Центр освітніх програм і туризму "Cosmo Travel"

1 2 3 4 5
Івано-Франківськ
Вулиця Незалежності, 29, офіс 6
+38 (066) 089-55-31
+38 (067) 361-11-15
+38 (093) 165-16-22
+38 (0342) 72-58-22
Розклад роботи:
день години роботи перерва
пн,вт,ср,чт,пт 10:00-19:00 Без перерви
сб 10:00-15:00 Без перерви
нд Вихідний
green card інформаційно-консультаційні послуги авіаквитки авіаквитки за найнижчими цінами Англія анкети апостиль бюро перекладів відпочинок візи візові анкети Англії візова відтримка візова підтримка в Шенген зону візова підтримка в Англію візова підтримка в США візова підтримка Канаду візове оформлення візовий супровід в Англію візовий супровід в США виїзд в Англію виїзд в США гостьова віза в Англію гостьова віза в США грін карта грінкарта грин карта гринкарта еміграційні програми еміграція заповнення анкет заповнення візових анкет заповнення онлайн анкет зелена карта зеленая карта Канада курси іноземних мов легалізація документів легалізація документів на навчання легальний виїзд в Англію легальний виїзд в США мовні курси нотаріальне засвідчення перекладів обмін студентів освітні програми отримання віз оформлення в Англію оформлення виїзд в США переклад переклад іспанської мови переклад італійської мови переклад англійської мови переклад болгарської мови переклад документів для подачі на візу переклад з іспанської переклад з італійської переклад з англійської переклад з німецької переклад з нотаріальним засвідченням переклад з польської переклад з французької мови переклад з чеської мови переклад на іспанську переклад на італійську переклад на англійську переклад на німецьку переклад на польську переклад на французьку мову переклад на чеську мову перекладацькі послуги перекладач переклади переклади з апостилем переклади з нотаріальним засвідченням переклади з різних мов світу переклади медичних документів переклади на різні мови світу переклади технічних документів переклади юридичних документів письмовий переклад повний супровід документів подорожі послуги перекладача програми WORK AND TRAVEL програми культурного обміну програми обміну студентів професійна еміграція професійний переклад різні види перекладу робота закордоном робота у Канаді робота у США сертифіковані переклади сертифіковані переклади документів стажування, закордоном туристичні послуги туристична віза туристична віза в Англію туристична віза в США у переклад з англійської у переклад на англійську усний переклад усний переклад з німецької усний переклад з польської усний переклад на німецьку усний переклад на польську якісні професійні послуги перекладу
Космо Тревел
Cosmo Travel

Центр міжнародної освіти і туризму COSMO TRAVEL входить в список українських агенцій, які займаються програмами літнього студентського обміну (Summer Work Travel), наданий американськими спонсорськими організаціями для Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США. А також ліцензований Державник центром зайнятості.Центр міжнародної освіти і туризму COSMO TRAVEL надає освітні та туристичні послуги. Основою роботи є програми студентського обміну: WORK AND TRAVEL USA; стажування (Internship/Trainee/Professional Career Training); медична практика в США (Clerkship, Observership); мовні курси за кордоном (Англія, Шотландія, Німеччина). А також послуги перекладу з/на всі мови світу (нотаріальне засвідчення, легалізація та апостиль); продаж та бронювання авіаквитків за найнижчими цінами та студентськими тарифами, LOW-COST переліт; візова підтримка в США, Канаду, Англію та Європу.

WORK AND TRAVEL USA

Найбільшою популярністю серед клієнтів користується програма Work&Travel USA.

Work and Travel USA (укр. працюй та подорожуй у США) - програма міжнародного культурного обміну, що дозволяє студентам різних країн світу поїхати на літні канікули до Сполучених Штатів Америки, працюючи та відпочиваючи (подорожуючи). Основною метою програми є сприяння поширенню культури США у світі, обмін духовними цінностями між молоддю різних країн світу та американцями, знайомство з сучасним життям Сполучених Штатів. За допомогою програми студенти мають можливість значно покращити рівень знань англійської мови, забути що таке мовний бар’єр, завести нових друзів, відвідати найбільш відомі туристичні визначні пам’ятки у світі.

 

STARTUP EXPERIENCESHIPS 

COSMO TRAVEL також пропонує STARTUP EXPERIENCESHIPS - революційну програму стажувань для студентів, які бажають розвивати ключові професійні навички та особисті якості за допомогою міжнародного досвіду з поєданням стажування та навчання за кордоном в рамках інноваційних основ коворкінгу, що відбуваються в підприємницьких столицях (Барселона і Берлін). Програма використовує бізнес стартап і допомагає розвивати 3 ключові , професійні навички: творче рішення проблеми, ініціативу самонавчання і впевненість в лідерстві . Ця чотиритижнева бізнес-програма допомагає студентам вдосконалюватись за допомогою структурованих тренінгів, непростих завдань і комплексних вправ.

 

 ВІЗОВА ПІДТРИМКА

Компанія COSMO TRAVEL надає візову підтримку, а саме консультацію щодо всіх типів віз та комплектації документів для подачі в консульства США, Канади, Великобританії та візові центри країн Шенген зони..

Послуги, що надаються в рамках візової підтримки:

· консультації при заповненні анкети та допомога при записі в посольство

· заповнення візової анкети

· консультація з оформлення запрошення та всіх супутніх документів

· надання актуального переліку необхідних документів для подачі в консульство

· консультація по проходженню співбесіди

ПРОДАЖ АВІАКВИТКІВ

Ми підберемо для вас авіаквитки за вигідними тарифами. Ми пропонуємо послуги щодо авіаперевезень на рейси світових перевізників «Low-cost», групові тарифи, чартерні рейси та знижки для всіх вікових груп. Також можете скористуватися нашою послугою «Забронюй сам», що знаходиться на нашому офіційному сайті. http://cosmo-travel.com.ua/ua/broniuvannia/aviakvytky.html 

Наш сайт: www.cosmo-travel.com.ua
Соцмережі:
АВІАКВИТКИ, ТУРИЗМ http://vk.com/csmtravel_airtickets
https://www.facebook.com/cosmotravel.ua.avia
ОСВІТА https://www.facebook.com/cosmotravel.ua
http://vk.com/cosmo_travel_ua
ЗАГАЛЬНІ: https://twitter.com/CosmoUa
https://instagram.com/cosmo_travel_ua/

Відгуки про Cosmo Travel:

  • 1 2 3 4 5
    Звернувся в компанію із запитом порадити місце стажування закордоном. На наступний день в мене був великий перелік всіх можливих варіантів, який я отримав на пошту. Задоволений Компанією, раджу.
    Yaroslav Kizlyk, майже 2 роки тому

Cosmo Travel на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!

 

Cosmo Travel галерея і фото