Оптимальне таксі

Пасажирські та вантажні перевезення!

Відгуки про Оптимальне таксі:

 • 1 2 3 4 5
  Раніше користувався все було чудово, швидко, дешево.. Останнім часом ужас, майже завжди немає вільної машини. Я сьогодні замовив машину на 1.5 години наперед щоб зазделегіть знайшли машини. Подзвонили за 15 хвили до мого часу замовлення і сказали що немає вільних машин ічи буду я ще чекати. ЯК МОЖНА БУЛО ЗА 1.5 ГОДИНИ НЕзнайти машину???
  Василь Богайчук, майже 9 днів тому
 • 1 2 3 4 5
  Таксист 6 листопада вкрав мобільний телефон!я відразу подзвонив на службу,а диспечер сказала шо машину я неможу відправити по тій адресі шо я їхав!і неможуть дати мені номер водія!диспечер за одне з водієм,не один телефон намутили!
  Роман Конюк, майже 2 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  За станом здоровя приходиться їздити на роботу таксі. Вибрала Оптимальне. Був адміністратор Віталій ,який чітко вибирав маршрут, рахував кілометраж. Все було чудово! Знайомим рекомендувала! Тепер прийшла і взяли нову адміністратора-робота служби ЖАХ! Дівки-оператори на зауваження кидають трубку, до адміністратора не можливо дозвонитись, рахують по програмі, а не по кілометражу, а це в день більше на 7 гривень. Як вам? Мабудь, треба скаржитись власнику, або замінити службу. Сьогодні нагрубіянила! ДІСТАЛИ!
  Svitlana Kozachok, майже 2 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Сьогодні 19.10.2016 о 7 год 20 хв замовила таксі на 7.45, о 7.30 отримала повідомлення по авто, яке мене мало б відвезти (текст СМС: MERCEDES 79161 TB, синій буде подана о 7.45, тариф 35 грн.). О 7.35 мені зателефонував водій цього авта і скомандував терміново виходити, бо він вже чекає. Нагадавши йому, що таксі мені потрібно було на 7.45, я випросивши в нього 5хв аби одягтись і вийти, поквапилася одягатися й замикати двері в помешкання. Подив, розгубленість, обурення - те, що я видчула, коли підійшла до таксі, а водій зрушив з місця перед моїм носом вигукнувши, що він не має часу мене возити, бо в нього є інші справи. Після цього випадку і того, що диспетчер на мій дзвінок відповіла, що не має впливу на водіїв, я навіть тепер і не знаю, чи буду іще користуватися послугами цього таксі...
  Natalia Morozova, майже 2 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Найгірше таксі Івано-Франківська , замовили машину 7.45, перетелефонували 8.15 сказали вам близько ідіть пішки, машини не буде. Не рекомендую нікому. Занадто економне таксі.
  Дмитро Дутковський, майже 3 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Нещодавно ледь не спізнились на поїзд. Замовили машину, чекаємо, а через 25 хв дзвонить оператор і каже, що машин нема і чи будемо чекати ще 20-25 хв) Знущаються. Не рекомендую однозначно. Таке враження, що у Франківську взагалі немає більш-менш нормальної служби.
  Володимир Семчишин, майже 3 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Швидше користувався лише цю службу таксі, проте... Коли б ти не поспіша кудись, і розраховувати на те що машина буде НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!!!!!!!
  Оператор неможе сказати буде чи ні машина.
  Taras Sluvka, майже 4 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Сьогодні замовляла таксі за 1:15 до виїзду. Передзвонили за 15 хв до мого закладеного часу і сказали "Машин нема" і це вже другий раз таке. Очманіти можна. Була вашим постійним клієнтом, але після такого я не буду користуватись вашими послугами і друзям також продажу обминати вашу службу!!!
  Олена Тодорова, майже 4 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Потрібно було їхати за місто, замовив таксі, сказав маршрут куди потрібно було їхати і наголосив диспечеру щоб наголосила водію куди пролягатиме наш маршрут і по якій дорозі. Приїхала МАЗДА (темносиня) № АТ2001 серію не пам'ятаю, і водій взнавши маршрут не захотів їхати, почав вимагати 10 грн. за його приїзд і після оплати ми зможем вийти з машини, почав двері закривати і сказав якщо не будем платити то приїдуть "ПАЦАНИ", Був з батьком і дівчиною, нехотів щоб доходило до бійки, бо в дівчини уже сльози в очах були. Дали цьому 10 грн. щоб поїхав з очей. Звертались до адміністрації в офіс, сказали, ну ми розберемось........
  Oleg Nachuk, майже 4 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Доброго дня! Залишив в таксі під переднім сидінням петличний мікрофон. Водій підвозив від вулиці кінця Мазепи (напроти Фокстроту) до Шухевичів. 21.08 прибл. 0 20-тій годині. Темного (синього?) кольору ВАЗ 2109. Будь ласка, поверніть.
  Vasyl Voznyak, майже 4 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Доброго дня, Сергій. Приносимо вам свої вибачення, що не змогли знайти вам вільну машину . Дякуємо за критику і сподіваємося на подальшу співпрацю. Гарного дня!
  Оптимальне Таксі, майже 5 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  фу таке ще може бути. не користуйтесь цим таксі.за пів години нема авто, неділя вечір . мінус. вам. пересідайте на коні.
  Сергей Креймер, майже 5 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Як на мене, то найшвидше таксі в нашому місті. Єдине, що вбиває, те що 90% водіїв користуються телефоном під час поїздки. Пропозиція до керівництва: ЗАБОРОНІТЬ ВОДІЯМ ПРИЙМАТИ ЗАМОВЛЕННЯ ПІД ЧАС ПОЇЗДКИ З ПАСАЖИРОМ (КЛІЄНТОМ)!!!
  Oleg Korolevych, майже 5 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Жах... Сьогодні на вул ГАЛИЦЬКІЙ 26 побачила таксі оптимальне, №5447. водій машини сказав що тариф до набережної 40 а 30 гривнів . Коли я викликала таксі по телефону мені сказали тариф 23 але машину не дали... А цей водій спокйно домовився з пасажиркою і поїхав по лівому маршруту. Тепер я зрозуміла чому так багато відмов таксі, осоьливо на короткі відстані!!!!!
  Наталя Ціцюра, майже 7 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Два рази замовляв, приїжджали вчасно, згідно смс-інформування.
  Звертатимусь тільки до них
  Любомир Тисяк, майже 7 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Шановна, Juliana Jatsyshyn, зателефонуйте будь ласка за номером 068-104-18-18, та залиште адміністратору інформацію по вашому замовленню! Ми обов"язково розберемось в даній ситуації.
  Оптимальне Таксі, майже 7 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Сьогодні користувалася послугами даного таксі, враження жахливі. По-перше, довго чекала на саму машину. По-друге, приїхав водій, який був, здається, в нетверезому стані: їхав дуже швидко, ледве вписувався в повороти, в машині був відчутний запах алкоголю та цигаркового диму. У СМС не прислали ціну. За таку поїздку, яка наражає на неабияку небезпеку, не варто платити узагалі. Попередній раз, а це було два місяці тому, користуватися даним таксі було добре, але після цього разу викликати дане таксі вже не хочеться. Слідкуйте, будь ласка, за вашими водіями, бо те, як я сьогодні проїхалась - не побажаєш нікому.
  Juliana Jatsyshyn, майже 7 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Як і решта служб таксі міста, оптимальне може приїхати вчасно лише не в час пік. В нашому місті на таксі можна розраховувати тільки якщо нікуди не спішиш, або в таку пору доби, коли пасажирів практично нема. Зранку перед роботою чи увечері після ( а ше не дай Боже впаде дощ чи яке свято) - про таксі мож забути. Конкретнт з цією службою у нас практично щоранку "пригоди". Навіть якщо викликати машину заздалегідь (30-40хв), пані диспетчер чемно прийме замовлення, а через півгодини передзвонить з стандартними вибаченнями ("машин нема, чекати будете?"... Ти дурна? Я вже більше півгодини чекаю!!! Куда далі?!?!)....... Якось так... Пічалька, а не таксі.
  Myroslaff Sirko, майже 7 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  викликала моя подружка це нібито таксі, я би ніколи в цю прокляту фірму не дзвонила,приїхав через 40хв якісь наркоман,який ні міста не знає, ні їздити не вміє, ще й сказав що треба доплатити(бо ,по його словам,дибіли диспетчера нехай самі за такі гроші їздять )фу!!!!!!!!!!!!!!
  Віка Віка, майже 8 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  доброго вечора! вже довгий час користуємся цією службою, при чому по декілька разів на день викликаємо! але останнім часом, комфортніше їхати в пижику, я не розумію як можна брати водіїв з такими машинами розвалюхами, сьогодні взагалі приїхало шось таке, шо я не знала як мені туди сісти, двері не відкриваються, багажник зєдеаний з салоном, а звідти стирчать всі дроти, все в пилюці, брудне, це якийсь форд ібіца, щей таксист здачі він не має, бо то я маю думати шоб крупні гроші не давати, а давайе я ваз не підвезу до того будинку шо вам треба, а заїду з іншого боку а ви собі пройдетеся бо пробки, але ціна не змінюється а маршрут він собі вкоротив! наразі не рекомендую цю службу! до диспетчерів притензій немаю, приєсні дівчатка!
  Танюля Зозуля, майже 10 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Оптимальне Таксі не заслуговує перевозити та надавати послуги, так як там працюють не компетентні водії, та не відповідальні диспетчери.Хочу відмітити особливо водія DEO Sens AT 6253 AA, який відмітився: хамством висадивши мене через те що я відмовила у доплаті 5 грн.-за дорожню сумку.
  Наташка Романів, майже 10 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Це не послуги таксі, це- здирництво!!!!! Користувався понад 2 роки!!! Тепер сам не буду їздити цією службою та другим не буду рекомендувати!!! Після вихідних забув вдома ноутбук,який необхідний мені для роботи в офісі. Щоб не їздити за ним туди-сюди, замовив таксі Оптимальне. Виявляється, щоб водій відвіз ноутбук з точки А в точку Б потрібно доплачувати до тарифу 10 грн!!!! Справа не в коштах, а в собівартості послуги. За що???? Якщо б дружина сіла з цим ноутбуком в таксі і відвезла його мені - то доплачувати не потрібно, а сам ноутбук відвезти - доплачуйте 10 грн)) При чому таксист не виходив з авто і не підіймався на поверх за тим ноутбуком, при приїзді я також виходив до його авто. Він ніякої додаткової послуги не здійснив!!! Навть з авто не виходив!!! Здирники!!!! На прохання дипетчеру зняти бонуси, теж сказала,що не можна))) Аж за тиждень можна))) НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!!
  Сергій Гупал, майже 11 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Потрібно було швидко доїхати до стоматолога, замовив таксі попросив пошвидше, через 15-20 хв подзвонили і сказали що нема авто. Не розумію чому відразу не сказати що немає вільних водіїв?
  Andrew Baliy, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  тарифи реально завищені все списують на програму в одну сторону їдеш за одною ціною а в другу тобто туди і назад за другою ппри чому диспечер каже о інший маршрут хоа він такий самий .ТОМУ ЦЕ ТАКСІ НЕ МОЖУ РЕКОМЕНДУВАТИ ЧЕРЕЗ ТАК БИ МОВИТИ СПОКУСЛИВУ ФІКСОВАНУ ЦІНУ ЯКА НАСПРАВДІ БРЕХЛИВА
  Лікар Вертеброневролог, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Ніколи не думала, що буду мати скарги до оптимального, адже завжди користувалась їхніми послугами, до сьогоднішнього дня. А саме, склалась наступна ситуація, я поспішала на роботу і думаю, як завжди викличу таксі, яке приїде за 10 хв і нормально вчасно встигну на роботу. Було ніби все норм менінгіт операторша аж за 10 хв подз і сказала, що машина виїхала і буде через декілька хв. І я довірливо почала чекати цих декілька хв до приїзду машини, але виявляться що на протязі 10 хв дзвонить мені знову операторша і заявляє мені, що машина не виїхала ще, чи маєте ви можливість чекати .. Та блін норм??) я все розумію, чи то машини заняті були, чи ще якісь інші проблеми, але для чого мені було казати, що чекайте декілька хвилин, машина зараз підїде. Тому шановна адміністрація, рекомендую Вам більш ефективніше ставитись до вибору ваших працівників- операторів, адже саме цим ви псуєте свою репутацію .
  Маргарита Ткачук, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  ЦЕ САМЕ НАЙГІРШЕ ТАКСІ ЯКЕ ТІЛЬКИ МОЖЕ БУТИ......ВИКЛИКАВ ЧЕРЕЗ ПРИВАТ 24, ОПЛАТИВ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ....ГРОШІ ЗНЯЛО, А МАШИНИ ТАК І НЕ БУЛО........ЖАХ
  Роман Константюк, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Рік тому в цеї служби був найкращий сервіс, тепер вона перетворилась на службу з найгіршим. Тільки оптимальне може заставити вас чекати машину пів години, а потім сказати що виклик відмінено. Сьогодні чекав машину 40хв. при тому що мала бути через 20, в результаті я не встиг. Про розмову з оператором теж напишу. Коли я подзвонив вияснити в чому причина спочатку казали, що викликів не зареєстровано на мій номер, коли я сказав, що смс прийша і такого бути не може, то вияснилось що машина таки є. Оператор сказала, що вияснить в чому причина і передзвонить мені, але так і не передзвонила. Одної зірки і то забагато для такого антисервісу, жах.
  p.s. для власників сервісу, якщо вони читають хоч якісь відгуки, номер автомобіля: АТ4921АВ
  Андрій Козак, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Раніше користувався тільки цією службою, но зараз найжахливіша служба у місті,ставлення жахливе!Аналогічна ситуація як вище,завчасно була замовлена машина для поїздки в аеропорт,в зазначений час оператор подзвонив і сказав шо таксі не буде і нічого зробити не можуть. При тому шо таксі повинно було бути за пів години до рейсу, що і як людині робити в такій ситуації їх не цікавить. Оцінка найнижча!
  Стьопа Вербовий, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Найгірше таксі! Сьогодні,1 вересня, рівно в 7:40 замовила таксі, щоб воно на Богдана Хмельницького було о 8.40 ,в зазначеній годині машини не було,я передзвонила сама,а мені сказали,що немає машин в моєму районі! НЕМАЄ 1 ГОДИНУ МАШИН!!! Ви іздіваєтесь????Про таке потрібно говорити завчасно.
  Нікому не рекомендую!!!!
  Олюся Бережницька, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  якщо у вас є питання або пропозиція на рахунок оптимального ви завжди можете звернутись за номером 0681041818 і вам завжди допоможуть!!!!
  Сергій Павлюк, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже незадоволений! Спецiально подзвонив ще ввечерi щоб не викликати зранку. Подзвонили за 10 хвилин до того як мала прибути машина i сказали що немаэ машин!!!! Неподобство. Але за цiни згiдний недорого.
  Yura Boyko, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  А нам в сильний дощ прийшлось шукати машину на сусідній вулиці))) інакше, таксист поставив умови збільшення оплати))) і чекали ми 30хв,а потім ще 15 відповідали на постійні дзвінки водія...я ставлюсь до всього з розумінням,але хочу викликати таксі,вийти з будинку і поїхати...,а не доказувати водієві,що ставити мені умови-це не правильно...хоча,я все таки надіюсь,що все буде краще)
  Tanya Terpak, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Не захотіли в сильний дощ відвезти вагітну жінку!!
  Володимир Цюцяк, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Постійний клієнт оптимального таксі.Ціни справді найоптиальніші,водії всі привітні,авто-доглянуті. Про що н скажеш за інших....молодці!!!!!!
  Іра Романюк, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Нормальне Таксі ...побільше привітних водіїв і рівненьких доріг...
  Віта Яворська, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  таксі оптимальне в Івано-Франківську ніяке, на виклик на Ленкавського відповіли, що машини в цьому районі немає, тому замовлення анульовано, хоча викликала завчасно, за 30 хвилин
  Андрій Олександрович, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Подзвонив, машина за 2хв приїхала. Тільки шофер трішки в об'їзд поїхав. Мені всерівно, дав 30грн як в смс написали.
  Андрей Атаманчук, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  09.12 мало приїхати авто 4.30 ранку.Ви не повірите ,передзвонили вдосвіта та сказали, що не буде машини!!!Пішки на вокзал!!!
  Andrij Dzhus, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Таксі яке не реально дочекатись!
  Олег Савчук, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Таксі оптимальне - на мою думку найдоступніше таксі в місті! Одне тільки але, дійсно деякі водії - недобросовісні і портять репутацію своїй фірмі! Хочу навести приклад: водій Рено кенго АТ 3834 ВС, зеленого кольору ВИ ПОРТИТЕ РЕПУТАЦІЮ СВОЇЙ ОРГАНІЗАЦІЇ!!! нещодавно він приписав до суми яку повідомив оператор 2 грн за простой, якого НЕ БУЛО!!! То ми дійсно в Європу рухаємося?? З СЕБЕ ТРЕБА ПОЧИНАТИ!! а люди як крали так і крадуть... так, 2 грн це зовсім мало, з теперішнім курсом долара - це практично нічого. Але основне не це, а сама суть! ФЕ вам пане Водій!!
  Іра, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  щойно мав неприємність з цією службою.. ми, двоє людей і 3 сумки невеликого розміру... ЗАПИТАЛИСЯ чи маємо багаж, бо у хлопців газові балони і за кожен багаж потрібно ще проблачувати + 5грн... ВИБАЧТЕ, ХЛОПЦІ АЛЕ Я КЛІЄНТ З НЕГАБАРИТНИМ ВАНТАЖЕН.. ДУРИТИ НЕ ПОТРІБНО СВОЇ КЛІЄНТІВ.. КРІМ ТОГО ХАМИЛИ МЕНІ КОЛИ Я ВІДМОВИВСЯ ПЛАТИТИ БІЛЬШЕ
  Alexej Tanchin, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Я пів року їздив цією службою, притензій не було смс приходила з чіткою сумою, машина також нормально приїжджала. Останнім часом я часто їду в с. Березівка, їхав разів вже 20, від мого будинку до місця висадки 11,6 км спеціально засікали з шоферами однією і тою ж дорогою, останні два рази коли їхав якимось дивом получилось у одного 14,5 а у другого 14. я позвонив до оператора вона сказала що не займається такими питаннями дала номер по якому два дні ніхто не відповідав. ідея роботи в цій службі перпективна але водії і оператори самі закопують свій авторитет.
  Роман Павлюк, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Сьогодні 17.05.2014 викликала це так зване таксі на свою голову, прийшло смс тариф 23 грн. Наш проїзд був такий - Дністровська, 3 - Мазепи, 168, через Чорновола, стадіон Рух. Приїхала машина швидко, правда зупинилась метрів 300 від вказаного нами місця, нам прийшлось з торбами тягтися. Їхали ми по Мазепи і тоді водій заявив, що в нього не вказано Чорновола, хоча ми диспетчеру про це наголошували. Він сказав, що порахує кілометраж і треба буде доплатити. Висадили ми одного пасажира на Мазепи, а я поїхала до Пальміри на Чорновола. Таксист порахував 3 км і сказав доплатити ще 9 грн., тобто по 3 грн. за км. Я вийшла дуже обурена, подзвонила до оператора, она сказала, що відстань від Сільпо до Чорновола, Пальміра близько 2,4 км і я мала доплатити тільки 6 грн. Я сказала, то чому шофер взяв у мене аж 9. Вона відповіла, що у них різні водії -є совісні і не дуже. Після цього випадку в мене настільки зіпсувалось враження про цю службу, що буду старатись ними взагалі не їздити і порекомедую це звичайно всім своїм знайомим.
  Оксана Гринишин (Корпан), майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Користувалась послугами цього таксі декілька раз. Перший раз все супер - і смс, і машина вчасно, і ціна влаштувала. На наступні разі все були вже не так весело, таксі їхало до нас дуууже довго, і за проїзд шофер взяв з нас більше. Після цього ми почали готувати суму без здачі
  Наталя, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Коли потрібно таксі, користуюсь тільки Оптимальним.
  Проблем небуло, приїжають швидко і основне знаєш скільки коштує поїздка.
  На рахунок двох попередніх коментарів: це по вині диспедчера що неорінтується в ситуації. До водіїв ніяких притензій!
  Любомир, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Спочатку була задоволена цим таксі до одного перілодну поки теж не стався такий випадок як написали нище...а ще один був що прийшла смс а таксі не було і не було перетелефонувала а вони кажуть шо немає машини в тому районі а я ж кажу що смс прийшла а дівчинка почала заїкатись і сказала шо машина поламалась в дорозі...просто розчарована(((
  незадоволений клієнт, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Користувалась послугами досить довго, до певного моменту,коли я замовляла таксі і машина не приїхала на протязі 30хв ,я вирішила сама перетелефонувала запитати де таксі тому що не прийшла смс з описом машини.Мені сказали,що мого замовлення немає,і вибили,коли я перетелефонувала ще раз запитати чому немає,по якій причині,мені нахамили сказали,що машин немає,і знову вибили.Тому хочу сказати,що дівчам потрібно вчитися поваги,і відповідально ставитися до своєї роботи.А роботодавцям ретельніше підбирати персонал.
  Клієнт, майже 3 роки тому

Оптимальне таксі на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!