ТМ "Болена"

1 2 3 4 5
Івано-Франківськ
Вулиця Незалежності, 103
+38 (050) 186-20-43
+38 (098) 236-48-08
Розклад роботи:
день години роботи перерва
пн,вт,ср,чт,пт 09:00-18:00 Без перерви
сб,нд Вихідний
дахові вікна двері італійського виробництва Fakro Rehau. алюміньові двері балконні блоки балконні рами броньовані двері броньовані двері від виробника вікна вікна в кредит вікна в розстрочку віконні конструкції встановлення гаражних воріт встановлення металопластикових вікон встановлення металопластикових вікон встановлення металопластикових дверей встановлення металопластикових дверей гаражні ворота дахові вікна двері в кредит двокамерний склопакет з енергозберігаючим склом двохкамерні склопакети елітні міжкімнатні двері жалюзі вертикальні та горизонтальні захисні ролети знижки міжкімнатні двері мансардні вікна меблі металопластикові вікна монтаж вікон та дверей офісні перегородки п"ятикамерний профіль підвіконня продаж вхідних дверей продаж вікон продаж гаражних воріт продаж дверей продаж металопластикових вікон продаж металопластикових дверей продаж металопластикових конструкцій ролети ролетні системи фабрика вікон фасадні системи фурнітура ціни від виробника шумоізоляційні вікна
ТМ Болена
Болена

Висока якість продукції та європейський рівень сервісу, сучасний дизайн виробів і новаторський підхід до їх розробки, залучення досвіду та безпосередня співпраця з ведучими світовими товаровиробниками – всі ці характерні риси діяльності фабрики вікон «Болена» давно вже забезпечили їй як заслужений авторитет серед споживачів, так і об’єктивно підтверджену позицію беззаперечного лідера на ринку металопластикових конструкцій Західної України.

Фабрика вікон «Болена» – багатопрофільне підприємство, яке пропонує своїм клієнтам високоякісні товари власного виробництва та не менш якісні послуги.

  

Щира турбота про клієнтів, надання їм можливості комплексного вирішення проблем будівництва, гарного оздоблення та підвищення комфорту їхніх осель – головний зміст діяльності компанії.

 

Фабрика вікон «Болена» постійно урізноманітнює дизайнерські та конструкторські рішення. Можна з впевненістю сказати - ми є одним із лідерів серед виробників ексклюзивних металопластикових конструкцій, що представлені на ринку України.

Успішній роботі компанії сприяє також співпраця з найкращими західноєвропейськими партнерами: REHAU, G-U, Alutech, Fakro, що вже багато років працюють у сфері виробництва комплектуючих, які ми використовуємо для виготовлення нашої продукції.

 

REHAU - наш надійний партнер

Для виробництва металопластикових конструкцій використовується ПВХ-профіль німецького концерну REHAU, продукція якого користується заслуженим визнанням на європейському ринку вже більше 50 років. Наша компанія має статус Авторизованого Партнера компанії REHAU. Це свідчить про те, що рівень технології виробництва та сервісного обслуговування, забезпечуваний фабрикою вікон «Болена», відповідає жорстким вимогам нашого німецького партнера.

Статус Авторизованого Партнера REHAU - це своєрідний європейський «знак якості», який надається лише тим партнерам REHAU, що  мають насправді інноваційне та зорієнтоване на майбутнє виробництво.

 

Наш офіційний представник в м. Івано-Франківську  ПП Хороб надає наступні послуги:

 

- безкоштовна консультація;

- виїзд на заміри;

- демонтаж старих вікон;

- монтаж готової продукції;

- доставка;

- сервісне гарантійне  та після гарантійне обслуговування. 

 

 

Відгуки про Болена:

Болена на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!

 

Болена галерея і фото