Паркетний світ

1 2 3 4 5
Івано-Франківськ
Вулиця Богдана Лепкого, 1
+38 (0342) 77-55-98
+38 (095) 888-34-48
Розклад роботи:
день години роботи перерва
пн,вт,ср,чт,пт 09:00-18:00 Без перерви
сб 09:00-15:00 Без перерви
нд Вихідний
берестовий паркет дешевий натуральний паркет дешевий паркет дешевий паркет дуб дешевий паркет з береста дешевий паркет з дуба дешевий паркет з ясена дешевий паркет черешня дешевий паркет ясен дешевий плінтус дешевий ясеновий паркет дешевий ясеновий паркет дошки дубовий паркет дубовий паркет дешево замовити дубовий паркет замовити паркет дуб коркова підлога купити берестовий паркет купити вагонку вільха купити дешевий натуральний паркет купити дешевий паркет купити дешевий паркет з явора купити дешевий паркет з ясена купити дешевий паркет ясен купити дешевий плінтус купити дешевий ясеновий паркет купити дешево паркет явір купити дошки купити дубовий паркет купити паркет купити паркет дуб купити паркет дуб купити паркет з дуба купити паркет з черешні купити паркет з черешні дешево купити паркет з явора купити паркет з явора дешево купити паркет з ясена купити паркет з ясена дешево купити паркет явір купити паркет явір дешево купити паркет ясен дешево купити пиломатеріали купити плінтус купити плінтуси купити поручні купити сходи купити ясеновий паркет лаки Лакофарбова продукція лакування паркету Ламінат ламінат магазин паркету мантаж фанери масивна дошка набивання плінтуса підлога підлога підлогова дошка підлогове покриття Паркет паркет паркет паркет берест паркет дуб паркет дуб дешево паркет дуб замовити паркет з береста дешево паркет з дуба паркет з черешні паркет з явора паркет з явора дешево паркет з ясена паркет з ясена дешево паркет з ясена купити паркет з ясена купити дешево паркет черешня паркет черешня дешево паркет явір паркет явір дешево паркет ясен паркет ясен дешево Паркетна дошка паркетна дошка паркетна дошка паркетну дошку пиломатеріали плінтус плінтус дешево плінтуси плінтуси дешево продаж берестового паркету продаж вагонки продаж вагонки дуба продаж вагонки з вільхи продаж вагонки з липи продаж вагонки з сосни продаж вагонки з ясена продаж виробів з дерева продаж дверей продаж дверей з натурального дерева продаж дерев'яних поручнів продаж дерев'яних сходів продаж дерев'яних сходів продаж дерев'яної підлоги продаж дубових паркетів продаж дубового паркету продаж паркетів продаж паркетів з дуба продаж паркетів з ясена продаж паркетів явір продаж паркетної дошки продаж паркету продаж паркету продаж паркету з дуба продаж паркету з явора продаж паркету з явору продаж паркету з ясена продаж паркету черешня продаж пиломатеріалів продаж плінтусів продаж плінтуса продаж сходів продаж ясенового паркету супутні товари художній паркет Якісний паркет ясеновий паркет ясеновий паркет дешево
Паркетний світ

«Паркетний світ» - провідна мережа салонів-магазинів з продажу паркетної продукції. На сьогоднішній день23 салона-магазина у 18 обласних центрах по всій Україні представляють єдину торгівельну мережу, якій немає рівних.
Більше, ніж 9000 найменувань продукції провідних вітчизняних і найкращих закордонних виробників складають асортимент, здатний вгодити побажанням навіть найбільш вимогливого покупця:

 • традиційні види паркету: планковий паркет, масивна дошка, терасна дошка;
 • сучасні види покриття для підлоги: тришарова та двошарова паркетна дошка, екзотичний паркет, ламінат, пробковий паркет, натуральний лінолеум, вінілова підлога;
 • високохудожні паркетні полотна художнього та палацового паркету, інкрустованого паркету, бордюри;
 • елітна підлога зі шкіри;
 • стінові панелі;
 • широкий спектр паркетної хімії та супутніх товарів «Світ Профі».

«Паркетний світ» представляє дійсно якісну продукцію, яка пройшла тестування відповідно до українських та міжнародних стандартів. 
Будучи прямим й ексклюзивним постачальником, наша компанія робить все для того, щоби продукція провідних виробників була доступна вітчизняному покупцю.

Наша мережа надає весь комплекс послуг зі створення красивої та бездоганної підлоги: від розробки індивідуального дизайн-проекту і безкоштовного виїзду консультанта на об’єкт, до укладки паркету «під ключ» і догляду за покриттям. Ви можете буди впевнені: ми прагнемо задовольнити кожне побажання клієнта і привнести в його дім разом з природною красою паркетної підлоги, майстерність рук людини.
Широкий асортимент, якісна продукція та прийнятні ціни розширяють можливості придбання покриття для підлоги зі своєю індивідуальною природою і характером, котрий у кожного покриття свій, як і у людини.
Мережа салонів-магазинів «Паркетний світ»

 

Відгуки про Паркетний світ:

 • 1 2 3 4 5
  Здійснювала покупку тут неодноразово, останній раз купляла ламінат і дуже ним задоволена. Продавці справді висококваліфіковані спеціалісти і допоможуть розібратися у вашій потребі, всім залюбки рекомендуватиму цей магазин.
  Olya Gatc, майже 9 днів тому
 • 1 2 3 4 5
  Купляла паркетну дошку в цьому магазині. Сподобався асортимент, ціни і обслуговування. Дівчата вміють гарно розказати і зрозуміти потребу покупця. Покупкою задоволена))
  Ірина Дяків, більше 22 днів тому
 • 1 2 3 4 5
  Продаці нахабні нічого не підкажуть не покажуть,тільки пють каву і ржуть!!!!!!Купила в іншому магазині
  Надія, майже 3 роки тому

Паркетний світ на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!

 

Паркетний світ галерея і фото