Стоматологія "Дент +"

Дент +
Відгуків 17
Вулиця Івана Павла ІІ, 8а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб09:00 - 13:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

 

Наша команда досвідчених стоматологів "Дент +" покликана дарувати вам радість і посмішку.

Надаємо широкий спектр стоматологічних послуг, які дозволяють зберегти здоров'я зубів і ясен та позбавити їх від захворювань.Маємо великий та успішний досвід в стоматологічній практиці.

Наш підхід до лікування - це професіоналізм та функціонально-естетичні роботи.

 

Дент+ пропонує   наступні послуги:

 -         терапевтична стоматологія;

    -     протезування;

    -     хірургічна стоматологія;

-          ортодонтична стоматологія;

-           естетична стоматологія;

-           професійна гігієна;

-           відбілювання зубів;

-          естетична стоматологія;

-          послуги з профілактики стоматологічних захворювань;

-         дитяча стоматологія.
 

Наша клініка оснащена сучасним стоматологічним обладнанням, яке дозволяє проводити лікування  тільки  навищому  рівні.

 У нашій клініці встановлено тільки те обладнання, яке відповідає всім  стандартам, що підвищує якість надаваних послуг.

Ми строго дотримуємось правил чистоти та стерилізації.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Леся Черкалюк: (Користувач)
Сподобалось
Лікувала зуби у Dent +Приємно здивована та надзвичайно задоволена  підходом пана Ігоря до пацієнта, його уважністю  та відповідальністю за  свою роботу. В наш час це велика рідкість, адже мало дійсно освідчених висококваліфікованих професіоналів які люблять свою справу, та виконують її сумлінно. (як от Ігор Ігорович) Ціни помірні та доступні всім, хоча така робота варта значно більшого!  Всім рекомендую, і звичайно буду залишатись вашою пацієнткою і надалі!

Відповісти:

Леся Черкалюк,
Леся Черкалюк, 
Елена Литвин: (Користувач)
Сподобалось
Лікувалася в "Дент+"  в Ігора Ігоровича Сьоміна. Приємно вражена всім: сучасним обладненням,безболісним лікуванням, гнучкою ціновою політикою, ставленням до пацієнтів та дуже задоволена результатом!!! Дякую! Окреме ВЕЛИКЕ Дякую - Уляні Миколаївні - моя дитина більше не боїться стоматолога!!! ( батьки мене зрозуміють). "Дент+" - Ви професіонали! Рекомендую!

Відповісти:

Елена Литвин,
Елена Литвин, 
Kivenko Ivanna: (Користувач)
Сподобалось
Лікувалась у "Дент+"!! Дуже задоволена лікарем Ігором Ігоровичем!!! Помірні ціні, швидко і безболісно!!! Рекомендую!

Відповісти:

Kivenko Ivanna,
Kivenko Ivanna, 
Люсі Жа: (Користувач)
Сподобалось
Хочу заишити свїй відгук. Лїкуюся в Їгора Їгоровича  вїд самого вїдкриття стоматологїї  Дента +,ї не тїльки я, ї мїйчоловїк. Задоволена на всї 100%, напишу чому: боюся зубних , просто страх, а бїль не витримую,но тут зробили так що я задоволена.  Чистота, порядок, вїдношення, пропозицїї, увага, тут ви знайдете все. Ціни приємно вас здивують.

Відповісти:

Люсі Жа,
Люсі Жа, 
Саша Швець: (Користувач)
Сподобалось
Лікувався у Ігора Сьоміна! Дуже задоволений лікуванням! Якісно, безболісно і недорого! Рекомендую.

Відповісти:

Саша Швець,
Саша Швець, 
Ольга Богданович: (Користувач)
Сподобалось
Лікувала зуби,рвала собі та дитині і хочу сказати що ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНА. П.Ігор та його дружина ЗАВЖДИ розкажуть і підкажуть як краще,УСІМ РЕКОМЕНДУЮ

Відповісти:

Ольга Богданович,
Ольга Богданович, 
Алина Риттер: (Користувач)
Сподобалось
Хочу подякувати лікаря - Ігоря Ігоровича - за добре ставлення і сумлінне виконання своєї роботи. Клініка відрізняється помірністю цін, гарантією, якістю послуг, з затишним інтер'єром і приємною атмосферою. Дуже сподобався підхід лікаря. Поки з усіх клінік, де я була, ця стоматологія залишила найкращі враження) Рекомендую ВСІМ ЦЮ КЛІНІКУ !!!!!

Відповісти:

Алина Риттер,
Алина Риттер, 
Олійник Оксана: (Користувач)
Сподобалось
Дуже хороший лікар Ігор Ігорович рекомендую всім обслуговування на вищому рівні . Дякую Вам за все у Вас золоті руки,а те що пишуть якісь дурниці не зважайте.

Відповісти:

Олійник Оксана,
Олійник Оксана, 
Надійка Зіник: (Користувач)
Сподобалось
Страшено боялась стоматологів, аж доки не потрапила на прийом до Ігора Ігоровича. Настільки приємного і безболісного процесу лікування не зустрічала у жодній з наших клінік. Затишний кабінет , помірні ціни, і просто чудовий персонал який заслуговує найвищих похвал і найкращих побажань) . Ігор Ігорович вдало пояснює весь процес лікування - що вважаю також досить позитивним фактором . Відтепер похід до стоматолога для мене не страшна подія - а доволі приємний процес. Тому я залишусь постійним пацієнтом цієї клініки і вам рекомендую .

Відповісти:

Надійка Зіник,
Надійка Зіник, 
Igor Melnyk: (Користувач)
Не сподобалось
Надзвичайно не задоволений лікуванням Ігора Сьоміна, лікування недороге але надзвичайно НЕЯКІСНЕ. Поламав в каналах інструменти, зуби нарвали, 2 курси антибіотиків протягом 3-х тижнів. Сьогодні став схож на хомяка так все напухло.

Відповісти:

Igor Melnyk,
Igor Melnyk, 
Андрій Андрій-Деркач: (Користувач)
Сподобалось
Лікувався у Ігора Сьоміна. Задоволений! Робив собі коронки! Супер! Дуже задоволений! Порівнюючи з іншими клініками ціни на 200-300 грн дешевші. Рекомендую!

Відповісти:

Андрій Андрій-Деркач,
Андрій Андрій-Деркач, 
Уляна Сьоміна: (Користувач)
Сподобалось
Шановний, Igor Melnyk! Ви не являєтесь пацієнтом нашого кабінету і в нас не лікувались! Ми заводимо карточки з даними всіх наших пацієнтів і ваших даних у нас нема. До і після кожного ендодонтичного лікування ми робимо рентген( який залишається у нас) і там також вашої фамілї не знайшли!Ми пішли дальше і спробували з вами за'язатись через фб для вирішення цієї ,для нас ,неприємної ситуації ,але ви проігнорували наше повідомлення. Якби ж ви і справді були нашим пацієнтом, то знали б що ми даємо гарантію і несемо відповідальність за всі наші послуги. Тому непишіть брехливих відгуків. Якщо ж ви є дійсно постраждалим пацієнтом, то можете звернутись до нас по гарантії. Адміністрація "Дент+".

Відповісти:

Уляна Сьоміна,
Уляна Сьоміна, 
Екатерина Канарская: (Перехожий)
Сподобалось
Сьомін Ігор Ігорович дуже турботливий і уважний лікар! Відчує та зрозуміє проблему і зробить все щоб допомогти!)))завжди потім передзвонить щоб дізнатися як самопочуття, нема такого відчуття "конвеїру" Лікування взагалі безболісне

Відповісти:

Екатерина Канарская,
Екатерина Канарская, 
Ira Pona: (Перехожий)
Сподобалось
Затишний кабінет, сучасне обладнання, а головне - безболісне лікування - абсолютно змінили моє ставлення до стоматологів. Дякую, Вам, Ігор Ігорович! Обов*язково звертатимусь сама і порекомендую Вашу клініку друзям

Відповісти:

Ira Pona,
Ira Pona, 
Лідія Базюк: (Користувач)
Сподобалось
Нарощувала передній зуб в Ігоря Ігоровича на даний час задоволена, сучасна техніка, помірні ціни, гарне відношення. Рекомендую звертайтейсь але людина розхват попередньо дзвоніть записуйтейсь.

Відповісти:

Лідія Базюк,
Лідія Базюк, 
Іра Кернична: (Користувач)
Сподобалось
Лікувала зуби у Дент +, і хочу сказати,що ця клініка забезпечена усім необхідним сучасним обладанням для якісного лікування зубів. Лікарі клініки привіті та професійі. В клініці дуже чисто (видно, що за цим слідкують).Була приємно здивована цінами на лікування, тут дуже помірні ціни.
Усім рекомендую !!!А ще великим плюсом у клініці є те,що рентген робится на місці ,що дає лікарю змогу відразу побачити результат лікування і не потрібно нікуди їздити!
Уся моя сім"я задоволена результатами лікування ...Так як пацієнтами цієї клініки ми є з самого її відкриття ....

Відповісти:

Іра Кернична,
Іра Кернична, 
Юля Лубик: (Перехожий)
Сподобалось
Лікувалась у цій клініці. У кабінеті затишно.
Лікування було безболісним і ціни ДЕШЕВІ!!!!
Ігор Ігорович, дякую вам, буду рекомендувати вас усім!

Відповісти:

Юля Лубик,
Юля Лубик,