчити англійську мову?!

 

Ми чекаємо Вас!

 

 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Профіцентр  Курси іноземних мов   Іноземні мови   Мовні курси   Курси мов   Школа іноземних мов   Навчання іноземним мовам   Callan method  Індивідуальні заняття  Індивідуальні заняття з іноземної мови  Індивідуальні заняття з англійської  Індивідуальні заняття з англійської мови  Іноземні мови  Іноземні мови швидко  Іноземна мова швидко  Інтенсивні курси  Англійська  Англійська діти  Англійська для бізнесу  Англійська для дітей  Англійська з нуля  Англійська за спрямуванням  Англійська курси  Англійська мова  Англійська мова швидко  Англійська швидко  Апостиль  Бізнес англійська  Бізнес послуги вивчення іноземних мов  Вивчення іноземних мов  Вивчення італійської мови  Вивчення мов  Вивчити англійську  Вивчити англійську мову  Вивчити англійську мову швидко  Вивчити англійську швидко  Вивчити мову  Вчити англійську  Вчити англійську швидко  Групові заняття  Групові заняття з англійської  Групові заняття з англійської мови  Ділова англійська мова  Де вивчити англійську  Де записатися на англійську  Де записатися на англійську мову  Загальна англійська  Заняття з іноземної мови  Заняття з англійської  Заняття з англійської мови  Записатися на англійську  Записатися на англійську мову  Консалтингові послуги  Курси  Курси іноземних мов  Курси іноземної мови  Курси англійської  Курси англійської мови  Лігалізування та апостиль  Легалізація  Легке вивчення мов  Мовні курси  Підготовка до ielts  Підготовка до toefl  Підготовка до зно  Підручники з англійської мови  Переклад доручення  Переклад економічних текстів  Переклад заявок  Переклад контрактів  Переклад медичних текстів  Переклад рахунків  Переклад сайтів  Переклад свідоцтв  Переклад текстів  Переклад технічної документації  Переклад юридичних текстів  Перекладацькі послуги  Перекладачі  Переклади  Переклади іноземних мов  Перекласти з англійської  Перекласти повідомлення  Перекласти текст  Письмові переклади  Справжня англійська  Справжня англійська мова  Швидко вивчити англійську  Як вивчити англійську  Як швидко вивчити англійську 
Показати більше