Focaccia
Піца - одне з найпопулярніших страв у світі, щодня, навіть в Україні, піцу куштують сотні тисяч людей.
Адже це -  смачна і демократична за ціною страва.
В кафе, ресторані, піцерії, на роботі чи в офісі, ввечері вдома, по дорозі, на вихідних - піца всюди бажана. Вона може бути святковою - прикрашеної неймовірною кількістю делікатесів, і традиційної, майже буденною.
 
Але в печі на дровах, італійської піцерії Focaccia(Фокачо), звичайна, на вигляд, піца стає справжньою. Mámma Mía, як говорять італійці.  І ми знаємо чому!

Відгуки про Focaccia:

 • 1 2 3 4 5
  Після замовлення на сайті перетелофонували до 5 хв. Замовив 3 піци в них на той час була акція при замовленні 2 і більше 1 безкоштовна. Все так і було привезли 4 за ціною 3 (при замовленні на сайті уточнив яку хочу акційною). Казали, що доставлять за 120 хв, приїхали за 110. Доставка безкоштовна. Єдиний мінус що коробки не підписані, де яка і не будучи постійним покупцем трохи важко розрізнити де яка. Все смачно. Рекомендую.
  Alex Nilethium, майже 6 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Пані Людмила мені дуже шкода,що Ви погано себе почуваєте колектив нашого закладу приносить Вам свої вибачення, вчора скуштували крем суп з білих грибів ще 11 чоловік і тільки Ви нажаль себе погано почуваєте. Ми ще раз просимо вибачення, можливо у Вас є несприймання деяких інгрідієнтів, або ж Ви все таки ще щось несвіже скуштували. Нам прикро за цей інцидент. Ми бажаємо Вам швидкого одужання. Мій чоловік і Я самі виховуємо півторарічного сина і ми ніде більше не харчуємось окрім нашого закладу. Чоловік кожного ранку закуповує свіжі продукти! Тому ще раз Вибачте і спробуйте вживати трохи легшу їжу!. Все ж таки крем суп - це вершки з високим вмістом жирів.
  Скоробогата Галина, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Вчора в обід замовила собі крем-суп з білих грибів (на білі гриби не було схоже за смаком). А через годину відчула таку втому------що аж заснула дома. До вечора блювання, температура, понос живіт як мішок такий був здутий. Зараз і взагалі сьогодні цілий день лежу, бо голова починає крутитися коли встаю з ліжка і болить. Знайома лікарка приписала сорбенти. Дайте відповідь: ВАШІ КУХАРІ КЛАДУТЬ У ТАКІ СУПИ МУХОМОРИ??? А якби я була вагітна, то що мала б робити??? З'їла цей супчик отруйний, і тепер встати на ноги не можу. Якби моя дитина вчора таким пообідала-------то мабуть би вже в трупарні опинилася. Слідкуйте за якістю своїх продуктів!!!!!!
  Princess Ludmila, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Не смачна, маленька і дорога
  Svyatoslav, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Оперативно відтелефонували щодо замовлення (10 хв.), доставили (дещо більше півгодини після дзвінка) і власне піца була тепла та смачна. Основа піци, як вже зауважили раніше, дійсно має особливий смак.

  Приємно вразила кількість продуктів начинки, так тримати. Відтепер ми - ваші свіжі вдячні клієнти. Дякуємо!
  Олександр Мисак, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  вчора ззамовив піццу квадро... незрозуміло чому. но вона якась суха була і зовсім не смачна.. не замовлятиму більше ....
  Володимир Якимович, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Доставка жахлива. Питався скільки часу будуть везти, сказали до години....Везли 2 години. Дзвонить кур єр, каже: "Можите виходити". ВАЙ! Дякую що дозволив! Привезли холодну піцу. Пора переставати платити за такий "серівіс" і вчити наших підприємців правельного обслуговування клієнтів, видно зажерлись. Більше не замвлю.
  Yuriy Lashyn, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Затишне місце з смачною кухнею! Піца не схожа на жодну в нашому місті -- з хрусткою скоринкою)) і зважаючи, що це піцерія, тут дуже добре готують стейки!
  Наталія Миронюк, 1 рік тому

Focaccia на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!

 

Focaccia галерея і фото