Єврохімчистка

Єврохімчистка
Відгуків 12
Вулиця Ребета, 3
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 18:00Без перерви
Сб09:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний
Вулиця Гетьмана Мазепи, 1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:0014:00 - 15:00
Сб10:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний
Вулиця Івасюка, 26а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Чт,Пт10:00 - 18:0014:00 - 15:00
Ср,НдВихідний
Сб10:00 - 13:00Без перерви

Інформація

Єврохімчистка надає послуги :

·         Чистка одягу та речей домашнього вжитку( пухові куртки, пальта, костюми, весільні сукні та ін.);

·         Чистка  синтетичних  та натуральних покривал та одіял;

·         Фарбування шкіри.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Tanja Starunchak-Dzebchuk: (Користувач)
Сподобалось
ми хдаваали куртку малої і чоловіка зимову куртку два рази,  все чудово, ми задоволені

Відповісти:

Tanja Starunchak-Dzebchuk,
Tanja Starunchak-Dzebchuk, 
Христина Сворак: (Перехожий)
Сподобалось
Здавала світло сірий пуховик з плямою від фарби для волосся. Після чистки жодних слідів від фарби не залишилось. Куртка як нова. Я дуже задоволена.

Відповісти:

Христина Сворак,
Христина Сворак, 
Ірина Іванівна: (Перехожий)
Не сподобалось
Здала весільну сукню почистити ужас знизу ніби в хлорці вимочили був чорний рубчик бо зашургалося від ходьби ,300 грн це задоволення . Не здавайте купуйте хімію гірше ніж вони не зробите , моя мама доместосом на білому плями відчишає легко , але ж хотілося по людськи почистити бо на продаж , переконалася не варто

Відповісти:

Ірина Іванівна,
Ірина Іванівна, 
Володимир Володимир: (Перехожий)
Не сподобалось
Дуже не задоволений роботою,куртку,яку здав,таку і отримав,таке відчуття,що й не чистили взагалі.На моє зауваження відповіли-"Ну ми ж нічого не обіцяли". 150 гривень на вітер,можливо і не дуже дорого,але ж і результату ніякого.Нікому не рекомендую!

Відповісти:

Володимир Володимир,
Володимир Володимир, 
Таня Тетяна: (Перехожий)
Не сподобалось
Єдине що забула відмітити в попередньому коментарі, що у них на Мазепи працює працівниця Вікторія. До неї претензій немає, ввічлива і приємна дівчина. Дуже шкода, що працівники мають намагатися вирішити такі ситуації і страждають через таких власників.

Відповісти:

Таня Тетяна,
Таня Тетяна, 
Таня Тетяна: (Перехожий)
Не сподобалось
Здала в їхнє відділення на Мазепи 2 скатертини. Як завжди мені сказали, що не гарантують, що плями відчистять. Раніше ми з чоловіком здавали речі завжди в цю хімчистку і кожного разу так попереджають, страхують себе. Спитала чи реально їх вивести чи викидати скатертину, яка була забруднена. Сказали можуть зійти, а можуть ні. Прийшла забирати - одну скатертину відчистили, тільки трошки на кружеві було замащено, а інша не просто в плямах залишилась ( до цього я була завідомо готова і якби це було єдине, то не мала б жодної претензії), але мені зіпсували річ, зробивши великі затяжки, які на вигляд були ніби лезвієм там зачищали. Працівниця при мені подзвонила власниці Циганюк Руслані Миколаївні і сказала що таких потертостей і затяжок не було, бо ми розкладали скатертину, коли я здавала її. Після чергового дзвінка мені дали телефон поговорити з власницею, яка мені нахамила, говорила не ТІЛЬКИ одночасно зі мною і не давала сказати спокійно їй ЖОДНОГО слова.
Власниця заявила, що я погана господиня, раз несу в хімчистку скатертину з плямами, на що я сподівалася, що вона сама це зачищала і відразу наперед бачила, що воно ТОЧНО не відпереться, а я підписалась і уклала з ними договір, не треба було здавати в хімчистку мої проблеми. Про затертості і затяжки ні слова. Після решти порції хамства кинула трубку. коли їй подзвонили ще раз і дали мені трубку, знову не давала сказати жодного слова, не слухала мене, казала, що потратилась на дорогу хімію і віддавати гроші не буде. Та от: 1. Якщо нормальні господині в хімчистку не несуть скатертини, то навіщо вони включені у вас в прейскурант? А з малесенькими міні-плямками хто б вам взагалі поніс скатертину здавати в хімчистку? 2. Ви завідомо страхуєтесь від претензій. Але мені чітко заявила працівниця, що може й не відчиститись, але може і відчиститись. Тобто є сенс здавати річ.
власниця по телефону проговорилась, що як тільки взяла річ, то відразу побачила, що воно 100% не відчиститься. То навіщо чистити? Треба було повернути річ і 75 грн., які взяли за чистку речі, а почистити тільки одну скатертину. І ще під питанням чи взагалі її особо чистили і чи потратили стільки хімії як говориться, тим більше, що бачили, що не відчиститься. 3. Ви мали б не лише повернути гроші, які взяли за чистку, а й компенсувати пошкодження. 4. По меншій мірі могли б не хамити і дати людині сказати. В усьому світі в бізнесі є правило: "Клієнт завжди правий". А в цій як пише нижче один чоловік псевдохімчистці мабуть керуються своїм: "Клієнт завжди лох" чи як? 5. Могли повернути нещасних пару гривень, або хоч просто признати свою вину і вибачитись і не було б відгуків, антиреклами і зберегли б відвідувачів. А я ще принесла здати пуховик в хімчистку коли забирала скатертини. Тепер туди нічого не понесу і всіх відраджуватиму.
Взяла книгу відгуків написати скаргу, а моя там далеко не перша. почитала попередню - пише жінка. що здала пуховик, забрала не дивлячись і хотіла лишити на наступний рік в шафі, але похолодало і прийшлось дістати з шафи, а на пуховику пошкодження. Ну все зрозуміло, власниця якби всім віддавала за таку псевдочистку і ще й псування речей гроші за чистку ( я вже мовчу про компенсацію), то розорилась би зразу, бо робота через одне місце. От вам і чистка. + хамство і ви ще погана господиня. Відправила мене в спілку споживачів і в кінці ще раз наголосила: " Пішли ви я вже вам сказала куди." І після паузи: " В спілку споживачів.

Відповісти:

Таня Тетяна,
Таня Тетяна, 
Yulia Notska: (Перехожий)
Сподобалось
Задоволена роботою. Дякую.

Відповісти:

Yulia Notska,
Yulia Notska, 
Здавала дуже забруднений світлий пуховик. Мене попередили, що можуть все не відчистити (якщо чесно, я й сама навіть не надіялась на це), але була приємно здивована, прийшовши за замовленням. Лиш одна малесенька і майже не помітна жирна плямка залишилась, а от від інших і сліду не стало)
Дуже задоволена.
Дякую

Відповісти:

Знову чистив одіяло і пуховик -- одіяло почистили добре. Але люба! жирна плямка для цієї хімчиски -- непереборна проблема. Перший раз повернув пуховик назад. Дівчатко в пункті прийому на Січових сказало "ну вас же попереджали". Про що -- що все як було, так і залишиться, -- не попереджали про таке. А так воно й сталося.
Загалом -- це був мій останній візит у цю псевдо чистку. Дякую -- наївся.

Відповісти:

Здавала білу пухову куртку - після хімчистки жодних слідів забрудення, роботою задоволена.

Відповісти:

Якість самої чистки -- непогана, але: здавав на Січових стрільців, попросив, щоб почищене привезли на Івасюка (там мають пункт). Приїхав у суботу в 12:20(пункт працює до 13:00) -- глухо, нікого вже немає і ролета закрита. Після дзвінка на Січових стрільців жіночка появилася не раніше як через пів-години. Мого одіяла не виявилося на місці. (я реально потратив десь годину часу на цю катавасію). В понеділок почищене одіяло як нічого не бувало лежить на Січових стрільців з позначкою передати на Івасюка. Вибачились (Ой!), але ніякої компенсації за потрачений бензин і час не запропонували. В результаті чистка одіяла за 90 грн. по факту ввартувала мені гривень 110 в грошах і півтори години неоціненного часу. а він у мене справді досить дорогий. От така "Євро".

Відповісти:

Дуже не задоволена роботою даної хімчистки.Хотіла попрати ковдру і чохол з матраса.В нас мала дитина,тому трапляються казуси.Власне,мова йшла саме про ПРАННЯ в пралці для габаритних речей.Очевидно,працівник мене не зрозуміла,так як перед здачею речей я уточняла по телефону,чи буде це прання.По привозу виявилося,що все повернули таким,як було,з чохла зчезла лише одна велика пляма,навіть запах був той самий.Я можу змиритися з тим,що не все відіпралося,досить того,що річ мала контакт з водою і пральним засобом і пахне свіжим і чистим.В даному випадку на свіжість і чистоту навіть натяку не було.З приводу ковдри нічого сказати не можу-віддавали без видимих забруднень,але істочаєма палітра запахів-це щось!!!В результаті-чохол переться в пралці з якої лізе піна,ковдру буду прати вручну.Заплатили за дві речі 160 грн.І як підсумок-марно портрачені час,гроші і нерви.Оцінку класти нема за що

Відповісти: