Афіша Івано-Франківська

Кіно

Дзвінки
16-02-2017

Молодий чоловік захоплено досліджує похмуру субкультуру, пов'язану з таємничою відеокасетою, через 7 днів після перегляду якої гине всякий побачив запис. Однак, його дівчина впевнена, що бойфренду загрожує небезпека, і щоб врятувати його, вона вирішує взяти удар на себе. Її чекає чимало жахливих відкриттів, але найстрашнішим стане фільм у фільмі, який раніше ніхто не бачив.

Велика стіна
16-02-2017

Група авантюристів направляється в Китай з метою розвідати секрет чорного пороху і повернутися з ним в Європу. Під час подорожі їм докучають кочівники, а в одну з ночей на групу напала невідома істота. Після всіх пригод до Великої Китайської стіни доходять тільки двоє. Обох беруть в полон солдати гарнізону. Перебуваючи в полоні, вони знайомляться з ще одним європейцем, який прибув до Китаю 25 років тому з тією ж метою - добути чорний порох. А також дізнаються, що кожні 60 років протягом двадцяти століть на стіну нападає натовп чудовиськ, які називаються пожирачами.

П’ятдесят відтінків темряви
16-02-2017

Крістіан Грей і Анастейша Стіл знову опиняються у вирі пристрастей. Анастейша погоджується на нові залицяння Крістіана, але їх стосунки ускладнюються появою примарної жіночої фігури з минулого Крістіана.

Джон Уік 2
16-02-2017

Коли колишній колега Джона Уіка вирішує захопити владу над всесвітньою гільдією кілерів, Джон змушений повернутися в професію і відправитися в Рим, щоб виконати справу честі.

Lego® Фільм: Бетмен
16-02-2017

У центрі сюжету - комедійні пригоди персонажів LEGO на чолі з супергероєм Бетменом.

Махач вчителів
16-02-2017

Коли один шкільний учитель домагається звільнення іншого, останній викликає його з'ясувати стосунки після занять за допомогою кулаків.

Оселя зла: Фінальна битва
16-02-2017

Події фільму розгортаються з того моменту, на якому закінчилася попередня частина. Після того як Вескер зрадив Еліс в Вашингтоні, кінець історії людства став ще ближче. Еліс - остання надія на порятунок світу. Вона повинна повернутися до точки відліку, туди, де все і почалося - місто Раккун-Сіті, де корпорація «Амбрелла» готується до фінальної атаки на тих, кому вдалося вижити. У гонці з часом Еліс озброїться до зубів і об'єднається з друзями і тими, кого не очікувала побачити у ролі своїх союзників. Разом вони будуть битися проти армії мерців і нових жахливих мутантів. Перебуваючи під загрозою втрати своїх здібностей і готуючись до неминучої атаки корпорації, Еліс зіткнеться з ще більш важкими проблемами, а людство тим часом буде перебувати на межі загибелі.

Театр

Репертуар Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок ім. Марійки Підгірянки лютий 2017 р.
01-02-2017

  Репертуар Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок ім. Марійки Підгірянки лютий 2017 р.    Дата Година початку Назва вистави 04.02 12.00 С. Єфремов  „Ще раз про Червону Шапочку” (для дітей від 3-х років)   05.02 11.00 13.00 С. Єфремов  „Ще раз про Червону Шапочку” (для дітей від 3-х років)   11.02. 12.00 О. Кузьмін „Троє поросят” (для дітей від 3-х років)   12.02 11.00 13.00 О. Кузьмін „Троє поросят” (для дітей від 3-х років)   18.02 12.00 Ю. Бобошко, В. Данилевич  „Заздрісний Котик” (для дітей від 3-х років)   19.02 11.00 13.00 Ю. Бобошко, В. Данилевич  „Заздрісний Котик” (для дітей від 3-х років)   25.02 12.00 Л. Дика  „Вовченята і „Золоте” правило” (для дітей від 3-х років)   26.02 11.00 13.00 Л. Дика  „Вовченята і „Золоте” правило” (для дітей від 3-х років)     Адреса театру: вул. Незалежності, 10-а Тел. 53-15-53; 75-01-68 E-mail: theater_if@i.ua www.ifteatr.org.ua                      

Драмтеатр ім. Івана Франка. Репертуар на лютий 2017
09-02-2017

09 лютого, чт, 16:00 – Вистава «Дерева вмирають стоячи» (комедія на 2 дії) 10 лютого, пт, 18:00 – Вистава «Змішані почуття» (лірична комедія) / камерна сцена 11 лютого, сб, 18:00 – Вистава «Убити Кароля!» (трагіфарс) / камерна сцена 14 лютого, вт, 12:00 – Вистава «Красуня і чудовисько» (казка про справжнє кохання) 14 лютого, вт, 18:00 – Вистава «Дуже проста історія» (трагікомедія) 15 лютого, ср, 18:00 – Вистава «Кар’єрні ігри» (обман без антракту) / камерна сцена 16 лютого, чт, 15:00, 18:00 – Вистава «Ніч перед Різдвом» (різдвяна казка для дорослих) 17 лютого, пт, 18:00 – Вистава «Hamlet» (нео-опера-жах) / сцена-підвал ПРЕМ’ЄРА! 18 лютого, сб, 18:00 – Вистава «Оце так Анна..!» (комедія) 19 лютого, нд, 18:00 – Вистава «Нація» (драма-реквієм) / мала сцена   21 лютого, вт, 18:00 – Вистава «Слава героям» (специфічна комедія) / мала сцена 22 лютого, ср, 18:00 – Вистава «Заробітчанки або Мамо, повернись… » / камерна сцена 23 лютого, чт, 18:00 – Вистава «Оскар і рожева пані» (театральний арт-проект) 24 лютого, пт, 18:00 – Вистава «Солодка Даруся» (драма на 2 дії) / мала сцена 25 лютого, сб, 18:00 – Вистава «Шлюха» (драма) / камерна сцена 26 лютого, нд, 14:00 – Вистава «Кастинг або Хто хотів люстрації?» (драма) / камерна сцена 26 лютого, нд, 18:00 – Вистава «Шаріка або Кохання січового стрільця» (оперета)   28 лютого, вт, 18:00 – Вистава «Три сестри» (драма на 2 дії) / камерна сцена   Квитки на вистави можна придбати у касі театру (з боку фонтану) Телефон для довідок: +38 (0342) 75-07-24

Спорт

Курси Інструкторів з ЙОГИ в Івано-Франківську

Інструкторські курси, які відбуватимуться з 22 січня по 9 квітня (по неділях) в м.Івано-Франківську. Курси проводить сам ЮРІЙ СУЛИК. - Із 22 січня по 26 лютого включно (6 днів, 6 год. – день.) навчання по першому рівню"to fit"/baseline level 1; - Із 5 березня по 9 квітня включно (6 днів, 6 год. – день.)навчання по другому рівню baseline level 2. Вартість навчання одного рівня 3400 грн., за умови попередньої оплати до 15 січня. Після 15 січня 3900 грн. Вартість проходження обох рівнів 5990грн.за умови попередньої оплати до 15 січня. Після 15 січня 7800 грн. - Можна проходити роздільно тільки один рівень"to fit"/baseline level 1, рівень baseline level 2 можна пройти тільки за умови проходження першого рівня. baseline level 2– можна пройти окремо тим учням які раніше проходили перший рівень. Хто проходить наші курси вперше найоптимальніший варіант одразу пройти два рівня – економія часу і коштів. Перші два рівні є базовими, і дуже тісно взаємопов’язані, тим не менше структура курсів побудована таким чином, що пройшовши навіть тільки перший рівень, ви матимете змогу проводити заняття. Тим не менше пройшовши першу і другу частину курсів разом, ваші можливості як інструктора, та практика зростуть в рази, в порівнянні з проходженням тільки одного рівня. Мрієте стати кваліфікованим інструктором з ЙОГИ, або ж для себе якісно розібратися в практиці? ;)

Інше

Арт-терапія для дорослих (групові заняття)
«Farba»

Арт-терапія – «лікування мистецтвом» – відносно молодий напрямок в психології, але дуже екологічний (безболісний), безпечний та ефективний в роботі як з дітьми, так і з дорослими. Його основна відмінність від інших методів – людина може висловити свій емоційний стан не тільки за допомогою спілкування, але й через різні види творчості. Арт-терапія допомагає зняти стрес, поліпшити настрій, пізнати себе, відновити душевну гармонію. І що важливо – не потрібно володіти якимись особливими талантами, адже малювати, ліпити, складати казку – як в дитинстві – може кожен! На заняттях з арт-терапії важливий не стільки продукт творчості, який Ви створили, скільки сам процес! Арт-терапія допоможе Вам: - Висловлювати свої почуття і емоції. Іноді словами людина не може донести свій душевний стан, оцінити його. Художні образи сприяють цьому. - Справлятися зі стресовими ситуаціями. Якщо ви відчуваєте внутрішнє напруження, тривогу – візьміть аркуш паперу, олівці або фарби і просто почніть малювати. - Подолати різного роду страхи і фобії. (Це одна з причин, чому арт-терапія дуже ефективна при роботі з дітьми та вагітними.)Пізнати себе, виявити свої справжні потреби, мрії та бажання. - Краще зрозуміти навколишній світ, інших людей. - Розкрити свої таланти і розвинути свої творчі здібності. - Підвищити самооцінку, відчути впевненість в собі. Переваги групової арт-терапії: 1) Можливість самому контролювати ступінь відвертості – і внаслідок цього – вища психологічна захищеність. 2) Подолання почуття соціальної ізоляції, самотності. 3) Розвиток комунікативних навиків. 4) Задоволення потреби в глибокому, якісному спілкуванні. 5) Можливість взаємної емоційної підтримки. 6) Пошук однодумців, людей зі схожими інтересами – до самопізнання та розвитку. 7) Нижча вартість – порівняно з індивідуальною роботою. Тож запрошую Вас на групові заняття з арт-терапії – для дорослих, в м. Івано-Франківську. Група збиратиметься двічі на місяць. Вестиму заняття я, Тихоход Людмила, практикучючий психолог, арт-терапевт, сертифікований консультант в методі позитивної психотерапії, засновник Тренінг-студії «Farba». На заняттях ми будемо: - Малювати фарбами та олівцями.- Ліпити за допомогою глини, тіста, пластиліну.- Створювати колажі.- Створювати інсталяції – з фольги, паперу, природних та інших підручних матеріалів.- Працювати з текстами – притчами, метафорами, казками.- Складати власну психотерапевтичну казку, в т.ч. казку для наших дітей/рідних.- Фотографувати, а також працювати з фотографіями із особистого архіву.- Створювати ляльки.- Працювати з піском.- Малювати мандали.- Працювати з тканинами тощо. Запрошую Вас в чарівний світ арт-терапії! Запис в групу за телефонами: 068 423 90 23 та 050 852 97 30 (Людмила)

"Пізнай себе"
Будинок профспілок

Курс занять по Сахаджа медитації "Пізнай себе". Сахаджа медитація потрібна для:- саморозвитку та самовдосконалення;- відчуття внутрішньої радості та щастя;- гармонії та спокою. На заняттях волонтери допоможуть вам глибше пізнати та зрозуміти себе, розкрити ваші внутрішні резерви, розкажуть як досягати стану внутрішньої збалансованості. Ви також отримаєте знання про будову тонкого тіла та енергетичні центри (чакри) та як за допомогою простих методів та медитації покращувати свій емоційний та фізичний стан. Будемо раді бачити всіх охочих. Заняття розпочинаються 30 січня та проводитимуться щопонеділка о 18.30 за адресою пл. Міцкевича, 4(Будинок профспілок, біля бару "Старий пес"). Тел. 0966927758, 0662509641 Вхід вільний.

Виставка

Відкриття виставки творів Опанаса Заливахи
НСХУ

Урочисте відкриття виставки творів Опанаса Заливахи та презентація альбому художника відбудеться 6 лютого 2017 р. о 15.00 у виставковій залі Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України (вул. Незалежності, 53) за участі заслуженого артиста України бандуриста Тараса Компаніченка.  

Виставка живопису Тетяни Телюк “Трьохангельська”
08-02-2017

Відкриття о 10:00. Вхід вільний. Телюк Тетяна народилась 1982 року в місті Коломия. В 2005 році закінчила „Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” за фахом: „Образотворче та декоративно прикладне мистецтво”. Персональні виставки: 2005 рік м. Коломия, 2007 рік м.Івано-Франківськ, а також приймала участь у спільних виставках.

"Миттєвості"
21-02-2017

21 лютого о 16.00 - відкриття виставки живопису Максима Мазура "Миттєвості" .

Виставка Петра Грицюка «На гранях суперечностей»
21-02-2017

Грицюк Петро Петрович народився 07.11.1979 року в с.Микуличин, що на Яремчанщині Івано-Франківської області. У шкільні роки навчався в дитячій школі мистецтв, яку закінчив на відмінно. З 1996 року по 2001 рік – студент Національної юридичної академії України ім. Я. Мудрого в м. Харкові. Впродовж 2001- 2010 років працював в органах прокуратури. В 2010 році Указом Президента України призначений на посаду судді Івано-Франківського окружного адміністративного суду. Живе і працює в м.Івано-Франківську. Одружений, виховує двох синів. У вільний час займається художньою творчістю в жанрі сюжетної композиції, пише вірші. Провів низку персональних виставок, як в Україні так і за її межами, учасник всеукраїнських і регіональних виставок. Роботи із серії «На гранях суперечностей» супроводжуються авторськими письмовими анотації у вигляді прози чи поезії. Творча концепція художника базується на простих, зрозумілих речах шляхом популяризації загальновідомих цінностей та надбань художнім способом зображення, так, щоб була можливість задуматись, осмислити, можливо зробити якісь висновки. У той же час переслідується мета неоднозначного трактування змісту. У його доробку понад сім десятків полотен, більша частина з яких об‘єднана у експозицію «На гранях суперечностей». Суперечність в поглядах, відчуттях, світосприйнятті. Суперечливий і сам автор, поєднуючи свою професію із творчістю.