Прикарпатський центр репродукції людини МОЗ України

Прикарпатський центр репродукції людини МОЗ України
Відгуків (540)
Вулиця Чорновола, 49
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 16:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Радість материнства… Чи не кожна жінка прагне пізнати це велике та справді сильне відчуття. Тримати на руках маленький клубочок щастя…чекати першого слова, навчати ходити, готуватися до садочка, а пізніше школи.

Проте, часто на дорозі до щастя материнства стають перешкоди. Коли, здавалося б, виходу немає, на допомогу приходять лікарі «Прикарпатського центру репродукції людини».

Ми ставимо собі за мету допомогти подружнім парам, які прийняли доленосне рішення про створення сім’ї, вагітним жінкам, жінкам та чоловікам з патологіями статевої сфери. Ми надаємо інформаційно-профілактичну та діагностично-лікувальну допомогу кожному нашому пацієнту. Завдяки нашій невпинній роботі ми змогли значно розвинути та розширити спектр послуг клініки. Сьогодні на базі центру працює три відділення: оперативної гінекології і реабілітації, лікувально-консультативне відділення допоміжних репродуктивних технологій, поліклінічне відділення.

Багаторічний досвід лікарів, підкріплений постійним відвідуванням конференцій та консиліумів у передових клініках Європи дозволяє нам допомагати навіть у безнадійних випадках. Надсучасне обладнання центру та новітні методики лікування та діагностики гарантують оптимальний результат. У нашій команді 30 висококваліфікованих лікарів та молодшого медичного персоналу, серед яких: кандидати медичних наук, доценти, лікарі акушер-гінекологи, анестезіологи, сексопатолог-уролог, біологи, лікарі УЗД, імунолог.

Послуги:

 • ендоскопічні та лапаротомічні втручання;
 • лікування ускладнень;
 • гінекологічний масаж, акупунктура;
 • лапароскопічні операції;
 • обстеження гінекологічних хворих;
 • гістероскопічні операції;
 • нетрадиційні методи лікування.

Переваги:

 • сучасне обладнання;
 • новітні технології;
 • кваліфіковані лікарі;
 • привітне ставлення;
 • конфіденційність та надійність;
 • нові методики;
 • доступні ціни.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Марина Шевчук: (Користувач)
Сподобалось
Безмежно вдячна Волосовському Павлу Романовичу і Пруднікову Павлу Михайловичу за вдало проведену операцію! За мене ніхто не взявся в Рівному, а вони зробили диво! Через півтора року я завагітніла і моєму Оресту вже скоро 2 роки! Не вірте нікому, у Франківську справді працюють профі і немає таких хабарів, як у Рівному! А Павлики справді найкращі, як про них говорила Анна Євстафіївна, теж суперовий лікар!

Відповісти:

Марина Шевчук,
Марина Шевчук, 
Іванна Романів---Кривко: (Перехожий)
Сподобалось
Щиро вдячна Волосовському Павлу Романовичу!! Дякуємо Богу за цього лікаря!! Завдяки операції і правильному лікуванню ми завагітніли і народили. Тепер синочкові 1,6 рочки.
Божого Благословення Вам Павло Романович на кожну операцію.

Відповісти:

Іванна Романів---Кривко,
Іванна Романів---Кривко, 
Таня Олійник: (Користувач)
Не сподобалось
Доброго дня всім.Хочу  поділитися своїми враженнями.Рік тому оперував мене Волосовський Павло Романович,претензій до його роботи немає,пройшло все добре.За що йому  вдячна.Але після операції,чомусь ставлення лікаря сильно змінилося.Хотілося б і надалі проходити консультації в цього ж лікаря, який оперував і знає всю картину хвороби.Але лікар трубку не піднімає,тиждень часу періодично набирала його.Подзвонила з іншого номера зразу трубку підняв.Просто обідно,що зробивши операцію.,взявши не малу суму грошей,тепер таке ставлення.Складається враження ,що там цікаві тільки ті пацієнтки,з яких можна  взяти щось більше а ніж просто за прийом і обстеження.

Відповісти:

Таня Олійник,
Таня Олійник, 
Зіник Адріана: (Користувач)
Сподобалось
Щиро дякую найкращому лікарю від Бога,Воробію Володимиру Дмитровичу,завдяки його лікуванню у мeнe 3тижня тому народився синочок!Вeликe Вам спасибі!Бажаю щоб таких хороших лікарів профeсіоналів у нас було як найбільшe!Дякую усьому пeрсоналу,в Цeнтрі Рeпродукціі працюють дужe хороші люди!Вeликe спасибі за підтримку Пeтраш Ользі Ярославівній!Дякую мeдсeстричкам ,які завжди підтримають тeплим словом,і вeликe спасибі тьоті Олі,яка відповідає за чистоту!В цьому цeнтрі працюють самі найкращі лікарі!!!
Доповнено 1 місяць тому
.

Відповісти:

Зіник Адріана,
Зіник Адріана, 
Світлана Капущак: (Перехожий)
Сподобалось
Сенкевич Леся Ромнівна дуже хороша і чуйна.З розумінням підходить до кожного пацієна,Завжди особисто присутня на усіх УЗД,контролює усі аналізи,сама телефонує і питає про те як почуває себе пацієн.Дуже велике їй дякую!!!!

Відповісти:

Світлана Капущак,
Світлана Капущак, 
Jylia : (Перехожий)
Не сподобалось
А у мене двояке враження після проходження 2 протоколів. Лікувалася у Яцишин, справляє враження професіонала, але коли заплатиш, то цвірінькає, а коли ні - то навіть не памятає, що ти її пацієнт. Постійно запізнюється, величезні черги. Зробила гестероскопію і виявили, чому не вийшло 2 рази, а проблемка не велика, тільки треба було Н.Г. серйозніше відноситись до своєї роботи. До тепер ніхто навіть не подзвонив за результатами, а це прямий обовязок медсестри. Хоча медсестра дуже привітна і приємна жінка. Ембріони не збереглися і тепер немає куди їхати, і грошей уже немає. Адже в них гроші йдуть колосальні, хоч і державна клініка. Розчарована.

Відповісти:

Jylia ,
Jylia , 
Юлия : (Перехожий)
Сподобалось
Дуже хочу подякувати всьому мед.персоналу а особливо Яцишин Н.Г. за нашу донечку Соломiйку! Наталя Григорiвна-це лiкар вiд Бога.Нехай Вас Бог оберiгае!!!

Відповісти:

Юлия ,
Юлия , 
Вікторія Келемен: (Перехожий)
Сподобалось
Наталя Григорівна Яцишин велике Вам спасибі за все,що Ви для нас з Божої ласки зробили.завдяки Вашим стараннями маємо найбільше щастя -чудових чиновників 3 та1 років.Ваша праця та ппідтримка неоціненну.хай Бог благословив Вас і Вашу родину .також спасибі ембріологу Майданській.Х. та всьому мед.персоналу,бо Ви Лікарі від Бога.завдяки Божій милості і Вам наше життя набуло сенсу

Відповісти:

Вікторія Келемен,
Вікторія Келемен, 
Оля Мойсеєнко: (Перехожий)
Не сподобалось
насправді ця так звана безкоштовна клініка дере гроші такі самі як і в аналогічних платних лікарнях Івано-Франківська.
Я спочатку проходила обсеження тут, халатно ставляться до тебе ніби ти не пацієнт, а боржник.
Потім пішла у екстрамед: ставленння не порівняти ціни ті самі. Для прикладу чолові робив спермограму у центрі репродукції, заплати 350,0грн і 50,0грн благодійний внесок; А у Екстрамеді ми заплатили за це ж аналіз 230 грн, при чому умови не порвняти. Таке враження що в центрі репродукціі шукають лише грошовитих клієнтів, а інші так для масовки

Відповісти:

Оля Мойсеєнко,
Оля Мойсеєнко, 
Альона Лаврушко: (Перехожий)
Сподобалось
Вже пройшла 2 протоколи. Після першого- довгоочікувана проте така нетривала вагітність. На 6 тижні- позаматкова. Після другоі спроби ембріончики навіть не прижились. Зараз думаю йти на третю. Персонал хороший. Буду іхати тільки з позитивним настроєм ( як і перші 2 рази). Бажаю усім успіху і довгоочікуваноі вагітності.

Відповісти:

Альона Лаврушко,
Альона Лаврушко, 
Іванка Савчук: (Перехожий)
Сподобалось
Доброго дня! хочу розказати свою історію,ми довго немогли завагітніти,подруга порадила лікаря в якого сама і лікувалася,і ми пішли до Гнип Ірини Пертівни прекрасний лікар і людина,я дзвонила їй в любий час і робочий і ні ,ми лікувалися довго і одного разу піся перерви 3 місяці на УЗД виявили кісту,Ірина Петрівна зробила лапороскопію,через рік після різних таблеток і уколів забилося серденько моєї донечки Марти,тепер нам 1,6,Велике ДЯКУЮ Гнип Ірині Петрівні і УЗДистці Петраш Ользі Ярославівні,багато років успішної вам роботи ,даруйте щастя ще дуже багатьом людям.

Відповісти:

Іванка Савчук,
Іванка Савчук, 
Оксана Лоза: (Перехожий)
Сподобалось
Велике спасибі працівникам центру. Я зараз на 6 місяці вагітності! Цьому передували довгих 12 років сумнівних лікувань, обстежень і суцільного жіхую, І дякуючи Богу я потрапила до висококласного лікаря, справжнтого професіонала - Ніколин Лесі Богданівної. Низький Вам уклін!!!

Відповісти:

Оксана Лоза,
Оксана Лоза, 
Андрій Бурков: (Перехожий)
Сподобалось
Лікуюсь у Скринник Лесі Романівни, скажу вам дівчата так, задоволена я дуже нею і роботою всього персоналу цього закладу. Робила я тут операцію (лапороскопія та гістоскопія) і скажу вам одне, що вона мені дуже багато заощадила грошей як на аналізах так і на ліках, томущо багато лікарів (не хочу паплюжити їхню репутацію) просто заробляють великі гроші навіть на тому куди вони вас посилають нібити здати кров та ін., зі мною в палаті дівчата лежали і ясне діло говорили хто і скільки заплатив, то я собі порахувала, що я з економила 2000грн!!!! За операцію просто мовчу, бо так там друть, що мені аж було встидно сказати які копійки з мене взяли, порівняно з іншими..... я не говорю, що там погані лікарі, там всі хороші, просто є велика різниця до кого ти ідеш.... робіть висновки самі, а краще ідіть до декількох лікарів і консультутйтесь, а потім робіть собі висновки самі, бо ще раз повторюсь лікарі там всі першокласні! Велика різниця по фінансах просто до кого ви ідете. А Скринник Л.Р. низький поклін просто за людяність та розуміння, бо мало таких лікарів нажаль зараз є. П.С. Зайшла на сторінку з контактів свого чоловіка.

Відповісти:

Андрій Бурков,
Андрій Бурков, 
Настя : (Перехожий)
Сподобалось
Попередній відгук кудись пропав, тому пишу ще раз.9 років тому робили екз у Наталі Григорівни, все вийшло з першого разу, у нас чудова донечка (вона на фото). Будо 9 ембріонів підсаджували 3, прижився один. Дякую Богу і лікарям за моє щастя! Але тоді кріоустановки у них не буо і мої ембріони просто викинути. А два роки тому нам з чоловіком знову довелося проходити все з початку. Але яйцеклітини не дозрівали, за той час у мене вирізали один яїчник, та і роки беруть своє.проте я завагітніла але вагітність втратила. Про лікарів лише добре можу сказати, як 9 років тому так і тепер. Людське ставлення я відчула одразу.тепер шукаю ембріони, може в когось залишились і ви не плануєте більше вагітніти.прошу поділитись, буду дуже щаслива! Всім бажаю стати мамою!

Відповісти:

Настя ,
Настя , 
Ольга Білан-Костик: (Перехожий)
Сподобалось
прошу вибачення я мабуть на емоціях прізвище свого лікаря неправильно вказала - Леся Романівна Синкевич!!!...саме завдячуючи їй я зараз на 4 місяці вагітності!!!...і вона не тільки допомогла нам завагітніти але і зберегла таку бажану але важко протікаючу вагітність!

Відповісти:

Ольга Білан-Костик,
Ольга Білан-Костик, 
Оксана Сердюк: (Перехожий)
Сподобалось
Я дуже вдячна Яцишин Наталі Григорівні ,Вона подарувала мені нове життя,і двох чудових діток,синочка і доничку,двойняшки,нам уже 5років.Нехай Господь благословить цю жінку,і ЇЇ родину. Дівчата це важкий шлях,але це того варте.Ніколи не втрачайте надію і віру, просіть у Бога благословіння.

Відповісти:

Оксана Сердюк,
Оксана Сердюк, 
Ольга Білан-Костик: (Перехожий)
Сподобалось
Велике дякую Лесі Романівні Скринник!!!! Скажу вам лікар від Бога!!!...Саме тоді коли я повністю розчарувалась і в лікуванні і в медицині нам її послав Бог)))...Хороший спеціаліст і надзвичайна людина, яка переживає за пацієнта як за рідного!!!...Ваша допомога і підтримка нам дуже допомогли і допомагають і надалі!!! Нехай все хороше що Ви робите для жінок і їх сімей повернеться до Вас сторицею!!!

Відповісти:

Ольга Білан-Костик,
Ольга Білан-Костик, 
Ната н: (Перехожий)
Сподобалось
Доброго дня, хочу подякувати лікарю Ігорю Степановичу та Наталії Ігорівні (моїй тезці), анестезіологу Віктору Івановичу, з Івано-Франківського Прикарпатського Центру Репродукції Людини та усім медсестрам, санітарочкам. Отже, я із Львівської області, мені 43, 28.05.14 мені було проведено лапороскопію, видалено 1 із труб, 2-гу зробили прохідною (діагноз хронічний двобічний гідросальпінгс маткових труб), оплата, згідно тарифу. Все, що я вам розказати - там працюють справжні ПРОФІ-ЛІКАРІ із золотими руками! Та і молодший медичний персонал, настільки привітні дівчата та жіночки, постійно біля Вас, медсестри і санітарочки - кожні 15хв заходять до палати. Дай Боже всім їм здоров"я. Дійсно, сердечне та людяне ставлення до пацієнтів, незалежно ні від чого (жодного вимагання із сторони молодшого медперсоналу чи, бодай, найменшого натяку на додаткову фінансову стимуляцію), це щира правда!!! Вони просто чітко виконують свою роботу, але. ще й за Вас переживають, мені, навіть не дозволяли без супроводу до туалету піти, аж 2-х санітарочок приставили, хоча я дуже легко відійшла, та і операцію теж перенесла без проблем. Я вважаю, що це повністю заслуга керівника лікаря Ігора Степановича, адже, саме від керівництва залежить як себе веде персонал!!!! Дякую, Ігор Степанович ще й за персонал!!!! Дай Боже всім Вам здоров"я!!! Зараз пройшло уже 2 місяці після операції, почуваюсь чудово, надіюсь у найближчому майбутньому стати мамою.

Відповісти:

Ната н,
Ната н, 
НАТА: (Перехожий)
Сподобалось
Добрий вечір.5років неможу завагітніти після внематочної нема овуляції пішла до ПЦРЛ до Кукурузної вона побачила кісту і направила на лапороскопію до Гнип Ірини Петрівни.операція пройшла успішно після знімання швів на узд фолікул 18,5 призначили хорагон чекаю результатів.Як на мене І.П.чудовий лікар незнаю чому Кукурузна так зробила і до кого звертатись далі підкажіть будь ласка

Відповісти:

НАТА,
НАТА, 
Анна: (Перехожий)
Сподобалось
У мене поликистоз яичникив,скажить Павло Романович-хороший ликар?Дуже хочемо дитину,5 рокив як не получаеться! Чекаю видповидь?

Відповісти:

Анна,
Анна, 
Анна: (Перехожий)
Не сподобалось
Скажіть будь-ласка скільки коштує тепер лапароскопія?

Відповісти:

Анна,
Анна, 
Petro Hedzyk: (Перехожий)
Сподобалось
у цьому інституті можна вирішити проблему з верикоцеле??

Відповісти:

Petro Hedzyk,
Petro Hedzyk, 
Танюша Кевер: (Перехожий)
Сподобалось
Доброго дня любі жіночки і дівчата. Учора повернулась з Івано-Франківська, де робила гістероскопію. Сама є з Рівного. І ось що я вам скажу - там працюють ЛІКАРІ з великої букви і з добрим серцем і золотими руками! Повірте - я не одну операцію перенесла, а тому знаю про що кажу. Велика подяка лікарю Лесі Богданівні і Наталі Володимирівні. Окрема подяка анестизіологу Віктору Івановичу, так як маю проблеми з серцем дуже боялась. Він зробив все щоб легко вийшла з наркозу. А медсестри і санітарочки - кожні 10-15хв заходять до палати. Дай Боже всім їм здоров,я. Я давно не бачила такого сердечного ставлення до пацієнтів. Наше Рівне відпочиває з новим перинатальним центром і захмарними цінами.

Відповісти:

Танюша Кевер,
Танюша Кевер, 
хочу йти на штучне підкажіть чи варто .і скільки коштує.

Відповісти:

Доброго дня! Хочу повідомити, що з 1 квітня 2014 року на інф. ресурсі list.if.ua змінюється модератор комантарів, та система коментування. З цього приводу обговорення дійсно важливих проблем на даній сторінці може бути обмежене 8(. Тому прохання найактивніших дописувачів створити групу в соц мережах (якщо вже створена то...) та розмістити посилання в коментарях (буде виключення з заг. правил). Дякую.

Відповісти:

Пiдскажить будь-ласка, щоб ити на крiо перенос потрiбно здавати всi тi самi аналiзи що i перед эко? эко було пiв року тому, i хто був недавно на крiо скiльки воно коштуе зараз??

Відповісти:

Щира подяка кваліфікованому лікарю Прикарпатського центру репродукції людини Волосовському Павлу Романовичу.Після професійного лікування ендометріозу хірургічним і терапевтичним методом в нашій сім'ї народилось двоє діточок .Старша дівчинка ,а через два роки хлопчик.До цього ми протягом восьми років мріяли з чоловіком стати батьками і довготривале лікування в інших приватних і державних медичних закладах не давали бажаних результатів.Велика подяка від нашої сімї.Бажаємо Вам довгих років і Вашій професійній діяльності на радість людям.

Відповісти:

Я лікувалася в Лесі Богданівни .Результат чудовий ,я зараз на 9 тижні)))Правда я стимулювалася клостилбегідом,а потім ще гоналом))З другоі спроби вийшло))Дякувати Богу на Еко не йшла і навіть труби не прийшлось світити,Наталя Володимирівна також допомогла ,бо я і в неі на прийом попадала часто.

Відповісти:

Оксі, в мене було стимулювання гоналом. Що саме Вас цікавить?

Відповісти:

Оксана, Кукурудз С.М. того року мені обійшлася інсемінація з лікарствами і їй заплатити 5000 грн.

Відповісти:

Аня напишіть будь ласка який лікар вам робив інсемінацію і скільки вона вам коштувала.

Відповісти:

Доброго всім дня.Підкажіть мені, будь ласка, я планую йти на штучне запліднення, бо в мене не відбувається овуляція.(не дуже ростуть фолікули навіть після невеликої дози пурегону). Я багато чула про те, що на штучне йдуть з непрохідністю труб чи їх відсутністю.Скажіть мені, який відсоток успішності з такими проблемами як в мене, чи то щось дуже страшне? І ще одне, наприклад я маю приїхати на 2-й день циклу то до якого часу буде тривати протокол?

Відповісти:

Каміла. Мені робили інсемінацію того року в квітні перший раз все вийшло я народила синочка нам два з половиною місяці! Небійтеся. Удачі!!!

Відповісти:

ДОБРИЙ ДЕНЬ ПІДСКАЖІТЬ ХТО СТИМУЛІРООВАВСЯ ГОНАЛОМ ПЛІС

Відповісти:

Привіт напишіть будь ласка свої відгуки хто робив інсемінацію в цьому центрі.

Відповісти:

ДІВЧАТИ ХТО З ВАС ІШОВ УЖЕ ПО ДЕРЖАВНІ ПРОГРАМІ НА Ш.З.,ЩО САМЕ ДЕРЖАВА ДАЄ ЧИ ВИДІЛЯЄ,А ЗА ЩО САМИМ ПОТРІБНО ДОПЛАЧУВАТИ?

Відповісти:

Скажiть будь-ласка чи можна пiсля пiдсадки зразу лягти пiд наблюдання лiкаря в цi самi лiкарнi. Дякую

Відповісти:

Пiдскажить будь-ласка, щоб ити на крiо перенос потрiбно здавати всi тi самi аналiзи що i перед эко? эко було пiв року тому, i хто був недавно на крiо скiльки воно коштуе зараз??

Відповісти:

Оксана,так можна звернутися в центр репродукції і лягти на збереження, але тільки до 12 тижнів.

Відповісти:

Добрий день! Підскажіть будь-ласка номер тел. Наталії Григоріївни)

Відповісти:

Ціна зробити ренген на прохідність труб? До кого звернутись? Чи потрібно попередньо записуватись на прийом?

Відповісти:

оксанка,я лежала в центрі на підтримці,загроза викидню у мене появилась у 4 тижні вагітності,і мене мій лікар поклав на збереження до себе.я лікувалась у нього від безпліддя, а коли завагітніла то появилась загроза,і мені зберегли дитинку тут же в центрі.такщо я думаю що вам теж можна.а ще до слова....тут спостерігають за вагітність лише до 12 тижнів,а потім у ЖК,требе йти,бо потім у мене були ще 2 загрози викидню ,то вже лежала на збереженні у себе в калуші...хай щастить...

Відповісти:

Велике СПАСИБІ НаталіЇ Григорівні за наше щастя, за синочка. Дякую за постійну підтримку під час вагітності. А також дякую всім лікарям центру. Успіхів Вам у Вашій надзвичайній справі.

Відповісти:

Скажіть будь-ласка,чи можуть уже вагітні жінки у цей центр лягати просто на підтримку, чи це центр тільки для лікування безпліддя та штучного запліднення? Допоможіть будь-ласка мені з цим питанням?

Відповісти:

скільки коштує ренген на прохідність труб?

Відповісти:

Робила єко перша спроба була рік тому, був довгий протокол. Зараз збираємось їхати на другу спробу. Хто знає це знову буде довгий протоко чи можливо короткий? У мене відсутність обох труб, І 1-го яєчника.

Відповісти:

добрий вечір ми теж з чоловіком ходимо до цього центру у нас проблеми у чоловіка сказала лікар цо десь до 20 тис вийде

Відповісти:

робила штучне запліднення у лесі богданівни.результат позитивний з першоі спроби сину 4 роки.витратили близько 25 тис.діагноз повна нерохідність обох труб.збираемося іхати ще раз.цікавилась цінами в інтерсоно там виходе дороще тисяч на 5.після переносу ембріонів дуже боліли грудиі кості тазобедренного суставу

Відповісти:

Вікторія. Коштує приблизно 20 тис+ аналізи 2500 тис. Перший етап це лікар вона вам дасть перелік аналізів які потрібно здати, якщо у вас є старі аналізи берете їх із собою. На місці вже лікар все розповість. До якого лікаря вже вирішили???

Відповісти:

Вікторія, ціна залежить від кількості ліків, які Вам будуть потрібні і кількості спроб, а ліки залежать від Вашого організму. Прибл. 16-23 тис. Відносно процедури, відкрийте любу статтю Інтернету про ЕКО, там все докладно написано, навіть з малюнками))

Відповісти:

Хочемо робити з чоловіком штучне запліднення!Скажіть будьаска скількі це коштує!І як це все відбувається

Відповісти:

для Ксю. 0985784668

Відповісти:

Лідочка Дякую! Так потрібна підтримка та поради людини яка проходила через всі випробування!!!! Дякую!

Відповісти:

Таня! Якщо Вас цікавлять донорські ембріони, то залиште інформацію за якою можна з Вами звязатися і про все домовитися (ел.адрес, н.телефону....)

Відповісти:

Оксанка, мені підсаджували два ембріони. Протокол проходила у Лесі Богданівни, підсадку робила Наталя Володимирівна.Звичайно, я дуже надіялась на позитивний результат, паралельно ходила на роботу, була в активному русі. Після підсадки берегла себе і спокійно до всього відносилась,але від чоловіка не було ніякої підтримки і ще від цього дуже пригнічений стан. Вам успіху!!! Все буде у Вас добре.

Відповісти:

Лілія, не потрібно засуджувати всіх і вся по своєму одному випадку! Повірте, я лікувалась там 5 років і результат чудовий - двійня!!!! Не все так погано як Ви описуєте, так , є свої ньюанси, але ж вони є скрізь, у кожній клініці. Проконсультуйтесь у інших лікарів. Удачі! Все буде добре!

Відповісти:

Лідочка а скількі вам підсаджували яйцеклітин??? У якого лікаря???

Відповісти:

запитаня до Ксю. Скажіть будь ласка скільки коштують донорські ембріони?

Відповісти:

Лідочка! Ви тримайтесь і надійтесь!!! І все вийде. Маємо вірити!!!

Відповісти:

доброго дня шановні паняночки. Хочу поділитись із вами своїм досвідом невдалої спроби співпраці із цим перкрасним репродуктивним центром! Державним! сподіваюсь на тлі останніх подій на теренах нашої країни усе там зміниться)))))
Так от,ми із чоловіком намагаємось зачати 2-гу дитинку,і ніяк це нам не вдається. Наш лікар під час проведення ЕКЗ висловила припущення,що про те, що у мене можуть бути спайки чи то в матці чи в трубі. Запропонувала мені пройти діагностичну гістероскопію,а також сказала,що я цю процедуру можу пройти в клініці,яка розташована в регіоні де я проживаю,так як ми живемо далеко від тієї клініки де лікуємось.
Так я провела в пошуках немало часу )))) і врешті-решт зупинила свій вибір на цьому центрі. доречі мені його порадила моя знайома,яка там лікується не перший рік(((((.
я звернулась до лікара Ірини петрівни (прізвища не пригадую) так от,в телефонному режимі ми домовились про мій візит на консультацію, попередньо здала аналізи,які сказала,приїхала,доздала аналізи ще по приїзді у Франківськ,відстояяла в черзі десь 3 годни,в кінці кінців,мені повідомили,що гістероскопія буде недоцільною,так як у мене гідросальпінкс труби і її навть не варто лікувати,це недоцільно,а зразу видаляти! Схема налагоджена ! Лікар - УЗД- завідуюча! операції між лікарами поділені відповідно до заробітку,такса в залежності від того хто оперує. я була шокована прїхавши додому і обстежвшись жоден діагноз не підтвердився! так вони собі підвязують 100%-х пацієнтів відносно недорогими цінами,але задайде собі питання якою ціною для пацієнтів! Жінка без труб,це ж фактично інвалідність! Люди,які стикнулись із проблемою безпліддя,готові віддати усе,аби відчути радісь батьківства,і це в першу чергу гроші,алікарі цього закладу готові ці гроші прийми,і приймати і приймати.....

Відповісти:

Оксана, у Вас напевно буде короткий протокол, це все буде в одному місяці.Так спочатку уколи десь 11 днів, залежно від організму, потім пункція і перенос через 2-3 дні. Мені обійшлось в 22 тис.грн.( ЕКО і ІКСІ). На перший прийом я купила ліків на 5 100 грн. Все перенесла дуже добре, але на жаль не завагітніла.

Відповісти:

Оксана, зайдіть в Інтернет і там все прочитаєте про процедуру ЕКЗ. А взагалі сама стимуляція і перенос ембріонів триває біля 40 днів + 2 тиж. очікування результату

Відповісти:

Дівчата підскажіть як проходить процедура Єко ? Мені назначили приїхати з аналізами на 2-3 тень циклу. Що буде відбуватись? Як я зрозуміла будуть проводитьсь уколи, потім забір яйцеклітин потім їх підсадження все буду в одному місяці? чи підсадження буде в наступному??? розкажіть бо немає сил чекати:))))

Відповісти:

В мене позитивні тести, 2 дні затримки, чи вагітність це ?Бо ознаки як ПМС,сьогодна здала аналіз на ХГ ,але ще немає результату..

Відповісти:

Привіт усім. Два роки тому була на ЕКО- в результаті чудова донечка, вийшло з першої спроби. Маю заморожені ембріони. Може комусь потрібні донорські ембріони?

Відповісти:

Кава, дякую за інформацію. А щодо грошей, то не створили ще внашій державі клініки, яка б працювала на совість і без так називаємих "благодійних внесків", погодьтеся, що гроші люблять всі в більшій чи меншій мірі. Але за своє маленьке щастя треба боротися, і хоча в мене особисто рахунок вже пішов на десятки тисяч гривень, зі страхом йду на лапароскопію.

Відповісти:

Дівчата, сильно вірте і багато моліться і все буде добре!

Відповісти:

Дівчатка!!!! я в ці клініці так само лікувалася, три спроби було, а результат 00000000000000, тільки гроші велики пішли, не раджу там бути нікому!!!!!!!!

Відповісти:

Оленка, дякую.Переживала, що не вистачить грошей, а тепер ще маю надію.

Відповісти:

дівчята хто робив лапароскопію мені дуже страшно у мене полікистоз яйників і підозра на дісплазию ендометрія матки мені ірина петрівна сказала щьо мені обійдеться 2500 у когось був результат

Відповісти:

Ліда,на кріо -потрібно на один укол - орєнтовно 1000-1200,на розморозку-точно -не пам'ятаю- вродіби 500грн,а потім на підтримку - як після першої спроби,не плачте-беріть себе в руки - і вперед

Відповісти:

Дівчата, підкажіть будь-ласка орієнтовну ціну на другу спробу - кріо. Перша спроба невдала.Сиджу і плачу, не можу себе в руки взяти.

Відповісти:

Дорогі жінки,не відмовляйтесь від допомоги цього закладу!Вам потрібені : позитив в душі і близько 22тис гривень!Вірте,що все получиться!Велике спасибі Николин Лесі Богданівні за синочка(2р) і вже другу вагітність!!!

Відповісти:

Цей центр-це "обдираловка".Тут держ.програми НЕ ІСНУЄ!Всі ліки я придбала за свої кошти,хоч була на держ.програмі!Благодійність примусова,просять 7000гр.хоч вона не є ОБОВЯЗКОВА!!!То є добровільний внесок-хочеш платиш,хочеш-ні!!!Будьте обережні!!!Одні мінуси!!!Відносяться неполюдськи!

Відповісти:

Привіт усім. Ходила у Центр, конкретно до Мороз Любов Олексіївни. Вона працює лише на кількість, а не на якість. І, таке враження, що пам'яті взагалі не має. Я здавала аналізи, лікарка сказали прийти за півгодини. Коли я прийшла, вона запитала, хто я така і чого хочу. Я просто була в шоці. А як вона нервується, коли у неї щось перепитати чи уточнити?! Одним словом, нічого не знає і помогти не може. Один негатив. Я її одразуж лишила і пішла шукати іншого місця під сонцем.

Відповісти:

Підкажіть, будь ласка, хтось лікувався у Никулин Лесі Богданівни? Плануємо робити ЕКО, порадили в Прикарпатському центрі.

Відповісти:

У мене полікістозні яїчники перенесла 2 операції недопомагає зараз на даний час неможу завагітніти незнаю що робити )порадьте до кого краще звернутись і скільки це коштує?

Відповісти:

Дякуєм Воробію Володимиру Дмитровичу за нашу донечку Анну)
я лікувалась приблизно 4 роки з них - 3х завмерлих вагітностестей, 6місяців лікування в києвській клініці "Надія" де дівчата справді йдуть гроші - за пів року 15 000 грн
тільки тоді повернулась додому в Франківськ де по рекомедаціях одного з друзів чоловіка звернулись в ПЦРЛ
зараз Анничці нашій 3 місяці
всім Вам здоровя і щастя)
а лікареві довгих років життя! Молюся за Вас щовечора

Відповісти:

Марі, сніжко Т.Б. гарний і розумний лікар, в неї багато роботи: вона і лікує і пари читає, ще вроді й пише якусь роботу ( якщо вже не захистилась). Звідси - дуже зайнята, і в неї все "гоном", тобто швидко. а ще, з того, що я бачила і чула - дуже любить гроші. ))

Відповісти:

Ми дуже вдячні лікарському персоналу Прикарпатського центру репродукції людини за допомогу, тільки дякуючи вам нас у сімї побільшало - зявився синочок

Відповісти:

Ми безмежно вдячні лікарям Прикарпатського центру репродукції людиниз за їхню надзвичайну працю та за те, що завдяки їм у нашій сімї зявився синочок. На даний час ми пробуємо знову завагітніти, але із-за нашої неуважності у нас залишаються невикористані ліки - 1 пачка "Пурегону" - 0,72 мл розчину для інєкцій, придатний до листопада 2015 року, можемо продати по собівартості. тел.095 225 96 25

Відповісти:

Лапороскопія 2 роки тому мені обійшлась 1000грн. в касу+500анастез,+2000хірург. Все гарно роблять і прекрасно ставляться.

Відповісти:

Лапороскопія від 5 тис.

Відповісти:

Кава 50, Кукурудз С.М., а ще зараз там новенький ембріолог, тому що одна пішла в декрет, а інша вже довго на лікарняному...

Відповісти:

Привіт. Підкажіть скільки коштує лапароскопія.? Що можете сказати про лікаря Сніжко Т. Б.

Відповісти:

А благодійність справді примусова,і відносяться неполюдськи.Одним словом сплошні мінуси!!!Будьте обережні!

Відповісти:

Мої знайомі порадили мені лікаря Воробій.Потратили гроші на платні аналізи(немало).Він мав робити операцію на кісту.Загалом до операції не дійшло через його неправдивість і велику ціну.Бажаю всім Здоровя!

Відповісти:

Інеса, а хто Ваш лікар?

Відповісти: