Екскурсія "Сходження на гори Піп Іван Мармароський, Берлебашка, Петрос"

Екскурсія "Сходження на гори Піп Іван Мармароський, Берлебашка, Петрос" - фото
Дата події: 25 серпня 2017
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Трьохденний похід. Тривалість 25.08.2017 – 27.08.2017

Піп Іван Мармарооський - гора в Українських Карпатах, одна з вершин Гуцульських Альп (частина Мармароського гірського масиву). Розташована в Рахівському районі Закарпатської області, на кордоні України і Румунії. Висота 1936 м. Форма вершини пірамідальна, північні та східні схили круті. Довкола гори сезонно можуть утворюватись невеликі озерця. На значних площах тут є полонини. Найближча полонина - Лисича. Росте багато рідкісних рослин. Гора розташована в межах Марамороського заповідного масиву Карпатського біосферного заповідника. Піп Іван із прилеглими вершинами (Жербан, Берлебашка тощо) та високогірними полонинами виділяють в окремий масив, який називається Гори Піп-Іван. Найближчий населений пункт: с. Ділове.

Берлебашка - гора в масиві Рахівські гори (частина Мармароського масиву). Розташована на півдні Рахівського району Закарпатської області, на південь від села Богдан і на південний схід від села Костилівка. Висота 1733,9 м. Гора має конусоподібну форму, схили дуже стрімкі (особливо південний), місцями скелясті. Вершина і привершинна частина незаліснена. На північний схід розташована гора Петросул (1780,9 м), на південь - Піп Іван Мармароський (1936 м). Гора Берлебашка лежить у межах Марамороського заповідного масиву Карпатського біосферного заповідника. На північних схилах гори бере початок струмок Радомир, лівий доплив Квасного.

Петрос - гора в Українських Карпатах, у Рахівському районі Закарпатської області. Одна з найвищих вершин гірського масиву Чорногора. Популярний об'єкт пішохідного туризму. Висота - 2020 м. Розташована у північно-західній частині масиву між горами Шешул (на південному заході) і Говерла (на сході). Західний і південно-західний схили круті з численними кам'яними розсипищами, північний та північно-східний - урвисті, зі скельними виступами. Є давньольодовикові форми рельєфу. Складається з пісковиків. Вкрита переважно субальпійською рослинністю. Поширені чагарники (ялівець сибірський, рододендрон), чорничні зарості і ялинові ліси (до висоти 1530-1600 м). Взимку досить часто бувають снігові лавини. Є туристський притулок на південних схилах нижче полонини Рогнески. Краєвиди з Петроса майже такі ж, як із Говерли. Особливо гарно виглядає головний хребет Чорногори, який можемо спостерігати по всій його довжині - від Говерли до Попа Івана. Чіткіше, ніж з Говерли, видно Близницю і за нею - ряд полонин хребта Свидівець. На північно-західних схилах гори бере початок струмок Кевеле, лівий доплив Чорної Тиси.

Вартість 1200 грн.

- Додатково оплачуються вхідні квитки у замки, фортеці, музеї, заповідники, термальні басейни, дегустаційні зали, дельфінарій, зоопарк.

- Впродовж 2017 р діє наступна акція: на кожен п'ятий квиток на одноденні екскурсії,  придбаний  однією і тією ж самою особою надається знижка 50% від вартості п'ятого квитка.

- Дітям до 12 років включно надається знижка 20% від вартості квитка.

т. 0975437979, 0500665985, (0342) 73-50-65.

Перегляди 373

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук