Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. І.Франка

1 2 3 4 5
Івано-Франківськ
Вулиця Незалежності, 42
+38 (0342) 75-07-24
+38 (0342) 75-24-15
Показ театральних вистав.

Відгуки про Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. І.Франка:

 • 1 2 3 4 5
  ТЕАТР КРОКУЄ ДО ЄВРОПИ?!

  Щойно закінчилося дійство, присвячене Міжнародному Дню театру! Пишу під враженням!
  Перш за все, щиро вітаю весь наш прекрасний колектив драмтеатру та його головного режисера п.Ростислава Держипільського.
  Любов до театру привили мені мої батьки, прості робітники. Тому я з дитинства люблю театр. Нам дійсно щастило на гарних режисерів та акторів. Останнім часом із захопленням відвідували спектаклі. Більшість з них – глибокі, філософські, патріотичні, які збурюють душу, спонукають замислитися над багатьма проблемами (вистави за творами М.Матіос, «Дерева вмирають стоячи», «Готель двох світів» , «Ігри імператорів», «Оскар і Рожева пані»), а також повеселитись і відпочити («Шаріка», «Оце так Анна»).
  Ідучи на дійство, присвячене міжнародному Дню театру, очікували, що згадають поіменно корифеїв театральної справи в Івано-Франківську: померлих –хвилиною мовчання, а живих ветеранів – добрим словом, що глядачам запропонують найяскравіші фрагменти, сценки, діалоги, музичні номери, танці тощо з найкращих вистав як з давніх репертуарів, так і сучасних.

  Однак, не так сталося, як гадалося! Було враження, що наші актори цей вечір підготувати для інших держав та англійського глядача. Діалоги ведучих були досить примітивні., а один вислів нас просто вразив: наводжу майже дослівно: Якщо не знатимеш англійської мови , то тебе з факультету вигонять». Виходить, що можна не знати рідної, державної мови, бо це, очевидно, для когось щось другосортне. Можна було б задекларувати, що це вечір англійської мови, а не свято в державному Івано-Франківському обласному музично-драматичному театрі, де практично не звучала державна мова (окрім привітань та виступів ведучих).
  Було дуже прикро, що Івано-Франківський академічний обласний музично-драматичний театр імені Івана Франка, який у своєму репертуарі має такі високопатріотичні твори, на цьому дійстві постав перед багатьма глядачами в зовсім іншому амплуа.
  Прекрасні голоси, прекрасна музика, прекрасні талановиті діти наших акторів. Та, видать, режисеру-постановнику цього дійства байдужий стан нашої мови, патріотичне виховання та виховання любові до театру. А на цьому дійстві можна було б багато зробити, щоб підняти патріотичний дух та виховувати любов до свого рідного, а не тільки до чужого і поклоніння перед всім чужинецьким.
  Ви нас багато в чому розчарували!
  І ще одне. Про спецефекти і димові завіси! Не можу зрозуміти, для чого це! У залі від таких спец ефектів у декого виступали сльози, а у декого – кашель. Якщо любите глядача, то дбайте і про їх здоров’я. Можливо краще не пускати гроші на дим, а передати воїнам АТО або на інші потреби нужденним.

  Любомира Калуська
  Оля Шкварок, майже 9 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  "Солодка даруся" - дуууже рекомендую
  Anna Kolosova, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  коли буде афіша на травень?
  Тетяна, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Нема афіші на квітень в неті ніде!
  Гість, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  театр хороший . вистав декілька бачила хоча не багато була в ньому.сподобались тільки ті вистави на ,які ходила .але зробіть САЙТ ТЕАТРУ це буде зручно для всіх :))
  Free Soul, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Як ми хочемо відродити наш театр, коли репертуар на поточний місяць знаходиться за сімома печатками. Що це значить, телефонувати і запитувати у касира? Якщо я хочу запитати за сьогодні, завтра, два тижні? Якось спланувати свій час? Шанувальники театру мають з олівцями та блокнотом бігати під драмтеатр чи видзвонювати касира? І це в 21-ому сторіччі? Не треба щось аж особливе робити на сайті театру, зробіть просто поточний репертуар. Благаю!
  Світлана, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дайте афішу на квітень будь ласка!!!
  наталя, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  акторський склад супер і море вдячностей їм та режисеру за роботу.
  а от з довідкою та касами це вже інше питання. другий день поспіль намагаюсь зателефонувати а у відповідь гудки і тиша.
  Тетяна, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Скажіть будьласка телефон драмтеатру бо я дзвоню на телефон який мені дала подружка і не можу додзвонитися будьласка дайте відповідь а можливо ви знаєте скільки коштує білет на виставу потапа і насті якщо вкурсі будьласка відпишіть буду дуже вдячна!!!:)
  Настя, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Обожнюю наш театр) це щось вічне... Заходиш і наче потопаєш у прекрасному. До того ж актори чудові. Окремо хочу виділити Олексія Гнатковського, просто геніальний!
  Антоніна, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ніде в інтернеті немає плану залу драмтеатру. Вже і філармонія, і театр ляльок цим розродився! Слідкуйте за часом - він біжить швидше, аніж ви рухаєтеся.
  Віктор, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  касир норм але справді іноді може відійти. ну треба людині , це розумію. тільки було б добре, якби залишали записку в стилі: буду через 15 хвилин. бо іноді не знаеш скільки чекати.
  Тетяна, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  доречі про сайт раз у вас йде мова!!!!!!!!!!! я от якраз в цю хвилину шукала сайт облмуздрамтеатру. в театр ходжу дуже часто. і не тільки за квитками для себе і на вистави, але й для рідних тощо. от хочу загітувати друзів піти на виставу Віяло леді Віндермір і шукаю афішку в неті ( афішу саме про виставу в Франківську 5, 6 квітня) щоб скинути їм. але не можу знайти. Справді зробили би сайт, то ж не така сладна робота.
  Тетяна, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Практично ніколи не можливо додзвонитися.
  ната, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Ольга, ви - це той касир, якого постійно немає на місці? :) І якась трохи неадекватна у вас манера висловлювання. Зрозуміло, що Франківськ - провінційне містечко, і до рівня культури і сервісу того ж Києва вам ще далеко, але мабуть мешканці міста заслуговують на якийсь хоча б мінімальний рівень коректності та позитиву, як Ви вважаєте? :)
  Тетяна, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Ви усі кричите про сайт театру і всяке таке....Знаєте нічого страшного не станеться якщо ви один раз в місяць чи в рік чи скільки ви там разів ходите візьмете і приїдете в театр за репертуаром....А стосовно касира то вона завжди на місці, ну хіба що коли ви приїжджаєте у обідній час тоді зрозуміло що її нема на місці, і додзвонитися дуже легко тел. 75-07-24 12:00-14:00,15:00-18:00
  Ольга, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Співчуття з приводу смерті Валентини Мартинової
  Хоруженко, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ще забув додати: додзвонитись тяжко
  Глинський Назар, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Ніде в інтернеті немає інформації про вистави в театрі. В театр заходиш - касира на місті немає. Можливо, театр і геніальний, але все навколо нього - кам'яний вік. Мені є з чим порівняти
  Глинський Назар, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Я теж в нього закохана і ще в деяких акторів театру))))) І вцілому в театр! Відвідавши театр один раз, повертаєшся знову і знову. Низький уклін усім працівникам театру за їх бездоганну роботу! Я ваш фанат!
  Оленка, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  закоханий у Держипільського?!!! тепер точно в цей театр не піду а то ще орієнтація поміняється:)))
  ***, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Я закоханий у Держипільського як головного режисера театру! Він - це явище! Дорогі франківці, а Ви,. Ваші діти, онуки, коли останній раз були у театрі? Не баріться!
  Всією сімєю дивилися "Ромео і Джульєта" . Просто чудо!
  Актори - Браво!
  Олексій Дмитрович, 55 років, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Вчора була на комедійній витаві,а під кінець плакала... це були сльози найщирішої радості за те,що існують такі талановиті люди.
  Шедевральна гра акторів!БРАВО!!!
  Та що тут казати,рівень голівуду однозначно...!!!!
  ЮЛІЯ, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  це щось страшне, 3 день їжджу і не можу застати касира в касі, жах!!!!
  Яна, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Для чого вам телефон? Напевно для краси. Телефоную ТРЕТІЙ ТИЖДЕНЬ (нажаль не маю часу підїхати), і поки що недодзвонилась. ((((((
  *****, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Сердечно дякую за позитив,емоції, бальзам для душі.Здоров"я вам,натхнення і вдячних глядачів.Ви найкращі!
  інна, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ЗРОБІТЬ БУДЬ-ЛАСКА САЙТ ТЕАТРУ!!!!!!!!!

  ТАНЯ, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Шалено вдячні за ваші відгуки)Ми працюємо заради ваших усмішок і емоцій!!!Завжди раді вас усіх бачити на наших виставах=))
  Актори, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Актори це взагалі щось)))неперевершені,чудові=))Вчора була на "Ромео і Джуллєта" море вражень=))найкращий театр!!
  Віка, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  http://ifdramteatr.com/ сайт театру
  н, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Це просто недопустимо, що інформацію про наявність квитків та репертуар, дізнатись- просто ціла проблема!!!Невже каса театру додатково не може працювати десь у центрі і спіймати тітоньку -касира було б простіше!!!Чи директор читає відгуки, які люди пишуть місяцями Вражає його бездіяльність!
  ірина, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Постійно мушу заходитив театр по розклад вистав. Зробіть нарешті свій сайт, щоб можна було в інтернеті подивитись дати і час вистав!
  оксана, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  скажіть будь ласка,квиток на який ряд найкраще купляти?
  юля, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Вчора ходила на виставу Солодка Даруся. Марія Матіос. Дуже сподобалась драма, сповнена жалем і біллю, але гарно відображає все те знущання, що було нанесено народу... Змусить не тільки співвчувати, а ще й з головою поринутись в традиції, вірування, шанобливе ставлення, багато чого вчить!!!
  Більше б таких книг... "Нація", "Даруся" - Матіос, "Чорний ворон" Шкляра... - і НАСИЛЬНО дати читати кожен рядок - ВГОЛОС - як каяття, тим, і нащадкам тих, хто до цих пір втягує Україну в Союз, хто зневажливо ставиться до слова "українець", до кого ніяк "не дійде", чому люди в Україні ненавиділи радянську владу... Може, тоді, нарешті, настане просвітлення в їх головах..
  " То чорне тобі покажеться, то жовте, а там, дивися, загориться червоним. Ніколи не знаєш, яку барву завтра уздриш. Чекаєш одної, а воно тобі показує другу. Ох, довго думав Бог, аби людям усякі кари попридумувати. Довго і добре думав, кумо. А ми і не знаємо, за що..." - слова, які запам"яталися на довго...
  Тетяна Багрій, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Вчора ходив на "Ромео і Джульєта". Що можу сказати. Нічого подібного я ще не бачив. Я був в захваті!!!!! Супер!!! Особливо сподобалось музичне оформлення вистави. Цікаво, музику вони самі придумують чи десь можливо завантажують з Інтернету? Цікаво продуманий початок і закінчення вистави. Молодці!!! Дякую.
  Сергій, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Коли ж нарешті в інтернеті можна буде знайти сайт нашого улюбленого театру?
  Аліна Пастушак, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дивився "Націю" у театрі ім. Івана Франка у Києві у травні 2011 р., а враження від вистави не покидають мене й до цього часу. Бо ніколи до цього я не відчував, щоб на драматичній виставі душа моя тремтіла. Лише згодом прочитав книгу - вистава бульше вражає. Дякую вам, актори, що ви підняли досить пересічний (на мій погляд) твір Марії Матіос до рівня високого мистецтва.
  МихайлоВ, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Подивилася виставу Заробітчанки Після неї бачила як коло театру плакала дівчинка-підліток і знаєте я подумала що це погана вистава бо і мене і ту дівчинку наполегливо переконували про все погане! А де хоч щось добре:люди, взаємодопомога, кохання І що думала та дівчинка про свою маму після вистави-нічого хорошого Нажаль-це заслуга вистави
  Ірина, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Вистави супер!!!! А атори чудово грають!!!!! Молодці!!))))
  маряна, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Вистава " За двома зайцями " з Р.Писанкою -це вершина "несмаку", це ганьба для театру. Хіба автор міг уявити ,як познущаються з його геніального твору.Це був втрачений вечір та зіпсований настрій .
  Наталка .м.Івано-Франківськ., майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  "За двома зайцями" з Писанкою це взагалі ганьба! Як не совомно таке позорище возити по містам України.Дивно ще і те,що наш СЛАВЕТНИЙ Франківський театр дозволяє подібну халтуру показувати на своїй прекрасній сцені київським бездарним заробітчанам.Не робіть цього. Показуйте краще свій репертуар
  Аліна Пастушак, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Франківський театр просто геніальний, порівняно з іншими (завжди відвідую "Прем’єри сезону" та театральні фестивалі), якщо хтось був на виставі "За двома зайцями" з Писанкою, то висновки робіть самі.
  Оля, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Таксист 2 чудова вистава!!!Народ, підете - не пожалієте!Актори всі просто молодці і справжні професіонали.Мав можливість переглядати немало вистав і не тільки в Івано-Франківську, скажу відверто актори Франківського драмтеатру нічим не поступаються своїм візаві з великих міст, як Одеса чи Львів.Бажаю безмежної творчості.
  Михайло, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Моя оцінка - погано.Кожного разу, коли відвідую театр - не вірю.Хіба актори не ті люди, які б мали відчути душею і перейняти на себе характер тієї людини, яку передають на сцені. Я не вірю. Таке враження, що ваш театр зупинився в часі. Усе якесь затхле, старе. Гра для сцени, заради уваги, схвалення, грошей, популярності - це не гра. Щоб бути актором, треба мати чисте серце, щоб уміти відчути і зрозуміти характер героя, якого актор передає. Не вмієте ви це робити. І я згідна, що вже давно пора розробити сайт або поміняти директора.
  Лідія, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже люблю наш театр . Є багато нових вдалих вистав.Бажано покращити роботу каси,взяти білети на виставу чи концерт-це ціла епопея. Квитки можна було б продавати і у касі філармонії,щоб людині не треба було тягнутись через усе місто і в результаті застати зачинені двері .
  Наталка .м.Івано-Франківськ., майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Сайт театру необхідно зробити негайно!!!!!!З історією,творчим складом,режисерами,інформацією про діючий репертуар ....Бо здається,що сайту немає лише у нашого театру,на відміну від інших українських театрів!
  віктор, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Будь ласка зробіть сайт, де можна отримати всю інформацію,неможиво нічого дізнатись конкретно, тітка,яка має відповідати на дзвінки, слухавки не бере, в касі потрібно перепитувати кілька разів,не можна ж так з людьми, які живуть мистецтвом!!!!!!!!!
  оксана, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Театр у нас дуже хороший,але є вистави-які просто викликають подив! І незрозуміло для чого їх ставили і витрачали на це час.
  віктор, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Обов"язково підемо на "Таксиста-2",та ще треба переглянути "Занадто одруженого таксиста2Цікава вистава.можна дивитися безкінечно!
  віктор, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Так, є продовження. Повна назва - Таксист 2 або кохання на швидкості. Прем’єра відбудеться: 25.02.2012 о 18:00 вартість квитків дізнавайтесь в касі. Ще один показ буде 26.02.2012 о 18:00. Власне вся ця інформація є на вкладці "Афіша", слідкуйте ;)
  Немає автора, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  А коли ми побачимо "Таксист-2" Кажуть,що є продовження "Занадто одруженого таксиста"
  віктор, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже проста історія(26 січня) дуже дякуємо за виставу.З нетерпінням чекаємо нових постаеовок від режисера Сергія Кузика.Дякуємо акторам.
  віктор, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  І ще цікавить таке питання. Чому коли хочеш взяти квитки на 2-5 ряди на балконі, які коштують 10 грн., завжди чуєш у відповідь, що вони уже продані і залишились тільки на 1-й ряд по 20 грн.Хоча коли приходиш на виставу то на цілому балконі спостерігається не більше 20 чоловік, а решта місць вільні. Невже люди купуть квитки і не йдуть на вистави?
  відвідувач, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  План заходів на місяць вперед доступний на вкладці "Афіша" на цій же сторінці.
  Немає автора, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Коли-небуть буде інформація що-до плана заходів, хоч на 10 днів в перед?
  Все взнаєш через треті руки.
  До тогож всі телефони мовчать.
  СА, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Зробіть сайт де будуть афіші, ціни, інформація! Для цьго багато не треба.
  чобіт, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже нагадує "совдепію" каса театру! Треба заглядати у віконечко, як гуска між штахета, щоб побачити вільні місця. Хіба не встидно, коли театр має гроші на поїздки за океан, а не може придбати комп"ютер у касу, щоб люди бачили на екрані наявність місць у залі, так як у кінотеатрах? Доки ми будемо на пошарпаних листках приклеєних скотчем читати інформацію про ціни і місця на концерти? Я вважаю, що це є неповага до глядача! І що це за ланц на дверях і колодка, як на тюрмі? Невже не можна поставити нормальний замок? І це в 21 столітті! Це є храм мистецтва, тому, велике прохання - приведіть касу театру у відповідність до європейського міста і до чудової гри акторів!
  Ігор м.Івано-Франківськ, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Найбільше сподобалися вистави "Театр" і "Занадто одружений таксист".
  Тетяна, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Постійно мушу заходитив театр по розклад вистав. Зробіть нарешті свій сайт, щоб можна було в інтернеті подивитись дати і час вистав!
  Тетяна, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  РОмео і Джульєта дуже класна вистава
  Марк, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Вистава ромео і джульєта просто супер де можна скачати
  ВАСИЛЬ, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Театр-это наше все!!!!!!
  віктор, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Вчора були на прем"єрі вистави про Тітоньку Чарлея.
  Шановне керівництво театру,більшого розчарування в житті я ніколи не отримувала.Це- не вистава, а якесь жахливе видовище на потреб незрозуміло кому.Що Ви пане режисере хотіли сказати своїм опусом.Навіть артисти яких бачиш у інших класних виставах не були переконливі.Одним словом розчарування і від вистави і від театру,який зробив цією постановкою багато кроків назад.Сподіваємося на нові цікаві прем"єри!
  Аліна Пастушак, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Вчора повела друззів на "Просту історію" Всі у захваті! Дякуємо акторам,режисерові,автору п"єси,художникам і всім хто працював над створенням цієї прекрасної вистави.Чекаємо нових вражень,нових потрясінь.Браво директорові Держипільському,що залучає до роботи в театрі різних режисерів,а зокрема Сергія Кузика
  Аліна Пастушак, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  білети на фабрику від 100 до 270 грн
  таня, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Вимтави:"Ігри імператорів","Солодка даруся","Дуже проста історія","Ромео і джульєтта","Занадто одружений таксист"...Вистави непереверщені!Це справжній академічний театр!Розчарувала вистава"Віват вумен","Театр"-про цю виставу і говорити не хочеться(хоча обидві ставили кияни,але це якась художня самодіяльність)Цікава "Наталка полтавка",яскраве українське видовище!Чому театр більше не ставить українських музичних вистав?????
  Аліна Пастушак, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Хто знає які ціни на Фабрику 4....де можна подивитися...цікавить балкон..перший ряд
  Степан, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Щойно прийшла з перегляду "Дуже проста історія", просто нема слів....СУПЕРРРРР!!!!!! Гра шикарна, актори всі молодці!!!! А особливо Олексій(півень), просто молодчинка!!!! Всім: так тримати!!!!
  Роксолана, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже сподобалась "Наталка полтавка" режисера Сергія Кузика
  микола ліщук, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Дивились в Києві "Солодку Дарусю" Щиро вдячні акторам. Ще і сьогодні під враженням побаченого.
  Режисеру вдячні влучно передав твір Маріі Матіос, акториж все втілили в життя. Ніхно не залишився байдужим. Російськомовна молодь, яка сиділа поруч були захоплені виставою і зацікавились прочитати твір МОЛОДЦІ!!!!
  Світлана, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Чому до Вас так важко дозвонитись? Будь-ласка, беріть слухавку! За відсутності сайту змушені телефонувати.
  Оксана, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Супер!!! Просто молодці, грають яскраво, викладаються на повну ,дають море позитиву і безлічемоцій!! Гордість міста. дякую)))
  Тетянка, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Постановки чудові, ніразу не пожаліла шо пішла, драми просто нема слів виходила вся в сльозах)))))))))) комедії також супер, одним словом дуже талановито і професійно і досить помірні ціни. А душа просто співає від задоволення!
  Таня, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Івано-Франківський театр це просто знахідка для душі.
  Віктор, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Обожнюю наш театр!
  Марина, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже хотіли з дружиною потрапити в рамках "Гогольфесту" на виставу "Солодка Даруся", але не вийшло.Спочатку квитки по інтернету не бронювалися, а потім "видавалося", що продані.В театральних касах квитки ніде не продавалися(достовірно-працює знайома). На кіностудії Довженко,де проходив "Гогольфест"(до речі-такої убогості і в райцентрі не доводилося бачити,на кіностудії без виготовлення декорацій можна знімати ремейк "Сталкера" та інші жахи), навіть в оргцентрі ніхто не міг пояснити- де продавалися квитки на виставу та куди вони поділися.Якщо на виставі був аншлаг , то перепрошую, але, якщо були вільні місця- то це вже саботаж. Прошу адміністрацію театру прояснити ситуацію та коли можна сподіватися на приїзд до Києва? З повагою, Ігор Степанович.0936326903.
  Ігор,Київ, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Ви прекрасні :)
  Але чому в театру немає сайту????
  Де можна дізнатися про Вас більше?
  Де можна почитати рецензії на Ваші вистави?
  Де можна залишити власні міркування (відгуки)?
  Або поспілкуватися з митцями?
  (Для тих, хто неблизько до Франківська, це ой як актуально!)
  Дякую за роботу. Так тримати!

  Надія, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Кльовий театр
  йцу, більше 6 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Дивно, що люди, які тут живуть, ще не висловилися щодо ...Під час кожного візиту сюди я передивляюся все, що показує наш театр: своє і чуже! І повинна сказати, гості дуже часто не "дотягують" до рівня майстерності як режисера, так і акторів. Держипільський - це свіжий вітер у театрі, його бачення настільки несподівано цікаві, що дух захоплює! Зі своєю "молодою гвардією" він видобуває такі емоції, що хочеться дякувати без кінця за талант,самобутність, патріотизм.Оновленим виходиш після вистави, часто переживаєш справжній катарсис,особливо це стосується інсценізацій творів Марії Матіос. Всі квіти і визнання Вам, дорогі земляки! Спасибі за диво!
  Галя з чиказької газети "Час і Події", більше 6 років тому

Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. І.Франка на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!