Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І.Франка

Відгуків 1
Вулиця Чорновола, 22
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:00Без перерви
СбВихідний
Нд10:00 - 18:00Без перерви

Інформація

Надання інформаційних послуг. Великий книжковий фонд, періодичні та електронні видання. Каталоги, читальний зал, абонемент. Доступ до мережі Інтернет.

Події

Виставка іконопису Мирослави Площанської
Виставка ікон молодої художниці-реставратора, іконописця Мирослави Площанської. Мирослава Площанська народилась 11 жовтня 1982 року в творчій родині. Любов до мистецтва з дитинства прищепив батько Михайло Площанський – художник та скульптор, уродженець Рожнятова. Маючи хист до малювання, Мирослава з відзнакою закінчила дитячу художню школу. Далі продовжила навчання в Львівській Національній Академії Мистецтв, на кафедрі реставрації та консервації творів мистецтва. Після закінчення вузу працювала за фахом, художником-реставратором у Львівському філіалі Національного науково-дослідного реставраційного центру України. За час роботи в філіалі відреставрувала чимало пам'яток іконопису та живопису – темперного та олійного малярства. Разом з колективом Національного науково – дослідного реставраційного центру працювала над збереженням скарбів мистецтва таких музеїв, як музей "Дрогобиччина", Львівський історичний музей (збірка портретів родини Любомирських), Музей мистецтв Прикарпаття, Музей історії релігії у Львові, Львівський Національний Музей ім. Андрея Шептицького. Брала участь у консервації та реставрації найвеличнішої пам'ятки сакрального мистецтва України – іконостаса іконописця Йова Кондзелевича з церкви Воздвиження Чесного Хреста монастиря Скит Манявський в Богородчанах. За високу професійну майстерність в консервації та реставрації даного іконостаса в 2006 році Мирославу Площанську було нагороджено пам’ятною грамотою Львівського філіалу національного науково-дослідного реставраційного центру України. Паралельно реставраційній діяльності, працює в галузі іконопису. Реставраційний досвід вплинув на іконописну майстерність та дотримання старовинних технологій. Художниця вдало поєднує різні іконописні техніки та прийоми старих майстрів в своїх роботах, такі як жовткова темпера, олійне малярство, золочення. Авторка експериментує з формою, лінією та кольором, дотримуючись іконописних канонів.Багато робіт Мирослави Площанської знаходяться в приватних колекціях. Її ікони дарують тепло та світло оселям, як в Україні так і за її межами.
Творча зустріч з Богданом Середюком
Початок о 15:00 год.   Творча зустріч з головою обласної організації Товариства винахідників і раціоналізаторів України Богданом Середюком в рамках засідання Інтелектуального Клубу Творчих Особистостей

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Мирослава Камінська: (Друг довідника)
Сподобалось
Досить таки велика бібліотека, різноманітний вибір книг, книги посортовані по різних категоріях, дуже зручно у пошуку потрібної літератури, також тут є безкоштовний інтернет, читацький зал, а вартість абонементу досить таки смішна 15 грн в рік.

Відповісти:

Мирослава Камінська,
Мирослава Камінська,