Рекламна компанія "BooMeraNG"

BooMeraNG
Відгуків 68
Вулиця Галицька, 43Б
(ТЦ "Зебра")
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:30Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

ВСІ ВИДИ РЕКЛАМИ! Власне виробництво!

Зовнішня реклама — вивіски: різні види світлових та несвітлових вивісок, стели-пілони, таблички, спотикачі-штендери, дашки, рецепції, елементи декору та багато іншого.
Пропонуємо виготовлення, монтаж, демонтаж, ремонт, сервісне обслуговування.

Готуємо документи на рекламу (паспорти для вивісок) та займаємося їх погодженням.

Оренда сіті-лайтів в Калиновій Слободі.

Брендування легкових та вантажних автомобілів, автобусів, брендування вітрин.

Друкуємо банера, плівку-самоклейку, візитки, флаєри та багато іншого.

Послуги дизайнера — розробка макетів для друку, фірмового стилю — брендбуку, логотип тощо.

Веб-дизайн — розробляємо і обслуговуємо сайти та інтернет-магазини, флеш-банери.

Рекламні кампанії — розкрутка бізнесу, поради спеціалістів.

Масмедіа — друк власної щомісячної газети тиражем сто тисяч екземплярів, розробка відео та аудіо роликів.

Більше наших робіт на сайті

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Ольга Усатюк: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Зверталася з приводу виготовлення зовнішньої реклами. Приємно порадувало відношення працівників, які змогли порадити яким чином краще зробити рекламний постер: вдало підібрали картинку, сформували слоган, швидко і вчасно виготовили макет.  Роботою надзвичайно задоволена.

Відповісти:

Ольга Усатюк,
Ольга Усатюк, 
Victor Tymkiv: (Перехожий)
Сподобалось
Працюємо з даним агенством на ТК Буковель, замовляли виготовлення і монтаж світлових вивісок, банерів та іншої рекламної продукції (VODA club, ресторан Osteria Italiana, ресторан Lucky Bull та ін.) Якістю робіт і термінами виконання задоволені на 100%. Раджу як хорошого партнера!

Відповісти:

Victor Tymkiv,
Victor Tymkiv, 
Natasha Myronyuk: (Друг LIST'а)
Сподобалось
формула «якість/оперативність/ціна» -- це дійсно про цю компанію! дуже якісно та швидко виконали замовлення. +....

Відповісти:

Natasha Myronyuk,
Natasha Myronyuk, 
Іван Вацеба: (Критик)
Сподобалось
Дуже хороша рекламна фірма, не один раз замовляли рекламу і завжди все робилося якісно та вчасно і по хороших цінах. Тут справді працює хороша та злагоджена команда своєї справи, цікаві дизайнерські рішення і якісне виконання.Крім того хочу подякувати керівництву Рекламної компанії "BooMeraNG" за фінансову і організаційну підтримку і спонсорство футбольної команди "Сокіл" с. Павлівка в участі в першості області.

Відповісти:

Іван Вацеба,
Іван Вацеба, 
Alexsandr Susak: (Критик)
Сподобалось
проводили замовлення зовнішньої реклами ГО.  Хочу відмити високу якість дизайнерських робіт та якість виконання замовлення.  Результатами роботи задоволені, раджу  компанію для роботи.

Відповісти:

Alexsandr Susak,
Alexsandr Susak, 
Ірен Мозіна: (Критик)
Сподобалось
обійшла три рекламні агенції в івано франківську і скажу що без сумніву ,,БУМЕРАНГ,, одна з найкращих рекламних компаній в нашому місті! раджу всім!

Відповісти:

Ірен Мозіна,
Ірен Мозіна, 
Ульяна Захарчук: (Перехожий)
Сподобалось
Співпрацюємо уже на протязі трьох років, за цей час неодноразово були ситуації коли потрібно було щось надрукувати чи то виготовити сьогодні на вчора, і ви виручали, ДЯКУЄМО!!! Оперативність, якість, і хороші ціни це про вас. Радимо всім на всі 100%. Ще хочеться окремо подякувати дизайнеру Софії, так як тільки вона може вгодити з дизайнами моїм шефам))).

Відповісти:

Ульяна Захарчук,
Ульяна Захарчук, 
Юлія Леницька: (Перехожий)
Сподобалось
Замовляла світлову рекламу на магазин, все сподобалось, порадили сайт і ціна дійсно дешевша як інші пропонували і сайт хороший. А вчора привезли бренд волл, майстри привезли самі зібрали і навіть прибрали після себе... Молодці бумеранги, будемо радити вас усім!!!

Відповісти:

Юлія Леницька,
Юлія Леницька, 
Мар'яна Короташ: (Перехожий)
Сподобалось
Замовляв брат вивіску на магазин,потім і я скористалась порадою, ціна спочатку аж насторожила...Але уже переконалась , дійсно вчасно, найнища ціна і що головне не знайшла до чого придертись.Раджу всім!!!!)

Відповісти:

Мар'яна Короташ,
Мар'яна Короташ, 
Артем Стойко: (Перехожий)
Сподобалось
Працювали з даним агенством на курорті Буковель, замовляли банери та рекламну продукцію. Агенція виконала навіть термінові замовлення, за що подяка працівникам. Раджу як хорошого партнера!

Відповісти:

Артем Стойко,
Артем Стойко, 
Дмитро Банах: (Перехожий)
Сподобалось
Уже протягом року час від часу користуємося послугами. Задоволені! У нас часто так трапляється, що потрібно зробити роботу на вчора і "бумеранг" ніколи не відмовив. А ще вдячні їм за допомогу у друкуванні "Волонтерського вісника"

Відповісти:

Дмитро Банах,
Дмитро Банах, 
Василь Попадинець: (Критик)
Сподобалось
Доброго дня! Перш за все хотілось подякувати Мирославу та Софії за хороший підбір справжніх  професіоналів у рекламному бізнесі. Потрібна реклама на футболках - 24 год, забирай , 1000 візиток - 24 год, світова вивіска з рекламою пивного бренду - 48 год, реклама на зонти, пальміри - 48 год. Ситуація: вантажний автомобіль пошкодив рекламу аптеки, дзвінок Мирославу, через 30 хв приїхали хлопці, зняли пошкоджені деталі , і через 48 год все було відремонтовано.  Молодці, так тримати.

Відповісти:

Василь Попадинець,
Василь Попадинець, 
Михаил Петруняк: (Критик)
Сподобалось
Довго не мав часу написати відгук і нарешті віддаю належне людям, які роблять не тільки  порядний і прозорий бізнес, але й добро.тричі на протязі останніх трьох років вертався до "Бумерангу". 1. Я балотувався до Верховної Ради України протягом 2014-го року двічі. запросив до співпраці цю компанію, хоча й знав,що вони вже працюють із іншим кандидатом...Були переживання, але так, як на ринку є мало професіоналів цієї справи, тому моя команда й ризикнула -і не пожаліли. Підготовка рекламної передвиборної продукції була підготовлена якісно і в терміни, обумовлені нами, хоча це було нелегко зробити в час передвиборчої метушні...Всі банери, "спотикачі" виставлялися вчасно і в потрібних місцях, газети роздавалися добросовісно в кожну квартиру. Ми мали змогу це перевірити. 2. Замовляв виготовлення і розміщення біл-бордів, особливо по бізнесу в напрямку на Буковель(що є не так просто зробити!). Зробили  все успішно і за супер економну ціну...3. Замовляли всю продукцію для нашої організації-"Іспано-УкраїнськоїТорговоїПалати"-папки, ручки, буклети, єврофлайєри, візитівки тощо-вони не тільки розробили прекрасний дизайн всього, але й порадили, де нам потрібно було "доопрацювати" по змістовності.Видно, що компанія працювала довгий час на здобуття досвіду, вчилися і ми реально бачимо великий прогрес і європейський новий підхід-"головне-клієнт"!Звичайно, що були на початку деякі неясності і неточності(як правило-з нашої вини!), але ми бачили, що фірма веде гнучку політику і старається завжди зайняти сторону клієнта за принципом "втрать-але клієнта і своє обличчя збережи!".Приємно, що Ви берете до роботи прогресивну молодь!Щиро дякуємо, бажаємо засновникам і працівникам "Бумерангу" та їхнім родинам, щоб те добро і радість від успіху, яке Ви даруєте нам, вдячним клієнтам, поверталося до Вас бумерангом щастя і заробітку. який, як ми знаємо, Ви також ділите для благодійності і спорту!Бажаємо Божого благословення!З повагою-Михайло Петруняк, президент Іспано-Української Торгової Палати, 067 65 65 792

Відповісти:

Михаил Петруняк,
Михаил Петруняк, 
Ilona Parasiuk: (Критик)
Сподобалось
Замовляли вивіску, зробили все дуже гарно і вчасно, друкували багато всього різного так як відкривали нову мережу магазинів і взагалі зручно що все у вас в одному місці можна замовити. Задоволені всім будемо вас всім радити!

Відповісти:

Ilona Parasiuk,
Ilona Parasiuk, 
Наталія Степанівна: (Перехожий)
Сподобалось
Нещодавно замовили світлову вивіску та перфоплівку на вікна. Змонтували все якісно та акуратно. Майстри працювали як бджілки.
Окрема подяка Мирославу - він не тільки приймав участь у встановленні вивіски та налаштуванні, а й контролював всі процеси.
Справились на відмінно - ми дуже задоволені, дякуємо!

Відповісти:

Наталія Степанівна,
Наталія Степанівна, 
Лєна Грам'як: (Перехожий)
Сподобалось
Замовляли вивіску для ресронану Грибова хата (Буковель),робота виконана якісно та вчасно. Приємно працювати.
Дякую!!!!!!!

Відповісти:

Лєна Грам'як,
Лєна Грам'як, 
Володимир Гузік: (Перехожий)
Сподобалось
Це одна із кращих особисто для мене компаній в нашому місті, тут завжди переймаються кожною дрібничкою чи то по дизайну чи то по самому процесу виготовлення самого заказу клієнта. Ця компанія помогла виготовити самі неординарні закази. Дуже приємні люди Софія і Мирослав, з якими мені найчастіше приходилось спілкуватися, помогають у всьому ніби закази роблять собі)) Бували навіть такі закази-термінові по моїй вині що затянув, що вплоть до того, що у вихідний день на свято виходили мені робити (без додаткової оплати) ;) Також порівнюючи серед інших рекламних компаній тут нижчі ціни і все здійснюється оперативніше, ну і саме головне - це ставлення до клієнта-дуже хороше і тепле. Тому без сумнівів рекомендую. Велике Вам спасибі за таку хорошу роботу.

Відповісти:

Володимир Гузік,
Володимир Гузік, 
Юлія Якимів: (Перехожий)
Сподобалось
Робота цієї фірми мені дуже до вподоби. навіть якщо потрібно вночі зроблять все по кращих якостях. дякую вам за ваші старання. побільше хороших клієнтів і прибуткових заказів!

Відповісти:

Юлія Якимів,
Юлія Якимів, 
Артем Завальнюк: (Перехожий)
Сподобалось
Співпрацюємо з ними три роки, рекомендуємо!!!

Відповісти:

Артем Завальнюк,
Артем Завальнюк, 
Назарій Дідоха: (Перехожий)
Сподобалось
Замовляв картину на холсті, всім задоволений, вчасно, якісно, красиво! Рекомендую!

Відповісти:

Назарій Дідоха,
Назарій Дідоха, 
Ярослав Василишин: (Перехожий)
Сподобалось
коротко скажу, рекомендую!!! мене вразило те що ціна у них найнища, а ще більше здивувало те що вчасно зробили вивіску і непотрібно нічого доплатити. бо попередня рекламна кожен раз ще щось в кінці дораховувала. МОЛОДЦІ.

Відповісти:

Ярослав Василишин,
Ярослав Василишин, 
Evgen Oksemuk: (Перехожий)
Сподобалось
По приїзду в Франківськ, одразу звернувся до "Бумерангів". Обирав по відгуках, поклався на інтуіцію, і не помилився. В результаті, зробили все, що від них вимагалось. Була невелика затримка у зв'язку з зміною дизайну, але в загальному результатом задоволений. Рекомендую.

Відповісти:

Evgen Oksemuk,
Evgen Oksemuk, 
Андрій Тимофіїв: (Перехожий)
Сподобалось
Замовляв світлову вивіску, зробили вчасно, щоб встигнути з роботою - монтували вночі. Всім рекомендую! ніколи не очікував такого сервісу та відповідальності в роботі!!!! І, що немало важливо, ціна набагато дешевша ніж в конкурентів до яких звертався!!!!

Відповісти:

Андрій Тимофіїв,
Андрій Тимофіїв, 
Ірина Коломієць: (Перехожий)
Сподобалось
Замовляла світлову вивіску, зробили на один день пізніше,але все дуже гарно і дійсно на половину дешевше, як пропонували інші фірми ;)
Рекомендую!!))

Відповісти:

Ірина Коломієць,
Ірина Коломієць, 
Артем Продавець: (Перехожий)
Сподобалось
До цього моменту,послугами рекламного агенства ніколи не користувався,але "Ніколи не кажи:ніколи". Із певної к-сті вибраних мною агенств,я зупинився на Бумерангу. Напевне, вони покорили мене своєю ввічливість, оперативністю та вмінням порадити. Якість їхньої продукції - дійсно відповідає їхній формулі успіху,а саме «якість/оперативність/ціна». Тому з впевненістю можу рекомендувати дане агенство іншим. Стаю вашим постійним клієнтом.

Відповісти:

Артем Продавець,
Артем Продавець, 
Ігор Кубишкін: (Гурман)
Сподобалось
працюють ОК, швидко, якысно, вчасно. рекомендую.вдало підібрали картинку, сформували слоган, швидко і вчасно виготовили макет. Роботою надзвичайно задоволен

Відповісти:

Ігор Кубишкін,
Ігор Кубишкін, 
Kmetyuk Miroslav: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Ми щиро дякуємо всім за ваші відгуки, бо завдяки їм ми розуміємо наші слабкі і сильні сторони. Відгуки конкурентів теж нам приносять користь - бо дають можливість розуміти що ми зайняли вагому нішу на ринку реклами.

Відповісти:

Kmetyuk Miroslav,
Kmetyuk Miroslav, 
Vitaliy Turchanskiy: (Перехожий)
Сподобалось
я як капітан футбольної команди "сокіл"Павлівка хочу виразити подяку рекламній компанії бумеранг як генеральному спонсору

Відповісти:

Vitaliy Turchanskiy,
Vitaliy Turchanskiy, 
Yana Ivanna Yatsiuk: (Перехожий)
Сподобалось
Замовляли послуги в компанії. Надзвичайно якісно і професійно. Робота була виконана швидко.Рекомендую.

Відповісти:

Yana Ivanna Yatsiuk,
Yana Ivanna Yatsiuk, 
Макс Коваль: (Перехожий)
Сподобалось
Ми моніторили ринок цін бо реклами нам потрібно було робити на мережу магазинів. Ціни в них повністю адекватні порівняно з іншими, трішки навіть насторожили наше керівництво... Зробили все дійсно супер, правда з денною затримкою за що як не дивно навіть вибачались! Але враховуючи об'єм робіт, лише день затримки то аж дивно. У нас з попередньою компанією у Франківську виникло купу нюансів неприємних, і ціну вони підняли в день монтажу, і сам день монтажу однієї вивіски перенесли на тиждень і вибаченням там не пахло. А з рекламною бумеранг працювати дійсно приємно. І вибачте бумеранги за таку упередженість негативну на початку співпраці! Впевнено рекомендуємо їх всім як надійну рекламну компанію.

Відповісти:

Макс Коваль,
Макс Коваль, 
Центер Іф: (Перехожий)
Сподобалось
Замовляла багато друку, обдзвонила всіх, шукала де дешевше, зупинилась тут. Коли замовляла Мирослав багато чого підказав, видно що людина бажає допомогти! Також окремо дякую за рекламу в газеті, я завжди питаю клієнта як про нас дізнались і вражена - ваша газета працює!(Тепер працюєм тільки з вами)
P.S Дякую Софія за гарний дизайн!

Відповісти:

Центер Іф,
Центер Іф, 
Тарас Богоніс: (Перехожий)
Сподобалось
Швидко Якісно Недорого. Раджу всім. Роботою дуже задоволені. Надійні та відповідальні. Так тримати.

Відповісти:

Тарас Богоніс,
Тарас Богоніс, 
Максим Медведев: (Перехожий)
Сподобалось
Звертався по питанню встановлення вивіски. Хлопці все зробили вчасно і оперативно! Навіть допомогли з економити гроші по деяких технічних питаннях. Рекомендую.

Відповісти:

Максим Медведев,
Максим Медведев, 
Рекламна Компанія: (Перехожий)
Сподобалось
Насамперед хочемо подякувати усім без виключення за відгуки!!! А тепер хочу особисто подякувати пані Lana Novozhenova, яка в фейсбук зареєструвалась - Зареєстрований: 27.04.2015, тобто за пару хвилин перед тим як поставити нам, як мабуть уже серйозним конкурентам відгук який є абсолютною брехнею!!!))) Ми стараємось в усьому бачити позитив тому цей відгук нам підняв настрій, тому що він підкреслює нашу вагу на ринку рекламного бізнесу... А викликало до нас таку увагу те що ми стали одними із спонсорів проведення кубку України з з бодібілдінгу та фітнесу в драмтеатрі 25-26.04.2015. Здорову конкуренцію ніхто не відміняв! Так що панове конкуренти підлість завжди повернеться до Вас, а ми - ,,BooMeraNG,, цим законом керуємось...) Успіхів усім!!!!! З повагою колектив рекламної компанії ,,BooMeraNG,,

Відповісти:

Рекламна Компанія,
Рекламна Компанія, 
Назар Пристайко: (Перехожий)
Сподобалось
Неоднократно вже звертаюсь за послугами цієї рекламної фірми. До роботи відносяться відповідально та професійно, до клієнтів ввічливо та коректно. Я задоволений результатами наданих послуг на 100%

Відповісти:

Назар Пристайко,
Назар Пристайко, 
Наташка Мельник: (Перехожий)
Сподобалось
Дуже добре все зробили,замовляла банери,візитки,флаєра!Самі допомогли мені з рекламою,бо з таким стикнулася у перше!Дуже дякую!!!Молодці!!

Відповісти:

Наташка Мельник,
Наташка Мельник, 
Масяня Рожнятів: (Перехожий)
Сподобалось
Я роботою задоволена. В сроки вони вклались. Порадили що і як краще зробити, бо від реклами я далека...І взагалі не пошкодувала, що звернулась саме до них.

Відповісти:

Масяня Рожнятів,
Масяня Рожнятів, 
Ирэн Краузе: (Перехожий)
Сподобалось
У нас вісім магазинів по місту з секондом. Ми брали на роздачу флаєрів студентів, і з фірмами які бились в груди і казали що все буде супер працювали, але все і постійно закінчувалось нервотрьопками і обманом з їхньої сторони. Вони лишень дивились щоби урвати гроші, а в дійсності контролю за курєрами абсолютно ніякого!!! коли прийшов до нас представник з фірми Бумеранг то ми навіть на нього накинулись бо вже не вірили що хоч хтось у нашому місті це робить правельно і чесно... Але як показав час, наше упередження було не виправдане, бо накинулися ми на нього тоді зря!!! Працюють з європейським підходом!!! Ми свою проблему з курєрами вирішили завдяки іменно фірмі бумеранг. Молодці, так і тримайте!!! А цей коментар то як вибачення за те що накинулись))). радимо всім.

Відповісти:

Ирэн Краузе,
Ирэн Краузе, 
Оксана Дмитрик: (Перехожий)
Сподобалось
Співпрацюємо півтора року, друкували флаєри, візитівки, виготовляли банери та вивіски, всім задоволені. підхід фаховий, терміни витримуються, ціни конкурентно-справедливі!!! Я задоволена!!!

Відповісти:

Оксана Дмитрик,
Оксана Дмитрик, 
Назарій Шкварчук: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Замовляв внутрішню рекламу.  Допомогли з вибором макету, формою, шрифтом і т.д., причому я й сам не зовсім розумів як краще зробити. Порекомендували оптимальний варіан, зразу ж створили макет і одразу його погодили. Виконали роботу в точності як домовились. Все акуратно та якісно, не зважаючи на не високу вартість.Роботою задоволений, рекомендую для співпраці. Успіху Вам.

Відповісти:

Назарій Шкварчук,
Назарій Шкварчук, 
Руслан Чайковський: (Визнаний експерт)
Сподобалось
робили в бумерангу вивіску на магазин, а потім узнали що вони ще й сайти роблять, ціною і якістю задоволені.

Відповісти:

Руслан Чайковський,
Руслан Чайковський, 
Kmetyuk Miroslav: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Особисто, і від колективу нашої компанії хочемо подякувати абсолютно і без виключення, всім всім всім!!! Клієнтам вдячні за довіру і навчання, бо саме Ви змусили нас навчаючись крокувати вперед, саме завдяки багатьом з Вас ми переконались що реклама - це вагома можливість прискорити рух на швидкісній трасі бізнесу. Саме завдяки Вам, ми кожного разу бажали покращуватись і ставати відповідальнішими. Також подяка нашим конкурентам, бо завдяки вашим поганим коментарям про які можемо знати тільки ми і Ви що то Ваші, маємо можливість відчути себе вагомими і попереду...) І з особливою подякою до тих хто приносить тепло і радість зустрічі, що збудувалась на тривалих взаєминах... З повагою і подякою наш колектив БуМераНҐів!!!
together on the top...

Відповісти:

Kmetyuk Miroslav,
Kmetyuk Miroslav, 
Kmetyuk Miroslav: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Попередній відгук взято до уваги! Але і клієнту який хотів якнайдешевше потрібно бути реалістом... Або дешевше або круто... Цікаво що на даному замовленні ми пішли в мінус і домовлену ціну все ж не міняли!!! Так буває чомусь, коли робиш на прохання клієнта вигідніший варіант... Але ми бумеранги))) знаємо свій закон, і на негатив і на позитив відповідатимемо позитивом.

Відповісти:

Kmetyuk Miroslav,
Kmetyuk Miroslav, 
Лідія Майданчук: (Перехожий)
Сподобалось
Цілком задоволена роботою. Працівники ввічливі, тактовні та відповідальні, а ціни - доступні. Дякую!!!

Відповісти:

Лідія Майданчук,
Лідія Майданчук, 
Христина Сітко: (Перехожий)
Сподобалось
Чудовий сервіс! Приємні люди, які не тільки вислухають тебе, а ще й підкажуть як вашу ідею якісно і креативно втілити в життя. Була приємно вражена поєднанням високої якості роботи і доступності цін. Друзі, можу з упевненістю порекомендувати вам цю компанію!

Відповісти:

Христина Сітко,
Христина Сітко, 
Doc Texases: (Перехожий)
Сподобалось
Багатослівний не буду, все зроблено оперативно і відмінно.

Відповісти:

Doc Texases,
Doc Texases, 
Bek 4ek: (Перехожий)
Сподобалось
Організовували вечірку і всю рекламу замовляли тут. Задоволені цілком і доречі в іншому агенстві нам нічого не порадили як краще , що робити не варто і як буде дешевше...загалом всі задоволені бумеранг кращі рекомендую)))

Відповісти:

Bek 4ek,
Bek 4ek, 
неонилла якименко: (Перехожий)
Сподобалось
Рекомендую на все 100%.До открытия магазина оставалось 2дня.Все сделали очень оперативно:вывеску,печатную продукцию,дали много полезных советов на будущее .Обязательно будем сотрудничать !

Відповісти:

неонилла якименко,
неонилла якименко, 
Сергій Кметюк: (Перехожий)
Сподобалось
замовляли вивіску опісля банер А ТЕПЕР клеіли вікна на магазин -роботою і ціною задоволені.радимо усім!!!

Відповісти:

Сергій Кметюк,
Сергій Кметюк, 
Надя Кучерук: (Перехожий)
Сподобалось
От що мені в них дійсно сподобалось, що не як в інших, лишень через поріг і вже починають тебе розводити на гроші. А навпаки вислухали, порадили, підказали що дишевше, що практичніше, і на моє здивування після того як вже встановили мою вивіску нічого не сказали доплачувати. Бо раніше всі хто робили мені щось по рекламі, то після того як вже зроблять і приїзджають ставити ще щось треба доплачувати бо то чогось вийшло дороще, а ці бумеранги приїхали, поставили і поїхали, навіть на каву не встигла їх запросити))). Задоволена таким сервісом на всі 100! МОЛОДЦІ ХЛОПЦІ! РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ!

Відповісти:

Надя Кучерук,
Надя Кучерук, 
Денис Лесюк: (Перехожий)
Сподобалось
Просто раджу всім їх. Ми роботою задоволені, і не буду скривати що інша фірма захотіла за цю вивіску в півтори рази дороще.

Відповісти:

Денис Лесюк,
Денис Лесюк, 
Втомлена Сонцем: (Перехожий)
Сподобалось
Робили вивіску, банер, візитки, флаєри, і на даний момент замовила рекламу А4 в автобусі. молодці, вміють працювати і переживають за кожне замовлення!!!

Відповісти:

Втомлена Сонцем,
Втомлена Сонцем, 
Artur Cofman: (Перехожий)
Сподобалось
ПОГОДЖУЄМОСЬ З ІРЕНОЮ, І ЯКЩО ВЖЕ ТАК ПО ЧЕСНОМУ, ТО ЦЕ МАБУТЬ ЩО ДІЙСНО ПЕРША ІЗ ТИХ РЕКЛАМНИХ КОМПАНІЙ ЧИ ТО АГЕНЦІЙ (А МИ З БАГАТЬМА СПІВПРАЦЮВАЛИ)) ЯКА ПРОФЕСІЙНО І ВІДПОВІДАЛЬНО ПІДІЙШЛА ДО РОЗДАЧІ І РОЗКЛЕЙКИ!!! НАША ФІРМА В ЦЬОМУ ПЕРЕКОНАЛАСЬ, МОЛОДЦІ! ЛИШ ДИВІТЬСЯ НЕ СПОРТІТЬСЯ!) ТЕЖ МОЖЕМО ПОРАДИТИ ЇХ.

Відповісти:

Artur Cofman,
Artur Cofman, 
Atelier Glitterati: (Перехожий)
Сподобалось
замовляли вивіску, все зробили вчасно, якісна робота за дуже вигідною ціною, а головне дизайн з сучасним підходом, в інших агенствах нам такого не змогли запропонувати, а тут навіть дали поради щодо подальшої реклами нашого ательє, тому будемо співпрацювати надалі, дякуємо!

Відповісти:

Atelier Glitterati,
Atelier Glitterati, 
Віка Деркач: (Перехожий)
Сподобалось
Порекомендували друзі цю фірму. Я в них замовляла великий плакат 4на2 метри. Але ми організовували вечірку на Панорамі Плаза і були дуже зайняті, тому забули про банер. А вони молодці! Зробили все якісно, вчасно + щей не дорого в порівнянні з іншими куди дзвонила. Переживали щоб все було добре напевно більше за мене)
Я задоволена на всі 100! Рекомендую всім...

Відповісти:

Віка Деркач,
Віка Деркач, 
Kmetyuk Miroslav: (Визнаний експерт)
Сподобалось
ЩИРО ВДЯЧНІ ВСІМ ЗА ТЕПЛІ СЛОВА!!! БАЖАЄМО ЩОБИ БУМЕРАНГОМ ВСЕ НАЙБАЖАНІШЕ ПОВЕРТАЛОСЬ ВАМ!!!

Відповісти:

Kmetyuk Miroslav,
Kmetyuk Miroslav, 
Kmetyuk Miroslav: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Супер, дякую.

Відповісти:

Kmetyuk Miroslav,
Kmetyuk Miroslav, 
Маряна Брезіцька: (Користувач)
Сподобалось
Замовляла зовнішню рекламу для магазину. Приємно здивували час та якість виконаних робіт, а також адекватна консультація замість "беріть дорожче - так краще". Однозначно рекомендую.

Відповісти:

Маряна Брезіцька,
Маряна Брезіцька, 
Eclipse Elekktrobolt: (Користувач)
Не сподобалось
Не рекомендую зв'язуватися, якщо потрібно щось більше, ніж вивіска для обміну валют. Абсолютний непрофесіоналізм на кожній ланці співпраці. Всі приємні люди, але процеси зовсім не налагоджені. Рекламою там одним словом і не пахне. Вам просто виготовлять вивіску. Портфоліо робіт говорить само за себе:)

Відповісти:

Eclipse Elekktrobolt,
Eclipse Elekktrobolt, 
Карина Попова: (Перехожий)
Не сподобалось
Розчарована в даній фірмі після виконаної ними роботи. При цьому пішло вагон нервів; невчасно зданий обєкт, хоча фірма сама сказала терміни виконання;монтаж виконував 1 чоловік і все це так довго тривало, що краще заплатити трохи більше і дійсно приїдуть фахівці своєї справи і зроблять все вчасно, швидко і якісно. Не завжди потрібно куплятися на дешеву ціну. Вам вибирати а ми написали правду, щоб інші знали і робили власний вибір..

Відповісти:

Карина Попова,
Карина Попова, 
Тарас Войтович: (Перехожий)
Не сподобалось
Пройшло вже 10 днів, а мені досі не прорахували вартість послуг на рекламну продукцію. Працівники кожен день обіцяють, що вже скидають ціну. А спочатку слухати не стали, попросили скиньте запит їм на електронну пошту, якої ніде не вказано, але бачу тут її досі не вказали

Відповісти:

Тарас Войтович,
Тарас Войтович, 
Lana Novozhenova: (Перехожий)
Не сподобалось
Дивні відгуки.... Майже рік назад приходив власник і робив заміри вивіски. Все. Далі нічого. Забрав рамку для вивіски, досі не віддав... Дзвонила,....хамили..... Просила прийти і принести назад рамочку! Не віддає..... Дефірамби це добре, флаєри - це погано! Яка ж це рекламна агенція, яка клієнтам не може порадити не викидати на вітер гроші на флаєри! Люди! Вони не працюють!

Відповісти:

Lana Novozhenova,
Lana Novozhenova, 
Глобус Глобус: (Перехожий)
Не сподобалось
Безвідповідальні. Замовляли  рекламу, вчано не зробили, частину монтажу зробили, а іншу сказали що дороблять на слідуючий день. В результаті 3 тижні дзвінків щодня до них і спорчений натрій.

Відповісти:

Глобус Глобус,
Глобус Глобус, 
О, а ми вже викликаємо у вас відчуття страху конкуренції пане " візикт")))? Це для нас велика честь!))))))))))))))) І ще одне, я маю право не запамятати пана Василя який перед вами написав, але якщо б у нас був клієнт на імя Мирослав, то я б його точно запам'ятав! По-перше, тому що ім'я рідкісне, по-друге, це і моє ім'я!))))))))))))))))))))))

Відповісти:

дуже забавний момент)))... "Я промоутер працював на цьому агенстві, власник платить зарплату робочим як рабам. Піди порозклеюй на пасічну 5 годин листівки і отримай 50 грн., пішла працювати у іншу фірму ставлення нормальне і платять за поклейку поштучно, студенти не рекомендую іти на роботу сюди.Петро, майже 6 місяців тому" - особливо цікаво "працював", "пішла працювати", "Петро, майже 6 місяців тому", ))))) хто ж ти насправді таємний незнайомка???))))))))))))))))))))))))))))))))))))) студенти які надіються на те, що ми не будемо перевіряти чи ви якісно працюєте, не приходьте до нас! краще одразу йдіть до наших конкурентів!!! ;)))

Відповісти:

Я промоутер працював на цьому агенстві, власник платить зарплату робочим як рабам. Піди порозклеюй на пасічну 5 годин листівки і отримай 50 грн., пішла працювати у іншу фірму ставлення нормальне і платять за поклейку поштучно, студенти не рекомендую іти на роботу сюди.

Відповісти:

Замовляв дизайн і друк візитки, все пройшло добре, вклалися в сроки, ціни найдешевші в місті. 5 з 5

Відповісти:

Агенція виготовляла візикт, друк паршивий

Відповісти: