С.В.Я.

САУНИ*БАСЕЙНИ*КАМІНИ*СПА*ТЕПЛА ПІДЛОГА DEVI*МОЗАЇКА*НАТЯЖНІ СТЕЛІ

Компанія «С.В.Я.» розпочала свою діяльність в кінці 2000 року з саун і басейнів. Ставлячи за мету розвиток, з часом види нашої діяльності розширились в таких напрямках.

САУНИ – Ми є дилерами продукції TYLO, SAWO, KASTOR, Dr.Kern. Пропонуюємо печі електричні і дровяні, повну комплектацію і монтаж саун «під ключ» з власними конструктивними перевагами. Основним принципом Саун є саме Вища Якість, за рахунок якої в м. Івано-Франківську ми вже виконали одинадцять! громадських саун.

В області БАСЕЙНІВ у нас також великий досвід: від ТУ до обслуговування. Ми виконуємо і комплектуємо бетонні басейни, каркасні, збірні і басейни майбутнього – КОМПОЗИТНІ, від економ до еліт класу (CompassPools, FiberPool, Poolkar, Еталон). В нас найширший вибір готових басейнів в Україні; дилерство трьох заводів виробників і власне виробництво. Також продаємо СПА-басейни – HotSpring.

З радістю запропонуємо професійні рішення в сфері КАМІНІВ (Schmid, Chazelles, La Nordica). Ваша ТЕПЛА ПІДЛОГА фірми DEVI, може бути змонтована під любі! покриття, а СНІГОТОПЛЕННЯ усуне зимові сніжні проблеми.

Інтер’єр може стати красивим завдяки МОЗАЇЦІ і НАТЯЖНИМ СТЕЛЯМ «НебоСвіт» з освітленням SWAROVSKI чи зоряним небом.

Принциповим для нас є гарантія (1-20, 50 років), якість робіт «під ключ» з дизайном, комплектацією, поверненням залишків і сервісом. Постійний ріст доходів супроводжується набуттям безцінного досвіду з об’єктами, якими можна пишатись.

 

 

Для постійних клієнтів – знижки, для магазинів, фірм та майстрів – спеціальні ціни.        Ми завжди домовимось з мудрим клієнтом.

 

Ми прагнемо досконалості.

Відгуки про С.В.Я.:

 • 1 2 3 4 5
  Ці клієнти (незадоволені чоловік та дружина) ніколи не подадуть до суду на нашу компанію. Вони не захотіли навіть, щоб незалежні експерти провели експертизу на встановлення нашої натяжної стелі, оскільки чудово знають, що не праві і дуже швидко програють суд. А от ми на них подамо до суду за неповну оплату за надані послуги. Побачимось у суді!!! А порядним підприємцям та фірмам щиро бажаємо не зв"язуватись з цими клієнтами: торгуватись будуть за кожну копійку, а клопоту з ними буде немало (аби не доплатити за виконану роботу).
  Компанія С.В.Я., майже 5 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  не раджу нікому цю фірму не вміють взагалі виконувати свої роботи,брехливі жах,робили натяжну стелю,мало того, що мою пошкодили, та так зробили що треба наймати іншу фірму щоб переробляли, буду тепер з ними судитись.
  ,,,,, майже 9 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  не раджу нікому звязуватись з цією фірмою,виконували у мене роботи,не якісно,не акуратно і до кінця не завершили.документи ніякі не видають,до завдатку обіцяють золоті гори,а після все по інакшому ставлять перед фактом,якщо ні то гроші не ввідають,персонал який там працює брехливий ужасно. НЕ РАДЖУ НІКОМУ ЦЮ ШАРАШКІНУ КАНТОРУ.
  ", майже 9 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  НЕ ЗАДОВОЛЕНА РОБОТОЮ ДАНОЇ ФІРМИ! Майстри тут не кваліфіковані, один "дизайнер" другий "електрик". Їх директор - не вихований, нахабний і не адекватний. Дівчата які сидять у офісі - вміють дуже гарно розказувати і обіцяти, лиш би перший внесок їм дати. Мене обманули, здерли гроші, роботою я взагалі не задоволена і взагалі я обурена і завтра подаю на них у суд.
  незодоволена, майже 9 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  ЭТО КАКАЯ ТА "ШАРАШКИНА КОНТОРА"! ОБМАНЫВАЮТ ЛЮДЕЙ! ОБЕЩАНИЙ НЕ ВЫПОЛНЯЮТ! НЕ ОБРАЩАЙТЕСЬ К ЭТОЙ ФИРМЫ - ПОЖАЛЕЕТЕ!
  ----------, майже 9 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  задоволений басейном , висока кваліфікація дозволила вирішити складу проблему з монтажем
  олег, майже 3 роки тому

С.В.Я. на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!

 

С.В.Я. галерея і фото