Дент +

1 2 3 4 5
Івано-Франківськ
Вулиця Івана Павла ІІ, 8а
+38 (066) 305-85-39
+38 (068) 161-47-85
+38 (066) 305-85-31
+38 (068) 161-47-84
Розклад роботи:
день години роботи перерва
пн,вт,ср,чт,пт 09:00-19:00 Без перерви
сб 09:00-13:00 Без перерви
нд Вихідний
Дент +

 

Наша команда досвідчених стоматологів "Дент +" покликана дарувати вам радість і посмішку.

 Надаємо широкий спектр стоматологічних послуг, які дозволяють зберегти здоров'я зубів і ясен та позбавити їх від захворювань. Маємо великий та успішний досвід в стоматологічній практиці.

Наш підхід до лікування - це професіоналізм та функціонально-естетичні роботи.

 

Дент +  пропонує   наступні  послуги:

 -         терапевтична стоматологія;

    -     протезування;

    -     хірургічна стоматологія;

-          ортодонтична стоматологія;

-           естетична стоматологія;

-           професійна гігієна;

-           відбілювання зубів;

-          естетична стоматологія;

-          послуги з профілактики стоматологічних захворювань;

-          дитяча стоматологія.
 

Наша клініка оснащена сучасним стоматологічним обладнанням, яке дозволяє  проводити  лікування  тільки  на вищому  рівні.

 У нашій клініці встановлено тільки те обладнання, яке відповідає всім  стандартам, що підвищує якість надаваних послуг.

Ми строго дотримуємось правил чистоти та стерилізації.

Відгуки про Дент +:

 • 1 2 3 4 5
  ))))) так, на сайті є фото ZOOM))) І тепер зрозуміло звідки ви взяли ціну 1500 грн! З сайту))) А от якби ви зайшли в прайс на сайті, то б прочитали що у нас нема системи ZOOM. Не розумію, для чого писати такі відгуки, якщо ви у нас ніколи не були... З фейкових сторінок.... вибачте, але ви- явно неадекватні...
  Уляна Сьоміна, 1 день тому
 • 1 2 3 4 5
  Мабуть вже не проводите))) Після мого випадку , але реклама цього відбілювання у Вас далі на сайті))). Скріншот я виклав у себе на сторінці !!!
  Діма Войтович, 1 день тому
 • 1 2 3 4 5
  Діма Войтович! Ваша сторінка фейкова. Відбілювання системою ZOOM ми не проводимо))) і тим більше б не проводили по такій дешевій ціні)) ми взагалі не відбілюєм зуби наразі. Для чого обманювати і писати дурниці??!! І сторінка з якої писали відгук - фейкова і щойно створена. Ви не являєтесь і не являлись пацієнтом нашого кабінету!! Адміністрація "Дент+"
  Уляна Сьоміна, 1 день тому
 • 1 2 3 4 5
  Відбілював тут зуби...Простоь Жах... Біль...всю ніч,зуби стали в цяточку. пояснення лікаря Сьоміна І. - то може бути ... Далі я пішов на консультацію в іншу клініку. І був в шоці!!!! А заплатив за відбілювання 1500 грн.!!! Але виявилося що відбілювання ZOOM коштує тільки набір гелю 5425 грн!!!! Як може послуга коштувати 1500 грн.???? Не РЕКОМЕДУЮ ТУТ ЛІКУВАТИСЯ . http://prom.ua/p200373351-zoom-nabr-philips.html
  Діма Войтович, 1 день тому
 • 1 2 3 4 5
  Лікувався у Ігора Сьоміна! Дуже задоволений лікуванням! Якісно, безболісно і недорого! Рекомендую.
  Саша Швець, майже 6 днів тому
 • 1 2 3 4 5
  Лікувала зуби,рвала собі та дитині і хочу сказати що ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНА. П.Ігор та його дружина ЗАВЖДИ розкажуть і підкажуть як краще,УСІМ РЕКОМЕНДУЮ
  Ольга Богданович, більше 20 днів тому
 • 1 2 3 4 5
  Хочу і я тут залишити пост...(звернулася сюда по рекламі ніби недорогі послуги по-лікуванню) Лікувалася я тут правда у Ульяни, перші два візіти були непогані нічого не боліло вроді все ОК. На третій візіт 1-Й раз в житті мене обсипало герпесом пів обличчя! Лікарка сказала, що він у мене був у сплячій формі ((( Я в лікуванні зробила перерву, через два дні прокинулася з диким болем полікованих зубів, так як поїхала на навчання вприйшлося звернутися до іншого лікаря. Вердикт мене добив ЗАПАЛЕННЯ НЕРВІВ ПОЛІКОВАНИХ ЗУБІВ! Зробила висновок - попала в халепу з Дент +(((
  Ульяна Чупрій, більше 21 днів тому
 • 1 2 3 4 5
  Хочу подякувати лікаря - Ігоря Ігоровича - за добре ставлення і сумлінне виконання своєї роботи. Клініка відрізняється помірністю цін, гарантією, якістю послуг, з затишним інтер'єром і приємною атмосферою. Дуже сподобався підхід лікаря. Поки з усіх клінік, де я була, ця стоматологія залишила найкращі враження) Рекомендую ВСІМ ЦЮ КЛІНІКУ !!!!!
  Алина Риттер, більше 21 днів тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже хороший лікар Ігор Ігорович рекомендую всім обслуговування на вищому рівні . Дякую Вам за все у Вас золоті руки,а те що пишуть якісь дурниці не зважайте.
  Олійник Оксана, більше 22 днів тому
 • 1 2 3 4 5
  Страшено боялась стоматологів, аж доки не потрапила на прийом до Ігора Ігоровича. Настільки приємного і безболісного процесу лікування не зустрічала у жодній з наших клінік. Затишний кабінет , помірні ціни, і просто чудовий персонал який заслуговує найвищих похвал і найкращих побажань) . Ігор Ігорович вдало пояснює весь процес лікування - що вважаю також досить позитивним фактором . Відтепер похід до стоматолога для мене не страшна подія - а доволі приємний процес. Тому я залишусь постійним пацієнтом цієї клініки і вам рекомендую .
  Надійка Зіник, більше 23 днів тому
 • 1 2 3 4 5
  Шановний, Igor Melnyk! Ви не являєтесь пацієнтом нашого кабінету і в нас не лікувались! Ми заводимо карточки з даними всіх наших пацієнтів і ваших даних у нас нема. До і після кожного ендодонтичного лікування ми робимо рентген( який залишається у нас) і там також вашої фамілї не знайшли!Ми пішли дальше і спробували з вами за'язатись через фб для вирішення цієї ,для нас ,неприємної ситуації ,але ви проігнорували наше повідомлення. Якби ж ви і справді були нашим пацієнтом, то знали б що ми даємо гарантію і несемо відповідальність за всі наші послуги. Тому непишіть брехливих відгуків. Якщо ж ви є дійсно постраждалим пацієнтом, то можете звернутись до нас по гарантії. Адміністрація "Дент+".
  Уляна Сьоміна, більше 23 днів тому
 • 1 2 3 4 5
  Надзвичайно не задоволений лікуванням Ігора Сьоміна, лікування недороге але надзвичайно НЕЯКІСНЕ. Поламав в каналах інструменти, зуби нарвали, 2 курси антибіотиків протягом 3-х тижнів. Сьогодні став схож на хомяка так все напухло.
  Igor Melnyk, більше 26 днів тому
 • 1 2 3 4 5
  Лікувався у Ігора Сьоміна. Задоволений! Робив собі коронки! Супер! Дуже задоволений! Порівнюючи з іншими клініками ціни на 200-300 грн дешевші. Рекомендую!
  Андрій Андрій-Деркач, 1 місяць тому
 • 1 2 3 4 5
  Сьомін Ігор Ігорович дуже турботливий і уважний лікар! Відчує та зрозуміє проблему і зробить все щоб допомогти!)))завжди потім передзвонить щоб дізнатися як самопочуття, нема такого відчуття "конвеїру" Лікування взагалі безболісне
  Екатерина Канарская, майже 5 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Лікувалась у цій клініці. У кабінеті затишно.
  Лікування було безболісним і ціни ДЕШЕВІ!!!!
  Ігор Ігорович, дякую вам, буду рекомендувати вас усім!
  Юля Лубик, майже 5 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Затишний кабінет, сучасне обладнання, а головне - безболісне лікування - абсолютно змінили моє ставлення до стоматологів. Дякую, Вам, Ігор Ігорович! Обов*язково звертатимусь сама і порекомендую Вашу клініку друзям
  Ira Pona, майже 7 місяців тому

Дент + на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!

 

Дент + галерея і фото