Мультимедійний проект "Творчої криївки"- "Маки" у місті Івано-Франківськ

Мультимедійний проект "Творчої криївки"- "Маки" - фото
Дата початку: 20 серпня 2017
Дата кінця: 26 серпня 2017
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Проект "МАКИ":

Презентація проекту: 23 серпня 2017 року, 16:00
Куратор проекту: Віталіна Маслова
Художник: Павло Кулик (друг Барклай)
Поезія: Володимир Матвієнко
Музика: Євген Пухлянко
Співає Фемій Мустафаєв
Режисер: Андрій Шарапа
Організація, координація в зоні бойових дій: подруга Лілі Сова
Координатор виставки: Катерина Габак

В Україні триває війна. Війна руйнує не тільки будівлі та інфраструктуру міст. Вона руйнує душі людей, які торкаються її. Загиблі воїни, ціною життя яких ми маємо можливість жити, заслуговують на те, щоб ми вшановували їхню пам’ять. Саме цим вшануванням пам’яті полеглих захисників України й є цей проект.
До проекту було вирішено залучити воїнів, які сьогодні несуть службу в зоні бойових дій, які захищають нас з вами. Саме до них поїхала наша знімальна група та попросила учасників війни на Сході долучитися до проекту пам’яті. Воїни з 72 ОМБр заспівали пісню на слова Володимира Матвієнко “Маки червоні”, композитор Євген Пухлянко. Використано запис, на якому пісню співає відомий співак та громадський діяч Фемій Мустафаєв.
Під час виконання цієї пісні українські військовослужбовці тримають в руках картини друга Барклая, на яких зображені маки. Друг Барклай — нині демобілізований учасник війни з Росією, потяг до мистецтва у якого з’явився саме під час проходження служби на передовій.
Це відзнято та змонтовано у кліп режисером та митцем Андрієм Шарапою. Кліп також можна переглянути на виставці, яку ми хочемо присвятити Дню пам’яті загиблих в Іловайському котлі.
На виставку запрошуються всі бажаючі, в тому числі представники ЗМІ, учасники війни на Сході, громадські активісти тощо.
Впродовж експонування виставки картини друга Барклая можна буде придбати на умовах тихого аукціону.
Виручені від продажу гроші будуть направленні на організацію проектів комплексної реабілітації членів родин загиблих на російсько-українській війні, за методикою Віталіни Маслової “творча реабілітація”.

Біографічні довідки
Барклай – це військовий позивний і творчий псевдонім Кулика Павла Олексійовича. Феномен Барклая полягає в тому, що, не маючи художньої освіти, він почав створювати картини, потрапивши на війну в серпні 2015 року. За майже півтори року перебування на фронті Барклай створив понад 50 картин. За цей же період було проведено біля 10-ти виставок: у Львові, Києві та Афінах.
Віталіна Маслова — митець, викладач, художній терапевт, громадський діяч. Засновниця та голова правління БО МБФ “Творча Криївка”, в березні 2014 року після трагічних подій на Майдані розробила власну методику роботи з наслідками бойової травми - “творчу реабілітацію”. З жовтня 2014 року займається психологічною допомогою військовим, їхнім родинам та волонтерам, які перебували на передовій. За оригінальною методикою бійцям допомагають засвоїти травматичний бойовий досвід, навчитися заново жити в мирних умовах, познайомитися з новими сторонами своєї особистості.
Андрій Шарапа — митець, фотограф та режисер, виробив власний стиль взаємодії з оточенням, з початку Революції Гідності робив пісенні кліпи майдановськими мешканцями на патріотичні теми, з початком російської агресії долучився до волонтерського руху фільмував кліпи з бійцями Правого сектору, пораненими у шпиталі та ветеранами на курсі реабілітації “Творча Криївка”.

Перегляди 42

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук