Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок ім. М. Підгірянки

1 2 3 4 5
Івано-Франківськ
Вулиця Незалежності, 10а
+38 (0342) 53-15-53
+38 (0342) 75-01-68
Розклад роботи:
день години роботи перерва
пн,сб,нд Вихідний
вт,ср,чт,пт 09:00-18:00 Без перерви
Демонстрація лялькових вистав.

Відгуки про Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок ім. М. Підгірянки:

 • 1 2 3 4 5
  З Нового Року з внуком не пропускали ні однієї вистави. Радість дитини коли збирається кожний раз в театр - це перша зірочка в результат роботи театру. Сьогодні побували на виставі "Зоряний хлопчик". Браво!!!! Дуже професійна постановка. Весь вечір тільки і розмова у внука про виставу. Всьому колективу побажання побільше б таких прем"єр. Творчої наснаги Вам і нових маленьких шанувальників
  Ліля Павлівна, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Справа була на Вербну неділю, але тільки зараз маю можливість написати відгук, бо пообіцяла родині поділитись враженнями...
  Першого разу з синочком були - вистава про Святого Миколая дуже сподобалась, тому без вагань взяли квиток на виставу "Лісовий годинник". Яке ж було здивування, коли перед виставою побачили що замість неї буде інша вистава - яка виявилася зовсім не для 3-річної дитини. Здивувала також пропаганда насильства - герой битою бив Бабу-Ягу, обзивав дурним німця (расизм виховуємо у наших діте, чи що). Одним словом, вважаю, що не місце в репертуарі дитячого театру саме такої вистави. ГАНЬБА!
  Лесенько, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Вітаємо акторів! мені ДУЖЕ СПОДОБАЛОСЬ.Дивились"Підкова на щастя"Чекаю на нові зустрічі з казками.Сашко-братик був перший раз.Він засумував що вистава швидко закінчилась.Каже буде ходити кожної неділі.
  Христя, 8р, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Жах!!!!!! Нерозумію, для чого купувати на 3-х річну дитину квиток, якщо вона й так сидить на колінах у дорослого, бо інакше вистави їй не бачити. Якщо це дитячий театр(як сказали у касі),тоді і сидіння зробіть дитячі, а не дорослі.Коли дорослий сидить спереду, цікаво як мала дитина, сидячи на кріслі, має через нього дивитись...Для чого я маю оплачувати місце, якщо воно й так буде пустувати. І це не справа в грошах, на те місце може сісти ще одна мама з малюком. Задумайтесь...Подивіться на ситуацію в кінотеатрі. Купляєш один квиток на дорослого і дитину, і ніхто нічого не скаже. Якщо вам зручно сидіти - будь-ласка. Самі розуміють, що малечі з крісла нічого не побачити.
  Оля, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Велике "дякую" колективу лялькового театру за вистави для дорослих:"Скрипаль на даху" та"Цахес". Всім раджу їх подивитися . Дуже сподобалась постановка вистав ,розкішні костюми та гра акторів.Так тримати .Бажаємо творчих успіхів.
  Наталка .м.Івано-Франківськ., майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Пані Ольго, Страх Господній!!!...
  я, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Романа Братковського вітаю з ювілеєм!Нових успіхів, нових ідей і починань!525394
  Анна, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Те, що про наш театр нарешті почули в Україні, - велика заслуга його директора
  Романа Братковського.
  Хочеться, щоб і на міжнародному рівні нас знали і любили. Бо ми того вартні.
  Ошитко Ольга, більше 6 років тому

Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок ім. М. Підгірянки на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!