Будівельно-господарський гіпермаркет. Гуртово-роздрібна торгівля будівельними матеріалами (товари для будівництва, ремонту, саду, городу, ландшафту; оздоблювальні матеріали, сантехніка, меблі, посуд, текстиль, продукти харчування, дитяче харчування).

Відгуки про Епіцентр К:

 • 1 2 3 4 5
  Добрий день! Шановне керівництво,зверніть увагу на ваших продавців,вони не зацікавлені в тому щоб людині продати товар,консультації від них не дочекались ніякої.Хотіла придбати шафу купе,продавця на відділі ніколи не було,інші продавці ,в яких ми просили консультації, відказувались,кажучи що це не їх відділ.Коли врешті решт дочекались продавця(хл.називався Мар'ян),то він нам розказував про товар з такою неохочістю (,ніби хто ми такі і що з нього хочемо) ,товар нам не продав,тому що не було внаявності(чому ви тримаєте на вітрині товар,який не можливо купити)Ми залишили номер телефону і попросили нам зателефонувати,коли привезуть товар,бо свій номер вони не давали.Вкінці нам ніхто не передзвонив,шафу ми в них не придбали.Це неподобство і продавці байдуже ставляться до роботи.Оцінка.....000000000!!!!!!!!!!
  Оля Кабан, більше 22 днів тому
 • 1 2 3 4 5
  Вчора купила 12 лампочок для кімнатної люстри. До 20 хв шукала продавця , все марно ...взяла коробки сама ..оплатила - приїхала додому , з 12 працює тільки одна...Всі решту не робочі.
  Елена Демьянчук, більше 29 днів тому
 • 1 2 3 4 5
  На відділі килимових покриттів працює неадекватний працівник.ми з дружиною хотіли придбати ковролін для підлоги і запитавши у продавця чи на відділі можна обробити краї коврика на машинці то продавець почав грубити і сказав що він принципово не обробляє краї ковролін. Хотів би взнати при купівлі килимового покриття у вас в магазині можна обробити краї килимового покриття
  Сергій Клюба, 1 місяць тому
 • 1 2 3 4 5
  не вміють спілкуватись з людьми, коли з мамою дещо шукали відправляли то в один то в інший ряд, підійшов ще до одного консультанта вона з кислою мордою не відповіла взагалі, для чого ви берете на роботу не вихованих людей, і які не знають те що продають і де що знаходиться!!!!!!!!!!
  Ulyana Dubnitska, майже 3 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже не сподобалося відношення молодих людей у відділенні кермачічної плитки, які на запитання чи ви заняті, мовчки підняли голови і не сказали жодного слова. Назвати імена не можу, тому що індетифікатара на них не Було. Хотілося б, що працівники "Епіцентру" вміли говорити.
  Оля Микитюк, майже 7 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Оцінці не підлягає. Шановне керівництво магазину!! Насамперед відділу "Декор". Негайно зачиняйте заклад та відпускайте персонал додому!!! Вони вже хамлять відвідувачам - мовляв через них вони змушені тут сидіти та не мають змоги посвятити паску!!! А тут ходять, дивляться. Товар повернув. І так - дякую за зіпсований настрій.
  Олександр Кухарук, майже 8 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Добрий день.Коли не дзвоню в "Епіцентр" - так завжди попадаються приємні,адекватні люди,які на мої запитання,просьби тратять час,з"єднують мене з своїми підрозділами,відділами і до прикладу,навіть по просьбі міряють розміри товару,бо в накладній вони відсутні.Не завжди влаштовують ціни,але великий асортимент рішає. Дякую Вам.
  Валентин Валентин, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  У відділі плитки працюють одні хами особливо хлопець на ім'я Тарас , люди які приходять до вас не приходять до вашого персоналу додому і на мою думку варто звернути увагу як працюють ваші працівники, незадоволена вашим нехтуванням та обслуговуючим персоналом .!!!!!! Ваша оцінка - - - 000
  Адріана Луцюк, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Продавці халатно відносяться до роботи, наочний приклад 27.05.15 купляв мото косту продавець нічого не каже що уних акція у неділю я дізнаюсь що був розіграш витягнули моє прізвище але так як мене не було переігрували 5000грн
  Саша Равчук, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  вже тиждень, як заклали курс долара в ціни 60грн\дол
  Вітя Галюк, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  нахабний персонал..у відділі плитки прочекали майже годину на обслуговування....а продавці з цього відділу сказали прочекати пару хвилин....а потім навіть ніхто не підійшов....адміністрації варто звернути увагу на роботу персоналу....жах просто.
  Маша Ковальчук, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Тотальне хамство. Тут дехто пише про некомпетентність персоналу, але найбільша проблема це небажання персоналу працювати. У мене був випадок, коли я 2 години безуспішно прохав одного за одним продавців , щоб просто видали мені вже оплачений кахель, але всі просто не звертали уваги або зневажливо відмовляли, мовляв вони зайняті або не цього ряду. Хоча те що вони ''зайняті'' їм не заважало стояти поруч і говорити по телефону на побутову тему. Проблема знайшла вирішення лише після звернення до адміністрації. Тоді одразу знайшовся вільний продавець. Про найпростішу ввічливість мова взагалі не йде. Складається, що персонал добирали за принципом незабрудненості лексики словами і словосполученнями : ''добрий день, прошу, дякую, будь ласка і т.д.''. Аргументи, що клієнт не розуміє, що хоче не обгрунтовані, адже в моїй ситуації товар вже був оплачений і його потрібно було видати. Точно така ж ситуація сталась у відділі з бойлерами, але мені ще нахамили. Машин доставки лише дві. Щоб доставити товар треба чекати до 5 днів, а якщо брати експрес, то збирати товар і вантажити його потрібно самому. Упакувати покупки , щоб запобігти пошкодженням немає в що, лише плівочка шириною 20 см.
  Дуже шкода, що в Івано-Франківську немає альтернативи цьому гіпермаркету...
  Bogdan Pavlyuk, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Народ у цей сепермаркет беруть на роботу за дуже великі гроші
  вітя, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  скажу вам далеко не ахті! особливо відділ плитки я в шоці.на обслуговування чекав більше години. ффффффффу!!!
  Віктор Калуш, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  найдорожчий і найнахабніший магазин у цілому івано-франківську.
  Андрій, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  тут зараз такі знижки,просто клас!люди поспішайте у відділ з новорічними товаром-там справжня казка!!!
  Один недолік ,який власники недоопрацьовують -це багато найменувань товару,який хочеться придбати відсутній взагалі
  Світлана, майже 5 років тому

Епіцентр К на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!