Курси іноземних мов "YOLO"

YOLO
Вулиця Грушевського, 14
Площа Ринок, 14, офіс 405

Інформація

З нами ефективно.
Інвестуйте в себе - у своє майбутнє, а ми вам допоможемо досягнути найкращих результатів у вивченні мови. Наші викладачі - професіонали, віддані своїй справі, з якими вивчення мови буде захопливою пригодою. 
Пропонуємо вивчення англійської, німецької, французької, польської, китайської мови. Групові та корпоративні форми навчання для дорослих та дітей. SmartKids, YOLOTeens, Mafia for Kids, English Speaking Club з носієм мови - далеко не весь список можливостей, які пропонує "Освітній центр YOLO". Група підготовки до ЗНО показала високі результати на тестуванні, що підтверджує концепцію високоефективного групового навчання. YOLO - ефективніше, ніж репетитор. Навчання відбувається в невеликих групах, двічі на тиждень по дві академічні години у зручних обладнаних кімнатах в центрі міста. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Спеціальні пропозиції для компаній та підприємств різних галузей.

Запрошуємо вас на навчання в  "Освітній центр YOLO". 

Розклад занять можна переглянути на сайті http://yolo.if.ua/rozklad/.

Деталі за тел. +38 067 323 80 39  +38 095 00 51 444. 

Відгуки

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Віталік Гамаш: (Друг довідника)
Сподобалось
Багато знайомих ходить на ці курси, дуже задоволені результатом, кажуть, що заняття дуже ефективні та цікаві. Планую теж піти, тому що хочеться отримати ліцензований сертифікат, який можна тут одержати

Відповісти:

Віталік Гамаш,
Віталік Гамаш, 
Nastia Zhyla: (Користувач)
Сподобалось
Найкращі курси іноземних мов в Івано-Франківську, викладачі компетентні, а заняття завжди цікаві та пізнавальні.

Відповісти:

Nastia Zhyla,
Nastia Zhyla, 
Olha Semianyk: (Користувач)
Сподобалось
Відвідувала групу Elementary, дуже задоволена результатом!
Чудова викладачка Оксана, крім тематичного матеріалу пояснювала і базові речі, які ми могли використовувати потім самі. Якщо хтось мав запитання, завжди виділяла 5 хв на пояснення "чому так, як треба". У групі було 5 слухачів, заняття проходило комфортно, встигали попрацювати з кожним. Зараз я на рівні Pre intermediate, буду з YOLO рухатись далі!

Відповісти:

Olha Semianyk,
Olha Semianyk, 
Alice Lethe: (Користувач)
Сподобалось
Була на заняттях з французької мови. Дуже сподобалось.  Уроки проводились на французькій, була практика в групі, що дуже добре для засвоєння матеріалу. Велика вдячність викладачці Тетяні за якісно підібрану програму навчання і цікаві завдання.

Відповісти:

Alice Lethe,
Alice Lethe, 
Natalia Sikora: (Користувач)
Сподобалось
Маю досвід відвідування різних мовних курсів в Івано-Франківську, але YOLO стали моїми улюбленими. Якісна подача матеріалу, комфортні умови і що важливо - ліцензовані сертифікати.

Відповісти:

Natalia Sikora,
Natalia Sikora, 
Наталия Зинченко: (Користувач)
Сподобалось
Мій син відвідує курси YOLO для дітей. Раджу всім батькам. Різний формат заняття, сучасні ігри, квести, ребуси, цікаво і весело проходять заняття, завжди щось нове. А по суботам гра Мафія взагалі заставляє сина жити від суботи до суботи.

Відповісти:

Наталия Зинченко,
Наталия Зинченко, 
Nazar Draganchuk: (Користувач)
Сподобалось
Хороші курси, а головне - діючі.
Починав з Elementary, зараз вчусь на Pre-Intermediate
Раджу всім :)

Відповісти:

Nazar Draganchuk,
Nazar Draganchuk, 
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Йоло  Курси  Інтелектуальні послуги  Дитячі розвиваючі центри  Курси іноземних мов  Навчальні курси  Написання рефератів  Написання курсових робіт  Написання дипломних робіт  Дитячий центр  Дитячий розвиток  Розвиваючий центр  Дитячий розвиваючий заклад  Центр дитячого розвитку  Іноземні мови  Мовні курси  Курси мов  Школа іноземних мов  Навчання іноземним мовам  Business english  Camp  Chinese  Chinese language  City camp  English  English language  French  French language  German  German language  Interpretation  Polish  Polish language  Spanish  Spanish language  Speaking club  Translation  Yolo city camp  Yolo teens  Іспанська мова  Іт-спеціалісти  Агенція іноземних мов  Англійська для дітей  Англійська для дорослих  Англійська для тінейджерів  Бізнес курси  Відпочинок для дітей  Вивчення англійської мови  Вивчення німецької мови  Вивчення польської мови  Ділова англійська мова  Ділова німецька мова  Ділова польська мова  Зно  Китайська мова  Курси іноземної мови  Курси англійської мови  Курси англійської мови для дітей  Курси китайської мови  Курси німецької мови  Курси польської мови  Курси початкового рівня іноземної мови  Курси французької мови  Літній табір для дітей  Мовні курси  Німецька мова  Підготовка до іспитів  Підготовка до вступу  Підготовка до екзаменів  Підготовка до зно  Підготовка до міжнародних тестувань  Підготовка до тестів  Підготовка до школи  Письмовий переклад  Проведення підготовки до співбесіди в посольстві  Професійний переклад  Репетиторство  Суперматематика  Сучасна методика вивчення іноземної мови  Табір для дітей в буковелі  Французька мова  Школа іноземних мов 
Показати більше