Афіша Івано-Франківська

Кіно

Пірати Карибського моря: Помста Салазара
25-05-2017

Вичерпавший свою вдачу капітан Джек Горобець виявляє, що за ним полює його старий ворог, жахливий капітан Салазар і його примарні пірати. Вони тільки що втекли з Диявольського трикутника і мають намір знищити всіх піратів, включаючи Джека. Допоможе врятуватися лише могутній артефакт - тризуб Посейдона, який дарує своєму власникові повний контроль над морями.

Показ фільму "Самітники"
25-05-2017

Початок о 18:00 год. Книгарня «Є» та Чеський центр у Києві запрошують на перегляд фільму «Самітники» (реж. Давід Ондржішек, 2000, 103 хв) чеською мовою з українськими субтитрами в рамках «ЧЕських Четвергів».  «Самітники», режисер Давід Ондржішек, знято у 2000 році, 103 хв.Сім молодих людей проживають протягом кількох днів події, які радикально впливають на їх майбутнє життя. Радіоведучий невеликої празької радіостанції Петр розходиться зі своєю багаторічною подругою Ганкою. Її хоче привабити невротичний лікар Ондржей, який уже роками переслідує дівчину своєю набридливою увагою. Дружина Ондржея Ленка не може собі уявити, що батько її дітей може зрадити їхньому охайному провінційному життю. До долі обох пар входять також крихка македонська барменка Весна, яка шукає в Чехії загубленого батька, цинічний маніпулятор Роберт і відданий шанувальник маріхуани Якуб. Контрастом до долі самотніх молодих людей, які більше чи менше успішно намагаються пізнати себе, є осілі батьки Ганки і група японських туристів, які хочуть побачити «типову» чеську сім’ю. Історії самітників посеред натовпу, яким здається, що їх безсило тягне за собою зла доля серед економічно благополучного життя, автор розповідає в трагікомічному ключі.  

Перегляд фільму "Alien: Resurrection"
Bar&Kitchen "Grand America", вул. Чорновола, 23

Початок о 21:00 год.Замовлення столиків 0688525252.

Показ фільму "Gimme Danger: Історія Іггі та The Stooges"
25-05-2017

Початок о 20:00 год., вхід вільний. Новий фільм Джима Джармуша Gimme Danger — це історія гурту Iggy Pop та Iggy And The Stooges, одного з найвеличніших рок-н-рол гуртів всіх часів. З'явившись в Анн-Арбор, Мічиган, в епоху контркультурної революції, яскравий і агресивний рок-н-рол The Stooges перевернув музичний світ кінця 60-х. Спрямувавши на аудиторію мікс року, блюзу, R&B та джазу, гурт дав початок тому, що згодом назвуть панком і альтернативним роком.Написати про цей фільм краще, ніж це зробив Джармуш, неможливо. «Від важкого биття пульсу, гострої заруби психоделії, до коротких нервових текстів та самозакоханого вокаліста, що ричить, як лев, та дивним чином поєднує в собі риси Ніжинського, Брюса Лі, Харпо Маркса та Артура Рембо — жоден інший гурт в історії рок-н-ролу не може похвалитися таким поєднанням. Нічого схожого на The Stooges не існує в природі, в той час як тих, кого вони надихають — легіони.Gimme Danger — це любовний лист до кращого гурту за всю історію рок-н-ролу. Ми розповідаємо історію про те, що їх надихнуло та що на них вплинуло, супроводжуючи фотографіями і відео, яких раніше ніхто не бачив.Як і сам гурт, фільм трохи дикий, безладний, емоційний, забавний, простий і елегантний. Хай живуть The Stooges!»Світова прем’єра фільму відбулась на Каннському кінофестивалі. 

Мистецтво

Вечірній рисунок зі студією "Коло"
Центр сучасного мистецтва, вул. Марійки Підгірянки, 23

Жіноча натура. Перша половина - швидкі начерки, друга - більш тривалий рисунок. Початок о 19:00 год. До зустрічі!

Інше

VIІ Польсько-український кардіохірургічний форум "Прогресивні досягнення в кардіохірургії- обмін досвідом"

Програма заходу буде охоплювати такі питання: Особливості надання кардіохірургічної допомоги постраждалим в умовах бойових дій. Дослідження функцій системи кровообігу в умовах фізіологічної норми, в тому числі: регуляторні механізми взаємодії центрального і периферичного судинного русла; вивчення гормональної та нервової регуляції кровообігу нирок. Дослідження патології міокарда, в тому числі теоретичне обґрунтування розвитку гострої та хронічної серцевої недостатності (СН). Електрична та механічна підтримка роботи серця при СН. Фундаментальні  дослідження електрофізіології та внутрішньошлуночкової провідної системи серця. Вдосконалення методів хірургічного лікування аневризм аорти. Вивчення впливу  регіонарної  гемодинаміки головного мозку на особливості  психосоматичних станів у кардіохірургічних хворих з патологією аорти. Дослідження патології коронарних судин, в тому числі набутий недорозвиток та вроджена патологія. Дослідження патології клапанів серця. Фундаментальні та прикладні аспекти штучного термічного впливу на організм (гіпо- та гіпертермія). Патогенез формування пухлин серця. Біомедична інженерія. В роботі конференції візьмуть участь  делегати від  відділень/центрів серцево-судинної хірургії України, Польщі, Німечччини тощо, представники органів охорони здоров’я України, обласні та районні кардіологи, кардіохірурги, члени Асоціації серцево-судинних хірургів  України, керівники регіональних відділень/центрів серцево-судинної хірургії.

Арт-практика "Робота зі снами. Тлумачення сновидінь"
вул. Січових Стрільців, 6

Карл Густав Юнг писав про компенсаторну природу сновидінь, Зигмунд Фрейд називав сновидіння «залишками дня».На арт-практиці спробуємо попрацювати за такими напрямками:- Робота над сновидіннями з використанням метафоричних карт.- Арт-терапевтична об'єктивізація сновидінь- ДраматизаціяА також чай, кава, печенька, невимушене спілкування. Організовує Чарівний куферок Початок о 18:20 год. Квитки доступні https://www.facebook.com/LesjaRebrik?ref=bookmarks

Захід-інформбюро "Екологічні дзвони сьогодення"
Наукова бібліотека Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

У читальному залі природничих наук проводиться захід-інформбюро для небайдужих, присвячений дню екологічної освіти. Запрошуємо вас відвідати читальний зал і ознайомитись з цікавим переглядом.

Шрі Ланка чи Цейлон? Дівчата знають
Мережа горящих путівок "Довіра ІФ, вул. Бельведерська, 16/4

Початок о 19:00 год. І знову зустріч клубу "Тревел леді" чарівна Наталія Солонична поділиться з нами своїми враженнями від подорожі на загадковий та казковий Цейлон. А всю необхідну інформацію про пляжі, візи, готелі та як дістатись на острів по поличкам розкладе Таня Слободян. Ну і ай чи кава зі смаколиками, щоб спілкуватись було по домашньому. Вартість зустрічі 100 грн.  

VIІ Польсько-український кардіохірургічний форум "Прогресивні досягнення в кардіохірургії- обмін досвідом"
25-05-2017

Початок о 10:00 год. Програма заходу буде охоплювати такі питання: Особливості надання кардіохірургічної допомоги постраждалим в умовах бойових дій. Дослідження функцій системи кровообігу в умовах фізіологічної норми, в тому числі: регуляторні механізми взаємодії центрального і периферичного судинного русла; вивчення гормональної та нервової регуляції кровообігу нирок. Дослідження патології міокарда, в тому числі теоретичне обґрунтування розвитку гострої та хронічної серцевої недостатності (СН). Електрична та механічна підтримка роботи серця при СН. Фундаментальні  дослідження електрофізіології та внутрішньошлуночкової провідної системи серця. Вдосконалення методів хірургічного лікування аневризм аорти. Вивчення впливу  регіонарної  гемодинаміки головного мозку на особливості  психосоматичних станів у кардіохірургічних хворих з патологією аорти. Дослідження патології коронарних судин, в тому числі набутий недорозвиток та вроджена патологія. Дослідження патології клапанів серця. Фундаментальні та прикладні аспекти штучного термічного впливу на організм (гіпо- та гіпертермія). Патогенез формування пухлин серця. Біомедична інженерія. В роботі конференції візьмуть участь  делегати від  відділень/центрів серцево-судинної хірургії України, Польщі, Німечччини тощо, представники органів охорони здоров’я України, обласні та районні кардіологи, кардіохірурги, члени Асоціації серцево-судинних хірургів  України, керівники регіональних відділень/центрів серцево-судинної хірургії.

Святково-розважальна програма "Весняний передзвін"
Біля дитячо-юнацького клубу "Романтик", вул. Довженка, 7а

Початок о 17:00 год.

Волонтерство- ключ до виняткових можливостей!
25-05-2017

Початок о 19:30 год. В рамках фестивалю "Porto Franko" Завершальна зустріч нашої програми і фінальна тема "Волонтерство - ключ до виняткових можливостей!"Отож, приходьте до нас, до трюм флагману сучасного мистецтва Porto Franko, а саме камерна сцена Івано-Франківський обласний музично-драматичний театр ім. І.ФранкаНаша гостя Любов Скірко ( ГОГОЛЬFEST ) і розповість про те, які волонтерство розкриває перспективи.

4 лекції по інста-фото
Papaya

25 травня з 15:00 до 16:0025 травня з 18:00 до 19:0026 травня з 15:00 до 16:0026 травня з 18:00 до 19:00 Вперше в Чернівцях! За запрошенням @PAPAYA_UA в Чернівці приїде найвідоміша мама-блогер західної України, наша красива подруга - https://www.instagram.com/tanyaprentkovych/    Так-так, Вам не почулось і не побачилось: 25 та 26 травня відбудуться 4 годинні лекції по сучасній інста-фотографії, які Таня приготувала ексклюзивно для Вас!   25 травня - 15:00-16:00 (група #1)  25 травня - 18:00-19:00 (група #2)  26 травня - 15:00-16:00 (група #3)  26 травня - 18:00-19:00 (група #4)   Дізнатись всі серкети блогерства, правила створення ідеальних #flatlay та багато іншого ти зможеш на одній з лекцій В честь такої події, ми вирішили провести це дійство в самому серці @papaya_ua - нашому офісі  У Вас буде можливість побачити в яких умовах ми творимо для Вас і познайомитись з закуліссям нашої роботи   Ми дуже-дуже excited! Надіємось і ви теж, тому мерщій розповідай подругам та швидше в PAPAYA - за квитками   Придбати квитки можна в магазинах @papaya_ua в м.Чернівці за адресами: вул. І.Франка 27 та вул. Небесної Сотні 11   Кількість квитків обмежена!  Всі учасники події отримають приємні сюрпризи по закінченню лекції, і ми не тільки про фото з Танею ;))  До зустрічі

Виставка

Міжнародна мистецька виставка графіки "ОСМИСЛЕННЯ"
Центр сучасного мистецтва, вул. Марійки Підгірянки, 23

International Exhibition of Graphics Arts «AWARENESS» за участю 27 країн світу. «Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області та Міжнародне мистецьке об’єднання «Art Media Holding - Civitas LEOPOLIS» за підтримки партнерів та співорганізаторів проекту: мерії міста Івано-Франківськ, та Департаменту культури Івано-Франківської міської ради, Центр сучасного мистецтва матиме змогу репрезентувати гостям та мешканцям міста високий рівень сучасної креативної графіки світу. Виставка в м. Івано-Франківськ широко представить твори відомих українських графіків та художників з таких країн, як: Бразилія, Болгарія, Бангладеш, Канада, Чілі, Китай, Колумбія, Хорватія, Єгипет, Франція, Німеччина, Греція, Індія, Іран, Ірландія, Македонія, Італія, Японія, Мексика, Польща, Сербія, Словенія, Тайвань, Тайланд, Турція, США. Виставка сучасної графіки естампу LEOPOLIS, що відбулася вперше за часів незалежної України у Національному музеї ім. Андрея Шептицького у Львові, дала поштовх до відродження та проведення подібних експозицій. Цей виставковий проект є продовженням серії міжнародних виставок сучасної графіки естампу по всій Україні, унікальний і логічний. Він набув розголосу за межами нашої держави. Це подія широкого організаційного формату, покликана не лише актуалізувати естампну графіку в системі сучасного візуального (образотворчого) мистецтва, але й символічно пов’язати між собою різні історичні періоди в культивуванні елітарних форм та естетичних практик. Основною ціллю є популяризація сучасного українського мистецтва та представлення відвідувачам світової графіки в техніці естамп (твір мистецтва – що друкується художником вручну та має обмежену кількість авторських відбитків). Естамп включає різноманітні техніки: офорт, акватинта, мецотинта, суха голка, літографія, дереворит, лінорит, шовкодрук, комбіновані та класичні техніки друку, що давно забуті та відійшли на задній план в мистецтві графіки. Для поціновувачів графіки ми представимо як мініатюрні роботи так і роботи великих розмірів, що потребують від автора великого технічного вміння та багаторічного досвіду. Відвідувачі зможуть посмакувати філософський зміст графічних робіт та прочитати представлені статті арт-критиків України. Відкриття виставки: 5 травня 2017 року о 17 год. у Івано-Франківському Центрі сучасного мистецтва, за адресою: вул. Марійки Підгірянки, 23.   Організатори: Ірина Клицюк – директор Івано-Франківського Центру Сучасного мистецтва. Роман Білявський – «International Exhibition of Mini Prints of Graphics Art LEOPOLIS» Видавець, голова правління Art Media Holding - Civitas LEOPOLIS – член національної спілки дизайнерів України, член Правління з питань мистецтва «Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області». Олена Кіс Федорук – арт критик, завідувач відділу графіки Національного музею ім. Андрея Шептицького у Львові. Ігор Мелех, Голова правління – ГО «Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області».   Деякі з імен учасників виставки: Великий формат літографії: ( друк з каменю ) Kamruzzaman Sagar – BANGLADESH Haidy Yasser – EGYPT Sergio_Sanchez_Santamaria - MEXICO   Малий формат: ( різні техніки ) Celestino_Neto - BRAZIL Dione_Rabelo – BRAZIL Teodor_Asenov - BULGARIA Alejandra_Urdangarin - CHILE Veronica_Rojas_Ledermann - CHILE Dina Hesham_Nour_ El-din - EGYPT Lorena_Vargas - FRANCE Pierre_Vaquez - FRANCE Jullien_Clement – FRANCE Wal_Chirachaisakul – THAILAND Brian D. Cohen – USA Irena_Keskes - USA

Виставка "Об'єднані натхненням"
Музей Мистецтв Прикарпаття, пл. Шептицького, 8

Музей Мистецтв Прикарпаття та Українська Асоціація Ручної Творчості проводять виставку робіт майстрів ручної творчості з усієї України (на виставці будуть представлені: авторські ляльки з різних матеріалів, мотанки, тедді, мініатюра, печворк, фунтик, вишивка стрічками та багато іншого...)ідея виставки полягає в тому, щоб максимально повно показати різноманітність і талановитість в тврчості нашихмайстрів- для чого від кожного майстра/художника буде виставлено по 1-2 роботи, що є характерними саме для них.Урочисте відкриття виставки 18 травня о 18:00 год. Організатор Ukrainian Association for Handmade Arts (UAHA), зв'язатись з організаторами виставки можна за тел: +380 342 67 6511; +380 50 373 3449.

Виставка малюнків "Чорнобильська катастрофа"
25-05-2017

Виставка учнівської та студентської молоді на тему "Чорнобильська катастрофа- 30 (+1) років опісля. що далі?" Відкриття 25 травня о 16:00 год.

Виставка "Вознесіння Христове - торжество Царя Вселенної"
11-05-2017

Виставка мистецьких творів церковного малярства XVII–ХХІ ст. Виставка присвячена темі Вознесіння на небеса Ісуса Христа. Вознесіння Христове на небо – це одне з найбільших торжеств Царя Вселенної. Ця подія відбулася сорокового дня після Воскресіння. У християнських календарях вона позначається як велике свято. У Вселенській Церкві Вознесіння Господнє надзвичайно пошановане, а тому має найвищий статус торжества. З історії церкви відомо, що вже у IV ст. це свято стає загальновідомим. Його відзначають усі християни Римської імперії. Ба навіть світський історик Сократ називає Вознесіння «загальнохристиянським торжеством». Такі вселенські учителі і святі отці як св. Амброзій Медіоланський, св. Августин, св. Іван Золотоустий, св. Григорій з Нісси, св. Григорій Великий та ін. у своїх святочних гоміліях возвеличували цей світлий і радісний день переходу нашого Спасителя Христа до Отця небесного. Відчуття і ритм богослужінь у католицьких і православних храмах України цього дня надзвичайно піднесені. В усіх вірних присутнє невимовне почуття радості і надії на майбутнє, яких нам так сьогодні у ХХІ ст. не вистачає… Запропоноване сакральне мистецтво не залишить нікого байдужим. Таке «боже малярство» творилося при храмових майстернях, особливо у час XVII–XIX ст. Тут немає фальшу й надмірного сучасного «брендового пафосу». Продемонстрована в образах простота, лагідність і дитяча щирість – ось чого сьогодні не вистачає в сучасному безідейному модерновому мистецтві. Ці релігійні сюжети ікон стають для нас справжнім дороговказом як осягнути так бажаного миру, лагідності і спокою.    

Виставки акварельного живопису "Дорогами Європи"
16-05-2017

Відкриття виставки 16 травня о 16:00 год. Художник- Оксана Бойко Батьки Оксани родом із славетної козацької Черкащини. Олександр Бойко – інженер кораблебудування, Ольга – педагог. Мрія бути художником у дівчинки зародилася ще в дитячому віці. Першою сходинкою стала міська художня школа. Її викладачі та книги-альбоми з творами Івана Айвазовського й картинами Тараса Шевченка сформували смак до краси і стали фундаментом для вдосконалення майстерності. У 1997 році дівчина закінчила художньо-графічний факультет Криворізького педагогічного університету. До захисту були представлена серія акварельних пейзажів «Живописна Україна». У 2002 році Оксану запрошують до Італії, де вона виставляє свої та твори художників об’єднання «Творчість» під керівництвом Василя Вакуленка. В Італії вона знайомиться з відомим канадійським скульптором українського походження Леонідом Молодожаніном (Лео Мол). Під керівництвом професора, д-ра Дмитра Степовика пише магістерську роботу на тему сакральних скульптур, мозаїк та вітражів Лео Мола. Успішно захищає її в Мюнхені в Українському Вільному Університеті. Визначною подією стає створення проекту власної мистецької школи «Око». У 2008 році відбувся успішний захист докторської праці «Педагогічна концепція новітньої мистецької освіти. Архітектурно-парковий комплекс мистецької школи «Око», під керівництвом професора д-р hc Бланки Єржабкової. Завдяки чому Оксана здобула звання доктора філософії в сфері педагогіки мистецтва та психології. Повернувшись на батьківщину, художниця почала методично втілювати мрію в життя. Вона творить багатьма живописними і графічними техніками, виконує монументальні розписи, вітражі, ілюструє серію книг «Кременчужанка. Жіночі долі» та «Лісова пісня» Лесі Українки переклад німецькою мовою. Паралельно вибудовує власну майстерню і проводить там заняття з дітьми та дорослими. Її майстерня – це перший крок до омріяного комплексу. 2013 рік відзначився вагомими подіями – випуском поштових листівок із картинами – видами Кременчука, доповіддю в Українському Вільному Університеті Мюнхена на тему: «Морально-естетичні цінності у творах учнів мистецької школи «Око». А напередодні Свята Миколая світ побачила книжечка «Історія про Святого Миколая», ілюстрована дитячими малюнками. 2014 рік – виставка-презентація книги «Кобзарик. Тече вода в синє море…», оздоблена графічними ілюстраціями учнів школи «Око» і двома живописними творами Оксани. Виставка відкрилася в Національному музеї України ім. Тараса Шевченка. Художниця учасниця мистецьких пленерів, співавтор і виконавець різноманітних творчих проектів. Так сумісно з благодійним фондом м. Комсомольська FerrexpoPoltavamining в світ вийшов ювілейний календар 2015 з картинами-видами міста. Кілька років за підтримки ГО «Рідне місто» відбуваються мистецькі акції для жителів міста Кременчука: виставка картин та художні інсталяції під відкритим небом, майстер-класи тощо. Від листопада 2015 року викладає курс історії та психології мистецтва «Краса, яка лікує душу» в Українському Вільному Університеті в Мюнхені. Художниця Оксана Бойко мала персональні виставки у Кременчуці, Полтаві, Києві, Комсомольську, Херсоні, Римі, Кастельфранко, Ладісполі, Флоренції, Мюнхені. Розмаїття тематики мисткині дивує: тут і пейзажі, і натюрморти, і портрети та історичні твори. Картини – це роздуми про сенс життя, про любов, відданість і віру, душевну красу та силу природи. Лірична душа Оксани проявляє себе і в поезії. Вона друкує публіцистичні статті, проводить майстер класи, конкурси, творчі зустрічі, читає лекції з педагогіки та історії мистецтва, організовує виставки дитячих робіт. І за що не взялася б, все робить з любов’ю. Та найкращими творами свого життя Оксана вважає своїх дітей: Настуню та Іванчика. Виставка акварельного живопису «Дорогами Європи» Представлені пленерні акварелі, виконані під час подорожей Україною та європейськими містами, від Карпат до Мюнхену, Праги. Також зображені Лондон, Венеція,Рим, пейзажі Північної Італії та теплого Провансу. Доповнюють експозицію пахучі квіткові букети та тематичні натюрморти. Картини виконані в техніці аля-пріма . Це лише частина серії акварелей «Дорогами Європи» , що створюється від 202 року і налічує 70 авторських творів, велика частина яких зберігається у приватних колекціях по всьому світу. Також маю мрію написати кілька етюдів з краєвидами гостинного Івано-Франківська і вже долучити ці твори в діючу виставку. Вважаю акварель своєю улюбленою технікою і думаю, що поєднуючись з водою, акварельна фарба веде себе непередбачувано і прекрасно, як королева.

Виставка графіки Данила Мовчана "На папері"
Галерея "Арт на Мур"

ДАНИЛО МОВЧАН Виставка “На папері” – це мої рефлексії над іконою, над тілом Христовим, над особистими переживаннями довкола сакрального мистецтва…Стилістика ікони завжди надихала мене до нових ідей. На цій основі я прагну будувати власні нові композиції, де мінімальними засобами зображаю те, що для мене важливе.Від певного часу ці малюнки стали важливим елементом творчого процесу. В них хочу сказати про актуальне та вічне…  

Книжкова виставка-мандрівка "Мандруємо книжковим світом"
Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І.Франка, вул. Чорновола, 22

До Дня працівників видавництва, поліграфії та книго розповсюдження.

Виставка дитячих робіт "Мої досягнення"
Дитячо-юнацький клуб "Оріон", вул. Стуса, 15Б

Відкриття о 15:00 год.

Виставка "На вершині світової слави"
17-05-2017

У івано-франківців рідкісна можливість бачити музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької зі Львова у центрі Івано-Франківську. Хто має бажання познайомитись ближче із творчістю незрівнянної Соломії - поспішайте в музей! Виставка триває і заслуговує на Вашу увагу!

Виставка "Шлях у часі- шлях у рівновазі"
виставкова зала Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України, вул. Незалежності, 53

Івано-Франківська обласна організація НСХУ має за честь запросити жителів та гостей міста на персональну ювілейну виставку живопису Миколи Варенні.  

Концерт

Вечір пам'яті "Моя пісня"
25-05-2017

Початок о 17:00 год. З ініціативи Громадсько-християнського руху «Клич» відбудеться вечір, присвячений пам’яті легендарного композитора і поета Володимира Івасюка. Був один з основоположників української естрадної музики (поп-музики). Автор 107 пісень, 53 інструментальних творів, музики до кількох спектаклів. Професійний медик, скрипаль, чудово грав на фортепіано, віолончелі, гітарі, майстерно виконував свої пісні. Неординарний живописець.   У програмі: Гурт «Бревіс» Івано-Франківської обласної філармонії; Хор «Осанна» (монастир Царя Христа); Студенти Інституту мистецтв ПНУ ім.В.Стефаника; Вистава «Весна Івасюка» (представить директор Чернівецького музею Володимира Івасюка заслужений діяч мистецтв України М.Лазарук). Вхід вільний.

Ювілейний концерт з нагоди 100-річчя Мирослава Антоновича
25-05-2017

Початок о 18:30год. ВХІД ВІЛЬНИЙ У концерті приймуть участь відомі хори з Голандії: "хор ім. М.Лисенка" та "Візантійський хор".Хор імені Лисенказаснований 1996 року музикознавцем, композитором, оперним співаком, уродженцем Мирославом Антоновичем.Коли М. Антонович навчався в Утрехтському університеті він вирішив створити хор, який складався би винятково з голландців, але співав би на богослужіннях українською мовою у візантійському обряді. Під керівництвом Мирослава Антоновича, який був диригентом колективу понад 40 років, хор дав понад 3000 концертів. Через шість років паном Антоновичем було зібрано уже змішаний колектив співаків для того, щоб виконати концерт на підтримку Міжнародного фонду сім'ї Лисенків у Києві. У травні 1997 року цей концерт пройшов із великим успіхом у церкві святого Якоба в Утрехті. Саме тому було ухвалено рішення перетворити цей тимчасовий співочий колектив на постійний хор і назвати його «Хор імені Миколи Лисенка» на честь видатного композитора. Хор імені Лисенка налічує 40 співаків – чоловіків і жінок, які разом підтримують українську культуру. Не потрібно забувати, що всі співаки – корінні голландці. Мирослав Антонович та Паул Гаккеннес протягом десяти років були художніми керівниками хору. За роки існування колектив відвідав багато країн світу та тричі виступав в Україні. Цього року голландський хор приїжджає в Україну. Крім ювілейної 15-річної діяльності, візит пов'язаний із 95-ою річницею від народження маестро Мирослава Антоновича. Хор, який від початку свого заснування співав українською та про українське, хоче віддати шану своєму Батьку, виступити з концертною програмою на його Батьківщині та подякувати за плекання і поширення української музичної культури, популяризацію української пісні, українського мистецтва, українського народу.Візантійський Чоловічий Хор з Утрехту в ГолландіїХор заснований у 1951 році доктором Мирославом Антоновичем, є живим доказом твердження, що музика має успіх там, де слів замало, що вона переходить національні, культурні та лінгвістичні границі.Візантійський хор співає майже виключно українську музику, між хористами крім диригента немає ні одного українця. Хор складається з сорока голляндців усяких професій, котрих зовсім зачарувала українська пісня і котрі, під умілим вишколом др-а Антоновича так удосконалили її виконання, що стали одним із кращих хорів Европи та безперечно заслужили собі на назву, “голляндські козаки”. Хор називається візантійським тому, що співає музику, яка повязана з візантійським обрядом. Це саме з Візантії християнство прийшло на Україну.Від часу свого заснування Хор майже без перерви пропагує українську пісню, даючи між іншим, концерти в Амстердамі, Ротердамі, Люксембурзі, Парижі, Римі, Брюселі, Кельні, Мюнхені і т. д. Тут можна б згадати його виступи в Катедрі Нотр-Дам в Парижі, в Базиліці св. Петра в Римі та в Катедрі Вестмінстеру в Лондоні. Хор мав також цілий ряд передач по радіо з Голландії, Німеччини, Англії, Італії іт. п. За час своєї діяльности Хор наспівав цілий ряд довгограючих платівок.Д-р. Мирослав Антонович, засновник та керівник цього унікального Хору, був промований на доктора музикології на утрехтському університеті. У 1953-54 р. писав наукові праці на гарвардському університеті. Тут треба згадати, що доктор Антонович є також композитором і має за собою скомпонованих цілу низку музичних творів.

Вечірки

Staff party
25-05-2017

MC IREN, DJ Kolenval, MC Snickers. Замовлення столиків: 068 739 74 07,  066 826 98 89.

Мілонга в Арт-Просторі (танго-вечірка)
ART-простір ІФ, вул.Шевченка, 3, 4 поверх

Якщо ви танцюєте танго чи хочете познайомитись з цим танцем, то запрошуємо вас на танго вечірку в Арт-Простір! Початок: 20:45Закінчення: 22:15Вартість: 35 грнDJ: Artyom SavelyevПеревдягальня: немає.Дрес-код: вільнийЯк добратися?Якщо в вас виникнуть труднощі з тим, щоб знайти, де проходить мілонга, дзвоніть по номеру 097-099-65-05 і ми вас зорієнтуємо.До зустрічі на мілонзі!

EXTRA! Драйв Прикарпатського
25-05-2017

DJ Kalashnikov, plaza biches show. Фотозвіт. кальяни, попса і рок-н-рол. Замовлення столиків: (067) 340-54-45, (0342) 77-30-10. Вартість для хлопців- 30 грн., для дівчат- безкоштовно.

Політика

Чергове засідання виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради
вул. Грушевського, 21, зал засідань МВК, кабінет №311

Початок о 14:00 год.